FUTSJES In Memoriam Bedrijfsvoetbal pagina 8 FLITSEN De heer G.C. Ohms kwam op 7 december 1953 als 23-jarige jon geman in dienst bij de toenmalige Vleeswarenfabriek J. Meester. Hij was huisschilder van beroep. De omschakeling naar fabrieks werk was ver van gemakkelijk. Na enkele jaren te hebben ge werkt in een verpakkingsafdeling van conserven, werd hij overge plaatst naar een vleesverwer- kingsafdeling. Hier behaalde hij enige vakdiploma's. Omstreeks 1965 verhuisde hij weer. Hij ging toen werken in de Nabehandelingsafdeling, waar diverse soorten fijne vleeswaren na een kook- en sterilisatieproces gereed gemaakt worden voor ver dere verpakking en verzending. In januari 1970 werd hij groeps leider van de Conserven vulafde- ling. Deze functie bekleedt hij thans nog, waarbij hij leiding geeft aan 12 man. De heer J.A. Schoppers is sinds 23 november 1953 in dienst bij AH. Hij is zijn loopbaan begonnen in een bedieningswinkel als verko per. Na als zodanig in diverse filialen in Arnhem, Apeldoorn, Ooster beek en Velp werkzaam te zijn geweest, werd hij in 1964 be noemd als afdelingschef kruide nierswaren. Deze functie heeft hij o.a. vervuld in de supermart te Deventer. In 1966 is hij overgeplaatst en balansmaker geworden. De laatste jaren vervult hij de functie van voorraadopnemer in het Oosten van het land. Het 25-jarig zakenjubileum wordt op vrijdag 24 november 1978 gevierd op het HK te Zaandam. De heer C. Noordermeer is op 29 november 1953 bij Albert Heijn begonnen als bediende in Bruns- sum. Op 3 januari 1955 werd hij benoemd tot bedrijfsleider in Nieuwenhagen. Hierna volgde in 1962 opnieuw Brunssum, in 1964 Blerick, in 1968 Balkplein in Haarlem, in 1969 Jan Evertsenstraat in Am sterdam, en in 1974 Troosterhof in Utrecht, waar hij nog bedrijfs leider is. Het jubileum wordt gevierd op 29 november 1978. Mevrouw J. de Goede begon op 23 november 1953 haar werk zaamheden in de bedieningswin kel Havenstraat te Bussum. Zij heeft daar de omschakeling van BZ naar ZB meegemaakt in een noodwinkel. In februari 1968 werd zij overgeplaatst naar de toen nieuwe supermart Koe koeklaan. Tot op de dag van vandaag is zij daar werkzaam als hoofd delica tessen en vacuüm vleeswaren. Het jubileum zal op 23 november a.s. worden gevierd. Op 6 december a.s. viert de heer J. Breeschoten zijn 25-jarig jubi leum. 6 december 1953 trok hij n.l. een witte "winkeljas" aan in het AH filiaal Valkenburg. In 1957 vertrok hij uit Zd. Lim burg en kwam naar Zaandam. In de daar toen aanwezige oplei dingsschool voor verkoopperso neel werd hij instructeur. Daarna volgde zijn overstap naar perso neelszaken. Eerst een vijftal jaren als assistent PZ Produktiebedrijven Zaan dam, daarna vier jaar PZ functio naris voor de administratieve sec tor en nu reeds een achttal jaren als personeelchef t.b.v. de Distri butie. Mevrouw J.E. Fieret kwam op 26 november 1953 in dienst van AHSM als caissière in filiaal Nieuwe Binnenweg te Rotterdam. Na enige tijd volgde in hetzelfde filiaal benoeming tot hoofdcais sière; later ging ze daar in oplei ding voor administratrice. In september 1962 werd ze in filiaal Hoogvliet benoemd tot administratrice; een jaar later in dezelfde functie in filiaal 1020 te Rotterdam. In 1964 volgde benoeming tot ambulant-administratrice, in welke functie zij zich voor een belangrijk deel bezig hield met de opleiding en coaching van admi nistratrices. In 1971 werd zij administratief- assistente van een der zones en vanaf 1975 bekleedt zij deze functie voor area 8810. Het 25-jarig zakenjubileum wordt gevierd op vrijdag 24 november a.s. van 10-12 uur op het area- kantoor te Hoogvliet. Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik iedereen hartelijk voor de belangstelling, gelukwensen, bloemen en geschenken, die ik bij mijn 25 jarig huwelijk ontvangen heb. P.H. v.d.Sman Bleiswijk Langs deze weg wil ik een ieder danken voor de gelukwensen, bloemen en ge schenken welke ik mocht ontvangen bij mijn 12'/2-jarig jubileum. J. Schimmel-Boersen Voor belangstelling, cadeaus en bloe men, die ik bij mijn 40-jarig zakenjubi leum heb ontvangen, dank ik, ook namens mijn vrouw, directie, collega's en allen die daartoe hebben bijgedragen. J. Noorthoven Rotterdam Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, directie, de heren P. Wientjes (GL), H. Heeroma (PZ), en de heren Bedrijfsleiders van groep 8882, hartelijk danken voor de cadeaus, bloemen en de gezellige avond, mij aangeboden ter gelegenheid van mijn pensionering. Dit blijft voor mij een fijne herinnering. A. Bos Utrecht Dankbetuigingen Hierbij willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven in de voor ons zo moeilijke dagen tijdens de ziekte en na het overlijden van JAN JANSE Daar het ons onmogelijk is ieder per soonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze erkentelijkheid wilt aanvaarden. Uit aller naam: M.C.A. Janse-Goverts Langs deze weg wil ik u, ook namens mijn kinderen, mijn oprechte dank betuigen voor al de goede zorgen en blijken van medeleven, die ik tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn echtgenoot mocht ondervinden, hetgeen mij sterkte en kracht voor de toekomst zal geven. A. Sprong Amsterdam Mede namens mijn kinderen, dank ik u voor uw oprechte belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn geliefde man, vader en opa. Uit ons aller naam: Mw.A. v.d.Brink-Spijkerman Tilburg Mede namens mijn vrouw wil ik de directie bedanken voor het mooie bloemstukje dat wij ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk mochten ontvan gen. Uw attentie werd door ons zeer op prijs gesteld. P. Bood Zaandam Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor het geld en de bloemen, die wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest hebben ontvangen. G. Kuyt-v.Vliet Zaandam Graag wil ik langs, deze weg, mede namens mijn vrouw en zoon, de directie, Personeelfonds, collega's en andere be langstellenden hartelijk danken voor de gelukwensen, bloemen en cadeaus naar aanleiding van mijn,50-jarig zakenjubi leum. K. Louw Amsterdam De 28e augustus is voor ons een onvergetelijke dag geworden door de leuke ontvangst van BL's en collega's, in filiaal 1210 in verband met mijn 12Vi jarig zakenjubileum. Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor deze dag en de prachtige cadeaus die we in ontvangst mochten nemen. Ina en Gerrit Bosch Alphen a/d Rijn Mede namens mijn man wil ik allen bedanken die zich hebben ingezet om mijn jubileum tot een onvergetelijke avond te maken. Mw.M.A.P. Rennefeld-Lindeman Lelystad Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, alle aanwezigen bij mijn afscheid op 15 september j.l. wegens pensione ring, hartelijk bedanken voor de geluk wensen, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen. A.Th. Trietsch Amersfoort Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen harte lijk danken voor de enorme belangstel ling, de gelukwensen, bloemen en ge schenken, welke ik bij mijn 25 jarig jubileum ontvangen heb. Het was voor ons een onvergetelijke dag. J.J. Havermans Bergen op Zoom Hierbij bedank ik, namens mijn man, de directie Detailhandelsgroep Ahold voor het prachtige bloemstuk dat wij ontvin gen voor ons 25 jarig huwelijk evenals voor de aardige attenties t.g.v. mijn 5 jarig jubileum. A.H. Koetsier-Donselaar Doorn Langs deze weg wil ik, mede namens vrouw en kinderen, iedereen hartelijk danken voor de enorme belangstelling, de gelukwensen, bloemen en geschen ken, welke ik bij mijn 40-jarig jubileum ontvangen heb. Alle hebben er toe bijgedragen, dat deze dag nog lang in onze herinnering zal blijven. A.J. Overpelt Op 13 september j.l. overleed op de leeftijd van 65 jaar de heer J. VAN DEN BRINK Vóór zijn pensionering projectlei der afdeling winkelinrichting AHSM. Moge hij rusten in vrede. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen harte lijk danken voor de enorme belangstel ling. de gelukwensen, bloemen en ge schenken welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. Punt Amsterdam De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. De redaktie heeft het recht advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Voor deze rubriek bestemde advertenties inzenden aan Ahold nv afdeling Public Relations. Ankersmidpiein 2, Zaandam. Wonen op de Veluwe in Putten. Door omstandigheden bied ik mijn woning aan de Kerkstraat 111 te koop aan: helft van twee met garage. Gebouwd in 1974. Zeer goed onde/houden pand met verzorgde tuinen. Indeling: entree, woonkamer met open haard, open eiken keuken met diverse apparaten, 4 slaapkamers met achter bal kon, luxe badkamer met ligbad en2e toilet. Mijn huis moet snel verkocht worden, van daar dat elk bod boven de f 300.000,- k.k. dan ook geaccepteerd wordt. T. Hop, filiaal 1114 Ermelo tel. privé 03418-4005. De afdeling Voetbal van de personeels vereniging DC Tilburg bloeit. Dat kun nen we wel stellen. In het afgelopen seizoen speelden twee teams van DC-Til- burg mee in de BVB-kompetitie 2e klas Het eerste team werd glansrijk kam pioen en het tweede werd vierde in de zelfde afdeling. Bovendien haalde het eerste team voor de tweede keer de "Fair-playcup" binnen. Voorwaar een groot succes in deze tijd van betonvoet- bal. De enthousiaste elftalleiders van het eerste team bereiden zich al voor op het volgende seizoen. Dan zal in de eerste klasse van de Bedrijfsvoetbalbond ge speeld moeten worden. Op de foto het le team. Elftalleiders zijn de heren Ade Haan en K. Sebregts. Aanvoerder is de heer F. v. Woerkom.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8