In Memoriam pagina 8 FLITSEN Op 13 september 1954 trad de heer A. C. Stor in dienst bij Simon de Wit als magazijnmedewerker in het kaas pakhuis. Na de overname van Simon de Wit door Albert Heijn bleef hij dezelfde functie vervullen. Thans is hij werkzaam op de afdeling Emballage van het Distributie centrum te Zaandam. Op 1 september a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer J. G. Roest in dienst trad bij de firma Keg te Zaan dam als chef van de verkoopafdeling. Toen in 1958 Keg werd overgenomen door Albert Heijn kwam hij te wer ken op de kostprijsafdeling in het HK aan de Westzijde. Vervolgens werd hij administratief medewerker be drijfsbureau produktiebedrijven te Zaandam. Vanaf 1966 was de heer Roest daar plaatsvervangend chef. In 1970 werd hij overgeplaatst naar de "distributie" en in 1971 volgde aanstelling tot chef bedrijfsbureau van het distributiecentrum in Til burg. Vanaf 1974 tot heden is hij werkzaam als hoofd administratie DC Tilburg. Het jubileum zal worden gevierd op 5 oktober a.s. 31 augustus a.s. is het 25 jaar ge leden dat de heer E. de Groote in dienst trad bij Albert Heijn als win kelbediende. Op 19 oktober 1959 werd hij overgeplaatst naar de ver koopafdeling op het hoofdkantoor te Zaandam. Eind 1973 volgde zijn benoeming tot zone-manager in 't Gooi. Deze functie heeft hij niet lang uitgeoefend, want met ingang van 23 augustus 1974 werd hij Hoofd Verkoop Levensmiddelen Simon/ Miro. Op 15 januari 1975 werd de heer De Groote benoemd tot ver koopdirecteur Simon/verkoopdirec teur levensmiddelen Miro. Hij is thans sales promotions directeur Miro. Het jubileum wordt op 31 augustus a.s. gevierd in het HK Ankersmid- plein. De open receptie begint om 16.00 uur. Op 20 april j.l. is in kleine kring het 25-jarig zakenjubileum van mw. A S. Hoddenbach gevierd. Op haar eigen innemende wijze heeft zij gedu rende 24 jaar de klanten in Amster dam bediend; beginnend in de bedie ningszaak en eindigend in de super- mart. Helaas moest zij in het laatste jaar wegens ziekte haar werkzaamheden beëindigen. Langs deze weg wil zij iedereen be danken die met haar heeft samen gewerkt voor de medewerking die zij altijd heeft ondervonden. Dankbaar is zij voor de viering van het feest en de cadeaus die zij mocht ontvangen. Voor de enveloppe met inhoud heeft zij zich inmiddels een gouden horloge gekocht waarin de letters AH zijn gegraveerd. haar initialen. 1 september a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer G. J. Heijn in dienst trad. Hij begon zijn werkzaamheden als directie-assistent bij Sterovita Melk- produkten, een dochteronderneming van Albert Heijn. Hij bleef daar tot eind 1957 en werd toen bij Albert Heijn rayonleider in Den Haag. In 1959 en 1960 was hij belast met de leiding van deAHSM's. Van 1961 tot medio 1962 was hij staflid Raad van Bestuur. De benoe ming tot lid van de Raad van Bestuur vond plaats in juni 1962. Vanaf april 1974 is de heer G. J. Heijn te vens President-directeur van de De- tailhandelsdi visie. Het jubileum zal op 14 september a.s. worden gevierd. Op 27 september a.s. viert de heer J. W. Preuter zijn 25-jarig zaken- jubileum bij Meester Wij he bv. Op 27 september 1954 kwam hij in dienst bij de toenmalige Vleeswaren- fabriek J. Meester. Hij was toen 25 jaar oud, had gewerkt in de land bouw en op een textielfabriek. In het bedrijf leerde hij het voor koken van grondstoffen en het berei den van leverworstsoorten en soepen. In 1971 kreeg hij hiervoor een bewijs van bekwaamheid. De heer Preuter werkt nog steeds in deze afdeling. Op 21 augustus 1939 trad de heer R. Groen bij Albert Heijn in dienst als bediende in filiaal Herestraat te Gro ningen. Vanaf 1946 was hij achtereenvolgens bedrijfsleider in Leeuwarden, Drach ten en Zwolle. Het best is hij te karakteriseren als een man, die een goed gastheer voor zijn klanten is en als "hobby" heeft het voortdurend verhogen van de omzet. Bij het werken aan deze hobby heeft zijn vrouw hem zeven jaar geassisteerd. In oktober 1977 moest de heer Groen zijn werkzaamheden wegens arbeids ongeschiktheid staken. Inmiddels is hij met zijn vrouw verhuisd naar Marne 67 in Drachten. Samen zijn zij nu bezig hun huis naar eigen smaak (antieke stijl) in te rich ten. Daarnaast hebben zij nu de tijd om meer aandacht aan hun uitgebrei de kennissenkring te geven. Het jubileum zal op 21 augustus a.s., s morgens ten huize%van de jubilaris worden gevierd. Op 7 juni j.l. is de heer H. Berntssen officieel met pensioen gegaan. Hoewel hij na zijn pensionering zijn werkzaamheden in AC wegrestaurant Zevenaar blijft voortzetten, is maan dag 11 juni j.l. onder grote belang stelling van familie, collega's en ex- collega's van betrokkene aandacht aan dit feit besteed. Gesproken woorden en cadeaus, waaronder een kleuren-tv, gaven blijk van waardering voor het ar beidzame leven van de heer Bernts sen, die naast het werken voor halve dagen wat meer tijd voor hobbies (m.n. tuinierenen niet te vergeten zijn echtgenote zal gaan krijgen. Op 6 september 1954 trad de heer E. Pais als tekenaar in dienst op de Bouwafdeling van Ahold nv. Thans is hij werkzaam als bouw kundige, nog steeds op dezelfde af deling, nu Dienst Technische Projec ten geheten. In verband met vakantie is de datum waarop het jubileum gevierd zal wor den nog niet bekend. Na de Ulo te hebben doorlopen is de heer F. Gan kerna enige jaren werk zaam geweest als chef in kruideniers- en brood/banketzaken tot hij 25 jaar geleden n.l. op 6 september 1954 bij Albert Heijn in dienst is gekomen. Via de toenmalige opleidingssyste men is hij opgeleid tot bedrijfsleider. Hij heeft als bedrijfsleider gewerkt in supermarts en zelfbedieningszaken zowel in het Noorden als in het Wes ten van het land. Momenteel is de heer Gankema be drijfsleider in het filiaal Eksterstraat te Haarlem, dat voorheen tot de supermartorganisatie behoorde. Daar is zijn ervaring in beide type zaken van groot belang. Op 27 september a.s. zal 's morgens het 25-jarig zakenjubileum van de heer T. Roet gevierd worden in het restaurant van Marvelo te Zaandam. Op 20 september 1954 kwam de heer Roet in dienst als pindabrander, na daarvoor als werker in de losse ploeg al vele malen binnen de Produktie bedrijven te Zaandam te zijngeweest. Hoeveel pindapitten door hem zijn verwerkt is niet te zeggen. Per dag werden gemiddeld 5000 kg pitten ver werkt tot pindakaas. Daarnaast moest bij iedere dag veel aandacht aan het schoonhouden van de ma chines besteden omdat brandgevaar steeds levensgroot aanwezig was. In noodsituaties (Suez-crisis) heeft hij ook huishoudkoffie gebrand. Deze harde werker, die niet gemakke lijk was als hij in zijn recht stond, moest op 20 mei 1977 zijn werk zaamheden wegens arbeidsonge schiktheid staken. Het jubileum zal in kleine kring worden gevierd. Op 27 april j.l. traden Dick van Es en Marleen de Vos in het huwelijk. Marleen kwam 7 jaar geleden solliciteren bij het AH filiaal 1102 te Temeuzen, waar zij nu nog werkt in de bloemenshop. Dick kwam 4 jaar later bij hetzelfde filiaal in dienst en via de afdelingen groente, zuivel, diepvries enz. werd hij al spoedig le verkoper. De redactie van Flitsen wenst het jonge paar veel geluk. Op 7 juli j.l. is overleden mevrouw A. P. KOOT-VAN MAURICK op de leeftijd van 41 jaar. Mevrouw Koot was sedert 10 septem ber 1974 in dienst van onze Centrale Slagerij te Maarssen in de functie van inpakster. Ons medeleven gaat uit naar haar man en drie kinderen. Vers Vlees Groep Detailhandelsgroep Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer B. WARRINGA op 4 juli j.l. Hij werd 60 jaar. Hij trad bij ons in dienst op 22 de cember 1953. Wij verliezen in hem een gewaardeerd en gezien medewer ker en collega, die nog lang in onze herinnering zal blijven. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Directie en personeel Melkexport Sterovita bv Amsterdam/Dordrecht Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega de heer AD VAN DEN HOVEN Ad trad bij ons in dienst 24 april 1974 en was werkzaam in de afdeling DC-krs. Zijn grote betrokkenheid met ons bedrijf en vooral zijn colle gialiteit zullen wij in dankbare her innering houden. Ad was 52 jaar en heeft, menselijker wijs gesproken, veel te vroeg afscheid moeten nemen van dit leven. Wij hopen dat Ad de rust en de vrede gevonden heeft. Bedrijfsleiding en medewerkers DC Tilburg Op 5 juli j.l. overleed op 75-jarige leeftijd de heer S. BAKKER gepensioneerd medewerker Marvelo. Op 11 juli j.l. overleed op de leeftijd van 70 jaar de heer N. J. LAAN gepensioneerd medewerker DCZ. Op 17 juli overleed in de ouderdom van 77 jaar de heer R. DOP, gepensioneerd chef limonadefabriek Marvelo. Op 21 juli overleed in de ouderdom van 94 jaar de heer J. VAN RUITEN, gepensioneerd medewerker van Simon. Op 25 juli j.l. overleed op 65-jarige leeftijd de heer A. STENS, gepensioneerd chef chocoladefabriek Zaandam. Mogen zij rusten in vrede.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8