r V r- dankbetuigingen In Memoriam Geslaagd pagina 8 FLITSEN Bij Meester Wijhe viert de heer H. Buis op 5 april a.s. zijn 25-jarig dienstjubileum. Hij trad op 5 april 1954 in dienst als schilder. Het woord schilder dient wel in de ruimste zin van het woord gezien te worden, want de heer Buis was met recht een manusje van alles. Zo hield hij zich ook bezig met het asfalteren van daken en assi steerde hij de timmerman bij allerlei klussen. De heer Buis toonde zich hierbij erg flexibel, wat nog eens onder streept wordt door het feit dat toen de produktie enkele jaren geleden te springen zat om men sen, men op de heer Buis geen tevergeefs verzoek deed. Op 1 april 1979 viert de heer H. Roelofs zijn 25-jarig dienstjubi leum bij Meester Wijhe. Het 25-jarig dienstverband van de heer Roelofs is opgebouwd in 2 periodes, respectievelijk van 1 februari 1954 tot en met 10 juli 1954 en daarna onafgebroken van 7 september 1954 tot heden. In deze 25 jaar heeft hij in diverse afdelingen gewerkt, zoals in de verpakking, de afdeling "ham men-export", waar hij de ham- menpers bediende, de "keuken", waar de diverse soepen werden bereid en tenslotte de nabehande lingsafdeling, waar hij zich tot op heden ondermeer bezig houdt met het uit apparaten halen van de diverse artikelen. Op 10 maart 1954 kwam me vrouw C.A. de Haas-Scholtens in dienst van de Produktiebedrijven. Eerst als inpakster op de afdeling Beschuit en, nadat deze afdeling werd opgeheven, op de Koekaf- deling. Door een reorganisatie van de Koekafdeling werd Mevrouw De Haas na 20 jaar Oostzijde voor de keuze gesteld, overgeplaatst te worden naar de Centrale Slagerij. Op 2 mei 1973 kwam zij als inpakster op de afdeling Inpak van de Centrale Slagerij te werken. Op 4 juli 1977 viel voor haar het doek wat betreft het werken in de avonddienst, hetgeen na 23 jaar wel een hele omschakeling bete kende. Door haar grote inzet en collegia liteit is mevrouw [tante Ali] de Haas een begrip geworden in onze kleine slagersgemeenschap. Zij viert haar jubileum in verband met een kleine onderbreking in haar dienstverband op 10 april 1979. Op 26 april a.s. hoopt de heer J. G. Vermeer het feit te herden ken dat hij 25 jaar in dienst is van de produktiebedrijven te Zaan dam, thans Marvelo geheten. Hij kwam in 1954 als onder houdsmonteur voor de verpak kingsmachines bij de technische dienst. In 1959 werd hij benoemd tot plaatsvervangend chef voor de verpakkingsmachine-monteurs, waarop in 1960 de benoeming tot chef volgde. Een functie die hij thans nog bekleedt. Hij heeft een enorme ontwikke ling op het verpakkingsgebied meegemaakt en met veel inzet en kennis van zaken leiding gegeven aan zijn medewerkers. Het jubileum zal op 26 april a.s. worden gevierd. De heer B.J. Kok kwam op 5 april 1954 in dienst bij het Produktiebedrijf Zaandam op de Verpqkkingsajdeling als produk- tiemedew erker. Na gewerkt te hebben op de koffie- en theeafdeling, in de losploeg en op de pasta-afdeling, werd hij machinedrijver voor di verse produktgroepen, zoals kof fie, thee, pudding en peul vruchten. Vandaar volgde de overstap naar de functie van voorman op de theeafdeling. Na 7 jaar werd de heer Kok af delingschef op de Verpakkings afdeling, waarbij hij ook tijdelijk de afdeling limonade/advocaat leidde. Vanaf september 1977 is hij Chef Vormerijl Repeninpakafdeling van de Chocoladefabriek. Zijn 25-jarig zakenjubileum zal op 5 april a.s. worden gevierd. De heer A.H. Toebes viert op 13 april a.s. zijn 25-jarig zakenjubi leum. Hij trad op 13 april 1954, als bediende bij een filiaal te Eindho ven, in dienst van de R.K. Coöperatie "St. Joseph". Na de overname van dit bedrijf door Etos was hij o.a. werkzaam in het filiaal aan de Paul Kruger- laan te Eindhoven en, als beheer der, aan de Willibrorduslaan te Valkenswaard. In dit laatste filiaal heeft hij gewerkt tot 6 oktober 1975. Toen volgde zijn benoeming tot be drijfsleider van het AH filiaal te Blerick, alwaar hij tot op heden werkzaam is. Het jubileum wordt gevierd op vrijdag 13 april 1979, een dubbel feest, daar de heer Toebes dezelf de dag jarig is. Op 1 mei a.s. is het 40 jaar geleden dat de heer H. Schermer, op 14-jarige leeftijd, zijn loop baan als kruidenier begon. Hij startte als leerlingbediende in het toenmalige filiaal van Simon de Wit in de Heerenstraat te Rijswijk. Sinds die tijd doorliep hij alle winkelrangen en werkte in praktisch alle filialen in Den Haag. Na gedurende een korte periode waarnemend filiaalchef te zijn geweest in Groningen, werd hij in 1949 benoemd tot bedrijfsleider van het filiaal Vaillantlaan in de binnenstad van Den Haag. Hier zwaaide de jubilaris gedu rende vele jaren de scepter, kende zijn zaak, de buurt en zijn klantenkring door en door. Onder zijn leiding werd de van oorsprong bedieningswinkel om gebouwd tot ZB en later door verbouwing vergroot. Ondanks opkomende concurren tie wist de heer Schermer zijn klantenkring aan zich te binden. Jammergenoeg werd de jubilaris ongeveer twee jaar geleden om gezondheidsredenen gedwongen zijn taak als bedrijfsleider neer te leggen. Gelukkig is er momenteel sprake van enige verbetering in de situa tie. Op 26 april a.s. viert de heer J. W. v.d.Sluis zijn 25-jarig dienstjubi leum bij Meester Wijhe. De heer Van der Sluis heeft in de afgelopen 25 jaar met bijna alle delen van het bedrijf kennis gemaakt. Hij volgde ondermeer diverse uit beencursussen en ook nog een slachtcursus. Hij is dan ook in het bezit van het diploma O. W. V. [Opleiding Werknemers Vlees- warenindustrie]. Daarnaast was hij inzetbaar bij het steriliseren, koken, etc. en ook in de expeditie droeg hij in het "hoogseizoen" zijn steentje bij. De heer Van der Sluis was vervolgens gedurende korte tijd voorman in de afdeling knak- worst-stopperij. Om gezond heidsredenen heeft hij van deze functie na betrekkelijk korte tijd moeten afzien. Ongeveer 10 jaar geleden werd de heer Van der Sluis opgenomen in de bewakingsdienst. Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw, de Directie, colle ga's, Personeelfonds, Pensioenfonds en alle andere belangstellenden, hartelijk danken voor de gelukwensen, bloemen, cadeaus en toespraken bij mijn afscheid wegens pensionering op 25 januari 1979. 't Was voor mij een fijne dag. P. Schaap Zaandam Mede namens mijn man en kinderen wil ik de Directie bedanken voor de geluk wensen en bloemen die wij mochten ontvangen ter ere van ons 25-jarig huwelijk. In het bijzonder danken wij de bedrijfs leiding en personeel van ons filiaal 1094 Tiel voor de felicitaties en bloemen. Mevr.J. Verkammen-Bonnema Tiel Voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van felicitaties, bloemen en geschenken ter gelegenheid van mijn 25-jarig zakenjubileum, zeg ik u, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. Dit alles heeft er toe bijgedragen dat we op een zeer plezierige dag kunnen terugkijken. H.R. de Nijs 's-Heerenberg Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik allen hartelijk voor de geluk wensen en geschenken die wij ter gele genheid van mijn 40-jarig dienstjubi leum mochten ontvangen. W. v.d.Linden Dordrecht Onze collega's van filiaal 1704, de Directie en het managementteam heel hartelijk bedankt voor de belangstelling bij ons huwelijk. J. en L. van Eenennaam Nijmegen Graag wil ik langs deze weg collega's, familieleden, vrienden en bekenden har telijk danken voor de vele gelukwensen, bloemen en cadeaus die ik mocht ont vangen bij mijn 12Vi-jarig zakenjubi leum. Op mijn feestavond hebben jullie allen er voor gezorgd dat ik deze dag niet snel zal vergeten. Dini van de Water Filiaal 1090 Waalwijk Hierbij dank ik mede namens mijn vrouw en zoon Directie, Personeelfonds en collega's voor de cadeaus en bloemen welke wij bij ons 25-jarig huwelijksjubi leum mochten ontvangen. J. Schoolenaar Zaandam Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw, alle aanwezigen bij mijn afscheid op 26 januari j.l. wegens pensionering, harte lijk bedanken voor de bloemen, cadeaus en beste wensen. R.G. Taanman Zaandam Hierbij dank ik, mede namens mijn vrouw, de Directie voor het geschenk bij mijn afscheid van de firma. K. van Proosdij Amsterdam Hartelijk dank, ook namens mijn vrouw, aan Directie, chefs, collega's, voor be langstelling, bloemen en attenties bij mijn pensionering. G.J. Gerritsen Technische Dienst Marvelo Langs deze weg willen wij gaarne Raad van Bestuur, Personeelfonds en alle collega's zeer hartelijk danken voor de prachtige bloemstukken en cadeaus ter ere van ons 40-jarig huwelijk. Door deze wijze van spontane hartelijk heid is deze dag voor ons allen onverge telijk geworden. A. Bruin, P. Bruin-Korving en kinderen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden op 28 januari j.l. van mevrouw I. DE BOER-V.D. HEIDE op de leeftijd van 45 jaar. Zij was gedurende 5 jaar bij ons werkzaam als part-time caissière en ze was voor allen een erg prettige collega. Bedrijfsleiding en medewerkers Miro 1703 Leeuwarden. Op 22 januari j.l. overleed in de leeftijd van 90 jaar de heer F. VAN DER LEEUW, gepensioneerd medewerker Ste- rovita Amsterdam. Op 3 februari j.l. overleed in de ouderdom van 71 jaar de heer J. VAN BREUGEL, gepensioneerd medewerker Albro Zwanenburg. Op 12 februari j.l. overleed op 86-jarige leeftijd de heer D. DE BOER, gepensioneerd medewerker Ste- rovita Amsterdam. Op 22 februari j.l. overleed op 67-jarige leeftijd de heer J.W. HEKKERT, gepensioneerd medewerker Mar velo Zaandam. Mogen zij rusten in vrede. Hierbij bedank ik, mede namens mijn man, de Directie, Personeelsvereniging en medewerkers voor de felicitaties, bloemen en geschenken, welke wij mochten ontvangen op ons 25-jarig huwelijksfeest. Mevr.W. v.d.Nieuwenhof-Hachmang Filiaal 1024 Wij bedanken heel hartelijk voor de belangstelling en bloemen voor mijn man in het ziekenhuis. Heel hartelijk dank. Mevr.J. v.Baaren-Klutz Utrecht Mede namens mijn vrouw dank ik de Raad van Bestuur, administratie DDN, afdeling Personeelfonds, de heren H.J. Vink, J. Bulthuis en J.J.H. van Omme ren, de groep controleurs Simon oude samenstelling en mijn collega's voor de prachtige bloemstukken en cadeaus, die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. C. Brandenburg De geslaagden voor le assistent Simon 12 februari j.l. zijn: H.J.M. Dijkstra J.E. Kruithof G.B.F. Verhaaf L.J.M. Aretz L.H. Sybring J.M. v.Baekel F.J. Doesburg R.W.B. de Rooy(mil, C. Bakker J. v.Henter P.P. v.Meel J. Koomstra A. Dekker P.R. Mobach het examen op maandag 0714 0404 0732 0301 0602 0603 0204 dienst) 0880 0193 0622 0197 0412 0609 0864

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8