im 4 f Familie Van Bilzen dolblij met "pechprijs" Filiaal 0601 (Zaandam) wint Simonwedstrijd "Wij gaan het maken" Zilveren slagersspeld voor AHSM-slager Adres wijzigingen niet bij redactie pagina 2 FLITSEN De Simon-filialenwedstrjjd "Wjj gaan het maken", waaraan gedurende acht weken door 108 Simon-fllialen werd deelgenomen, is eind november afgesloten: Het Centrale Coördinatie Team in Zaandam, dat speciaal in het leven was geroepen voor de organisatie rond de wedstrijd, heeft de balans opgemaakt en kan terugzien op een geslaagd evenement. Na veel lees- en rekenwerk kwam het 249 te scoren. Het Udense filiaal 0853 Zaandamse Simon-filiaal 0601 van de volgt op de tweede plaats, met filiaal Gedempte Gracht als eindwinnaar naar 0197 uit Maassluis op een verdienstelijke voren door een totaal aantal punten van derde plaats. De heer J.C.W. Kuppen van het AHSM-filiaal 1021 in Nijmegen is onlangs onderscheiden met de Zilveren Slagersspeld, een onder scheiding, die wordt toegekend door de opleiding Slagers Vak Onderwijs [SVO]. In de cursusplaats Nijmegen kwam de heer Kuppen als beste kandidaat naar voren in het vierde jaar van het voortgezet leerlingstelsel, een onderdeel van de SVO-opleiding. Op de goede cijferlijst van de heer Kuppen prijken onder andere een 10 voor bedrijfsrekenen, een 9 voor rechts- en wetskennis, een 9 voor handelskennis, een 8 voor Nederlandse taal en een 7 voor de slagerspraktijk. Al eerder was de heer Kuppen, na het behalen van het diploma handelsavondschool, in het bezit gekomen van het groot vakdiplo ma vleeswarenindustrie. Momen teel volgt de AHSM-slager een patroonscursus, welke volgt op de voortgezette SVO-opleiding, en die hem na voltooiing in staat stelt zelf een slagerij te beginnen. Het behalen van de Zilveren Slagersspeld geeft de heer J.C.W. Kuppen, nu ruim twee jaar werk zaam bij het AHSM-filiaal 1021 te Nijmegen, het recht om deel te nemen aan de nog te houden nationale slagerswedstrijd. Voor deze wedstrijd komen de 18 Zilveren Speldhouders uit alle cursusplaatsen, waar de SVO-op leiding is gehouden, bijeen om uit te maken wie de beste slager is van de betreffende opleidings categorie. Personeelsblad Ahold N.V Januari 1980 37-ste jaargang no. 1 verschijnt lOx per jaar Oplage: 27.000 Redactiesecretariaat: Ankersmidplein2, Kamer 1701 1506 CK ZAANDAM Tel 075-593026 Hoofdredactie- Mevrouw T. Plooijer Redactieleden: J. Breeschoten D v. Dijk O Gerritsen W. Haeser Mej T. Harder J G. Jager A W. Kuipers H Malag C D. Menne A de Roo D Rövekamp L B Zeilstra Redactie en vormgeving in samen werking met PR Bureau Van Hulzen, Voorschoten Deze drie best geklasseerde filialen werden door middel van een gelukstele gram op de hoogte gesteld van hun prestaties", terwijl er voor de medewer kers nog een avondje-uit in het vooruit zicht is. Er is tijdens de tilialenwedstrijd door de medewerkers van de Simon-winkels veel werk en zorg besteed aan de verstrekte opdrachten, wat tot uiting kwam in goede wedstrijdresultaten en originele inzendingen. Het Centraal Coördinatie Team, dat onder leiding stond van de heer C. Dekker, stelt dan ook terecht dat de Simon-filialen de naam van de wedstrijd eer hebben aangedaan en het "gemaakt hebben". Bij het Zaandamse filiaal aan de Ge dempte Gracht kijkt men als totaalwin naar uiteraard tevreden terug op de Simon-filialenwedstrijd "Wij gaan het maken". Bedrijfsleider W. Jut: "We hebben met erg veel plezier aan de wedstrijd meegedaan. Het is echt niet zo geweest dat alle medewerkers nu zoveel extra werk aan de wedstrijd hebben gehad, want onze winkel ziet er normaal al goed verzorgd en opgeruimd uit, al klinkt dat misschien wat arrogant. Wel kostte het werken voor de vierde en laatste ronde, de evaluatie, een hoop tijd, maar gelukkig niet zonder resul taat". De eindstand van de filialenwedstrijd ziet er als volgt uit: 1. Filiaal 601-Zaan- dam, 249 punten; 2. Filiaal 853-Uden, 247 Vi punten; 3. Filiaal 197-Maassluis 247 punten; 4. Filiaal 606-Heemskerk, 240Vi punten; 5. Filiaal 102-Valkens- waard, 238 Vi punten; 6. Filiaal 609-Den Helder, 238 punten; 7. Filiaal 323- Baarn, 235Vs punten; 8. Filiaal 875- Nijmegen, 235 punten, Filiaal 739-Am- sterdam (Bijlmer)- 235 punten; 9. Filiaal 618-Zaandam-Zuiddijk, 233'/2 punten; 10. Filiaal 327-Utrecht, 231 punten. Foto's van boven naar beneden: De winnende teams van Zaandam, Uden en Maassluis. De heer W. van Bilzen, eerste verkoper op de afdeling groente en fruit en zuivelprodukten in het AHSM-filiaal aan het Valke niersplein te Breda, ontvangt uit handen van bedrijfsleider J. van Hoofde vliegtickets en reisbescheiden voor een weekeinde Parijs. De sectorchef van de afdeling verse produkten, de heer Evers en de vrouw en de kinderen van de heer Van Bilzen, kijken daarbij toe. De redactie van Flitsen wil hierbij onder de aandacht van de lezers brengen dat adreswijzigingen van Ahold-medewerkers niet aan de redactie moeten worden doorge geven, maar aan de chef van de betrokken afdeling of van het betreffende fHiaal, die dan op zjjn beurt deze mutatie moet doorge ven vla het W-formulier. Alleen als u deze procedure volgt, ontvangt u Flitsen zo snel als mogelijk is op uw nieuwe adres. De AHSM-medewerker kreeg deze reis aangeboden als pleister op de wonde voor alle pech, die de familie Van Bilzen de laatste drie vakantieperiodes heeft getroffen. Door het tegenvallende aantal inzendingen voor de deze zomer gehouden prijsvraag inzake droevige of juist grappige voorvallen in de vakantie periode, besloot de redactie van Flitsen eerder om de hoofdprijs uit te keren aan de 'pechvogel van het jaar', onder welke naam in de zomer van 1977 al eerder een prijsvraag bij Ahold werd gehouden. Na driejaar Voor de heer Van Bilzen en zijn vrouw betekende het weekeinde Parijs de eerste vakantie in driejaar, de voorgaande drie vakanties konden door grote pech geen doorgang vinden (zie het november nummer van Flitsen). "Fantastisch dat de pechprijs 1979 ons ten deel is gevallen. Dat zoiets anno 1979 nog voorkomt in een dergelijk groot bedrijf als Ahold, ongelooflijk. We hebben de reis en het verblijf in Parijs gezellig en fantastisch gevonden. Hardstikke bedankt". Met deze woorden besluit de heer Van Bilzen zijn reisverslag over het weekein de Parijs, een verslag, dat in deze Flitsen door ruimtegebrek niet kan worden geplaatst, maar wel in het februari nummer zal worden afgedrukt.

Personeelsbladen | 1980 | | pagina 2