pagina 8 FLITSEN De heer P.J. van Gulik trad op 3 oktober 1938 in dienst op de kaasafdeling van de Albert Heijn Produktiebedrijven. In mei 1940 werd hij overge plaatst naar de koekbakkerij en vervolgens was hij werkzaam op de beschuitbakkerij. In 1942 werd hij aangesteld in een kantoorfunctie op de retourafde ling. In mei 1942 werd hij, om de 'Arbeitseinsatz' te ontlopen, overgeplaatst naar Sterovita Rot terdam. Hij belandde echter na een week, door een onvoorzich tigheid een verwonde vingertop opgelopen hebbend, in de ziekte wet. Op 28 juni 1943 ging hij wederom in Zaandam op kantoor werken en wel op de kostprijsafdeling. Kort na de oorlog [+1947] werd hij, gelet op zijn specifieke be langstelling, medewerker op de Hollerith-afdeling onder leiding van de heer Martin. Op genoem de afdeling leerde hij ook zijn echtgenote kennen, waaruit een "AH-huwelijk" resulteerde. 1955 kreeg hij de leiding over deze afdeling, waarbij dhr. Mar tin de leiding over het totale mechanische administratieve ge beuren had. Met een 8-tal medewerkers lever de de heer Van Gulik zo een bijdrage aan de ontwikkeling van de mechanische administratie. Hij maakte de verdere ontwikke lingen in de computersector mee. In de loop der tijd liet zijn gezondheidstoestand zodanig te wensen over, dat hij sinds 1972 vanuit zijn leidinggevende functie meer adviserend werkzaam is geweest, aanvankelijk in de pro- duktiesector en sinds 1976 in de automatiseringsvoorbereidings- sfeer. Het jubileum zal op 6 oktober worden gevierd. 5 oktober 1953 kwam de heer W. Janssens in dienst bij Albert Heijn als bediende in het filiaal Middelburg. Na deze functie ook te hebben vervuld in filialen te Vlissingen, Amsterdam en Dordrecht werd hij op 2 mei 1956 benoemd tot BL en wel van filiaal 7157 te Dor drecht. In 1962 volgde Oostburg, in 1966 werd de heer Janssens benoemd tot groepsleider ZB 's en in november 1969 tot groepsleider SM's. In 1971 werd hij verkoop leider brood en banket AHSM en op 1 februari 1972 verkoopleider food bij Miro bv% Op 1 januari 1974 werd hij VL Merchandising Miro, een functie die de heer Janssens thans nog vervult. De heer J. Punt trad op 17 september 1953 in dienst bij Simon de Wit als magazijnbe diende aan de peulvruchtenmo len. Op 29 juli 1963 ging hij naar de afdeling Ontvangst van het Cen traal Magazijn aan de Simon de Witstraat. Na de overgang van Simon naar Ahold bleef de heer Punt werk zaam op de afdeling Ontvangst DCZ, waar hij tot op heden de inkomende goederenstroom ad ministratief mee begeleidt. De heer M-A.C. Geven kwam op 27 september 1953 bii Albert Heijn in dienst als bediende in Eindhoven. Van juni 1956 tot begin november 1959 was hij werkzaam als ambulant. Op 2 november 1959 volgde zijn benoeming tot bedrijfsleider van het AH filiaal te Wijchen. In september 1963 werd de heer Geven bedrijfsleider van de ZB te Dongen, waar hij nog steeds de leiding heeft. Het jubileum wordt op 27 sep tember gevierd. Mevrouw M. R. van Doesburg- Zalmstra trad op 5 oktober 1953 in dienst als part-time medewerk ster bij de chocoladefabriek. Op deze afdeling van Marvelo is zij als inpakster blijven werken. Zij staat bekend als een goed collega die vaak voor anderen een steun en toeverlaat is. Mevrouw Van Doesburg kan door ziekte haar werkzaamheden de laatste tijd niet vervullen. In verband daarmee is nog niet bekend op welke datum haar jubileum zal worden gevierd. De heer G. Meyboom kwam op 10 september 1938 als 14 jarige jongen in dienst bij de Vleeswa- renfabriek J. Meester. Hij moest toen, zo van school, 48 uur per week werken, en verdien de daar 3 gulden per week mee. Er werkten zo 'n kleine 70 man in het bedrijf. Hij leerde het bedrijf grondig kennen, en heeft in vrijwel alle afdelingen gewerkt. Zijn uitein delijke bestemming werd de afde ling leverworstsoorten, sauzen en soepen. Hij werd in deze afdeling aange steld als chef, toen zijn baas en leermeester in 1959 met pensioen ging. Toen er in 1970 gereorganiseerd moest worden kreeg de heer Meyboom aanvankelijk de leiding van het afweegcentrum toegewe zen. Dat werk lag hem echter niet. Na enkele maanden werd hij aangesteld als produktontwikke- laar bij de afdeling Technologie. Hier kan hij zijn kennis en ervaring in een proefkeuken uit leven, terwijl het personeel uit de produktie-afdelingen gebruik maakt van zijn adviezen. De heer W. Faber trad op 22 september 1938 in dienst bij Simon de Wit als leerling bedien de in filiaal Nieuw Buren. Via een aantal filialen in het Noorden kwam hij in oktober 1941 naar Amsterdam. Op 8 juni 1942 werd hij bevorderd tot le bediende in het filiaal Scheldestraat. Na een korte onderbreking in 1945 komt hij weer terug bij Simon de Wit. Hij werd op 29 mei 1947 benoemd tot chef van het filiaal Groningen, Verl. Hereweg. De heer Faber leidt dit filiaal, dat inmiddels is omgebouwd tot su permarkt, nog steeds. De heer I. J. Adelaar kwam op 21 september 1953 als bediende bij AH in dienst. In februari 1956 werd hij chef in een bedienings winkel in Vlaardingen, waar hij de ombouw naar de zelfbedie ningswinkel meemaakte. In maart 1959 werd hij bedrijfs leider van deze ZB. Op 21 november 1962 volgde aanstelling tot Supermartbe- drijfsleider van filiaal Ekster straat in Haarlem: in november 1964 Den Helder en Katwijk aan Zee in februari 1967. Op 18 maart 1969 werd de heer Adelaar bedrijfsleider in filiaal Irislaan te Oegstgeest, waar hij tot op heden de scepter zwaait. Op dinsdag 5 september is het 40 jaar geleden dat de heer J. van Noorthoven in het Simon de Wit filiaal Den Helder in dienst trad. Voor een Rotterdammer ver van huis, maar in februari 1939 kon hij in Rotterdam geplaatst wor den. Met enkele uitzonderingen als Arnhem, Den Haag en Am sterdam [bijna 9 jaar] heeft de heer Noorthoven overwegend in Rotterdam of naaste omgeving gewerkt. Tot 9 juni 1946 doorliep hij alle rangen om per die datum, na een periode waarnemend-chef te zijn geweest, te worden benoemd tot chef van het filiaal Benthuizer- straat. Daarna bijna 9 jaar chef van het filiaal Insulindeweg in Amsterdam om in 1959 definitief terug te keren in Rotterdam, eerst als chef van het filiaal Schiedamseweg vanuit welk fi liaal hij in 1970 werd over geplaatst naar filiaal Schieweg. Aan deze actieve loopbaan kwam helaas om gezondheidsredenen in 1974 een einde. 21 september 1953 begon de heer H. Nijborg zijn werkzaamheden bij Albert Heijn als winkelbedien de te Groningen. Na zijn militaire dienst zette hij dit werk voort. Van juni 1958 tot 29 juli 1960 werkte hij als ambulant en als reserve-chef. Op laatstgenoemde datum werd de heer Nijborg benoemd tot bedrijfsleider te Leeuwarden en op 30 augustus 1961 van het filiaal Groningen, Herestraat. Na ook nog BL te zijn geweest van het filiaal Groningen Overwin ningsplein, werd hij op 16 novem ber 1976 BL van filiaal Gronin gen, Korreweg. Dit filiaal staat nog steeds onder leiding van de heer Nijborg. Het jubileum wordt op 21 sep tember gevierd. De heer J.J. Havermans begon in 21 september 1953 als bediende bij Albert Heijn in filiaal den Bosch, Markt. Via de filialen Breda, Brugstraat en Roosendaal ging hij als reservechef naar Amsterdam. In 1961 werd hij benoemd tot bedrijfsleider in Dongen. In 1963 ging hij deze functie vervullen -in het filiaal Amsterdam, Alb. Cuypstraat en vervolgens in filiaal Zeilstraat. Helaas werd de heer Havermans in 1970 door ziekte gedwongen zijn werk neer te leggen. Indien dat mogelijk was verrichtte hii administratieve werkzaamheden voor de filialen in Bergen op Zoom. Aan het jubileum zal op 21 september in kleine kring bij de jubilaris thuis aandacht worden geschonken. Op 21 september 1938, één dag na zijn 14e verjaardag, trad de heer A.J. Overpelt in dienst bij Simon de Wit als magazijnbe diende in het Centraal Magazijn. In de vijftiger jaren verhuisde hij met het Centraal Magazijn van de Westzijde naar de Conradstraut. Achtereenvolgens was hij daar werkzaam op de pakkerij, in de sjouwploeg, in de thee-afdeling en vanaf 29 juli 1963 in de koffiebranderij. Na de brand waarbij in septem ber 1971 het CM teniet ging, was de heer Overpelt werkzaam in het tijdelijke Simon DC te Utrecht. Nadat in februari 1972 Simon de Wit als werkmaatschappij in ons concern was opgenomen, werd hij overgeplaatst naar het AH DC te Zaandam, waar hij thans nog werkzaam is als proces-contro leur. Het jubileum zal op 21 september worden gevierd. De heer Drs. H. J. Vink begon zijn werkzaamheden op hek hoofdkantoor van Simon de Wit op 7 september 1953. Na eerst de functie van controller te hebben vervuld, werd hij later Hoofd Bedrijfseconomische afde ling. Nadat Simon een werkmaat schappij van Ahold was geworden werd de heer Vink Controller Simon/Miro. Hij vervult thans de functie van Hoofd Administratie Detailhandelsgroep.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8