In Memoriam m pagina 8 FLITSEN Op 7 maart a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer P.C. Kwak- kenbos in dienst trad bij Simon de Wit. Hij begon als bediende in filiaal J. v. d. Heijdenstraat te Den Haag. Daarna is hij in verschillende Haagse filialen werkzaam ge weest als bediende en later als chef. In 1965 werd de heer Kwakken- bos bedrijfsleider kampwinkel. Na als zodanig gewerkt te hebben in Beekse Bergen, de Branding, Kruininger Gors, werd hij in 1979 bedrijfsleider van de Toko op de camping de Zanding. In de winterperiode is de heer Kwakkenbos werkzaam als districtsassistent. Hij heeft in deze functie veel bedrijfsleiders vervangen. Het jubileum wordt op 7 maart a.s. gevierd. De heer C.J. Wey trad op 21 maart 1955 in dienst van Simon als bijrijder. Per 18 september 1961 volgt zijn benoeming tot chauffeur. Deze functie vervult hij tot op heden. De heer P. Schipper begon 14 maart 1955 zijn loopbaan op de Filialenadministratie, waar net gestart was met de opzet van de spaarzegelactie. Deze afdeling stond onder leiding van de heer T.K. Gruijs. Vanaf 1959 was hij werkzaam op de afdeling Factuurcontrole en 4 januari 1972 werd hij op eigen verzoek overgeplaatst naar de afdeling Logistiek Food en ver zorgde daar de importadmini stratie betreffende grondstoffen. Deze functie vervult hij nog steeds, nu op de afdeling DC- administratie, onderdeel van de administratie DHG. Op verzoek van de jubilaris wordt zijn jubileum in besloten kring gevierd op 14 maart a.s. Op 11 maart 1980 zal de heer S. Meijn 40 jaar bij ons in dienst zijn. Twee maanden voor het uitbre ken van de 2e wereldoorlog kwam hij in dienst als medewerker in het Centraal Magazijn voorloper van het DC]. Na een inwerkpe- riode van 6 maanden werd hij chauffeur, achtereenvolgens voor de Produktiebedrijven, depot Herengracht en het magazijn voor groot materiaal in Zaandam. In 1954 werd hij chef van het expeditiedepot Brouwersgracht Amsterdam en moest hij voortaan het chaufferen aan anderen overlaten. Na 4 jaar kreeg hij de leiding over inkomende goeden in het Produktiebedrijf. Toen de plannen voor een DC in Zaandam gestalte begonnen te krijgen, heeft hij gedurende 3 jaar gewerkt als chef uitzetruimte en assistent chef vervoer. Na de opening van het DC werd hij chef retourgoederen, welke functie hij 8 jaar vervulde. Na overplaatsing van de afdeling retourgoederen naar DC Tilburg aanvaardde hij de functie van ziekterapporteur in de C.P.D. Naast zijn werkzaamheden was hij gedurende 2 zittingsperioden lid van de OR en gedurende vele jaren actief voor het personeels- fonds. Het jubileum zal gevierd worden op 12 maart 's middags in het Personeelsrestaurant Anker- smidplein. Op 4 maart a.s. is het veertig jaar geleden dat de heer C. Dieleman bij Simon de Wit zijn loopbaan startte. Hij begon als wijk bezorger in het toenmalige filiaal in Hilversum. Nadien zwierf hij dwars door Nederland in diverse winkelfunc ties en vele filialen. Hij werkte in IJmuiden, Krom menie, Purmerend, Zaandam, Haarlem, Scheveningen, Eindho ven en Den Haag. Al gedurende ongeveer 35 jaar is de jubilaris bedrijfsleider waar van de laatste tien jaar van de Simon Supermarkt Ambachts- gaarde te Den Haag. Kenmerkend voor deze winkelier in hart en nieren is, dat hij steeds in zijn winkel te midden van zijn klanten wordt aangetroffen. Hij kent zijn klanten enzijn klanten kennen hem! Ondanks het feit dat hij inmiddels Simons oudste be drijfsleider in functie is, weet hij nog niet van ophouden. De heer D. Waal begon zijn werkzaamheden bij Albert Heijn op 7 maart 1955 als administra tie-controleur. Al spoedig daarna werd hij ingeschakeld voor de administratie groenten en vlees te Rotterdam, alwaar het groente- pakstation werd gevestigd. Hij heeft 12 jaar gewerkt in Rotterdam en er ook in de omgeving gewoond. De heer Waal heeft de hele ontwikkeling van de aardappelen-, groente- en fruitverkoop meegemaakt. Toen in Zaandam het merchandi- singbureau werd opgericht, bete kende dat voor de heer en me vrouw Waal verhuizen naar Zaandam. Hij is thans logistiek medewerker voor de groep AGF. Het 25 jarig jubileum wordt op 7 maart a.s. gevierd. Jttttll' ■- De heer L. Westerlaken trad op 11 maart 1940 in dienst bij de produktiebedrijven en werd aan vankelijk op diverse afdelingen tewerkgesteld namelijk op de V.A. [koffie/thee], Emballage en de toenmalige Beschuitbakkerij. Tijdens de bezetting werd hij in Duitsland tewerkgesteld van 25 mei 1943 tot 20 juni 1945. Na zijn terugkeer uit Duitsland ging hij werken op de afdeling Malerij van de Chocoladefabriek. Hij kreeg een opleiding tot wal- seur en deed zijn werk secuur en betrouwbaar. Omstreeks 1963 werd de heer Westerlaken overgeplaatst naar de afdeling Branderij als cacao- en notenbrander welke functie hij thans nog vervult. Het jubileum wordt gevierd op donderdag 13 maart 1980 Op 18 december j.l. is op 56-jari- ge leeftijd overleden de heer HUGO OLIE De heer Olie trad in 1948 in dienst van Formosa en was hier gedurende vijf jaar werkzaam. Na een verblijf in het buitenland trad de heer Olie op 13 september 1965 weer in dienst van AC Restaurants en werd chef-kok bij AC Restaurant Zevenaar. Eind 1976 moest de heer Olie zijn werkzaamheden beeindigen we gens gezondheidsredenen. Gedurende de tijd dat hij bij ons werkzaam was hebben wij hem als mens en als collega bijzonder gewaardeerd. AC Restaurants Met groot leedwezen geven wij kennis van het feit, dat op 23 december 1979 op 37-jarige leef tijd is overleden mevrouw J.M.E. SCHIPPER-KROM Mevrouw Schipper was sedert 20 mei 1975 in dienst van de Centrale Slagerij te Zaandam, alwaar zij medewerkster was op de afdeling Inpak. Wij hopen, dat haar man en vier kinderen de kracht zullen vinden dit grote verlies te dragen. Centrale Slagerij Zaandam Op 4 januari 1980 overleed, nog geheel onverwachts, op 55-jarige leeftijd de heer HENDRICUS W.J. VAN DER SANDEN Hij was sinds 20 augustus 1970 als chef-slager werkzaam in AHSM, Streksingel, Rotterdam. In 1976 heeft deze geziene collega zijn werkzaamheden wegens ziek te moeten staken. Zijn echtgenote wensen wij veel sterkte toe dit verlies te dragen. Albert Heijn bv Op 20 januari j.l. is op de leeftijd van 62 jaar overleden de heer DIRK WILLEM NETEL De heer Netel trad in 1960 in dienst bij Simon de Wit, filiaal Rijnstraat, Amsterdam. Zijn ziekte maakte het hem in 1976 niet meer mogelijk zijn werkzaamheden te verrichten. Hij was een zeer actieve en altijd opgewekte medewerker. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Simon de Wit bv Op 10 maart a.s. is de heer C.N. Bouman 40 jaar in dienst bij Albert Heijn. De eerste tien jaar heeft de heer Bouman als bediende in verschil lende filialen gewerkt. Op 9 januari 1950 werd hij bedrijfslei der. De heer Bouman heeft o.a. in Haarlem, Oud-Beijerland, Rotterdam en Zwijndrecht ge werkt. Het laatst in filiaal Woer den, dat in de nacht van 31 augustus op 1 september j. I. door brand is getroffen. De heer Bouman gaat nu binnen afzienbare tijd als administrateur in verschillende filialen werken. T x Mê 21 januari j.l. is na een langdurig ziekzijn op 57-jarige leeftijd overleden de heer HENDRIK SPUK Hij was sinds 2 januari 1963 in dienst van het Distributiecentrum Zaandam, het laatst als assistent chef. In 1973 heeft hij door ziekte zijn werk moeten staken. Bij de collega's die hem gekend hebben, zal hij in herinnering blijven voortleven als een sympathieke man. Zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe. Albert Heijn bv Met diep leedwezen namen wij kennis van het overlijden van mevrouw LEOPOLDINE DIEDERIKS— KOTISA Haar oprechtheid en inspirerende werkkracht zijn voor ons van grote betekenis geweest. Bedrijfsleiding en medewerkers Albert Heijn Supermart v. Ostadelaan, Alkmaar. Op 22 januari overleed op de leeftijd van 69 jaar de heer W. VISSER gepensioneerd medewerker HK Simon de Wit. Op 27 januari overleed op de leeftijd van 68 jaar mevr. GRÉMEUN gepensioneerd medewerkster hoofdkantoor. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGING Mede namens mijn kinderen wil ik u danken voor de vele blijken van medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Jan Breeker. Uit aller naam: J. Breeker-Brand DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw dank ik de directie A hold Personeelsfonds, be drijfsleiders, afdelingschefs, collega's-en leveranciers, hartelijk voor de ontvangen bloemen en enveloppes die ik bij mijn vervroegde pensionering mocht ontvan gen. H. v. Thoor Groentecentrale Amsterdam Mede namens mijn vrouw, dank ik allen die mijn VUT afscheid onvergetelijk hebben gemaakt. Directie, collega's en personeel van de Albro Bakkerijen in Zwanenburg voor alle cadeaus enz. hartelijk dank. A. van Donge Heemstede nVi jarig zakenjubileum A. F. van Ginkel, Simon ZBBL - Utrecht, Mevr. G. Kramer dc Boer. Oosizaan, L. Stekema, Hengelo. 25 jarig zakenjubileum J. Sijbrands, O.D. Zaandam. 40 jarig zakenjubileum A. W. scheepers, Amsterdam, L. G. F. Alexander, Simon SMBL Filiaal0125. 50 jarig zakenjubileum F. de Boer, Eindhoven. 25 jarig huwelijksjubileum Hr. en Mevr. J. Brooimans, Alblasserdam.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8