pagina 8 FLITSEN 7 november a.s. is het 40 jaar geleden dat mevrouw J. O. Reith, als verkoopster, bij Etos in dienst trad. Dat was in het drogisterij filiaal aan de Frederiklaan in Eind hoven. In 1943 volgde een overplaatsing naar het filiaal Franklinlaan, waar zij korte tijd later werd benoemd als filiaalchef. Gedurende 17 jaar bleef zij hier, tot medio i960. Toen opende Etos een nieuw filiaal aan de Hendrik Staetslaan en kreeg mevrouw Reith de lei ding over deze nieuwe vestiging. Zij -is hier tot heden nog filiaal chef. Het jubileum van mevrouw Reith wordt gevierd op 7 november a.s. Op 30 november a.s. viert de heer D.J. Jonkman zijn 40-jarig dienstjubileum bij Meester Wijhe bv. Dit 40-jarig jubileum is opge bouwd in 3 periodes: resp. van 5 oktober 1929 tot 19 december 1942: van 2 januari 1952 tot 14 november 1952 en onafgebroken sedert 30 november 1953. De heer Jonkman, op 15 jarige leeftijd begonnen als loopjongen, heeft zich in zijn 40 actieve dienstjaren vooral verdienstelijk gemaakt in het expeditiewerk, het "drogen" van droge worst soorten, en de laatste tijd als hygiënist bij de Sanitaire Dienst. Dat hij niet alleen een actief medewerker is op zijn eigen werkplek, maar ook wilde mee denken over het wel en wee van het gehele bedrijf wordt wel be vestigd door het feit dat hij gedurende 12Vi jaar actief lid van de ondernemingsraad is geweest. De heer Jonkman, die in decem ber a.s. de 65 jarige leeftijd hoopt te bereiken, heeft zoveel hobby 's dat hij zich niet hoeft te vervelen. De voornaamste hobby 's zijn: het houden van bijen [in hoogseizoen 36 korvenhet houden van geiten hij is o.a. voorzitter van de plaatselijke geitenfokvereniging]; daarnaast is hij ondermeer lid van een plaatselijk zangkoor en lid van de plaatselijke historische vereniging. De heer W. Derks is op 27 november 1939 bij Albert Heijn in dienst getreden. De heer Derks was vooral aktief als wijkbezorger rond de oorlogsjaren. Werktijden tot 22.00 uur waren hem niet vreemd. Een grote bijzonderheid is het feit dat de heer Derks 40 jaar lang in één filiaal n. I. Soest, Van Weede straat 48, gewerkt heeft. Hij heeft in die 40 jaar 5 bedrijfsleiders en enkele honderden collega's mee gemaakt. De heer Derks hoopt, nadat hij zijn 40-jarig jubileum heeft ge vierd vervroegd uit te treden. De heer T. de Lange trad op 20 november 1939 in dienst als medewerker op de expeditie van het toenmalige produktiebedrijf. Hij werd in 1948 beschuitbakker. In 1950 volgde overplaatsing naar de afdeling verpakking koffie en thee. Vanaf 1959 tot 1963 was hij werkzaam als orderuitzetter bij het centraal magazijn. Sinds 1963 is hij werkzaam bij Albert Heijn Grootverbruik waar hij de bin nenkomende goederen contro leert. Het jubileum wordt gevierd op 23 november a.s. Op 29 november a.s. is de heerJ. Sijbrands 25 jaar in dienst bij Marvelo. Hij is werkzaam bij de technische dienst en belast met het onderhoud van de verpak kingsmachines. In die 25 jaar heeft hij wel wat zien veranderen. Bij zijn komst werden bijna alle artikelen met de hand verpakt. Door het toenemende aantal ver pakkingsmachines dat in gebruik werd genomen, breidde zijn werk zich sterk uit. Het jubileum wordt op 29 no vember gevierd. Op 8 november 1954 trad de heer H. Mulder in dienst als deegma ker bij het Albert Heijn Produk tiebedrijf. Vervolgens werd hij voorman op de vermicelli-afdeling. In 1974 werd de heer Mulder overge plaatst naar Albert Heijn Groot verbruik als voorman magazijn. Het jubileum wordt gevierd op 8 november a.s. Op 8 november a.s. is het feest in Koog a. d. Zaan, ter gelegenheid van het 25-jarig zakenjubileum van de bedrijfsleider van het Simon-filiaal aldaar, de heer H.J. van Waterschoot. De jubilaris, van oorsprong een Zuiderling, begon zijn loopbaan bij Simon de Wit als verkoper in één van de filialen in Eindhoven en zoals gebruikelijk kwamen wij hem gedurende een aantal jaren in diverse winkelfuncties tegen in vele plaatsen in Nederland o.a. in Amsterdam, Nijmegen, Den Bosch, Den Haag, Umuiden, zelfs in een campingwinkel en een sigarenzaak. Vele jaren had hij de leiding van het Simon-filiaal te Venlo, waar hij zich een goede gastheer toon de zowel voor de Nederlandse als de Duitse klanten. Zowel de jubilaris als zijn gezin hadden hun hart aan Venlo ver pand, het was dan ook beslist een grote stap om eind 1978 vandaar naar Noord Holland te moeten verhuizen. Op 3 november a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer H. Bredewout in dienst trad bij Meester in Wijhe. Hij begon als inpakker/afweger in de Expeditie. Toen men enkele jaren later op bescheiden schaal begon met vacuümverpakking, werd de heer Bredewout naar deze groep overgeplaatst. Door de jaren heen is hij het vacuümverpakken trouw geble ven, waarvan de laatste jaren als groepsleider bij het deli-verpak- ken. De heer Bredewout is ongeveer 6 jaar actief geweest als onderne mingsraadlid. Planten en dieren vormen zijn grootste hobby, waarbij hij in zijn woonplaats Heerde aan de rand van de Veluwe goed aan zijn trekken komt. 22 november 1954 trad de heer H. W. de Vries als groente-chef in dienst bij het AH-filiaal aan de Nieuwe Binnenweg te Rotterdam. De eerste de beste dag verkocht hij 10 dozen bananen, een record verkoop in die tijd. Na ongeveer een half jaar werd het filiaal 1001 - de eerste SM. Dat betekende veel pionierswerk. Na 5 jaar werd de heer De Vries overgeplaatst naar de bui tendienst als coach groente, een benaming die later gewijzigd werd in instructeur groente, FM groente, instructeur vers. De laatste 5 jaar is de heer De Vries werkzaam als sectorchef in filiaal Streksingel 69, Rotterdam. De receptie in dit filiaal vindt plaats op 22 november a.s. van 10.00 tot 12.00 uur. De heer A. Jong trad op 8 november 1954 in dienst als magazijnmedewerker in de ge bouwen aan de Westzijde, van waaruit distributie van goederen plaats vond. Na enige jaren verhuisde het magazijn naar de Hogendijk, waar hij IV2 jaar bleef werken. Daarna volgde overplaatsing naar het produktiebedrijf aan de Oost zijde, alwaar hij, na gewerkt te hebben in het koek- en snoepma- gazijn, onder chef Sondij in de Chocoladefabriek als chocolade- spuiter kwam te werken. Na een periode in het Grondstof- fenmagazijn van de Suikerbakke rij en als kwaliteitscontroleur ge werkt te hebben werd de heer Jong aangesteld als Chef Vorme- rij van de Chocoladefabriek, wel ke functie hij sedert 3 jaar ver vult. De heer Jong is vele jaren actief OR-lid en COR-lid geweest, waarbij hij tevens zeer betrokken was hij het vakbondswerk. Het jubileum zal op 8 november gevierd worden. Simon-medewerkster Mej. Cobie Wildschut is op donderdag 4 oktober j.l. in het huwelijk getre den met de heer Freek van der Hengel. Of het liefde op het eerste gezicht was is de redactie niet bekend, maar beiden zijn geen onbekenden van elkaar. In de ruim vijf jaar dat Cobie Wildschut zich als caissière altijd volledig heeft ingezet voor filiaal 612 in Koog aan de Zaan heeft zij melkbezorger Freek van der Hengel regelmatig in de buurt van de Simon winkel ontmoet, waar hij al enkele jaren de bestellingen aflevert. Het huwelijkspaar, samen op bijgaande foto tijdens een wande ling over de kermis, woont in Nijkerk. DANKBETUIGINGEN Hartelijk dank voor de prachtige bloe men en spontane gelukwensen, die wij tijdens ons 12 Va-jarig huwelijksfeest (10 augustus j.l.) namens de directie en stafmedewerkers van Alberto bv moch ten ontvangen, de heer en mevrouw Smeink (7034) Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de vele blijken van belangstelling, bloemen en cadeaus ter gelegenheid van mijn 12%-jarig jubileum. Het was voor ons een zeer plezierige dag. B. Koopmans Simon filiaal 602 Mede namens mijn vrouw, wil ik een ieder, die op wat voor wijze ook, mijn 25-jarig jubileum onvergetelijk maakte, hartelijk bedanken. J. Smelt filiaal 5749 Mede namens mijn gezin, wil ik iedereen hartelijk danken, die de dag van mijn 25-jarig zakenjubileum tot een onverge telijke hebben gemaakt. F. Gankema Hoofddorp Mede namens mijn vrouw dank ik directie en collega's van Albro Zwanen burg voor de gezellige receptie mij aangeboden ter gelegenheid van mijn pensionering. De bloemen en cadeaus waren prachtig. A. Dekker Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, directie, personeelfonds, afdelingschef en collega's hartelijk be danken voor de prachtige bloemen en cadeaus welke ik op mijn 12 Va-jarig zakenjubileum mocht ontvangen. J. de Vries afd. Technisch Onderhoud en Installaties. Bij deze wil ik mede namens mijn vrouw en dochter, een ieder van harte danken voor de vele blijken van belangstelling, bloemen en cadeaus bij mijn 25-jarig zakenjubileum. Dit alles heeft er mede toe bijgedragen dat deze dag voor ons een onvergetelijke is geworden. B. Trienekens Hengelo (O) Hartelijk dank aan directie en pensioen fonds voor het mooie bloemstuk bij ons vijftig jarig huwelijksfeest ontvangen. Hr. en Mevr. P. Boogaard Tilburg. Mede namens mijn vrouw betuig ik directie, personeelfonds en collega's mijn hartelijke dank voor de aangebo den afscheidsbijeenkomst op vrijdag 26 september j.l. ter gelegenheid van mijn pensionering. Ook mijn hartelijke dank voor de vele bloemen en cadeaus. J. Neijzing Zaandam De belangstelling ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk was onvergetelijk. Hiermede danken wij directie, pensioen en personeelfonds en collega's van afde ling Vervoer. Fam. L. Elswijk Zwanenburg Langs deze weg willen wij gaarne onze dank betuigen aan de directie, het personeelfonds en collega's Technische Dienst Marvelo voor de prachtige bloe men en het cadeau dat wij ontvingen bij ons 40-jarig huwelijk. Fam. J. Tuinman Zaandam Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de directie, personeelfonds, ondernemingsraad en collega's hartelijk voor de bloemstukken en enveloppes die ik ter gelegenheid van m'n 25 jarig-za kenjubileum heb mogen ontvangen. Th. Roet Zaandam

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8