Corrie en Ria actief in Zaanse Roller Club Simon dcMt doet U wondden mei een dubbMc! STSSSSr KANSEN OP NATIONAAL KAMPIOENSCHAP DANKBETUIGINGEN Sunon de FLITSEN pa9'lna-9 Geen "Holiday on Ice", maar "Holi day on Beton", zo zou men het showrtyden op rolschaatsen van de Zaanse Roller Club kunnen noemen. Twee dames van het hoofdkantoor spelen in die club een actieve rol. Mevr. Corrie Ubink-van Oorschot van het FUialenbureau Simon en mevr. Ria van Geelen-Groot van de bestelcentrale afd. Planning maken deel uit van het showteam van ZRC, dat in het najaar weer een gooi gaat doen naar het Nederlandse kam pioenschap. "We maken een goede kans," zegt Ria van Geelen. Zij kan het weten, want al twee keer maakte zij deel uit van de kampioensploeg van ZRC. In 1976 en 1977 ging de vlag in top. Vorig jaar nam ZRC geen deel, want toen trad men ergens anders op in een show. Het is Corrie en Ria niet aan te zien, maar zij behoren al tot de "vete ranes" in het rolschaatsen. Een jaar of vijftien geleden waren zij ook al lid van ZRC. Toen sprak men nog van "bakvissen". Daarna hingen zij hun rollers een aantal jaren aan de wilgen, maar een jaar of vier geleden kregen zij weer de kriebels. Ria van Geelen: "Er zijn meer dames bij onze ploeg, die er vroeger ook waren. Dat maakt het juist zo gezellig. Het is een leuke ontspanning." parkeergarage Corrie en Ria houden zich in hoofd zaak bezig met het showrijden in de grote groep. Voor meer individueel werk voelen zij niet zo veel meer. Volgens Ria moetje dan elke dag wel op de baan een paar uur trainen en dat is als huisvrouw niet meer op te brengen. Ria maakt zich op ver scheidene manieren voor haar club verdienstelijk. Zij zit in het bestuur en is voorzitter van de Technische Commissie Kunstrijden. Bestuurslid Ria: "Het is jammer, dat we geen overdekte baan hebben, want nu moet je soms in de regen trainen. We hebben een keer in de parkeergarage geoefend, maar dat was nogal winderig en koud." Rolschaatsen is niet alleen een mooie, maar ook een wat dure sport. Voor een paar speciale showrol- schaatsen betaal je al gauw een 500 gulden. Dan heb je ook nog speciale schoenen nodig, vooral voor de be scherming van de enkels. Ria van Geelen heeft ook nog een jaar rolhockey gespeeld, maar dat ging haar te ruw: "Ik kwam elke keer bont en blauw thuis!" hoog peil Bij het rolschaatsen gebruikt men dezelfde termen als bij het kunstrij den op de schaats: dubbele Axels, dubbele Flips en wat voor meer sprongen er zo al zijn. Ria: "Dat is voor ons niet meer te doen. Wij oefenen één avond in de week een uur met de gehele groep (ongeveer 40 dames) en daarna is er nog tijd voor recreatie-schaatsen. Het is een show, een soort ijsrevue." Het peil staat in Nederland volgens haar vrij hoog. De trainer van de club keek kort geleden nog in de Ver. Staten rond, zodat Corrie en Ria in hun club op de hoogte blijven van de internationale ontwikkelingen in hun sport, die steeds meer beoefenaren telt. In Nederland zijn nu nog een stuk of 15 verenigingen, maar dit aantal neemt snel toe. Ria van Geelen: "We treden ook wel op in bejaardentehuizen en in zaaltjes. Dat betekent toch een stukje propagan da. En het is bovendien leuk om te doen!" De heer W. F. Filarski uit Den Haag stuurde de redactie deze advertentie van Simon de Wit, zoals hij was geplaatst in de Telegraaf van vrijdag, 8 januari 1937, die de heer Filarski toen kocht voor nog geen dubbeltje. Elk ilechts g0yal p«adl»9 koMU pok|. Gekookt Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u allen hartelijk danken voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van felicitaties, geschenken en bloemen, die ik ter gelegen heid van mijn 25-jarig zakenjubileum van u heb mogen ontvangen. Chr. de Wolde DC Zaandam Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling, geluk wensen, bloemstukken en cadeaus die wij ontvingen bij ons 50-jarig huwelijk. G. Hoek Zaandam Hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kind, voor de vele blijken van belangstelling, bloemen en cadeaus ter gelegenheid van mijn 12'/2-jarig zakenjubileum. P.H.M. Bertrand ZVL area 8830 Kort na de bevrijding in 1945 heb ik met een aantal medewerk(st)ers van hoofdkantoor en fabriek "Bonte avonden" gegeven in hetOG. Ik had voor deze avond een nummer ge schreven genaamd: "Dank Zweden dank". De heer J. Heijn had er voor gezorgd dat er prachtige kleurendruk programma's waren gemaakt. Helaas heb ik dat programma niet meer in mijn bezit. Wie heeft nog zo'n programma en wil het aan mij afstaan? Gaarne een berichtje naar C. R. de Grooth, Bosbouwkamp 33, 8381 AG VLEDDER (tel. 05212-1262). Wegens omstandigheden 3/4 kamerappar tement te koop (onlangs geheel verbouwd; 2e verdieping laagbouw). Te Amstelveen- Zuid, f165,000,- k.k. (incl. keukenapparatuur en stoffering) economische binding vereist. Inlichtingen: R. J. L. M. Nicolaas Lindenlaan 513 AMSTELVEEN. Tel. 020-451970 075-592084 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie, het personeelfonds, chefs, col lega's, genodigden en de dames van de kan tine bedanken voor de bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen. Tevens voor de prettige dag die u ons bezorgde. Het was één van die dagen uit de afgelopen 25 jaar om niet te vergeten. G. J. A. v. Driel afd. D.T.P. Hartelijk dank aan directie, ZM, BL en medewerkers fil. 1019 Geleen voor het cadeau, de bloemen en felicitaties t.g.v. onze 12 Vi -j arige echtvereniging Hr. en Mevr. Franssen Geleen Mede namens mijn vrouw Vil ik directie, collega's, oud collega's en personeelfonds hartelijk bedanken voor de gelukwensen, bloemen en geschenken die wij ter gelegen heid van mijn 25-jarig zakenjubileum moch ten ontvangen. J. Rep Afd. Soc. Verz. Hoewel ik mijn werkzaamheden nog niet mag hervatten, dank ik allen nu reeds voor uw medeleven, ontvangen tijdens mijn ziekte. Tevens dank ik, mede namens mijn vrouw, directie, collega's, het personeelfonds - kortom allen - voor de bloemstukken en felicitaties, die ik in het ziekenhuis ontving in verband met mijn 25-jarig zakenjubileum. W. v. d. Haar Koog aan de Zaan Voor de blijken van belangstelling bij ons 25-jarig huwelijksfeest ondervonden, zeggen wij een ieder hartelijk dank. familie G. Seebregts-v. Hattum DC Tilburg Mede namens mijn vrouw dank ik de direc tie, personeelfonds, ondernemingsraad, chefs en collega's hartelijk voor de prachtige bloemstukken en enveloppes, die ik ter gelegenheid van m'n 1214-jarig zaken jubileum heb mogen ontvangen. C. de Jongh Zaandam Hartelijk dank voor uw vriendelijke attenties en gelukwensen die wij ter gelegenheid van ons huwelijk mochten ontvangen. J. G. T. Reinders en C. J. Reinders-Schipper, Miro 1710 Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw en kinderen, allen hartelijk dankzeggen voor de gelukwensen, bloem stukken en cadeaus welke ik mocht ontvan gen ter gelegenheid van mijn 25-jarig zaken jubileum. P. M. van Hoof Berkel-Enschot Mede namens mijn vrouw wil ik directie, personeelfonds en mijn collega's van groep C. Zaandam bedanken voor de belangstel ling en de prachtige cadeaus die wij ont vingen t.g.v. ons 25-jarig huwelijksfeest. A. J. de Vries Amsterdam Graag wil ik de directie, chefs, collega's, vrienden, bekenden en klanten bedanken voor de vele blijken van belangstelling t.g.v. mijn 12 '/2-jarig jubileum. Dit alles heeft er toe bijgedragen dat ik op een zeer plezierige dag kan terugkijken Alie Schweitzer Simon fil. 0602 Voor uw zeer gewaardeerde belangstelling, ondervonden bij mijn 25-jarig zaken jubileum, zeg ik u, mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank. B. Wijnbergen fil. AH no. 1143 Pensioen Na bijna 47 jaar met heel veel animo te heb ben mogen werken, heb ik nu het eind van mijn loopbaan bereikt. Langs deze weg wil ik de directie, GL's en hun medewerkers, collega's en met nadruk het laatste team uit fil. Delft bedanken voor hun bijzonder fijne samenwerking en de attenties die mijn af scheid minder zwaar maakten. Mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank. G. v. d. Eng Den Haag Ria [links] en Corrie tijdens een zigeunerdans. DE GOUDBRON VOOR DE HUISVROUW

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 9