FLÏTSJES Truckstop In Memoriam DANKBETUIGINGEN De Truck Stop- vlag uit pagina 8 Op 8 maart a.s. is het 25 jaar geleden dat mevrouw E. W. de Jong in dienst trad bij Albert Heijn als inpakster in filiaal 5501 Schiedam. Na enige tijd ging zij de functie van caissière ver vullen. Eerst in filiaal 5501 en vervol gens in 5526 en 5533 in Rotterdam. In filiaal 5528 was zij behalve caissière ook werkzaam op de afdeling Delica tessen. Hoojd kassagroep werd me vrouw De Jong in filiaal Laan van Altena te Delft en vervolgens in Den Haag, Kleine Loo en Delft, Mart. Nijhofflaan. Helaas kan ze i.v.m. haar gezondheid haar functie thans niet vervullen. De jubileumreceptie zal worden ge houden op 8 maart a.s. van 10-12 uur in het zonekantoor te Den Haag. 25 Jaar geleden kwam op 29 maart de heer F. Griep in dienst bij Albert Heijn als bediende. In deze functie werkte hij gedurende een 5-tal jaren in verschillende filialen. In 1959 werd hij benoemd tot assis tent-chef in Vlissingen. Anderhalf jaar later werd hij daar reserve-chef. Van januari 1963 tot maart 1969 was hij bedrijfsleider bij de ZB-organi- satie. In maart 1969 werd de heer Griep be noemd tot bedrijfsleider van de su perman te Temeuzen, aan welk fi liaal hij thans nog zijn beste krachten geeft. ■pw De heer Th. A. Edelijn viert op 1 maart a.s. zijn 25-jarig jubileum. Hij werkte als bediende bij Alben Heijn van 1 maart 1954 tot 8 februari 1960 in filialen in Nijmegen en Arn hem. Op 8 februari 1960 werd hij benoemd tot assistent-chef en op 5 december 1960 tot reserve-chef. Op 26 juli 1961 werd hij bedrijfslei der van filiaal Klarendalseweg te Arnhem. Daarna volgde op 10 september 1962 zijn benoeming in filiaal Ketelstraat in Arnhem, op 2 januari 1962 Sper werstraat te Arnhem, op 23 oktober 1967 Burg hst raat te Nijmegen, op 2 januari 1974 Nijhuisstraat te En schede en op 6 september 1974 Burchtstraat te Nijmegen waar hij nog steeds als bedrijfsleider werk zaam is. Het jubileum wordt op 1 maart 1979 gevierd. Op 8 maart 1979 is het 25 jaar gele den dat de heer M. C. Meurink, van school komend, als leerling-bediende bij Simon de Wit zijn loopbaan be gon. Voor zijn militaire diensttijd in verschillende winkels in Den Haag werkzaam. Daarna eerst in het fi liaal waar hij nu bedrijfsleider is en vervolgens in diverse filialen. Steeds in Den Haag, waar hij de verschil lende rangen doorliep om in januari 1964 bevorderd te worden tot be drijfsleider in het nu niet meer be staande filiaal Stuyvesantplein. In de zomer van 1964 kort buiten Den Haag (beheerder van de Kamp winkel in Renesse), om daarna als bedrijfsleider in diverse Haagse filialen te functioneren. Sinds maart 1975 in het filiaal Hoefkade 770. Een drukke winkel in een echte volks wijk, waar de heer Meurink onder bepaald niet altijd gemakkelijke om standigheden zijn taak met grote toe wijding verricht. MMjj FLITSEN 1 maart a.s. viert de heer J. van Pareren zijn 25-jarig jubileum. Hij begon zijn werkkring bij Albert Heijn als bediende in het filiaal in Hel mond. Na diverse functies bekleed te hebben in een aantal Helmondse fi lialen, werd hij in december 1962 be noemd tot ZBBL. Op 20 mei 1968 werd hij bedrijfsleider van de SM Brabantplein te Breda. In juni 1970 werd hij overgeplaatst naar filiaal Tilburg, Westermarkt, waar hij nu nog bedrijfsleider is. Het jubileum wordt op 1 maart bij de heer Van Pareren thuis gevierd. 1 maart a.s. is de heer W. van Ginkel 25 jaar in dienst bij Albert Heijn. Begonnen als winkelbediende werd hij op 17 december 1962 benoemd tot reserve-chef Op 18 november 1964 werd hij bedrijfsleider van de ZB aan de Havenstraat te Hilversum. Op 4 december 1967 volgde filiaal Dieren en op 12 oktober 1970 filiaal Wychen. In dit laatste filiaal is de heer Van Ginkel nog werkzaam als bedrijfsleider. Warm-brood verkoopster José Pie pers en eerste verkoper houdbaar Joop Diehl zijn de afgelopen maand met elkaar in het huwelijk getreden. Beiden zijn ze werkzaam in AH fi liaal 1199 te Roermond. Ondanks de Wittebroodsweken steeg bij José de verkoop van bruin brood en Joop heeft, sinds hij getrouwd is, opmerkelijk veel oog voor puntjes, tarwebollen en melkbollen Medewerkers/sters AH filiaal 1199 Roermond Op 22 maart 1954 kwam de heer F. van Oosten in dienst bij Albert Heijn als bediende. Na een aantal omzwervingen als assistent-chef, ambulant, tijdelijk be drijfsleider en reserve-chef werd hij op 20 november 1961 aangesteld als bedrijfsleider van de ZB in de Hei steeg in Amsterdam. Drie jaar later werd hij overgeplaatst naar Amstel veen. Op 9 november 1970 werd hij be noemd tot waarnemend bedrijfs leider van de nieuwe supermart in Schagen. Per 15 maart 1971 volgt de definitieve aanstelling tot bedrijfs leider aldaar. Hij vervult deze functie thans nog. Op 20 januari j.l. overleed op de leef tijd van bijna 62 jaar de heer G. J. POLDERS gepensioneerd BL bij Albert Heijn. Op 21 januari j.l. overleed op de leef tijd van 80 jaar de heer I. DE LANGE gepensioneerd BL bij Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede. Mede namens mijn vrouw wil ik Directie en Personeelfonds hartelijk bedanken voor de betoonde belangstelling tijdens mijn ziekte. H. Luke afd. vervoer DC Zaandam Het is alweer een paar jaar geleden dat Tiede Boersma en Thea Noot el kaar in filiaal 1100 leerden kennen. 24 november j.l. was het dan zover dat ze elkaar het ja-woord gaven. Het personeel van filiaal 1100 wenst hen veel geluk. Albert Heijn 1100 Den Bosch Op 29 december j.l. zijn Margriet Hermans en Ron van Aalst in het huwelijksbootje getreden. De bruid is al ruim 13 jaar bij AH werkzaam en een prima kracht voor de "vers" groepen in ons filiaal 5527 te Spekholzerheide (Limburg). Haar man Ron is al verschillende jaren werkzaam op het DC Tilburg, waar hij een graag-geziene collega is. Zo zie je maar weer wat een kopje koffie in de kantine al niet kan doen. Geen van beiden had ooit kunnen dromen dat dit hiervan zou komen. Samen wonen ze nu knusjes in Eind hoven, waar Margriet nu, in een van onze filialen werkzaam is. Wij wensen jullie beiden heel veel succes en geluk toe. Filiaal 5527 MUTATIE Om gezondheidsredenen heeft mevrouw G. Meijn per 29 januari haar taak als maat schappelijk werkster beëindigd. Binnen de afdeling sociale verzekeringen zai zij een administratieve functie gaan ver vullen. Op korte termijn zal in deze vacature worden voorzien. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. De redaktie heeft het recht advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Voor deze rubriek bestemde advertenties inzenden aan Ahold nv afdeling Public Relations. Ankersmidplein 2, Zaandam. Te huur. Stacaravan, standplaats Eurocamping Val kenburg (L). Ook met Pasen en Pinksteren. A. Ketelaars, Te bevragen: tel. 013-432958 of 013-426525. Mede namens mijn man en kinderen harte lijk bedankt voor de felicitaties en prachtige bloemen die wij mochten ontvangen ter ere van ons 12'/2-jarig huwelijk, zowel via Ahold, als door het filiaal. mevr. C. Schappert-Keijzer fil. 1214 Zeist Voor de vele blijken van belangstelling, die ik tijdens mijn ziekte ontving, speciaal van de medewerkers van filiaal 1048 Laren NH, wil ik hartelijk danken. Mej. G. v. Egdom Laren N.H. Heb grote waardering voor Ahold voor de viering van mijn pensionering. Het was geweldig Hartelijk dank, ook namens mijn vrouw, voor de wensen, bloemen, warme woorden, cadeaus en rijke verrassingen. Het was een dag om nooit te vergeten. Ook dank aan leiding en collega's voor de goede en prettige samenwerking. H. Graat CS Eindhoven Langs deze weg wil ik, mede namens mijn man, een ieder bedanken voor de gelukwen sen, bloemen en geschenken die wij ter ge legenheid van ons 12'/2-jarig huwelijk en mijn 12'/2-jarig jubileum mochten ont vangen. G. E. den Hartog-Kentie filiaal 1177 Doorn Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, de Raad van Bestuur en het Personeelfonds Ahold bedanken voor de felicitaties en de mooie bloemen, welke wij ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk mochten ont vangen. J. J. M. Bracco Gartner Zaandam Voor de vele blijken van belangstelling, felicitaties en cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig zakenjubileum zeg ik u allen heel hartelijk dank. B. Warringa Dordrecht In december werd in het Gorcumse stadhuis een Ahold-huwelijk vol trokken. Hij heet A. Peperkamp en zij M. Riezebos, en ze werken allebei in de zelfbedieningsafdeling van het AC-restaurant in Meerkerk. De chauffeurs die dit restaurant re gelmatig aandoen, zorgden ervoor dat de hal van het Gorcums stadhuis op deze dag werd opgesierd met een reusachtige Truck Stop-vlag. In Gorcum:

Personeelsbladen | 1979 | | pagina 8