Caissière helpt bij opsporing gelddief Geslaagd Rectificatie jubileumlijst vierde kwartaal 1980 In Memoriam pagina 8 FLITSEN Op 24 oktober a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer P. Klomp bij AH in dienst trad. Hij begon zijn loopbaan in het filiaal Nieuwendam te Amster dam, waarna hij in 1959 als filiaalhouder te werk werd gesteld. Vervolgens aanvaardde hij in 1967 de functie van bedrijfsleider in het filiaal Amstelveenseweg te Amsterdam. Vanaf 1973 is de jubilaris werkzaam als voorraadopnemer binnen de Administratie ADN. Deze functie vervult hij nog steeds. Het jubileum zal op 24 oktober a.s. gevierd worden. Op 31 oktober 1980 zal de heer G. v.d. Logt 25 jaar in dienst zijn bij Melkexport Sterovita te Dordrecht. De heer v. d. Logt is zijn loopbaan begonnen als flessen-inpakker in de vulafdeling. Na diverse oplei dingen in het bedrijf werd hij produktenmaker, centrifugist en laborant. Thans is hij werkzaam in de functie van algemeen-ver vanger op de diverse afdelingen. Wij hopen op 30 oktober a.s. zijn 25-jarig jubileum te vieren. De heer J.H van den Berg trad op 10 november 1955 in dienst als kruidenierswarenbediende in het AH filiaal te Beverwijk. Na circa 2 jaar werd hij benoemd tot vervangend chef in Noord- Holland. Medio I960 vertrok hij naar de Pré opening. Thans is hij werkzaam op de afdeling lay-out Bouwkunde van de Dienst Technische Projecten. Het jubileum zal in kleine kring worden gevierd. Op 10 oktober 1980 was het 25 jaar geleden dat de heer A. Vlietstra bij Meester in Wijhe in dienst trad. De heer Vlietstra begon zijn loopbaan in de stopperij. In het kader van de opleiding van werknemers voor de vleeswaren- industrie doorliep de heer Vliet stra meerdere afdelingen zoals de zouterij, de draaierij, de knak- worststopperij en de exportafde ling. Hij heeft zich dan ook ontpopt tot een allround-vakman die de laatste jaren werkzaam is in de uitbeenafdeling. In zijn vrije tijd is de heer Vlietstra o. a. actief op het terrein van de vakbond. Op 7 november 1955 trad de heer J.M.J. Folst als bediende in dienst bij Albert Heijn, in de le zelfbedieningswinkel in Schie dam. In 1956 werd hij overgeplaatst naar de eerste AH superman, Rotterdam Binnenweg. Van 1957 tot 1961 was de heer Folst werkzaam als reservechef in filialen in de omgeving van Den Haag en Rotterdam. In 1961 volgde aanstelling tot bedrijfsleider in het filiaal Dor drecht. Deze functie vervulde hij tot 1975 in diverse filialen in Rotterdam. Om medische redenen werd de heer Folst overgeplaatst naar de afdeling organisatie op het hoofdkantoor. Het jubileum wordt gevierd op vrijdag 7 november a.s. in het personeelsrestaurant HK '71 15.30-17.30 uur. Op 14 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer H. Westerop bij Meester te Wijhe in dienst trad. De heer Westerop begon op 20 jarige leeftijd zijn loopbaan als assistent op de afdeling Verkoop waar hij zich aanvankelijk bezig hield met de adressering. Na twee jaar werd hij overge plaatst naar de afdeling Elektro nische Gegevens Verwerking waar hij in de functie van operator de verantwoording droeg voor de facturering, salarisadministratie en diverse statistieken. Sinds 1970 maakt de heer Westerop deel uit van de groep "produktieplanning". waar hij als planner mede zorg draagt voor een goede voortgang in de produktieafdelingen. In zijn vrije tijd doet de heer Westerop veel aan voetbal [veteranen] en vissen. Hij is bij het vissen één van de drijvende krachten in het bestuur van de hengelsportvereniging Wijhe als penningmeester. Ton en Dineke Eradus willen langs deze weg alle vrienden en be kenden bedanken voor de belangstel ling die men op 28 augustus jl. heeft getoond voor dit "Simon huwelijk. In het Simon-filiaal aan de Rijks straatweg in Haarlem hebben Ton en Dineke elkaar leren kennen. Sinds dien werd Ton een aantal malen over geplaatst en is momenteel werkzaam als eerste assistent in het Simon- filiaal aan de Zijl weg in Haarlem. Dineke is reeds enkele jaren als; caissière werkzaam bij Simon. Op 27 augustus jl. zijn Huug Goet en Nel Veldman, beiden werkzaam in AHSM-filiaal 1148 te Haarlem, in Zaandijk in het huwelijk getreden. Nel, administratice bij Albert Heijn, heeft sectorchef houdbaar Huug Goet leren kennen, toen hij enkele jaren terug op zijn verjaardag moest worden opgenomen voor een blindendarmoperatie. Het bruidspaar bracht na de huwelijksplechtigheid in het raadhuis van Zaandijk een bezoek aan de museumwinkel van Albert Heijn in Zaandam, waar bijgaande foto is gemaakt. Na de drukke trouwdag is er voor het echtpaar Goet-Veldman nu weer volop tijd voor de gezamenlijke hobbies: muziek, lekker eten en vakantiereizen. DANKBETUIGINGEN 25-jarig zakei\jubiieum D. Vrugt, Zaandam W. Slicht, Zwijndrecht \2Vi jarig zakci^jubileum Hans Kraft DC Tilburg Hierbij bedanken mijn echtgenote en ik directie en personeelzaken voor de enveloppes met inhoud en de prachtige bloemstukken die wij mochten ontvan gen bij mijn 65e veijaars- en tevens afscheidsdag van Ahold. P. Stolp, DC Zaandam Hartelijk dank ook namens mijn echtgenote aan de directie Ahold nv voor het ontvangen cadeau ter gelegenheid van mijn pensionering. B. Hussem, Amsterdam Op de jubileumlijst vierde kwartaal 1980 staat vermeld de heer C. Slegt, 13 december '80, 25 jaar. Dit jubileum is in 1979 al gevierd. Op 20 augustus werd in Meerkerk de eerste Albert Hejjn juniorclub H cursus, afgesloten. Uiteraard met als onderwerp klantgericht denken en handelen. Dit betekende tevens dat door tien man van de oorspronkelijk gestarte vijftien, het certificaat in ontvangst genomen kon worden. In het totale programma zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest. schriftelijk rapporteren gespreks- en interviewtechniek programmeren administratie management instrumenten trouble shouting team commerciële en marketing aspecten. Er is met bijzonder veel enthousiasme gewerkt naar een goed resultaat door de volgende sectorchefs: N. v.d. Bunt G. Doets C. Engelbrecht C.M.M. Hoendervangers R.G.M. Joustra Op 7 september j.l. overleed op 66-jarige leeftijd de heer D.J. VAN TATENHOVE voor zijn pensionering werkzaam bij PB Zaandam. Op 9 september j.l. overleed op 75-jarige leeftijd de heer gepensioneerd Albert Heijn be drijfsleider. Op 12 september j.l. overleed in de leeftijd van 79 jaar de heer voor zijn pensionering werkzaam in het Ontspanningsgebouw te Zaandam. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGINGEN Uw blijk van medeleven en belangstellen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa, heeft ons veel steun gegeven. Wij zijn u hiervoor zeer dank baar. Uit aller naam: N. Coppée-Lesterhuis, Zaandam Voor de hartelijke blijken van medeleven van directie Ahold, collega's en oud-collega's en personeel tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en vader betuig ik ook namens mijn kinderen onze hartelijke dank bij dit voor ons zo groot verlies. Uit aller naam: G. Jongbloed-van Maanen. G. Mantel G. Meijer H.J. Roelof sen H. Valkestijn F. Vogelaar M.J.M. v. Wulfen Met ingang van 3 november is de Museum winkel in de Zaanse Schans gesloten. Voor groepen blijft de mogelijkheid bestaan om na afspraak de winkel te bezichtigen. In het voorjaar 1981 zal de winkel weer dagelijks geopend zijn. Aan het dappere optreden van caissière Lenie de Groot van Albert Heijn filiaal 1048 te Laren was het onlangs te danken dat een tweetal gelddieven kon worden aangehouden. Terwijl Lenie achter haar kassa zat greep een "klant" brutaalweg wat bankbiljetten uit haar geldlade. Dit ondanks de drukte in de winkel. De man zette direct de vlucht in na de diefstal van 100 gulden, met de AH-caissière in de achtervolging. Lenie de Groot zag de man in een gereedstaande auto springen en noteerde onmiddellijk het kenteken en gaf dit aan de politie door. Nog geen tien minuten later kon de dief door de politie van Diemen worden aangehouden. Bjj het verhoor dat volgde bekende het tweetal dieven zich schuldig te hebben gemaakt aan nog vier aandere diefstallen. Mevrouw De Groot bleef erg nucht na haar dappere optreden. "Ik had precies /O gereageerd als het om een bedrag van 25 gulden was gegaan", was haar commentaar.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8