f 51 Twee bruiloften in AC Restaurant Holten In Memoriam Sint-Nicolaas- geschenk DANKBETUIGINGEN pagina 8 FLITSEN In de maand september hebben twee personeelsleden van Wegrestaurant Holten hun 25-jarig huwelijksfeest gevierd en twee andere medewerkers van dit AC-restaurant aan de A1/E8 zijn in diezelfde maand getrouwd. Vier maal feest zal men denken. Maar niets hoor, de bijna vijftig personeelsleden van Wegrestaurant Holten hebben maar twee keer wat te vieren gehad, want het ging hier om twee echtparen. Op maandag 1 december 1980 is het 25 jaar geleden dat de heer J.G.C. Leon in dienst trad bij Albert Heijn. In de functie van administratiecontroleur was hij, na een opleidingsperiode van 6 weken, werkzaam in de bedie ningszaken in de provincies Nrd. Brabant en Zeeland. Na in vele andere gedeelten van Nederland te hebben gewerkt zoals Nrd. - en Zuid Holland, Gelderland en Utrecht, werd hij in juni 1973 aangesteld als administratie in structeur. Het jubileum zal op dinsdag 2 de cember a.s. worden gevierd in het Hotel Zeerus t, Quarles van Uffordstr. 103 in Noordwijk aan Zee van 16.30 - 18.30 uur. t! ..SS* pr Op 28 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer K. van der Werff in dienst trad van het produktiebedrijf van Albert Heijn aan de Oostzijde te Zaandam. Hij begon er als elektricien bij de Technische Dienst. In de loop der jaren heeft hij zich door zelfstudie en het opdoen van praktische ervaring ontwikkeld tot plaatsvervangend chef, terwijl hij de laatste 4 jaren de chefsfunctie tot grote tevreden heid vervult. Op 12 december a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer C. van Wijnen op 14-jarige leeftijd in dienst trad bij Meester in Wijhe. Hij is in zijn loopbaan altijd betrokken geweest hij het expedi- liegeheuren. Hij startte in de ufdeling expeditie met het ge reedmaken van orders. Enige jaren later werd hij overgeplaatst naar de karton-af deling, wuar hij dozen in elkaar zette. De laatste jaren is de heer Van Wijnen werkzaam als heftruck chauffeur, wuarhij hij speciuul is betrokken bij het laden en lossen van vruchtwagens. Op 21 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer J. W. Kruisweg in dienst trad bij Meester in Wijhe. Hij startte zijn loopbaan in de keuken. Ongeveer een half jaar is de heer Kruisweg op diverse plaatsen in het bedrijf werkzaam geweest, toen vond hij reeds zijn definitieve bestemming: de zoute- rij. In de beginjaren werd dit nog wel eens 1 of 2 dagen per week onderbroken doordat hij hielp bij het slachten. In de zoutkelder heeft de heer Kruisweg zich de diverse zou- tingsprocessen eigen gemaakt, waardoor hij een belangrijke bijdrage levert aan houdbaarheid en smaak van de diverse produkten. De heer P. Broere kwam op 12 december 1955 in dienst bij de Albert Heijn produktiebedrijven te Zaandam op de verpakkings afdeling. Ook heeft hij enige tijd in de chocoladefabriek gewerkt. Aangezien ook toen ploegen diensten niet populair waren is hij van daaruit vertrokken naar de expeditie aan de Oostzijde. Vervolgens ging de heer Broere naar het DC en zijn laatste functie was magazijnmedewerker bij Grootverbruik. Helaas werd hij in 1978 ziek en na diverse operaties te hebben ondergaan werd de heer Broere afgekeurd. Het jubileum zal op 12 december a.s. om 15.30 uur worden gevierd in de kantine van Grootverbruik aan de Vredeweg in Zaandam. Op 12 december 1955 trad de heer A.G.F. Vergossen als le verkoper in dienst van Albert Heijn ZB le Sittard. Van 1958 tot 1962 was hij werkzaam als reservechef t.b.v. filialen in geheel Limburg. In 1962 werd hij aangesteld als ZBBL in het filiaal Heerlen. In 1964 vond de opleiding tot SMBL plaats, waarna benoeming tot SMBL volgde in Kerkrade. Als SMBL was hij werkzaam in diverse filialen in en rond Eindhoven. Momenteel is de heer Vergossen bedrijfsleider in filiaal Valkens- wuard. Corridor 24. Hel 25-jarig jubileum wordt gevierd op vrijdag 12 december a.s. in Cufé Resluurant "Old Dutch" te Valkenswaard van 19.30 - 21.00 uur. Bedrijfsleider Dik Bruggink trouwde op 4 september met kokkin Wilma Redeker en Chef-kok Jan Bollee en truckstop medewerkster Corry Bol- lee-Corel vierden op 26 september hun 25-jarig huwelijksfeest. Voor het personeel van het weg restaurant, dat ligt op de grens van Twente en Salland, was het wel een reden om deze feesten met veel enthousiasme te vieren. Dik en Wilma Bruggink hebben elkaar door hun werk leren kennen, een echt AC-huwelijk dus. Dik Bruggink, die het laatste anderhalf jaar deel uitmaakt van het managementteam van het wegre staurant en verantwoordelijk is voor de shop en het zelfbedieningsrestau rant, werkt er al vanaf de opening, die op 13 november 1977 plaats vond. Ook zijn Wilma trad er toen in dienst. Ze hadden elkaar daarvoor nog nooit eerder ontmoet. Het boter de al snel goed tussen die twee en op tweede kerstdag van dat jaar gingen ze voor het eerst samen uit. Op 4 september j.l. trouwden ze en op hun receptie kwam het hele personeel van het wegrestaurant hen feliciteren. Er werd hen een mooi opgemaakte taart aangeboden, die gemaakt was van gips en verbandgaas, maar die na onderzoek van het bruidspaar niet het verwachte cadeau bevatte, dit kwam later gewóón over de bank. Een koekje van eigen deeg, want Wilma is ook erg goed in het maken van nep-taarten voor collega's. zilveren bruidspaar Al geruime tijd van te voren had Jan Bollee er zijn collega's op attent gemaakt dat hij en Corry op 26 september 25 jaar getrouwd zouden zijn en dat het wat hem betreft een groot feest mocht worden. "Toen we trouwden hebben we het rustig aangedaan, maar van onze zilveren bruiloft wilden we echt iets maken," verklaart Chef-kok Jan Bollee, die vanaf de opening, nu bijna drie jaar geleden, in dit landelijk gelegen wegrestaurant werkt. Daarvoor was hij werkzaam in AC-vestigingen in Leiden en Leus den. Hij heeft de verantwoording voor de algemene zaken en het buitengebeuren van het bedrijf. Zelf noemt hij zich de duizendpoot van Wegrestaurant Holten. Anderhalfjaar geleden is de familie Bollee vanuit de randstad naar Holten verhuisd. De omgeving bevalt hen uitstekend. De verhuizing betekende echter wel dat Corry Bollee haar baan moest opzeggen en in Holten wat anders moest zoeken. Ze kon als truck-stop medewerkster bij Wegrestaurant Holten komen werken, 't Is een part-time baan met wisselende diensten en het betekent wel dat het echtpaar Bollee zelden samen naar hun werk gaat. Van hun zilveren huwelijksfeest hebben beiden erg genoten, "'s Morgens werden we door onze kinderen wakker gemaakt met champagne in zilveren glazen en ook het hele ontbijtservies was met folie bekleed," vertelt het echtpaar erg enthousiast, elkaar doorlopend aan vullend. Ze hebben vier kinderen en ook al een kleinkind. Om half drie kwam tot hun grote ontsteltenis een versierde boerenwagen voor rijden, met daar achteraan vijf eveneens versierde auto's. Als chauffeurs fungeerden hun collega's van het wegrestaurant. De boerenwagen en de trekkers waren door de "noabers" van het restaurant beschikbaar gesteld. Op de wagen stond o.a. ook een nagemaakt wit fornuis, dat echt brandde en verschrikkelijk rookte. Er werd een rondrit door het dorp gemaakt en een bezoek gebracht aan hun stamcafé. Daarna ging de tocht verder naar het Wegrestaurant, waar een drankje en een hapje voor het bruidspaar en het gevolg klaar stonden. 's Avonds werd in een plaatselijk café een echte Twentse bruiloft gevierd, waar alle personeelsleden bij aanwe- Op 11 oktober j.l. overleed in de leeftijd van 82 jaar de heer T. VAN DER SCHAAF gepensioneerd medewerker Mar- velo, Zaandam. Op 13 oktober j.l. overleed in de leeftijd van 69 jaar de heer H.C. VAN DER MEER gepensioneerd Simon bedrijfs leider. Mogen zij rusten in vrede. 12Vj-jarig zakei\jubileum B.G. Bessone, Albro Zwanenburg 25-jarig zakcrvjubileum Dhr. en mevr. Augustus-Prijs, MIRO DC Veghel J. van Gelder, Nijmegen Dhr. en mevr. Van Draanen, Zaandam 25-jarig huwelijksjubileum Dhr. en mevr. Van Veen-van Lit Dhr. en mevr. Augustus-Prijs. Rectificatie jubileumlijst vierde kwartaal 1980 Op de jubileumlijst vierde kwar taal staat vermeld mevrouw G.A.W. de Beurs-Mersmann, 10 december 1980, dit moet zijn 4 december 1980. Als geschenk-idee voor Sint-Nicolaas attenderen wij u nogmaals op de nieuwe Ahold-stropdas en -shawl. Beide artikelen zijn voorzien van het Ahold-embleem; de strop das is donkerblauw van kleur terwijl de shawl is uitgevoerd in de kleuren donkerblauw, lichtblauw en wit. De prijs van de stropdas bedraagt 15,-, de shawl kost 25,-. Medewerkers van Ahold kunnen deze artikelen verkrijgen bij de afdeling Public Rela tions, kamer 1702 in het hoofdkantoor in Zaan dam, tel. 075-592465. zig waren en ook enkele chauffeurs uit de truckstop. "t Is een knaller geworden," vinden beide echtelieden. Mede door de inzet van hun collega's is hun zilveren bruiloft ongetwijfeld de dag van hun leven geworden. De manager van wegrestaurant Holten, de heer W.J.M. Muller vermeldt nog dat hij vindt dat dergelijke feesten de werksfeer in het restaurant ten goede komen. "We hebben met z'n allen met veel plezier deze twee bruiloften meegevierd en als er geen huwelijksfeesten zijn te vieren organiseren we wel eens een personeelsfeest. Je komt elkaar dan ook eens buiten de dagelijkse werksituatie tegen en dat helpt zeker mee om het werkklimaat prettig te houden."

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8