In Memoriam X GESLAAGD pagina 8 FLITSEN De heer Chr. de Wolde viert op 19 juli a.s. zijn 25-jarig jubileum. 19 juli 1954 trad hij in dienst van Simon de Wit als bijrijder. Op 18 september 1961 werd hij be noemd tot chauffeur. Deze func tie vervult hij thans nog bij het DC Zaandam. Op 23 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer J. Smelt bij Albert Heijn in dienst trad als bediende in het filiaal te Bame- veld. Na zijn militaire dienst plicht vervuld te hebben in de jaren 1957/1958, kwam hij weer terug bij AH als bediende. 9 januari 1961 volgde zijn be noeming tot assistent-chef welk werk hij o.m. deed in Amster dam. Vanaf juli 1962 tot eind oktober van hetzelfde jaar was de heer Smelt ambulant, waarna zijn benoeming tot bedrijfsleider volgde van het filiaal in Slie- drecht. Daarna was hij bedrijfs leider in Den Haag [1965], Rot terdam [1968] en Amersfoort - Euterpeplein [1970]. Op 9 mei 1977 werd hij benoemd tot be drijfsleider van het filiaal Amers foort, Noorderwierweg, waar hij nog werkzaam is. Het jubileum wordt op de dag zelf gevierd. Op 24 augustus viert de heerJ.C. 't Hart zijn 25-jarig dienstjubi- leum bij AHSM. Op 2 augustus 1979 is het n.l. 25 jaar geleden, dat hij na vervulling van zijn militaire dienst bij AH kwam werken. Via de ZB-filialen, werd hij al spoedig ZBBL. Hij is daarna ca. 5 jaar werkzaam geweest bij de afdeling Winkelinrichting en Pi- lot Stores. Vervolgens ging de heer 't Hart in opleiding voor SMBL en werd hierna tot deze functie benoemd. Daarna is hij groepsleider gewor den in de regio Noord-Holland. De heer 't Hart kwam weer hoger op de AH-ladder en via GL en Zonemanager in de regio Rotter dam is hij thans Area-Manager. Op 9 augustus 1954 trad de heer G. Slinger in dienst bij het Productiebedrijf in Zaandam. Na een jaar op de voormalige biscuits-afdeling gewerkt te heb ben, werd hij overgeplaatst naar het Grondstoffenmagazijn, waar hij zich bezig hield met het klaarmaken van recepten voor de Koekbakkerij. Deze afdeling werd omstreeks 1972 overgeplaatst naar Albro Tilburg. De heer Slinger werd toen overgeplaatst naar het Per- soneelsrestaurant. Daar is hij werkzaam als medewerker alge mene dienst. Het jubileum zal op 9 augustus a.s. gevierd worden. De heer A.H.P. van der Pauw Kraan kwam 25 jaar geleden, op 19 juli 1954, in dienst van Albert Heijn als medewerker van filiaal 531 te Bloemendaal. Op 9 januari 1960 werd hij overgeplaatst naar de afdeling pre-opening, waar hij zich bezig hield met de inrichting van ZB 's. Deze afdeling werd later winkel inrichting genoemd en de heer v.d. Pauw Kraan werd daar assistent projectleider. Thans is hij technisch projectcoördinator bij de Dienst Technische Projec ten. In verband met de vakanties zal het jubileum in de tweede helft van augustus worden gevierd. "J De heer D. Verdonk begon op 2 augustus 1954 als schilder op de bouwafdeling van Albert Heijn nv. Op die zelfde afdeling werd hij vervolgens chef over de schil ders en timmerlieden. Thans ver zorgt hij samen met een collega en nog steeds op dezelfde afdeling [die nu afd. Bouwkunde Dienst Technische Projecten heet] het onderhouden van de eigen pan den. In verband met vakantie wordt het jubileum van de heer Ver donk op vrijdag 24 augustus a.s. gevierd. 27 juli a.s. is het 25 jaar geleden dat Mw. C.M. Onzenoort in dienst trad bij Albert Heijn in de ZB Brugstraat, Breda. Na een half jaar werd ze overgeplaatst naar de bedieningswinkel in Oos terhout. Na het gezellige "toon- bankwerk" weer terug naar de ZB; eerst op de vleeswarenafde ling en vervolgens als caissière. Toen in Oosterhout aan de Kei weg een SM werd geopend, werd Mw. Onzenoort daar aangesteld als hoofdcaissière. Nadat zij de opleiding tot administratrice met succes had gevolgd, werd zij in deze functie benoemd in filiaal Oosterhout, Zuiderhout, waar zij thans nog als zodanig werkzaam is. In verband met de vakanties zal het jubileum op 25 augustus a.s. worden gevierd bij de jubilaresse thuis. Op 16 augustus a.s. viert de heer F.J.Th, van Mierlo zijn 25-jarig zakenjubileum. Hij begon zijn loopbaan bij de toenmalige ETOS Coöperatieve Verbruiksvereniging en Brood bakkerij U.A. te Eindhoven in de Afdeling Banketbakkerij van de Broodfabriek. In 1969 werd hij benoemd tot Afdelingschef - filiaal, waarop de functie van Bedrijfsleider volgde. In verband met de overname van de ETOS-Coöperatie door A hold nv ging hij per 8 oktober 1973 over naar Simon de Wit bv om leiding te geven aan de S-Dis- count vestiging aan de De Klerk laan in Eindhoven. Momenteel is de heer Van Mierlo bedrijfsleider van het Simon-fili- aal aan de Gerretsonlaan in Eindhoven, voorheen S-Discount, nu een royale supermarkt. Geslaagd voor de Simon cursus 1ste Assitent Algemeen op 31 mei j.l. te Zaandam zijn: filiaalnr. G. Adams 0194 M. G. A. Geurds 0196 L. van Hemert 0312 T. Visch 0312 J. Gielisse 0427 E. de Boer 0602 R.R. van Galen 0738 P.J. Molenaar 0726 A. G. Stuster 0197 A.S.M. Eradus 0610 J. den Hartigh 0610 N.J. Captein 0605 R.A. de La voir 0193 P.A.J. Dongelmans 0417 J.C. Perret 0198 J.A.P. Stroes 0605 R.A. Enzlin 0503 R. v. Wageningen 0737 Op 10 juni j.l. overleed op 52-ja- rige leeftijd mevrouw M. A. A. DE BRUIN Mevrouw De Bruin was vanaf 1971 bij ons werkzaam als cais sière. Tot 1971 bij Etos bv. daarna in het AHSM-filiaal Roostenlaan in Eindhoven. In 1977 heeft zij door ziekte haar werkzaamheden moeten staken. Zij was een gewaardeerd mede werkster en een graag gezien collega. Op 22 mei j.l. overleed op 63-ja- rige leeftijd de heer J.D.C. VAN DDK Hij trad op 15 juli 1968 bij Albert Heijn in dienst als drogist in filiaal Rotterdam. Mar.Bolkplein. De laatste 9 jaar was hij als drogist werkzaam te Hillegers- berg. De heer Van Dijk was een sympathieke collega en een prima vakman. In verband met ziekte kon hij helaas de laatste maanden zijn functie niet uitoefenen. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Albert Heijn Supermart bv Op 24 mei j.l. is op 57-jarige leeftijd overleden de heer H.M.M. VAN GRIENSVEN De heer Van Griensven is be drijfsleider geweest in Den Hel der. Beverwijk en Amersfoort. Wegens ziekte moest hij zijn werkzaamheden beëindigen, na nog een aantal jaren op de inkoopadministratie gewerkt te hebben. Hij zal in onze herinnering blijven voortleven als een bescheiden man, die het aanvankelijk moei lijk kon verwerken dat hij niet meer mocht werken. Wij wensen zijn vrouw en kinde ren veel sterkte dit plotselinge overlijden te dragen. AHOLD NV Tot onze ontsteltenis namen wij met verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van onze collega de heer WINNY RUDOLF KEIJNER op de leeftijd van 43 jaar. De heer Keijner is ruim 15 jaar werkzaam geweest bij Albro bak kerijen te Zwanenburg als bedie ningsvakman van de kleinbrood- inpakmachine. Wij hebben hem leren kennen als een sympathiek, behulpzaam en toegewijd collega, waarop nim mer tevergeefs een beroep werd gedaan. Wij zullen prettige herinneringen aan hem bewaren en zijn nage dachtenis in hoge ere houden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en zoon. Albro bakkerijen Zwanenburg Op 23 mei j.l. overleed op de leeftijd van 75 jaar de heer L.L. VERMAIRE Vóór zijn pensionering was hij bij Albert Heijn werkzaam als be drijfsleider. Op 31 mei j.l. overleed op de leeftijd van 71 jaar de heer Vóór zijn pensionering bedrijfs leider bij Albert Heijn. Op 11 juni j.l. is op de leeftijd van 74 jaar overleden de heer P. VAN WEL Vóór zijn pensionering bedrijfs leider bij Albert Heijn. Op 29 mei j.l. overleed op de leeftijd van 75 jaar de heer H.A.J. TIGGERS gepensioneerd medewerker Albro Bakkerijen Zwanenburg. Op 23 juni j.l. overleed op de leeftijd van 72 jaar de heer C. VAN BAAREN Vóór zijn pensionering bedrijfs leider Simon de Wit. Mogen zij rusten in vrede. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. Te Koop aangeboden: Drive-in Herenhuis in Hoorn, nabij station, centrum en scholen. O.a. 5 kamers, waaronder woonkamer met open haard. Grote eetkeuken, badkamer met ligbad, 2 toiletten, zonnebalkon van 10 m2 met uitzicht op IJsselmeer. Tuin op het Zuiden. Vraagprijs: f 179.000,-- k.k. Telefoon: 02290-18553 privé 075-592841 H K-Zaandam Woonruimte gezocht: 2e jaarsstudente zoekt per 1 september a.s. in Utrecht een ongemeubileerde kamer met gebruik van keuken, douche en toilet. Reacties aan: Margriet van den Berg Fats Wallerrode 21 2717 BX ZOETERMEER Te koop: Aquariums, verscheidene soorten. A.H. van Heijningen v. Heemstraweg Oost 15, 5301 KE ZALTBOMMEL tel. 04180-2762 filiaal 1219 Woningruil: aangeboden in Oss (N.B.) eengezinswoning, per 1 juli 1979. Huur f.385,50 per maand. Gevraagd dito woning, eventueel flat, in Hilversum of directe omgeving. Beslist geen hogere huur. F. v.d. Weyden, tel.04120-32744 Op 2 juni j. I. traden Jan Jubers en Jacqueline Bus in het huwelijk. De twee jonggehuwden hebben elkaar een jaar geleden in het AHSM-filiaal Hoensbroek voor het eerst ontmoet. Jacqueline verzorgt de brood- en gebakafde ling en Jan is le verkoper op de kruideniersafdeling. Dit feit gaf zelfs aanleiding om tijdens de receptie hun verbondenheid met het werk aan de feestende menig te te tonen.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8