Dankbetuiging "De Ruiter ging voorbij" DANKBETUIGINGEN Memoriam Albro-reis filiaal Zwanenburg groot succes DANKBETUIGING pagina 8 FLITSEN Op 8 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer W. Slicht als bediende in het AH-filiaal Overveen in dienst trad. Op 15 januari 1960 volgde zijn benoeming tot assistent-chef. Op 29 februari van dat jaar werd de heer Slicht benoemd tot assistent chef in filiaal Bloemendaal. Na zijn aanstelling tot ambulant assistent-chef op 14 november 1960 werd hij op 4 juni 1962 benoemd tot reservechef. Op 8 november 1962 kwam de benoeming tot BL van filiaal Naaldwijk waar hij tot 6 november 1966 bleef. Vanaf 7 november 1966 is de heer Slicht werkzaam als bedrijfsleider van filiaal Zwijndrecht [5806]. Het jubileum wordt op 8 augustus a.s. gevierd ten huize van de jubilaris. Op 5 juli j.l. was het 25 jaar geleden dat de heer G.J. Huis in 't Veld bij Meester in Wijhe in dienst trad. Na reeds een aantal jaren als chauffeur elders te hebben gewerkt, trad de heer Huis in 't Veld op 5 juli 1955 als chauffeur in dienst. Gezien de, in vergelijking met heden, primitieve methodes van laden en lossen, was het beroep van chauffeur een hele klus. Daarnaast leverde het "invoeren" van vlees bij de diverse regionale keuringsdiensten zowel positieve als negatieve ervaringen op. Sinds een aantal jaren heeft de heer Huis in 't Veld op medisch advies het "grote" chauffeurs- werk opgegeven. Hij verzorgt thans de diverse boodschappen bij Meester. Op 1 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer D.J.A. Wienbelt bij de toenmalige vleeswarenfabriek J. Meester nv op de exportafdeling in dienst trad. Hij verzorgde de exportdocumen ten voor verscheping over de hele wereld. 2 Jaar later nam hij de planning-en calculatieafdeling over, die onder zijn leiding uitgroeide tot een bedrijfsbureau. Bij de overname door Albert Heijn ging de heer Wienbelt tevens de aflevering verzorgen naar alle AH-filialen. In 1967 werd bij hoofd van de Commerciële afdeling van Meester Wijhe bv. Nu Meester zelfstandig opereert en zich steeds meer op de derden-markt begeeft, heeft de heer Wienbelt gekozen voor verkoopleider A hold waarbij hij de commerciële contacten onder houdt met alle A hold detailhan delsonderdelen, AH Grootver bruik en AC Restaurants. Op 11 juli 1955 trad de heer H. W. Jansen in dienst bij het AH-filiaal in Ginneken. Vanaf januari 1959 tot 8 november 1967 was hij werkzaam als BL in AH-filialen in Dongen en Breda. Op 8 november 1967 ging de heer Jansen in opleiding voor SMBL. In augustus 1968 werd hij als waarnemend SMBL benoemd in het op 26 november 1968 te openen filiaal in Tilburg. De heer Jansen ging in augustus 1969 de functie vervullen van BL in filiaal Arnhem, waarna hij op 4 januari 1971 werd benoemd tot BL in Breda. Op 3 mei 1972 volgde de benoeming tot voorraadopnemer. Een functie die de heer Jansen nu nog vervult. Op lómeijl. trokken 33 goed gehumeur de kinderen met Oom Tom, de bus chauffeur, per bus er een dagje op uit. Net als voorgaande jaren bestond de leiding weer uit de heer en mevrouw Brehler, mevrouw van Velzen, mevrouw Scheepstra en mevrouw Van Dam. Via Haarlem en de bollenstreek naar Den Haag met als doel Madurodam. Daar aangekomen, werden de kinderen in groepen verdeeld, met voor elke groep een leid(ster). Deze hadden hun handen vol om de kinderen bij elkaar te houden, omdat het ontzettend druk was. De kinderen genoten erg en hadden vooral belangstelling voor de havens en het vliegveld. Na Madurodam vertrok de bus naar Rijswijk, waar we om 13.00 uur aankwamen. Na entree te hebben betaald, konden de kinderen verder gratis genieten van de prachtige speel tuin met de daarbij behorende kermis. Een echt spookhuis, botsautootjes, draaimolen, en nog vele andere leuke attracties. Ook het ezel rijden was zeer in trek. Op een gegeven ogenblik zat jongeheer Steenland prinsheerlijk op een kleine ezel en met veel bravour (ik durf ook wel te rijden) liep de 'schild knaap' Van Dam mee met de ezel. De hele middag hebben we geen kind 'gezien' en hebben ze erg genoten. Ze vonden het jammer dat we naar huis toe moesten, maar met Oom Tom als buschauffeur was de reis naar huis een leuke afsluiting van de zeer geslaagde dag. Niets was hem te veel, hij lette op de kinderen en ging overal met ze mee. Ook hier een bedankje aan de dames en de fam. Brehler voor deze geslaagde dag. We doen hierbij de groeten aan de heer G. Oudega en wensen hem beterschap. Mevr. Corrie van Dam - Goedhart. 40-jarig zakenjubileum Fam. Bijsterbosch - CS Zaandam J. v. d. Broek - Simon Fam. C. v. Eijk - Simon 12V2-jarig zakenjubileum Mw. T. Jongewaard - Bestelcentrale Mede namens mijn vrouw, wil ik hierbij iedereen bedanken, die ons, bij mijn afscheid een recht aangename dag bezorgd hebben. D.G. Beau Champet Mede namens mijn vrouw, wil ik u langs deze weg, nog hartelijk dank zeggen voor de receptie mij aangeboden bij mijn pensionering. Tevens onze hartelijke dank voor de prachtige bloemen en enveloppe. Zaterdagnacht 10 mei j.l. is GERRIT VAN DE VEEN op de leeftijd van 22 jaar, het slachtoffer geworden van een tragisch auto-ongeval. Wij nemen afscheid van een vriend en collega, die door zijn inzet en enthousiasme bij gasten en personeel nog lang in herinne ring zal blijven. J. v.d. Veen manager AC Wegrestaurant Oud-Leusden. C.F. Munter Amsterdam Mede namens mijn vrouw, dank ik de directie van Marvelo bv, Personeelfonds, chefs, collega's, beide DC-Z en DC-T, alle bekenden heel hartelijk voor de ontvangen bloemen, cadeaus en enve- loppes, die ik bij mijn pensionering mocht ontvangen. Het was voor ons een grandioze en onvergetelijke dag. P. Boes Zaandam Zondag 8 juni j.l. is plotseling op 57 jarige leeftijd overleden de heer J. KROL De heer Krol trad op 30 juli 1962 in onze dienst en vervulde laatste lijk de functie van loopbaanbege leider ZBBL's. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Moge zij de kracht ontvangen om dit zware verlies te dragen. ALBERT HEIJN BV Mede namens mijn vrouw dank ik de directie van Ahold, pensioenfonds en allen die hun medewerking hebben gegeven voor het welslagen van de uitgaansdag van de gepensioneerden, bijzonder hartelijk. Het was weer fantastisch en ik ben de overtuiging toegedaan dat alle deelnemers er zo over zullen denken. We zien al weer met verlangen uit naar het volgend jaar. Het pensioenfonds van Albert Heijn is een instelling die er wezen mag de gepensioneerden gingen weer eens uit het was met recht een onvergetelijke dag. Sigaren, snoep, het was er in overvloed en het eten kon niet beter we genoten van een prachtige tocht ook op het water waren we nog menige k.m. Het was fijn met al die oude kennissen en de leiding die was gewoon perfect als men zou vragen: nog zo 'n dag dan was ons antwoord: nou direct. C. R. de Grooth Vledder R. Postma m ii79. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze fijne collega HANS J.C. HIDDINK op de leeftijd van 20 jaar. Wij wensen zijn familie en kennissen veel sterkte met dit verlies. Bedrijfsleiding en mede werkers Miro Nijmegen. Op 8 juni 1980 is op 61-jarige leeftijd overleden de heer voor zijn ziekte werkzaam bij de Vers Vleesgroep. Op 9 juni 1980 is op 60-jarige leeftijd overleden de heer De heer Groen was voor zijn ziekte werkzaam als AH ZBBL. Op 22 april j.l. overleed op 89-jarige leeftijd mw. M. A. BAKKER gepensioneerd medewerkster AH chocolaterie. Op 22 april j.l. overleed op 70-jarige leeftijd de heer L. KERSLOOT gepensioneerd medewerker DC Zaandam. Op 5 mei j.l. overleed op 78-jarige leeftijd de heer s. VOS gepensioneerd afdelingschef PB Zaandam. Op 15 mei j.l. overleed op 68-jarige leeftijd de heer P. W. LUITEN gepensioneerd medewerker DC Zaandam. Op 21 mei j.l. overleed op 79-jarige leeftijd de heer gepensioneerd medewerker PB Zaandam. Op 30 mei j.l. overleed op 76-jarige leeftijd de heer W. C. M. VAN DEN BERG gepensioneerd AH—-BL. Op 13 juni j.l. is op 76-jarige leeftijd overleden de heer J. H. STERKEN voor zijn pensionering werkzaam bij Meester Wijhe bv Mogen zij rusten in vrede. Voor uw hartelijke blijken van deelneming, ondervonden na het heen gaan van mijn lieve, aanstaande vrouw, onze lieve dochter, zusje, schoondoch ter, kleindochter en nichtje ELLEN KESSELER betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: John Verhaar Fam. D. van den Broek HEinTiE Helaas is onze bedrijfsleider de heer Ruiter na 13 jaar in Loc hem te hebben gewerkt naar Nijverdal overgeplaatst. Aangezien iedereen, klanten en personeel, goed met hem konden opschieten, vonden wij dit bericht helemaal niet zo leuk. Voor hem was dit een promotie, dus er zat niets anders op. We hebben met het hele personeel hem en zijn vrouw en kinderen een pony gegeven die heel passend Heintjegenoemd wordt. De pony is drachtig. Groetjes uit de Achterhoek.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8