r Vakantieaanbod voor Ahold-medewerkers Ook dit jaar weer dagtochten voor gepensioneerden Sectorchefs voor gebakpromotie bij ALBRO Tilburg FUTSJES Korting in 't Wolfsven Gereduceerde huurprijzen in Belgisch bungalowpark FLITSEN pagina 5 Op 21, 22 en 23 januari j.l. is door Albert Heijn intern uit gebreid aandacht besteed aan de verkoopactie voor diepvries gebak, die op 14 februari van start ging. Voor deze gebak promotiewaren de sectorchefs-vers van alle AH-filialen, waar diepvriesgebak wordt verkocht, naar de ALBRO-bakke- rijen in Tilburg gekomen. Uit ieder filiaal was tevens een medewerkster uitgenodigd, die bereid was om in de winkel demonstraties te gaan verzorgen met het gebak. In Tilburg werd aan allen een druk programma voorgeschoteld. Hap erin en smul! Eén van de sectorchefs bij het proeven van diepvriesgebak tijdens de gebakpromo- tiedagen bij de ALBRO te Tilburg. Na een welkomstwoord van LIA-direc- teurJ.M.K. Niks gaf de heerT.D.H den Hertog (verkoopleider zuivel en diep vries) een overzicht van de te verwachten toekomstige ontwikkelingen wat betreft diepvriesgebak en gaf daarnaast een uiteenzetting over de nu lopende actie. Vervolgens vertelde de heer L. Klein, hoofd produktie van ALBRO, over de produktiemogelijkheden van de bakke rij. Daar konden de gasten, rongeleid door medewerkers, zelf ook een kijkje nemen. Na de rondleiding kon men tijdens de koffiepauze een poging doen vers gebak van diepvriesgebak te onderscheiden. Op de vraag aan welk gebak men de voorkeur gaf, werd door 50% van de aanwezigen het verse gebak en door 50% het diepvriesgebak uitverkoren. Dat maakt wel duidelijk, dat de produkten elkaar qua smaak niet ontlopen. Aan de dames werd door de heer P. van Loon, productmanager van ALBRO, ook informatie verstrekt over de organisatorische aspecten van een demonstratie. Mevrouw Dobber, een ervaren demon- stratrice, ging in op de gebakprodukten en bracht de toehoorders op de hoogte van de "kneepjes" van het demonstra tievak. De kern van de promotie-actie is een sfeervollere en meer opvallende aankle ding van het "gebak" in de winkels en een intensief actie- en demonstratiepro gramma van week 7 tot aan week 17 en in het najaar. Voor Ahold-medewerkers en gepensio neerden bestaat in 1980 het gehele jaar door de mogelijkheid om tegen een gereduceerd tarief met vakantie te gaan in het Belgische bungalowpark 'Domai- ne du Bonsoy'. Men kan van januari tot en met december boeken voor één of meer weken, voor een weekend of voor een midweek-arrangement, een periode welke loopt van maandagmiddag na 16.00 uur tot vrijdagochtend vóór 10.00 Ook dit jaar stelt de Raad van Bestuur onze gepensioneerden [met een dienst verband van ten minste 5 jaar] in de gelegenheid deel te nemen aan één der dagtochten. Ook degenen die gebruik hebben ge maakt van de "regeling vervroegd uit treden" [de zgn. VUT-ers] zullen hier voor worden uitgenodigd. De tochten zullen plaatsvinden op: 6 mei, 8 mei, 20 mei, 22 mei, 3 juni en 5 juni. zes maal In verband met de jaarlijkse toename van het aantal deelnemers aan deze tochten is ditmaal gekozen voor een indeling in 6 dagen in plaats van de tot nog toe gebruikelijke indeling in 3 dagen. In de maand maart zullen de uitnodi gingen hiertoe worden verzonden. Mocht u per 1 april nog geen bericht hebben ontvangen, wilt u ons dit dan even laten weten? (tel. 075-592857) antwoordformulier Zodra wij uw antwoordformulier, dat wij u gelijktijdig met de uitnodiging doen toekomen, hebben ontvangen staat u definitief als deelnemer geboekt, u ontvangt dan geen tweede bericht meer. omgeving Het vakantiepark 'Domaine du Bonsoy' is gelegen in de Belgische Ardennen, nabij Blaimont, een klein dorpje op de rechteroever van de Maas, stroomaf waarts van Hastière, en is bereikbaar via de autoweg Hastière-Beauraing. Op de beboste hellingen aldaar, zo'n 10 km ten zuiden van Dinant, bezit het Pensioen fonds 40 vakantiebungalows, die ver pacht zijn aan de 'Gestion du Bonsoy'. Het fonds heeft dus zelf niets met de verhuur ervan te maken. comfort De bungalows bieden veel comfort en gezelligheid: dubbele beglazing, open haard, elektrische verwarming, een in gerichte keuken (met elektrisch fornuis, oven en koelkast), met huishoudmateri- aal, een badkamer of douche (warm water) en kleurentelevisie. Het Ardenner landschap biedt in alle jaargetijden vele mogelijkheden tot het maken van wan delingen in een mooie, steeds van uiterlijk wisselende natuur. recreatie In het bungalowpark vindt men, naast een restaurant en een mini-supermarkt, tal van recreatiemogelijkheden, zoals tennisbanen, visvijvers (forellen), kin derspeeltuinen, volley- en petanquevel- den, mini-golf, zwembad, een solarium en mogelijkheden tot het huren van boten (zeil en kajak). Speciaal voor Ahold-medewerkers be staat nu de mogelijkheid om zowel in het voor-, hoog- als naseizoen bungalows te huren in het heuvelachtige gebied, dat door de grote hoogteverschillen helaas niet geschikt is voor mensen, die slecht ter been zijn. De uitgestrektheid van het Te koop gevraagd: vakantiepark maakt tevens de beschik- De Jeugdboeken: De Kameleon opnieuw king over eigen vervoer noodzakelijk, in actie; De Kameleon blijft Favoriet; Bravo Kameleon Ab Onink, Essenbos 6, 4021 CG Maurik 03449-1393. bij verhindering (I) Wij stellen het zeer op prijs, ook wanneer u niet kunt of wilt deelnemen, toch het antwoordformulier met opgaaf van reden voor het niet deelnemen, van u terug te ontvangen. Wij weten dan dat onze uitnodiging of uw aanmelding niet is zoekgeraakt. bij verhindering (II) Mocht u op de voor u vastgestelde datum verhinderd zijn, dat kunnen wij na overleg één van de andere data met u overeenkomen. Wij wensen nu reeds alle deelnemers een prettige en hopelijk zonnige dag toe. logiesmogelijkheden voor 2 tot 9 perso nen, zou het te veel omvattend worden om hierbij een volledige tabel met huurprijzen op te nemen. De huurprij zen zijn uiteraard afhankelijk van het seizoen en de samenstelling van het gezin. De heer Koper kan u hierover volledig inlichten en op aanvraag zendt hij u een huurprijzenoverzicht toe. reservering Zodra men een reserveringsformulier heeft ingediend, wordt er bij het vakan tiepark geïnformeerd of de betreffende periode nog vrij is. Bij een bevestiging hiervan moet 50% van de huurprijs vooruit worden voldaan via storting op een rekening bij de Amrobank te Zaan dam. Het resterende bedrag dient uiter lijk vijf weken voor de huurdatum te worden betaald. Huisdieren worden toe gelaten in het vakantiepark, voor hon den wordt echter een bedrag van Bfrs. 40 per dag in rekening gebracht. Degenen, die van deze aanbieding ge bruik willen maken, moeten recht streeks contact opnemen met de heer J.F.M. Koper (HK 1322, tel. 075- 592689), waar folders over het betref fende vakantiepark kunnen worden aangevraagd, maar waar men ook te recht kan voor inlichtingen en reserve ringen. Het interieur van een bungalow met onder meer kleurentelevisie en een open haard. Er is nog plaats Ahold-medewerkers en gepensio neerden kunnen in de eerste drie maanden van dit jaar ook tegen een gereduceerd tarief met va kantie gaan in het Ostara-vakan- tiepark 't Wolfsven te Mierlo. Onder het motto "er is nog plaats en daar moeten zoveel mogelijk mensen van profiteren" wordt een korting van 10% verleend op de huurprijzen van de bungalows. Het uitgestrekte vakantiepark ligt in de gemeente Mierlo aan de provinciale weg tussen Helmond en Geldrop en grenst aan het bekende natuurreservaat "De Stabrechtse Heide". Op het 80 ha grote terrein staan voor de verhuur 118 bungelows (4- en 6-persoons). Bij het vakantiepark hoort een overdekt zwembad, een kunststof tennisbaan, een restau rant en nog tal van andere recreatiemogelijkheden. De huurprijzen van de bungalows zijn "all-in", d.w.z. inclusief verwarming, kleuren-tv, toegang tot het overdekte zwembad, schoonmaak op de dag van vertrek, enz. In het december nummer (1979) van "Flitsen" staat een overzicht van de huurprijzen afgedrukt. Voor reserveringen en betalingen dient men zich rechtstreeks te richten tot de bedrijfsleider van het vakantiepark, de heer R. Lage- man Tel. 04927-1661. Ook in het afgelopen jaar had 't Wolfsven een dergelijke "speciale aanbieding" en vele Ahold-me dewerkers en gepensioneerden hebben toen het vakantiepark in Mierlo ontdekt. Reserveringen zullen in volgorde van aanmel ding worden geregistreerd, "vol is vol". prijzen Gezien de vele mogelijkheden, die het bungalowpark 'Domaine du Bonsoy' biedt, met 6 villatypes in oppervlakte variërend van 28 tot en met 60 m2 en De demonstratiemedewerkers uit de verschillende AH-filialen worden de kneepjes van het demonstratievak bijgebracht.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 5