W§ Dankbetuigingen In Memoriam pagina 8 FLITSEN De heer J. Snijder kwam op 31 mei 1954 hij Albert Heijn in dienst. De eerste jaren, tot september 1958, was hij werkzaam als le bediende en assistent-chef. In september 1958 werd hij be noemd tot bedrijfsleider van filiaal Kerkstraat te Veendam, waarna in februari 1969 zijn overplaatsing volgde naar het filiaal aan de Oude Schans te Delfzijl. Per januari 1970 kwam zijn be noeming in Groningen - Here- weg, terwijl de heer Snijder sinds 6 maart 1978 als bedrijfsleider werkzaam is in de AHZB te Appingedam. Het jubileum wordt gevierd op donderdag 31 mei 1979 ten huize van de jubilaris. AFSCHEID F. TILROE Op 2 mei 1914 geboren zijnde, is 2 mei 1979 de dag waarop ik mij dien terug te trekken uit het bedrijf waar ik op 5 november 1934 in dienst trad. Zij die mij kennen weten dat ik noch mijn 25-jarig, noch mijn 40-jarig jubileum op de gebruike lijke wijze met recepties e.d. heb herdacht. Ik deed dat op een wijze die naar ik meende beter bij mijn gezin en mij paste. Ook nu zal ik niet recipiëren, doch mij terugtrekken op de naar mijn mening meest natuurlijke wijze. Dat is m.i. in aangepaste stilte met erkenning voor al het goede dat mijn gezin en ik mochten ervaren en met dankbaarheid voor het vele jaren [sedert 1938 mogen werken aan bedrijfsbelang via mensenbelang in de functie van "Hoofd Personeelszaken en Opleidingen" bij Simon de Wit. In die hoedanigheid werd mij die gelegenheid geboden de mede mens en mijzelf wat beter te leren begrijpen en iets sneller het echte van het onechte te onderscheiden. Een onschatbaar gegeven om met overgave de dagelijkse plichten te doen en om tevens een stukje innerlijk evenwicht dus een stukje geluksgevoel te mogen ervaren. Ik wens dat u dat eveneens deel mag zijn geworden of zal worden en dank allen die het mij mogelijk maakten te doen wat moest worden. F. Tilroe WBSÊUk Op 23 mei a.s. viert de heer A.B.G.M. Janssen zijn 25-jarig zakenjubileum. Afkomstig uit het winkelge- beuren ontwikkelde hij zich tot specialist aangaande verkoopsti mulering in technische zin. Door zijn kennis van lay-out, routing en inventaris, was hij voortdu rend betrokken bij de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van winkelverkoop alsmede de tech nische implicatie daarvan. Aanvankelijk als hoofd pre ope ning bij AHSM en sedert 1970 volledig voor Miro in de functie van hoofd projekten. Bij voort during denkend vanuit de klant werkte hij recent aan de realise ring van de nieuwe Miro-vesti- ging die in Veenendaal geopend zal worden. DeheerL.A. Wensink trad op 10 mei 1954 in dienst bij Albert Heijn als bediende te Winters wijk. In de jaren daarna was hij be diende in Putten, Doetinchem en opnieuw Winterswijk. Op 24 januari 1963 volgde zijn benoeming tot bedrijfsleider van een filiaal te Coevorden. In september 1970 werd de heer Wensink weer overgeplaatst naar Winterswijk, maar nu als bedrijfsleider. In januari van dit jaar kwam de overplaatsing naar filiaal Maan- straat te Enschede. iU Op 11 mei 1954 trad de heer W. T. van Doorn in dienst bij het produktiebedrijf te Zaandam. Hij begon op de afdeling Expeditie en werd in 1965 overgeplaatst naar de afdeling VA verpakkingsaf deling voor koffie en thee). Sedert 1970 is de heer Van Doorn werkzaam als ontvanger bij het Papiermagazijn [vanaf oktober 1977 part-time). Het 25 jarig jubileum wordt op 11 mei a.s. gevierd. 'WÊÊ 25 jaar geleden kwam de heer J.H. Houben op 4 juni op 16-jarige leeftijd als bediende in dienst bij Albert Heijn in de ZB te Sittard. In 1959 werd hij reservechef van de ZB te Venlo. In 1962 werd hij kruideniers- warenchef SM in opleiding. In 1963 werd hij tot kruideniers- warenchef benoemd in filiaal 1004 te Tilburg. In 1967 volgde benoeming tot bedrijfsleider van de Supermart in Driebergen. In 1969 werd hij overgeplaatst naar Oss en op 2 december 1970 werd hij bedrijfsleider van filiaal 1032, Sittard, waar hij tot op heden deze functie vervult. Hij viert zijn 25-jarig jubileum op 1 juni a.s. met een receptie in Disco 't Heukske te Stein [L) vanaf 20.00 uur. De heer C.J. van der Laan kwam op 31 mei 1954 in dienst bij het toenmalig produktiebedrijf Zaandam. Hij werd tewerk gesteld op de Verpakkingsafdeling, alwaar hij aanvankelijk belast was met los- werkzaamheden van o.a. koffie bonen, rijst en pinda 's. In 1956 kreeg hij binnen dezelfde afdeling een andere functie n.l. die van koffie- en theemenger. Ook heeft hij als brander ge werkt, waarbij in die periode de "oude" kolenbranders nog in gebruik waren. In 1958 werd de heer Van der Laan tot voorman benoemd voor de koffie- en thee-afdeling van de V.A., waartoe in die tijd ook de Puddingmengerij behoorde. Vanaf 1976 is hij Produktiechef van de gehele Verpakkingsafde ling. Het 25-jarig zakenjubileum zal op 7 juni a.s. worden gevierd. RECTIFICATIE In de Zaken-Jubileumlijst van het 2e kwartaal 1979 is abusievelijk vermeld B. Wijnbergen, BL AHZB, dat moet echter BL AHSM zijn. Gaarne wil ik u hartelijk danken voor felicitaties, bloemen, en cadeaus, ter gelegenheid van mijn 25-jarig zakenju bileum. W. van Ginkel Wychen Mede namens mijn vrouw dank ik de directie en personeelfonds voor de enve- loppes met inhoud die ik, ter gelegen heid van mijn pensionering, mocht ontvangen. Ook het bloemstukje was erg mooi. Mijn oud collega's en enkele vrienden hebben mij een plezierige middag bezorgd. L. Haak Zaandam Langs deze weg dank ik allen die door mondelinge en schriftelijke gelukwens en, bloemen, cadeaus, toespraak, de hartelijke woorden en niet te vergeten de verzorging door filiaal Den Haag, Lorenzplein meegewerkt hebben om de receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum onvergetelijk voor mij te maken. Mevr. E.W. de Jong Delft Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze medewerker en collega de heer JAN SCHENKELS Hij trad bij ons in dienst april 1973 en was werkzaam in de afdeling DC-kruidenierswaren. Zijn grote betrokkenheid met ons bedrijf en vooral zijn collegialiteit zullen wij in dankbare herinne ring houden. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij oprecht alle kracht toewensen dit verlies te dragen. Jan heeft, menselijkerwijs gesproken, veel te vroeg afscheid moeten nemen van dit leven. Hij werd 42 jaar en wilde nog zoveel voor zijn gezin doen. Wij hopen dat Jan de rust en de vrede gevonden heeft. Management en personeel Distributiecentrum Site Zuid. Een ieder die er voor gezorgd heeft, dat door middel van cadeaus, bloemen, felicitaties etc, mijn 25-jarige jubileum dag, een onvergetelijke werd, zeg ik mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank. J. van Pareren Tilburg Verzamelaar zoekt: antieke en oude brillen (monocles, face-è- mains, "dienstfietsen" etc.) en stenen, hou ten of marmeren uilen (bij voorkeur uilen met boek in de klauwen geklemd, vroeger ge bruikt als presse-papiers, boekensteun etc.). J. Ploeger (AG 104) Ahead Advertising Klampersstraat 1 Zaandam Door omstandigheden te koop: Compl. 8 persoons stacaravan met schuur en terras op 240 m2 omheinde tuin te Voort- huizen/Stroe. Met waterleiding, electra, wc aangesloten op riolering. Honden toegestaan, 's winters toegankelijk. Prijs incl. jaarplaats van 1-4-1979 - 31-3-1980 f 11.000,-. Inl.: Tel. 03403-22630 te Zeist, mevr. C. Schappert-Keijzer. Te koop gevraagd: cavia's hamsters gerbits A. van Heijningen v. Heemstraweg Oost 15 Zaltbommel Tel. 04180-2762 Langs deze weg wil ik Directie, Perso neelfonds en Arva, bedanken voor de gelukwensen, bloemen en geschenken die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig zakenjubileum mocht ontvangen. W.P. Fischer Met dankzegging voor de prachtige bloemstukken en de belangstelling die wij mochten ontvangen bij ons 12 Va-jarig huwelijk, zowel van Ahold als van de medewerk(st)ers van fil. 1123. G.A. van Noort Beverwijk Langs deze weg wil ik namens mijn man, iedereen hartelijk dank zeggen voor de belangstelling, de gelukwensen, bloemen en mooie cadeaus, welke ik bij mijn 12Vï-jarig jubileum ontvangen heb. Allen hebben ertoe bijgedragen dat deze dag nog lang in onze herinnering zal blijven. Mevr. H. Kersten-Quasten Bussum Na vijfjaar actief te zijn geweest als beheerder van het vakantiepark Wilsumer Berge (Ostara) en als medewerker van de V. V. V. van de gemeente Uelsen (W-Duitsland) werden Frans Witschge en zijn vrouw onlangs door de Burgemeester van Uelsen gehuldigd. Frans Witschge, die inmiddels beheerder van het vakantiepark "De Zanding" is gewor den, heeft gedurende zijn verblijf in Duitsland zich op verdienstelijke wijze ingezet voor de bevordering van het toeristenverkeer in het vakantiegebied Uelsen. Als blijk van dank kreeg hij uit handen van Burgemeester Rieken de eremedaile en een histo risch boekwerkje van de gemeente Uelsen. Per 1 maart heeft de heer F. Opmeer de heer Witschge als beheerder van de Wilsumer Berge opgevolgd.

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8