AH Huizen wint eigen Zaalvoetbaltoernooi Geluk Medewerkers filiaal 1068 Waddinxveen zien collega schitteren in de Showbiz Graag geziene gast in restaurant De Walvis FLITSEN pagina 11 Wat is welvaart, wat's geluk, Weet U dat soms, oh lezer? 'r Wel eens over nagedacht Gij dagelijkse pezer Voor 't nakende bestaan, Gij Ahold emplwajee. Of is het antwoord moeilijk toch En zit U daar nu mee. Is geluk een snipperdag Om even uit te hijgen, Of is geluk de A hold-koers, Die weer een punt gaat stijgen. Is geluk de baas, die zegt: 'Je mag wel Janus zeggen, Of is geluk de kip, die Gouden eieren kan leggen. Is geluk dee-moo-kraassie. Het mede-zeggen-schappen, Of is geluk op kosten van De baas te kunnen stappen. Is geluk een hoge baan Met tachtig uren werken, Of is geluk een ander zijn Salaris te beperken. Is geluk een auto van De zaak te kunnen rijden, En daarbij dan de juiste Kaa-te-góórie te vermijden. Is geluk het klopje van Je baasje op je schouder, Zonder dat je opslag krijgt Al wordt je al maar ouder. Of is geluk de werktijd, Zo heerlijk variejaabel: Laat beginnen, vroeg naar huis, Al is 't niet akseptaabel. Of is geluk de middengroep, Die moe en platgeslagen Het bankroet van 't vaderland Geheel alleen mag dragen. Is geluk je k'lleega steeds Weer oren aan te naaien, Of is geluk 't s 'laaris van Je baas te kunnen raaien. Is geluk wellicht het zich Zo zeer verheven achten Boven alle and'ren, die Bescheidenheid betrachten. Is geluk een groot kantoor Met zware pluche stoelen, Of is geluk het zich steeds zéér Belangrijk kunnen voelen. Is geluk de juffrouw Met dat hele "veel" van voren. Wat is geluk? Ik weet het niet, Ook ik moet dat nog leren. Maar g'luk als in dit vers genoemd Kan g'luk niet garanderen. Heintje Rozijntje medewerk(st)ers van de AH SM Schiffelerstraat te Brunssum vóór de heropening van het filiaal na een ingrijpende verbouwing. De AH medewerkers van fil. 1068 te Waddinxveen hebben onlangs heel an ders dan voorgaande jaren hun perso- neelsavond doorgebracht. I.p.v. het ge bruikelijke "recept": een dansavond, bracht men deze keer een bezoek aan het Scheveningse Circustheater. Daar kregen de aanwezigen, onder wie vele prominenten uit de "showbiz", een zeer gevarieerd programma voorgeschoteld, gepresenteerd door Theo Koomen en Lous Haasdijk. Vóór de pauze lieten 6 finalisten van talentenjachten hun kunnen zien, onder toezicht van een jury. Indruk maakten winnares Joyce Montgomery en de als derden geëindigde "Maddies Act Dan cers". Na het optreden van de bekende groep "Rainbow Train" en Debbie, werden alle ogen gericht op de zangeres Verona Vanessa. Verona is een A.H. medewerkster van het Waddinxveense filiaal en zij werkt keihard aan een carrière als zangeres. Haar optreden begon met een voor ons land uniek gebeuren: voor het eerst ging een discofilm (titel: Verona Vanessa goes disco) van een Nederlandse artiest in première. Deze discofilm is speciaal bedoeld voor videotheken. Met een perfecte timing bracht Verona na de film haar hit "It hurts to say goodbye". Zij oogstte hiermee een daverend succes en stal de show van de avond. En de A.H. medewerkers konden terug blikken op een zeer geslaagde avond. Bovendien lieten zij zich de kans niet ontgaan nog even een strandwandeling te maken! Albert Heyn Huizen organiseerde op Koninginnedag een groot zaalvoetbal toernooi in Naarden. Vier Filialen uit Het Gooi namen deel aan dit toernooi. De dames waren goed vertegenwoor digd. Er waren nl. 3 damesteams uit Baarn, Hilversum en Huizen. Het was een pracht gezicht de dames achter de bal te zien rennen. De eerste wedstrijd was tussen de dames van Huizen en Hilversum, deze wedstrijd werd gewonnen door de dames van Huizen met 2 - 0. Daarna werd door de dames van Baarn flink uitgehaald tegen de dames van Hilversum, de uitslag was 3 - 0 in het voordeel van Baarn. Als laatste kwamen de dames van Baarn nog uit tegen de dames van Huizen, de laatste verloren de wedstrijd met 2 - 0. De uitslag van de damespoule was: 1ste Baarn - 2de Huizen - 3de Hilversum. De rest van de tijd werd er nog gestreden door de heren-teams van: AH-Hilversum - AH-Laren - AH-Baarn - AH-Huizen en B.F.C. (een plaatselijke Voetbalploeg uit Bussum). De uitslag van de heren poule was: 1ste AHHuizen -2de AH- Hilversum - 3de AH-Baarn - 4de AH- Laren en 5de B.F.C. Op 25 april j.l. werd in Winterswijk een AHZB geopend aan de Roelvinkstraat. Vóór de Het was een geslaagde middag. De opening lieten de BL, de heer A. H. van Roon, en zijn medewerk(st)ers nog even een plaatje SHlfnê-managerd?heer°F. voor ons maken. Rijk. De wereldberoemde Franse zan ger Charles Aznavour bezocht onlangs ons land voor een twee daags optreden. Tydens zjjn ver blijf in Nederland vond hjj nog even tjjd om samen met eredivisie voetbalelftal AZ 67 te genieten van de culinaire geneugten van het restaurant De Hoop op d'Swarte Walvis. DANKBETUIGINGEN 40 jaar waren wij gehuwd op 10 mei j.l. Wij danken de directie, pensioen- en personeelfonds hartelijk voor de geluk wensen, bloemen en attenties. Fam. R.G. Taanman Zaandam Wij danken iedereen, speciaal personeel filiaal 5683, groep 8883 en Ahold, voor de getoonde belangstelling bij ons 25 jarig huwelijksjubileum. J.Th. v.d. Post en A.M. v.d. Post-van Steijn, Breukelen Daar ik mij om medische redenen heb moeten terugtrekken als bedrijfsleider van Albert Heijn Overveen, wil ik de bedrijfsleiders van groep 8883 hartelijk dankzeggen voor de jarenlange samen werking. Mede namens mijn vrouw dank ik de groep voor de mooie bloemen en het klokje dat ik mocht ontvangen van de deputatie. Ik hoop dat dit cadeau mij ook voor de toekomst bij de tijd zal houden. Nogmaals heel hartelijk dank. H.A.Ipenburg Zand voort

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 11