Kleur wordt zwart In Memoriam DANKBETUIGINGEN DANKBETUIGING pagina 8 FLITSEN De heer C.A.A. van Draanen trad 25 jaar geleden op 19 september 1955 in dienst bij de produktiebedrijven te Zaandam, als medewerker bij de VA [verpakkingsafdeling voor koffie en thee]. Hij vervult thans de functie van voorman thee-inpakkerij. De heer Van Draanen is bij chef en medewerkers zeer gewaar deerd. Het jubileum wordt op 19 september a.s. gevierd. Op 1 oktober a.s. zal de heer O.A. Tepaske 25 jaar in dienst zijn. Gestart als assistent van het hoofd van de bouwkundige afdeling, heeft hij daarna binnen deze afdeling diverse werkzaam heden op bouwkundig gebied verricht. O.a. als lid van de groep Opleiding, Bouw en Ontwikke ling. Toen uit de bouwkundige afde ling de Bouwtechnische dienst [BTD] ontstond, kreeg de heer Tepaske de leiding van het bedrijfsbureau. In deze functie was hij zeer nauw betrokken bij de voorbereiding en bouw van supermarts. Dat was de tijd dat er 20 tot 30 supermarts per jaar werden geopend, en dat de standaard- supermart werd ontworpen. Ook is hij betrokken geweest bij de bouw van de eerste Miro's. Sinds de formering van de Dienst Technische Projekten [DTP] in 1975 is de heer Tepaske Manager Technische Projekten bij deze dienst, en geeft hij leiding aan de projektgroep Albert Heijn. Op 26 september a.s. viert de heer J. W. van Gelder, bedrijfs leider van de S-Discount in Nijmegen zijn 25-jarig jubileum bij Simon. Hij begon zijn loopbaan bij Simon de Wit als leerling bediende in zijn geboortestad Nijmegen, maar sindsdien was hij werkzaam in de verschillende winkelfuncties in vele plaatsen in Nederland. Kenmerkend voor hem is, dat hij steeds opnieuw bereid was een stukje uitdaging en avontuur in zijn carrière te accepteren. Hij durfde vernieuwingen en moeilijke situaties aan. De laatste jaren was hij bedrijfsleider van een grote S-Discount in Nijme gen, welk filiaal door omstandig heden buiten zijn schuld zal worden gesloten. Dit betekent voor hem weer een nieuwe start maken. De heer B. Butter trad op 3 oktober 1955 in dienst bij de produktiebedrijven aan de Oost zijde te Zaandam als bankwer ker/onderhoudsmonteur bij de toenmalige Technische Afdeling [nu Technische Dienst geheten Hij is in hoofdzaak belast met de installatie en het onderhoud van produktiemachines en installa ties. De heer Butter is binnen en buiten de afdeling een gezien figuur. Hij heeft regelmatig - met wisselend succes - ideeën via de ideeënbus ingestuurd. Het jubileum wordt op 3 oktober a.s. gevierd. De heer N.v.d. Brink trad op 1 oktober 1955 in dienst van Albert Heijn als administratiecontro leur. Tot 1960 was hij in deze functie werkzaam in Utrecht en omgeving. In deze periode werden de bedieningszaken om gebouwd tot zelfbedieningswin kels, wat tot gevolg had dat er niet meer op rekening gekocht kon worden. Veel werk en tijd is toen besteed aan het innen van achterstallige rekeningen. Van 1960 tot 1972 verrichtte hij zijn werkzaamheden o.a. in de divisies Amsterdam, Rotterdam, Zeeland, Utrecht en Arnhem. In Arnhem begeleidde hij AI's en voorraadopnemers, zowel voor SM als ZB. Ook gaf hij opleidingen in de administratieve sector aan SMBL i.o. 's. Van 1972 tot 1979 was hij werkzaam in de ZB-organisatie als administratie-instructeur. Deze functie vervult hij nu binnen de SM-organisatie in de zones rondom Den Haag en Rotterdam. Hei jubileum wordt gevierd in de AC Leusden, Vlooswijkseweg 1, van 15.00 tot 17.00 uur op 1 oktober a.s. Op 10 oktober a.s. is het 25 jaar geleden dat mw. L.J.Dierkes bij Albert Heijn in dienst trad in het filiaal te Zwolle. Na een opleiding aldaar heeft zij vanaf de opening op 15 december 1955 tot de sluiting in augustus 1972 in de ZB te Emmeloord gewerkt als verkoopster in de vleeswaren/kaasafdeling [zie fo- to]. Vanaf de opening van de SM in Emmeloord vervult zij de functie van administratrice. Het jubileum wordt op 10 oktober gevierd. De heer J.C. Bruin trad op 19 september 1955 als bedrijfsleider in opleiding in dienst van Albert Heijn, filiaal Beverwijk. Op 2 januari 1959 werd hij benoemd tot bedrijfsleider in filiaal Edam en daarna in filiaal Castricum. Na een opleiding volgde de benoeming tot SM bedrijfsleider in het filiaal IJmuiden. Als zodanig was hij tot eind 1977 o.a. werkzaam in de filialen Den Helder, Alkmaar en Zaandam. Door ziekte was de heer Bruin niet meer in staat deze functie te blijven vervullen. Momenteel is hij werkzaam als ambulant administrateur o.a. in het filiaal Castricum. Het jubileum wordt in huiselijke kring gevierd. Een enkele keer |en op zich zyn we daar bijzonder bly mee komt iemand spontaan met een stukje en één of meer foto's voor Flitsen. Vaak zijn die foto's in kleur en dat is jammer, want dat geeft by het drukken veel problemen - kleurenfoto's worden in zwart-wit afgedrukt vaak erg zwart. Kortom als u iels in Flitsen geplaatst wil hebben, zorg dan alstublieft voor zwart-wit foto's. De heer L.P.N.A.M. van de Water trad 25 jaar geleden bij Albert Heijn in dienst n.l. op 10 oktober 1955. Hij begon zijn werkzaamheden als bediende in het filiaal te Waalwijk, waar hij bleef tot 9 augustus 1960. Van die datum tot 25 mei 1962 vervulde hij zijn militaire dienst plicht. Weer terug bij Albert Heijn, was de heer Van de Water achtereenvolgens bediende, assi stent-chef en ambulant in diverse filialen. Op 21 juni 1965 werd hij benoemd tot reserve-chef in filiaal Waalwijk. Per 7 november 1966 werd hij bedrijfsleider van de ZB aan de Mecklenburgstraat in Eindhoven en per 22 oktober 1969 van het filiaal te Putte, waarna in juni 1973 zijn huidige filiaal volgde n.l. filiaal 5513 te Katwijk aan Zee. Het jubileum wordt op vrijdag 10 oktober a.s. ten huize van de jubilaris gevierd. Op 17 augustus 1980 overleed op 59-jarige leeftijd de heer C. JONGBLOED Hij was een van de weinigen die altijd in dezelfde plaats bedrijfs leider is geweest, n.l. in de filialen Puntenburgerlaan en Noorder- wierweg te Amersfoort. Hij zal in onze herinnering blijven voortleven als een man die recht door zee ging en de problemen niet uit de weg ging. Hij ging goed met zijn personeel om want ondanks dat hij enkele jaren geleden om gezondheidsredenen zijn werkzaamheden moest sta ken kwamen nog steeds perso neelsleden bij hem en zijn vrouw op visite. Triest is het te weten dat hij op 31 augustus 1980 zijn 40-jarig zakenjubileum gevierd zou heb- hen waarop hij zich erg verheugd had. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte om het verlies te dragen. Albert Heijn bv Hierdoor bedanken mijn echtgenote en ik allen die mijn 65e veijaars- en tevens afscheidsdag van Ahold tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Met hartelijke groeten, J. Boerkoel Zaandijk Ze waren alle drie - met echtgenotes - in kleine kring bijeen arts van der Koogh - en Rep - en Zwart beëindigden hun arbeid, en gingen heen, zij hadden - de soms zware tour - volledig uitgereden en Flitsen maakt gewag - dat zij zijn uitgetreden. Cadeaux - en bloemen - met envelop - en welgemeende goede wensen van naaste medewerkers - zij allen vormen het bewijs, hoe sterk de band kan zijn - met medemensen hartelijk dank daarvoor - en namens alle drie - ook u - een goede reis Chris Zwart 25-jarig zakenjubileum H.W. Jansen Breda 12*/2-jarig huwelijksjubileum De heer en mevrouw J. Gieling Groesbeek Op 22 juli j.l. overleed 76-jarige leeftijd, de heer op J.L. VAN OOST, gepensioneerd medewerker Rotterdam. DC Op 28 juli j.l. overleed 65-jarige leeftijd, de heer op G.J. DIJKSTRA, gepensioneerd medewerker Mee ster Wijhe. Op 7 augustus j.l. overleed 86-jarige leeftijd, de heer op G. JONKERS, gepensioneerd medewerker Zaandam. PB Op 7 augustus j.l'. overleed 96-jarige leeftijd, de heer op J. DE JONG, gepensioneerd medewerker Zaandam. PB Op 20 augustus j.l. overleed 69-jarige leeftijd, de heer op W. COPPÉE, gepensioneerd medewerker hoofdkantoor. Mogen zij rusten in vrede. Mede namens mijn kinderen wil ik u danken voor de vele blijken van medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader Jacob Vet. J. Vet-de Jong Zaandam Onlangs werd door de A.G.F.-groep van Albert Heijn een actie Hollands-Glorie ontwikkeld. Deze activiteit werd ondersteund door aardappelen, groente en fruit, die week een centrale plaats te geven in de weekadvertent ie. Ook in de filialen werd op de actie, op soms zeer originele manier, ingehaakt. Bovenstaand een Joto van filiual 1220 te Zwolle, dal de A.G.F. produkten uitstalde op een ouderwetse handkar.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8