ff >9* dankbetuigingen Memoriam UNkie zegt pagina 8 FLITSEN Op 4 januari 1954 trad Mevr. M.T. v. d.Horst-v.d.Peet in dienst bij Marvelo. Ze werd chemisch analiste op het laboratorium. In de loop der jaren is ze meer aandacht gaan besteden aan zaken als opleiding van nieuwe medewerkers op het laboratorium. Nu de afdeling wat kleiner geworden is en er minder nieuwe medewerkers bij komen is haar werkveld, mede onder in vloed van de toenemende export, verlegd naar het toetsen van de waren volgens de eisen gesteld door de Warenwet van Nederland en die van de landen waarnaar geëxporteerd wordt. De heer A. de Pee trad op 4 januari 1954 in dienst bij Melk- export Sterovita als wagonlader. Tijdens de afgelopen 25 jaar veranderde niet zijn werkterrein maar wel de manier van laden en ook zijn functie. Het spoorwa- gonvervoer werd autovervoer en de heer de Pee werd van lader de leider van het laden. Deze taak is bij hem in vertrouw de handen gezien de tevredenheid bij klant, vervoerders en leiding. Op 12 januari 1979 viert de heer G. ten Veen zijn 25-jarig jubi leum bij Meester Wijhe bv. Na zijn schooltijd trad hij op 15V'2 jarige leeftijd in dienst, waarna hij aanvankelijk enige tijd in de verpakkingsafdeling van konser- ven verbleef. Al vrij snel werd hij overgeplaatst naar de keuken, waar hij zich o.a. bezig hield met het vullen van konserven. Intussen had hij via het bedrijf enige slagers-vakkursussen ge volgd, reden waarom hij na zijn militaire diensttijd in de uitbeen afdeling tewerkgesteld werd. Hier behaalde hij het volledige slagers- vakdiploma voor de vleeswaren- industrie. De heer G. ten Veen werd op een gegeven moment aangesteld als niveau-kontroleur, wat inhield dat hij zich intensief bezig hield met de ingangskontrole van vlees. De stap naar "kwaliteitskontro- leur" was toen niet zo groot meer. Wegens reorganisatie werd deze functie opgeheven, waarna hij op de afdeling administratie werd geplaatst, waar hij zich tot op heden bezig houdt met de grond- stoffenkontrole. De heer W. v.d. Linden trad op 17 januari 1939 in dienst bij de toen nog bestaande Melkinrichting "De Vooruitgang". In 1941 mee overgenomen door Albert Heijn waardoor automatisch in dienst gekomen van wat nu heet Melk- export Sterovita. Jubilaris vervulde praktisch alle in een melkbedrijf voorkomende werkzaamheden. In 1956 volgde zijn benoeming tot assistent-bedrijfsleider in welke functie hij tot op heden werk zaam is. De heer van der Linden zal op 1 februari a.s. met pensioen gaan. Op 22 december 1953 trad de heer P. v.d.Linden bij Melkex- port Sterovita in dienst als mede werker voor alle voorkomende werkzaamheden in de produktie- afdeling. Tenslotte werd hij vaste heftruck chauffeur in welke functie hij ook nu nog werkzaam is en naar wij hopen nog vele jaren zal zijn. De heer H. R. de Nijs kwam op 11 januari 1954 bij Albert Heijn in dienst als bediende in filiaal 7076 [Amsterdam, Kalverstraat\. Na zijn militaire dienst begon hij wederom in Amsterdam in filiaal 7133; daarna is hij via ass.chef BL BZ geworden in filiaal Schei- des t raat in 1963. In 1964 werd dit filiaal een ZB. Via opleidingen werd de heer De Nijs in 1967 benoemd tot chef kruidenierswaren in de SM Burg. de Vlugtlaan, Amsterdam. In 1968 volgde benoeming tot KSM-BL Delflandplein, eveneens te Amsterdam. In 1972 werd hij aangesteld als ZB GL in Noord-Holland; thans is hij werkzaam als GL in Gelder land/ Overijssel. De viering van zijn jubileum zal plaatsvinden op het Hoofdkan toor te Zaandam, Ankersmid- plein op 11 januari 1979. De heer H. Bervoets trad op 11 januari 1954 in dienst bij Melk- export Sterovita. Hij begon in de produktieafdeling als machine operator. In deze functie was de jubilaris jarenlang werkzaam. Vervolgens werd hij aangesteld als magazijnmedewerker. Tijdens het uitoefenen van deze functie brak voor de heer Ber voets een moeilijke periode aan doordat zijn gezondheid hem in de steek liet. Thans is hij nog werkzaam als reserve voor verschillende afde lingen. De heer Bervoets zal op 1 februari a.s. met pensioen gaan. ik Op 22 december a.s. zal het 25 jaar geleden zijn dat de heer B. Warringa bij Melkexport Sterovi ta in dienst trad als medewerker in de vulafdeling. Al snel werd hij vulmachine-operator. In deze functie heeft jubilaris met veel gevoel voor techniek, een grote bijdrage geleverd voor het goed marcheren van de produktie. Voor de vele cadeaus, bloemen en felicitaties ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest zeggen wij u hartelijk dank. U hebt 29 september 1978 voor ons tot een onvergetelijke dag gemaakt. Henryk en Liesbeth Malag-Radecki. Langs deze weg dank ik, mede namens mijn echtgenote, ouders en kinderen, allen die, door middel van mondelinge en schriftelijke gelukwensen, bloemen, cadeaus, toespraken en niet te vergeten de verzorging, meegewerkt hebben aan het slagen van de receptie ter gelegen heid van mijn 40-jarig zakenjubileum. Zij allen hebben gezorgd dat wij deze dag niet snel zullen vergeten. P.J. van Gulik Zaandam Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw- de Raad van Bestuur en het Personeel- fonds hartelijk bedanken voor de brie ven en bloemen die wij mochten ontvan gen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. E. de Fez-Pombrol Zaandam Mede namens mijn vrouw wil ik u allen danken voor de belangstelling bij mijn pensionering. L.J. Vermeij Gouda Mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen hartelijk dank voor de grote belangstelling, de vele gelukwensen, bloemen en cadeaus die ik mocht ontvangen bij mijn 25-jarig zaken- jubileum. Dit alles heeft er toe bijgedragen dat deze plezierige dag ons nog lang zal heugen. Ab. Boot Krommenie H.J. en J.E. Muskitta Zeist P.G. Lange ZM AHSM Postzegelruil. Ruilpartner gezocht voor postzegels van Israël en Egypte. Ook graag opgave van verdere verzamel gebieden. J. G. C. Léon Nierkerkestraat39-I 1069 HZ AMSTERDAM Telefoon: 020-195413 (na 19.00 uur). Op 22 oktober j.l. overleed op 69-jarige leeftijd de heer J.A. NELISSON Gepensioneerd medewerker Albro Zwanenburg. Op 25 oktober overleed in de leeftijd van 66 jaar de heer JACOBUS WILHELMUS MÜLLER Vóór zijn pensionering was hij werkzaam bij Meester Wijhe. Na een langdurige ziekte overleed op 29 oktober j.l. in de leeftijd van 55 jaar mevrouw A.P.M. HELMERS-BROUWER Vóór haar ziekte was zij werk zaam bij de AHSM, v.Muijlwijk- straat te Arnhem. Mogen zij rusten in vrede. Mede namens mijn man en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie Detailhandelsgroep Ahold en filiaal 1043 voor de prachtige bloemen en verdere attenties, die wij bij ons 25-jarig huwelijk ondervonden. M. Elders-Leerling Oldenzaal Albert Heijn wil stadion en FC Utrecht financieren Voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van felicitaties, bloemen en geschenken ter gelegenheid van onze zilveren bruiloft, zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken voor de be langstelling, bloemen en geschenken welke ik bij mijn 25-jarig zakenjubileum ontvangen heb. Gaarne willen wij de Directie, Perso- neelfonds en anderen hartelijk danken voor de betoonde belangstelling ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. Fam. Seefat Koog a/d Zaan Voor de vele blijken van belangstelling, felicitaties, bloemen en cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig zakenju bileum zeg ik u allen, mede namens mijn vrouw en kinderen, heel hartelijk dank. J.J. Keune De afgelopen maand heeft met name de Utrechtse pers veel gepubliceerd over het plan om een nieuw stadion van de FC Utrecht te combineren met een Miro-vestiging. Het Utrechts Nieuwsblad wijdde er bijstaande cartoon aan met de spitsvon dige opmerking: een hoekschop wordt dan een Alberts corner! Een leuke woordspeling die wij de lezers van Flitsen niet wilden onthouden. Onder het motto beter laat dan nooithierbij een foto van de medewerkers van het Simon filiaal 0323 te Baarn, dat op 24 augustus j.l. heropend werd.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8