tm Personeel Simon-Westerstraat bijeen V. In Memoriam pagina 8 FLITSEN De heer C.A Bruyn is op 21 februari 1955 in dienst gekomen bij Simon de Wit te Zaandam, waar hij steeds in het magazijn heeft gewerkt. Na de overname door A hold is de heer Bruyn in het Distributiecentrum te Zaan dam gaan werken, waar hij tot de meest gewaardeerde heftruck chauffeurs behoort. De heer J.P. Hordijk trad op 21 februari 1955 bij Melkexport Ste- rovita bv in dienst als chef lading. Deze taak verrichtte hij een aan taljaren. Hierna volgde de over gang naar het beheer over het in de loop der jaren sterk gegroeide voorraadbestand goederen van allerlei aard. Tot op heden is de heer Hordijk als chef magazijn in de ruimste zin van het woord werkzaam. Als nevenactiviteiten zijn nog te melden o.a.: ziekenbezoeker, be stuurslid personeelsvereniging, enige jaren lid van de onderne mingsraad, leider en organisator van het biljartgebeuren, toto en lotto-afhandeling enz. enz. Op dit gebied dus een veelheid van activiteiten die nodig zijn om het sociale aspect van het werken een zq goed mogelijk gezicht te geven. Op 31 januari 1940 kwam M. Berend ijk op 21 jarige leeftijd in dienst bij de Vleeswarenfabriek J. Meester in Wijhe. Al spoedig bleek hij het slagers vak "in de vingers" te hebben. Hij werkte zich op tot all-round vakman, van slachten en vlees- bewerken tot worstbereiding toe. Later was hij de man die nieuwe lingen leerde met een mes om te gaan. Zijn veelzijdige belangstelling en kennis op het gebied van vleesbe werking en vleeswarenbereiding bestempelt hem tot een vakman van de eerste orde, zoals men ze maar zelden aantreft in de vlees- warenindustrie. Op 14 februari 1980 is het 25 jaar geleden dat de heer A. W. Holle- gien in dienst trad bij Meester in Wijhe. Het was op 22 jarige leeftijd, na zijn diensttijd, dat hij zijn loopbaan bij Meester begon. Na enkele maanden kantoor werkzaamheden te hebben ver richt op de afdeling verkoop, werd hij overgeplaatst naar de afdeling expeditie, waar hij zich bezig hield met de administratie ve zijde van het verwerken van de •erkooporders. Enkele jaren later werd de heer Hollegien aangesteld als "voor man" van de afdeling verpakking en verzending conserven, waar van een belangrijk deel was de hammenexport. Toen in 1966, na de overname van het bedrijf door A hold, zowel de expeditie oude stijl als de hammenexport kwamen te ver vallen, concentreerden zijn werk zaamheden zich voornamelijk op de expeditie en het vervoer. Thans werkt hij nog als groeps leider in deze afdeling. Op 26 januari a.s. wordt het 25-jarig zakenjubileum gevierd van de heer J.H. Kooijman. In dienst getreden op 26 januari 1955 bij Albert Heijn ZB, werd de heer Kooijman in 1966 benoemd tot Bedrijfsleider ZB in Amers foort. Na diverse Albert Heijn filialen te hebben geleid, streek hij tenslotte neer in de vestiging te Ede. In verband met sluiting van deze vestiging in 1979, een gebeurtenis die vrijwel gelijktijdig plaatsvond met de opening van Miro Vee- nendaal, vervult de heer Kooij man vanaf mei 1979 in deze nieuwste Miro de functie van administrateur. Op 28 februari 1955 trad de heer T. Verhoeff in dienst bij Melkex port Sterovita bv. Aangevangen in de flessenvulafdeling verplaat ste zijn werkterrein zich al snel naar de produktieafdeling. Hier was de jubilaris lange tijd werk zaam op de melkontvangst-afde- ling waarna overgang naar de bijprodukten-afdeling volgde. Dit overstapje was in eerste instantie gepland als tijdelijk maar, of schoon alles maar tijdelijk is, kan men in termen door ons gehanteerd nu toch wel van blij vend spreken. Nog steeds is de heer Verhoeff op deze toch wel moeilijke afdeling DANKBETUIGINGEN 12''2-jarig zakeryubileum Mw. J. C. M. van Aken Katwijk 25-jarig zakenjubileum H. Mulder AH Grootverbruik H.W. de Vries filiaal 1087 J.Ph. Ypma HK 40-jarig zakei\jubileum J.H. Verploeg Oostburg T. de Lange AH Grootverbruik 25-jarig huwelijksjubileum Mw. P. Langendijk-Bijman Beverwijk Mw. Schild-Thuis Haarlem 40-jarig huwelyksjubileum G. Stolp DC Zaandam Na een langdurige ziekte is op vrijdag 9 november 1979 overle den, mevrouw M.J. VAN VLIET - MEULENDIJK Mevrouw Van Vliet was sinds 21 november 1967 werkzaam in fili aal 1001 aan de Nw. Binnenweg te Rotterdam. In haar missen wij een gewaar deerd medewerkster. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man, kinderen en familie. BL en medewerkers Albert Heijn Nw. Binnenweg, Rotterdam. DANKBETUIGINGEN Wij zijn heel dankbaar. Wij zullen de aangeboden afscheidsbij eenkomst ter gelegenheid van mijn pensionering nooit vergeten. Wij danken de directie Ahold en in het bijzonder de heer Koomen en zijn medewerkers Cen trale Slagerij Rijswijk. Verder voor alle attenties in welke vorm ook ontvangen, willen mijn vrouw en ik hartelijk danken. C. Beukers Rijswijk Hierbij wil ik u bedanken voor hetgeen mij te beurt is gevallen bij het afscheid. Ook namens mijn vrouw en kinderen voor de bloemen en waarderende woor den. Het blijft voor ons een onvergetelij ke dag. Ook Pensioenfonds. Personeel- fonds, Personeelszaken en collega's nog maals onze hartelijke dank. J. Broek Zaandam Hoewel ik zoveel mogelijk heb getracht persoonlijk te reageren op de blijken van medeleven tijdens mijn ziekte en na het neerleggen van mijn functie, hoop ik hiermede diegenen te bereiken, waar ik dat heb nagelaten. Bedrijf en medische wetenschap zijn mij goedgezind geweest. Het zij u allen toegewenst. W.A. Scholte Op 14 november 1979 overleed op de leeftijd van 28 jaar, mevr. S. KEIJZER. Zij was sinds 2 maanden werk zaam bij het AC Restaurant Beekbergen. Moge zij rusten in vrede. AC Restaurants bv De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. Op 10 december j.l. overleed op 85-jarige leeftijd de heer M.E. VELDERMAN, gepensioneerd medewerker Mees ter Wijhe. Op 21 november j.l. overleed op de leeftijd van 73 jaar de heer H. ESMAN, gepensioneerd fiiiaalmedewerker Albert Heijn. 12 februari a.s is het 40 jaar geleden dat de heer H. Wester in dienst trad bij Van Amerongen in de winkelorganisatie. Na in ver schillende functies in diverse filia len te hebben gewerkt, werd hij op 7 november 1955 benoemd tot vervangend bedrijfsleider en op 8 oktober 1957 tot bedrijfsleider in filiaal Poeldijk. 25 augustus 1959 werd de heer Wester overgeplaatst naar Barne- veld. Daarna volgden Uithoorn en Haarlem, Wagenweg. In verband met zijn gezondheid beëindigde de heer Wester in december j.l. zijn werkzaamhe den in Haarlem. Hij is verhuisd naar Middelburg, Zuidmede 2. Het jubileum wordt op 12 februari gevierd. Rectificatie jubileumlijst eerste kwartaal Op de jubileumlijst staat vermeld dat de heer T. Verhoef 12 Vi jaar in dienst is op 28 februari a.s., dit moet dus zijn 25 jaar. Te koop aangeboden: Peavey P.A. - 400 6 kanaals 200 watt Versterker met 2 zuilen. Prijs n.o.t.k. Inlichtingen: mw. Kombrink, HK BG08, tel. 2056 Op 7 december j.l. overleed op de leeftijd van 74 jaar de heer J. BREEKER, vóór zijn pensionering werkzaam op het HK. Mogen zij rusten in vrede. Het personeel van het nieuwe Simon- filiaal aan de Westerstraat in Am sterdam poseert hier op de foto in de "groentehoek" van de nieuwe super markt. In het vorige nummer van Flitsen werd op de voorpagina al aandacht aan de opening besteed, maar ruimtegebrek maakte het toen onmogelijk om deze groepsfoto by het artikel te plaatsen. De nieuwe supermarkt van Simon de Wit bv werd op 21 november j.l. aan de Westerstraat 79-87 in gebruik genomen en kwam in de plaats van het oude filiaal aan de Westerstraat, dat wegens ruimtegebrek werd geslo ten.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 8