FUTSJES V Twee Ahold-huwelijken in één bedrijf In Memoriam pagina 8 FLITSEN 40 jaar geleden trad de heer J. Keijzer op 24 oktober in dienst van de firma Van Amerongen in Amsterdam. Hij startte als win kelbediende in het filiaal Wees- perzijde 115. Hij maakte daar kennis met alle aspecten van het kruideniersvak. Omstreeks 1942 werd hij overge plaatst naar het kantoor in de Haarlemmerhouttuinen. Na ver loop van ca. een jaar werd hij benoemd tot chef van de afdeling emballage. Deze functie bleef hij ook na de fusie met Albert Heijn vervullen. Na een onderbreking i. v. m. ziekte werd de heer Keijzer in 1953 te werk gesteld op de retourafdeling. Na ca. 5 jaar volgde de afdeling rekening cou rant. Hij was hier werkzaam t.b.v. de "crediteuren recht streekse verzendingen", de reke ning kontakten en de boekhou ding van de pensioenvoorzienin gen. In 1962 voerde hij de hele boekhouding van het pensioen fonds en verzorgde hij de uitke ringen van de ingegane pensioe nen. Dit laatste kreeg een zoda nige omvang dat de uitkeringen werden afgesplitst. Daardoor kon de heer Keijzer in 1971 naast de boekhouding voor het pensioen fonds die voor het spaarfonds verzorgen. In 1974 werd zijn taak bij het pensioenfonds op het gebied van onroerend goed uitge breid tot het volledig beheer van deze sector. Bovendien was hij inmiddels belast met de boek houdkundige behartiging van een aantal sociale fondsen van Ahold. In 1974 nam hij de taak in het bestuur van het Fonds voor Bij zondere voorzieningen van de heer C. Kraaij over. Hij trad ca. 1962 toe tot het bestuur van het Personeelfonds en vervult daar momenteel de functie van penningmeester. Op 30 oktober 1978 is het 25 jaar geleden, dat de heer Th.J. Jans zen in dienst trad bij Albert Heijn. Het grootste gedeelte van de afgelopen 25 jaar heeft de jubila ris doorgebracht in de filialen Als verkoper gestart, kwam hij met onderbreking van militaire dienst in 1961 in de pre-openings- ploeg, de latere afdeling "winkel inrichting", waar hij in 1967 le assistent werd. Nadat in 1976 deze afdeling werd ondergebracht binnen de Dienst Technische Projekten, werd hij technisch project coördinator, waar hij nu binnen AHSM nog steeds zijn werk verricht. De viering van zijn jubileum wordt gehouden op vrijdag 3 november a.s. in het personeels- restaurant van ons kantoor West zijde te Zaandam. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. Op 24 oktober 1953 trad in dienst bij Albert Heijn de heer O.A. Boot. In de eerste 10 jaren van zijn dienstverband oefende hij allerlei funkties uit in diverse Amsterdamse filialen. Per sep tember 1963 werd hij benoemd tot plaatsvervangend bedrijfslei der in de Dapperstraat. In augus tus 1964 verviel de vervanging en werd hij bedrijfsleider op het Kattenburgerplein. In januari 1965 werd het filiaal Rozengracht, dat in datzelfde jaar werd omgebouwd tot een zelfbedieningszaak. In 1968 stap- tede heer Boot over naar het filiaal Scheldestraat, waar hij als bedrijfsleider werkzaam bleef tot in 1974. Per augustus van dat jaar ging deze ras-Amsterdam mer voor het eerst buiten Amster dam werken en wel als chef van de afdeling Verpakking in de Centrale Slagerij te Zaandam. Deze funktie wordt door hem nu nog uitgeoefend. Het jubileum wordt gevierd op 24 oktober a.s. Op 9 november 1953 kwam de heer A.J. Stobbelaar in dienst bij Melkexport Sterovita B. V. te Dordrecht. Hij werd aangesteld als technisch medewerker van dit bedrijf en was speciaal gelast met het on derhoud en de revisie van de Pure Pak machines. In de afgelopen 25 jaar is de heer Stobbelaar bij vele technische zaken ingeschakeld, zoals vanaf 1958 voor de bedrijven in Tripoli en Casablanca. Sinds 1962 is hij aan de staf van het hoofdkantoor te Amsterdam toegevoegd, mede in verband met plaatsing van koelapparatuur op de bases van onze Amerikaanse klanten in Frankrijk en Duits land. Met dezelfde gedegenheid waar mee hij zijn technisch beroep uitoefent heeft hij zich sinds 1972 ingezet als OR-lid en sinds 1974 als lid van de COR. De viering van zijn 25-jarig za- kenjubileum zal op 10 november a.s. in de kantine van ons bedrijf te Dordrecht plaatsvinden. Ondanks het slechte weer, dreef hun huwelijksbootje toch in de goede richting, zodat ze elkaar het ja-woord konden geven op 23 juni j.l. Zo begon de huwelijksdag van Kees v.d.Merkt, werkzaam als slager in C.S. III te Maarssen, waar zijn bruid Tineke Mezewski de laatste vijf jaar op kantoor werkzaam was. Wij wensen Kees en Tineke veel geluk in hun verdere leven. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. De redaktie heeft het recht advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Voor deze rubriek bestemde advertenties inzenden aan Ahold nv afdeling Public Relations. Ankersmidplein 2, Zaandam. Op 15 augustus 1978 overleed op de leeftijd van 71 jaar de heer KAREL PIETER SCHOLTENS Gepensioneerd medewerker Al- bro Zwanenburg. Op 15 augustus 1978 overleed op de leeftijd van 72 jaar de heer KLAAS MOLENAAR Gepensioneerd medewerker hoofdkantoor. Ook Gerard Donselaar, die in dezelfde slagerij-afdeling chef is, kreeg de smaak te pakken, maar dat kwam door de koffie van Greet Rijkse, die daar in de kantine werkzaam is. Maar het bleef niet alleen bij de koffie, want op 27juli j.l. gaven zij ook het ja-woord op het Maarssense Gemeentehuis. Ook dit bruidspaar van harte gelukgewenst. Op 4 september 1978 overleed op de leeftijd van 73 jaaF de heer JACOBUS JONKER Gepensioneerd AH BL. Mogen zij rusten in vrede. Dankbetuigingen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u allen danken voor de belangstel ling bij mijn 25-jarig zakenjubileum. W. Roelofs CS Zaandam Hartelijk dank voor de goede wensen en de leuke attenties die ik bij mijn 12 1/2 jarig jubileum mocht ontvangen. Als al de goede wensen uit mogen komen zal ik wel een héél rijk, gezond, gelukkig en vooral lang leven hebben. J.H. Jongerius Bunnik Hiermede wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Simon de Wit bedanken voor het prachtige bloemstuk dat wij ontvingen voor ons 12 1/2 jarig huwelijk. J. van Grootveld Hoogvliet Graag bedanken wij langs deze weg voor de belangstelling en attenties, ter gele genheid van ons 25 jarig huwelijksjubi leum. J.J.G. de Groot F.C. de Groot-Schellekens Graag wil ik iedereen hartelijk bedan ken voor de belangstelling ter gelegen heid van mijn afscheid van de zaak in verband met mijn pensionering. Mw.J. Visser Zaandam Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen hartelijk dank zeggen voor de belangstelling, de geluk wensen, bloemen en geschenken, welke ik bij mijn 40 jarig jubileum ontvangen heb. Allen hebben er toe bij gedragen dat deze dag nog lang in onze herinnering zal blijven. Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, allen hartelijk bedanken voor de blijken van belangstelling, die ik mocht ontvangen bij mijn 40 jarig zakenjubileum, het was voor ons een fijne dag. A.J. van Esch 's Hertogenbosch

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8