wmim In Memoriam H1 DANKBETUIGINGEN pagina 8 FLITSEN De heer C. Slegt kwam op 13 december 1954 in dienst bij Al- bert Heijn. Hij begon als bedien de in het ZB-filiaal in Voorscho ten. Een aantal jaren later ging hij in opleiding voor reserve-chef tot hij in 1959 in militaire dienst ging. In december 1960 kwam hij weer in dienst bij de ZB-organisatie, waar hij in 1963 als ambulant de stap maakte naar de SM-organi- satie. In 1964 werd hij benoemd tot afdelingschef kruidenierswa ren in filiaal 1028 te Den Haag en in oktober 1967 werd hij be noemd tot supermartbedrijfslei- der van filiaal 1061 in Capelle aan de IJssel. Daarna volgde in deze functie overplaatsing via Hoog vliet, Rijswijk en Bussum naar filiaal 1066 te Hilversum. r, Op 1 januari 1980 viert de heer W. Krooshof zijn 40-jarig zaken- jubileum bij Meester Wijhe bv. Afkomstig van Van Gend en Loos in Deventer, vanwaar hij o.a. naar de toenmalige vleeswarenfa- briek J. Meester werd gestuurd om controlewerkzaamheden bij de verzending uit te oefenen, kwam de heer Krooshof als 21 jarige op de afdeling Verkoop. Op deze afdeling heeft hij zich vooral bezig gehouden met de grqep: grote klanten. Na de overname door A hold in 1966, waarbij de afdeling Ver koop werd opgeheven, is hij een aantal jaren belast met het regi streren van allerlei produktiege- gevens. Toen in de beginjaren 1970 weer specifieke verkoopactiviteiten ter hand werden genomen ging de heer Krooshof daaraan werken. Door ziekte is hij sedert medio '77 niet meer actief in het arbeids proces opgenomen. Op 15 juni 1954 trad de heer C.J. van Dongen voor het eerst in dienst bij Melkexport Sterovita bv te Dordrecht. Dit eerste dienstverband duurde tot 14 januari 1962. Gedurende dit tijd vak was hij werkzaam op nage noeg alle produktie-afdelingen. Zijn hernieuwd optreden begon in hetzelfde jaar als waarin hij ver trokken wax en wel op 23 juli. Hij werd nu belast met de leiding van de inmiddels geïntroduceerde po- lygal-afdeling, terwijl later ook nog de nieuwe dozenopzet-afde ling onder zijn beheer kwam. Deze taken worden tot op heden door de heer Van Dongen ver vuld. Op 27 december a.s. zal hij 25 jaar in dienst zijn. Vijftig jaar geleden op 4 januari 1930 begon de loopbaan van de heer F. de Boer bij Simon de Wit in Middelburg. Zijn vader was daar chef van de Simon de Wit winkel. De eerste werkzaamhe den moesten in het magazijn verricht worden n.l. kaas schrap pen en keren. Het was daar zo koud dat zijn moeder hem dikwijls een emmer warm water bracht, zodat hij zijn handen kon warmen. Het was de tijd van 6 dagen per week werken. Vijf dagen van 8 tot 20 uur en op zaterdag van 7 tot officieel 22 uur [maar het schrobben en opmaken van de kassa's vroegen ook nog wel enige uren], In 1937 werd de heer De Boer overgeplaatst naar Koog a.d. Zaan als eerste bediende. Daarna volgden Jan van Galenstraat en Weesperstraat in Amsterdam. Na de mobilisatie in juni 1940 terug naar Middelburg, waar de zaak was plat gebombardeerd. Vader en zoon hebben toen een houten noodwinkel gebouwd. Via Rijnstraat Amsterdam en Loosduinen werd de heer De Boer in 1942 chef in filiaal Gorkum. In 1948 toch weer Middelburg. Hij bleef daar tot de sluiting in 1970. Toen werd hij assistent BL in de Nettomarkt in Sliedrecht en in 1973 administrateur in de Netto- markt in Eindhoven. De jubileumviering zal plaatsvin den op 4 januari 1980 in motel Eindhoven, Aalsterweg te Eind hoven. Receptie van 15.30 tot 17.00 uur. M Kort na de jaarwisseling, op 10 januari 1980. viert de heer N. Heideman, bedrijfsleider van de Simon supermarkt Van Ostade- straat te Amsterdam zijn 25-jarig zakenjubileum. Op 17 jarige leeftijd trad de jubilaris in dienst van Simon de Wit om in het filiaal Rozengracht de eerste beginselen van het kruideniersvak te leren. Al jong stond hij bekend als een goede verkoper, die het als gebo ren en getogen Amsterdammer uitstekend kon vinden met de Simon klanten in de hoofdstad. Behoudens een klein half jaartje in Haarlem, werkte de heer Hei deman uitsluitend in Amster dam, zijn eigen stad. Gedurende bijna 12 jaar had hij de leiding van de Simon super markt, de Westerstraat in de J or daan, waar hij, onder soms moeilijke omstandigheden, voor al door zijn persoonlijk enthousi asme zijn klanten tevreden wist te houden. Op 27 december a.s. viert de heer A. van Essen zijn 25-jarig zaken- jubileum bij Meester Wijhe bv Hij was 34 jaar oud toen hij in 1954 in dienst trad bij de toenma lige vleeswarenfabriekJ. Meester. Daarvoor was hij reeds ongeveer 20 jaar in de vleeswarenindustrie elders werkzaam geweest. Begonnen in het darmenmaga zijn, leerde hij later in de keuken o.a. de bereiding van leverworst soorten. Daarnaast heeft hij nog enige tijd de spekplatenmachine bediend. De heer Van Essen werkt nu een aantal jaren in de Sanitaire Dienst. Op 7 december a.s. viert de heer L.J. Hermans zijn 25-jarig jubi leum. Hij begon zijn werkzaam heden bij Albert Heijn als be diende in het filiaal Bergen op Zoom. Hij bleef daar van 7 december 1954 tot 3 augustus 1959. Hij werd toen ambulant en reser ve-chef. Op 21 maart 1961 werd de heer Hermans benoemd tot bedrijfsleider van het filiaal te Dinteloord. Op 27 mei 1968 volgde overplaatsing naar Delft, Fred. Hendrikstraat. Op 13 juni 1978 moet de heer Hermans zijn werkzaamheden helaas beëindigen i.v.m. zijn ge zondheid. Het jubileum wordt op de dag zelf gevierd ten huize van de jubilaris. Op 19 december a.s. viert de heer A. W. Scheeper zijn 40-jarig za kenjubileum. Op 19 december 1939 trad hij als bediende in dienst bij Albert Heijn van de bedieningswinkel in Santpoort. In dezelfde functie heeft hij ver volgens gewerkt in filiaal Over- veen, Haarlem Grote Houtstraat, Zandvoort en Amsterdam Vijzel straat. De heer Scheeper werd in 1943 benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Amsterdam Van Tuyll v. Serooskerkenweg. Sinds 1954 werkt hij als assistent en vleesver koper in filiaal Stadionweg 43. De heer Scheeper heeft na het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd nog een jaar bijge trokken om zijn 40-jarig zakenju bileum te kunnen vieren. Op 3 januari 1955, net na de jaarwisseling, trad de heer J. Berends, thans bedrijfsleider van het Simon-filiaal Bosch en Lom merweg te Amsterdam, in dienst bij Simon de Wit nv. De jubilaris, uit Drente afkom stig, is sindsdien Amsterdammer, dus een dubbel jubileum. Hij werkte in véle echte Amster damse filialen en heeft blijk gegeven zich aldaar goed thuis te voelen. Op 18 december a.s. is het 40 jaar geleden dat de heer A.G.F. Alex ander bij Simon de Wit nv in dienst trad. Hij begon zijn loopbaan in het toenmalige Simon de Wit-filiaal te Breda als magazijnbediende. Afkomstig van Zeeuws Vlaande ren was dat reeds een grote stap, maar zoals gebruikelijk in die jaren was dat nog slechts het begin van een lange reis via alle winkelfuncties en diverse plaat sen in Nederland. Van Breda naar Bergen op Zoom, Goes, Middelburg, Eindhoven, Nijmegen, Wormerveer, Den Bosch kwam de a.s. jubilaris terecht in Roermond, waar hij sinds 1972 de leiding heeft van de Simon SM in de Hamstraat. Kenmerkend voor deze jubilaris is de zorg en toewijding van de "oude kruidenier". Op 20 december 1954 trad de heer L.Ch.J. Castelijn bij Albert Heijn in dienst als bediende in filiaal Den Bosch. Na een onderbreking voor de militaire dienst van april 1957 tot augustus 1958, was hij achtereen volgens als bediende werkzaam in filialen in Boxtel, Den Bosch, Nijmegen, O is te rw ijk en Amster dam. 15 januari 1962 kwam zijn be noeming tot assistent-chef. Na nog een half jaar als ambulant werkzaam te zijn geweest, werd de heer Castelijn 17 juli 1962 benoemd tot bedrijfsleider van filiaalAmsterdam, Admiraal de Ruijterweg. Daarna volgde op 9 november 1964 het BL-schap in een ander Amsterdams filiaal, n.l. de Bos en Lommerweg, waarna de heer Castelijn op 13 maart 1967 weer naar het zuiden des lands vertrok om aldaar bedrijfsleider te worden in filiaal Boxtel. Op 5 juli 1979 volgde de benoe ming als bedrijfsleider in filiaal Bloemendaal, Bloemendaalse- weg, waar de heer Castelijn nog steeds werkzaam is. Het 25-jarig jubileum wordt ge vierd op de dag zelf en ten huize van de jubilaris. Op 31 oktober j.l. overleed in de leeftijd van 66 jaar de heer Th. PUT vóór zijn pensionering BL bij Simon de Wit. Moge hij rusten in vrede. Het is helaas niet langer mogelijk - door gebrek aan ruimte - de volledige tekst van de dankbetuigingen zowel de zake lijke als huwelijksjubilea af te drukken. Er zal met ingang van dit nummer volstaan worden met alleen de naam te vermelden. Een uitzondering wordt ge maakt voor degenen die afscheid nemen i.v.m. pensionering. 25-jarige zaker\jubileum De heer A.H.P. v.d. Pauw-Kraan, afd. D.T.P. De heer W. v.d. Haar, Koog a.d. Zaan. A. Cuypers, Grootverbruik. 40-jarig zakei\jubileum De heer R. Groen Drachten. 12V2-jarig huwelijksjubileum Fam. D. Kuiper-Janssen Beek. 25-jarig huwelijksjubileum. R. Troeleman DC Zaandam. Mevr. O. Siegers-Salmon Zaandam. 50-jarig huwelijksjubileum. Hr. en Mevr. J. Koomen Zaandijk. Langs deze weg dank ik directie van Ahold en collega's van O.D. Marvelo met de betoonde belangstelling bij het bereiken van mijn pensioengerechtigde leeftijd. Nogmaals hartelijk dank hiervoor. Fam. K. Groen Aalbersestraat 30 Zaandam. Mede namens mijn vrouw dank ik de directie en collega's voor de belangstel ling bij mijn 65-jarige leeftijd. Ook hartelijk dank voor de cadeaus die ik bij mijn pensioengerechtigde leeftijd héb ontvangen. J. Noorthoven Rotterdam. Langs deze weg willen wij gaarne onze dank betuigen aan medewerkers van filiaal 1058 Heerlen, ZM en collega's van zone 8836 voor de grandioze manier waarop van ons afscheid is genomen bij ons vertrek naar Culemborg. Tot ziens. Fam. W. Offermans Culemborg. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie- rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. Wie kan mij helpen aan een album of losse zegels van Koffie Hag. M. Schoenmaker, afdeling 320, Hoofdkantoor. Ankersmidplein 2 Zaandam. TE KOOP AANGEBODEN: Sunbeam, 1,6 S, kleur zwart.getint glas, Juli 1978, 40.000 km. Prijs f 8.500,-. Tel. 01717-4965.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8