A C Restaurants haakt in op Rode Kruis-actie Simon diepvriesspinazie in iedere gewenste hoeveelheid In Memoriam chopi FLITSEN pagina 9 Op maandag 1 oktober j.l. is na een ziekte van ongeveer een jaar op 22-jarige leeftijd overleden onze medewerkster ELLYVAN DAM Elly trad bij ons in dienst in augustus 1973; als medewerkster op de afdeling Vrienden van de Goede Wijn heeft zij zich met groot enthousiasme gegeven aan haaf werk. Ook als collega werd zij in de groep zeer gewaardeerd. De verslagenheid bij allen, die haar gekend hebben, is zeer groot. Onze deelneming gaat uit naar haar ouders, zuster, broers en haar verloofde. Albert Heijn Supermart bv Na een kortstondig lijden is op 28 augustus j.l. overleden onze me dewerkster K. ZÖLLNER Mogen haar moeder en zusjes de kracht vinden om dit grote verlies te dragen. F. Tax en collega's Simon filiaal Beukenweg Amsterdam Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer C. WITBAARD oud 58 jaar, medewerker van de technische dienst van ons distri butiecentrum. Wij verliezen in hem een goed collega. Onze gedachten gaan echter in de eerste plaats uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij gaarne sterk te toewensen bij dit grote verlies. Bedrijfsleiding en medewerkers DC Zaandam. Na een langdurige ziekte is op 4 september j.l. overleden mevrouw J.E. MUSKITTA Mevrouw Muskitta was sinds 2 februari 1976 kantineverzorgster in AHSM filiaal De Clomp te Zeist. Zij deed dit voor iedereen op een plezierige en sympathieke wijze. Wij zullen veel prettige herinne ringen aan haar bewaren. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man en kinderen. Filiaal Albert Heijn De Clomp, Zeist Met een gevoel van verslagenheid geven wij kennis van het feit dat op 23 september j.l. op 53-jarige leeftijd is overleden de heer C. VAN DOODEWAARD De heer Van Doodewaard was sedert 6 april 1971 in dienst van de Centrale Slagerij te Zaandam, alwaar hij de laatste jaren de functie van Afdelingschef vervul de. Wij hopen, dat zijn vrouw en beide kinderen de kracht zullen vinden, dit verlies te dragen. Bedrijfsleiding en medewerkers Centrale Slagerij Zaandam Op 22 augustus j.l. is op 55 jarige leeftijd na een langdurig ziekbed overleden de heer W. RESOWIKROMO De heer Resowikromo was sedert 11 augustus 1975 in onze dienst en werkzaam als medewerker van de afdeling wasmachine op de Centrale Slagerij te Zaandam Bedrijfsleiding en medewerkers Centrale Slagerij Zaandam Ten gevolge van een ongeval overleed op 27 september j.l. in de leeftijd van 21 jaar de heer R. MATRONA Hij was vanaf 2 mei 1979 in ons filiaal werkzaam als leerlingsla ger. Onze gedachten en ons medele ven gaan uit naar zijn familiele den. BL en medewerkers filiaal AH Helmholtzstraat Amsterdam Op 5 september 1979 is op 50-jarige leeftijd overleden mevrouw A.LENAERTS-VAN LOON In 1970 trad zij in dienst van AHSM, Roostenlaan, Eindho ven. Door ziekte heeft zij in 1976 haar werkzaamheden als verkoopster moeten staken. Wij wensen haar gezin veel sterk te toe dit verlies te dragen. Ahold NV Op 27 augustus j.l. is in de leeftijd van 75 jaar overleden de heer J.G. BURKUNK gepensioneerd medewerker Si mon de Wit. Op 13 september j.l. overleed op 70-jarige leeftijd de heer gepensioneerd medewerker Mar- velo bv. Op 10 september j.l. overleed op 60-jarige leeftijd de heer A. KUNZ ZBBL bij Albert Heijn. Op 15 september j.l. overleed op 92-jarige leeftijd de heer R. PLOEGER gepensioneerd medewerker Vami Op 30 september j.l. overleed op 69-jarige leeftijd mevrouw J.A. FREERICKS gepensioneerd medewerkster Hoofdkantoor. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik graag iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die ik mocht ondervinden na het overlijden van mijn echtgenoot. J. M. Warringa-van Geest Zwijndrecht Wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd nam ik op 30 augustus j.l. afscheid van het bedrijf en van mijn collega's. Wij zeggen alle belangstellen den hartelijk dank. De heer J. Krol heeft de receptie zeer attent en correct ver zorgd. Mede namens mijn vrouw zeg ik hem daarvoor hartelijk dank. A. W. van Minnen Zeist Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de bloemen en cadeaus die wij van directie, personeel- fonds en collega's mochten ontvangen bij mijn 12Vi-jarig zakenjubileum. G. v. Doorn DTP afd. Simon Mede namens mijn vrouw dank ik de directie, personeelfonds, ondernemings raad en collega's hartelijk voor de prachtige bloemstukken en enveloppe, die wij ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest hebben mogen ontvan gen. P. Groenescheij Zaandam. Hartelijk dank voor de cadeaus en bloemen die wij kregen op ons 12Vi jarig huwelijksfeest. André en Marianne Kamp Zaandam Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van felicitaties, geschenken en bloemen die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk hebben mogen ontvangen. In het bijzonder danken wij alle mede werkers van de centrale slagerij in Eindhoven en het pensioenfonds. Het heeft er toe bijgedragen dat het voor ons een onvergetelijke dag is geworden. Fam. van der Heijden Eindhoven. Hiermede wil ik iedereen bedanken welke heeft medegewerkt om de viering van mijn 12Vi-jarig zakenjubileum tot een onvergetelijke dag te maken, J. Bakker Adm. DC's, HK 301 Mede namens mijn echtgenote en kinde ren, wil ik een ieder bedanken, die de dag van mijn 25-jarig zakenjubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. D. Verdonk Dienst Technische Projekten Mede namens mijn vrouw, dank ik het personeelfonds en collega's voor de envelop met inhoud en bloemstukken bij mijn 50-jarig jubileum, 't Was hardstik- ke leuk. P. Schaap Zaandam Simon heeft eind augustus, voorlopig nog als enige in Nederland een handige, nieuwe verpakking van diepvriesspinazie van Bonduelle in het assortiment opgenomen. Het betreft hier een zak van 1 kilo, waarin de spinazie over 33 a 34 eivormige bolletjes van elk 30 gram diepgevroren verpakt zit. Daarmee heeft de consument een aantal voordelen verkregen in vergelijking tot de traditionele blokken van 450 of 750 gram. Het is nu mogelijk zoveel spinazie uit de zak te halen als men nodig denkt te hebben, waarna de rest zonder meer in het vriesvak of de diepvriezer kan worden teruggezet. Dit kan vooral voor kleindere huishoudens erg gemakkelijk zijn. Er hoeft nu n.l. niets meer van de spinazie te worden weggegooid. En verder ontdooien de 30 grams bolletjes veel sneller dan een massief stuk van 450 of 750 gram en levert ook de verdeling van het pak geen problemen meer op. Zonder gezaag of gebreek kiest men de benodigde hoeveelheid. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie, chefs, collega's hartelijk dank zeggen voor de belangstelling, bloemen en prachtige cadeaus bij mijn afscheid door het bereiken van de 65 jarige leeftijd. Het was een onvergetelijke dag. Fam. Peterse Afd. Laboratorium Zaandam Helaas kan ik niet ieder persoonlijk de hand drukken, maar via dit berichtje wil ik allen bedanken die in welke vorm ook mij hun gelukwensen hebben doen toekomen. De zeer vele reacties hebben mij duide lijk gemaakt, dat ik onder de A.H.'ers vele vrienden heb. J.C. 't Hart Nieuwegein De Bonduelle spinazie, die wordt geïm porteerd uit Frankrijk, kost in de Simon- en Miro-winkel 1,50 per kilozak. Dit is omgerekend naar een traditioneel 750 grams blok zelfs nog enkele centen goedkoper, zodat het extra gemak, dat wordt geboden, niets extra kost. Twee jaren van ontwikkeling gaan aan deze nieuwe, handige verpakking van diepvriesspinazie vooraf. De heer P. Hus van de afdeling Simon-merchandising hierover: "Bij het zoeken naar een nieuw produkt hebben we vele gesprekken gevoerd in binnen- en buitenland. We hebben de fabrikanten daarbij opdracht gegeven een produkt te ontwikkelen van "rollend materiaal". Je kan namelijk geen vierkante stukjes hebben, omdat die in de verpakking aan elkaar vast vriezen. Bonduelle kwam uiteindelijk met het eivormige spinazieblokje. Voor de vervaardiging van het nieuwe produkt hebben ze machines aangeschaft en voor ons een forse partij spinazieblokjes gemaakt, waarna Simon en nu ook Miro het in het assortiment heeft opgeno men". De keuze voor een nieuwe verpakking diepvriesgroente is als eerste op spinazie gevallen, omdat deze groente meer dan 50% van het marktaandeel opeist. Mocht nu in de praktijk blijken, dat de klant deze nieuwe verpakkingsvorm weet te waarderen, dan zullen boeren kool en andijvie als eerste volgen. Ondanks de vrije hoge produktiekosten voorspelt de heer Hus, die zich als inkoper altijd sterk heeft bezig gehou den met produktieontwikkeling, en - vernieuwing, het nieuwe produkt van Bonduelle een goede toekomst. Begin september is het Nederlandse Rode Kruis gestart met een puzzel-marathon die tweemaal dertien weken zal duren. Sponsoring door bedrijven vormt een belangrijke steunpilaar van deze actie, en één van de bedrijven die grootscheeps steun verleent is AC Restaurants. "Dit vormde een mooi verlengstuk van de campagne waar we begin april mee begonnen zijn en je steunt er een goed doel mee," zegt marketing-manager Robert S. Benninga. Die campagne is gericht op een brede presentatie van de AC Restaurants en verandering van het beeld dat de bevolking van deze zaken heeft. Daarbij wordt dan gestreefd naar meer bekendheid van de locatie van de restaurants en van de kwaliteit van de geleverde produkten. "En je moet de mensen eerst binnen krijgen om ze te kunnen laten zien hoe het is," vervolgt Benninga, die daarom dankbaar inhaakte op de Rode Kruis-actie. AC Restaurants droeg voor vijftien mille bij in het prijzen pakket, en daarbij zijn een groot aantal gastencheques. Degenen die deze prijzen winnen, worden dus automa tisch AC-bezoeker. De naamsbekendheid wordt verder gediend door adver tenties in het speciale puzzelblad dat het Rode Kruis voor deze actie in een oplage van een miljoen heeft laten drukken. Naast de gastencheques voorzag AC Res taurants het pakket prijzen en prijsjes van AC Truckstop vrije tijds jacks, T-shirts, kinderelpees, kookboeken, sleutelhangers en aanstekers, en daar zal uiteraard ook een belangrijke naam-promotie van uit gaan. Aan het puzzelblad is verder een waardebon gehecht waarmee men in de AC Restaurants op diverse artikelen korting kan krijgen. Men is nog een place-mat aan het ontwerpen waarop ook een puzzel voorkomt die in de prijsvraag wordt meege nomen en die in december op de tafels komt te liggen. Zoals gezegd duurt de actie tweemaal dertien weken: van eind september tot en met december en van januari tot en met maart. Deelnemers kunnen elke week hun oplossingen inzenden, en dingen dan mee naar zo'n 15.000 prijzen, met een totale waarde van 800.000 gulden. De taken die met de actie worden gesteund, zijn: vakanties voor gehandicapten, het bloedtransfusiewerk, internationale hulp na rampen, het welfare-werk, hulp verlening langs de wegen, activiteiten van jongerenhulp- diensten, medische hulp voor opvarenden van schepen, aangepast vervoer van gehandicapten en bevordering van orgaandonorschap tbv patiënten die transplantaties moeten ondergaan. Geld voor het Rode Kruiswerk komt voor een deel uit de ledencontributies, via de jaarlijkse collecte en via speciale acties, waarvan deze Puzzel- Marathon er dus één is.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 9