In memoriam Dankbetuigingen pagina 8 Op 16 augustus a.s. herdenkt de heer A. J. van Esch het feit, dat hij 40 jaar geleden in dienst kwam bij AH. Geboren in Breda begon hij dicht bij huis als bediende in ons filiaal te Ginneken, waarna hij in no vember 1950 begon aan het ver vangen van BL's in diverse fili alen in Zeeland. Na een opleiding in Hilversum, volgde nog een vervanging in Zeist en begin 1954 kwam de grote stap naar BL in Oud Beijerland. Hierna volgden nog filialen in Tilburg en Den Bosch. Sinds maart 1972 tot op heden zwaait hij de scepter in het filiaal Markt 11, Den Bosch. Op 26 augustus a.s. hoopt de heer H. Havik zijn 25-jarig za- kenjubileum te herdenken. Hij begon zijn loopbaan bij Al- bert Heijn als schilder en ging over naar de afdeling Magazijn Inventaris. Sinds 1960 is hij chef van dit bedrijfsonderdeel. De viering van zijn jubileum zal plaatsvinden op vrijdag 25 augus tus a.s. in het personeelrestau- rant Westzijde te Zaandam. 31 augustus a.s. zal voor de heer G. R. Crans een gedenkwaardige dag zijn. Dan zal het n.l. op de kop af 25 jaar geleden zijn dat hij in dienst trad van Melkexport Sterovita in Dordrecht. Nadat hij gedurende de eerste jaren van zijn diensttijd gewerkt heeft als melkontvanger, produk- tenmaker en centrifugist werkt hij nu reeds vele jaren tot onze volle tevredenheid op het labo ratorium. De heer J. J. Keune kwam op 17 augustus 1953 als leerling mon teur bij de Onderhoudsdienst van het Produktiebedrijf in Zaandam. Na enige tijd werd hij overge plaatst naar een kantoorfunctie op de Technische Administratie, alwaar hij na een periode van 20 jaar de chef van de administratie ve groep opvolgde. De afgelopen twee jaar is de heer Keune Chef van de Interne Dienst, waaronder ressorteren de portiers, bewaking, linnenkamer en interne post, de korvee-afde- ling en het technische en huis houdelijke magazijn. Het 25-jarig zakenjubileum zal op 23 augustus '78 gevierd wor den. De heer B. H. J. van der Veen begon op 3 augustus 1953 bij Albert Heijn als bediende in de ZB Huizerweg te Bussum. Op 27 februari 1961 volgde aanstelling tot reserve-chef en op 8 januari 1963 werd hij bedrijfsleider van het filiaal waar hij zijn AH-loop- baan als bediende was begonnen. In januari 1967 werd hij Super- martbedrijfsleider in opleiding. Een jaar later volgde benoeming tot SMBL van filiaal Nw. Binnen weg te Rotterdam. Op 24 mei 1971 werd hij overgeplaatst naar filiaal Drossaartstraat te Gorin- chem waar hij nu nog bedrijfslei der is. Op 1 juni j.l. is op de leeftijd van 52 jaar overleden de heer CHRISTIAAN SPRONG De heer Sprong trad in 1974 in dienst bij Albert Heijn Brood-en Banketbakkerijen te Zwanen burg. Hij was een gezien collega. Zijn ziekte maakte het hem in 1975 niet meer mogelijk zijn werkzaamheden te verrichten. Daarin te berusten viel hem zwaar. Onze' deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. AHOLD NV Op 2 juni j.l. is in de leeftijd van 78 jaar overleden de heer D. J. WILLEMS, gepensioneerd medewerker Mees ter Wijhe. Op 5 juni j.l. is in de leeftijd van 73 jaar overleden de heer J. G. RAS gepensioneerd medewerker Ste rovita. Op 17 juni j.l. is in de leeftijd van 76 jaar overleden de heer C. A. DE VLAMING, gepensioneerd medewerker Ste rovita Dordrecht. Op 19 juni j.l. overleed op 72- jarige leeftijd de heer J. R. BISSCHOP, gepensioneerd medewerker Ste rovita. Op 21 juni j.l. is in de leeftijd van 69 jaar overleden de heer J. J. FREERICKS gepensioneerd BL Albert Heijn. Op 24 juni j.l. overleed op 65- jarige leeftijd de heer K. TE RAAY, gepensioneerd Etos medewerker. Op 25 juni j.l. overleed op de leeftijd van 70 jaar de heer A. CASTELEIN, gepensioneerd medewerker PB Zaandam. Mogen zij rusten in vrede. De heer W. Nabben is als bedien de op 3 augustus 1953 in dienst getreden van Simon de Wit BV. Zijn eerste filiaal was de Pomo- nalaan in Den Haag. Via ver schillende filialen door het hele land kwam de heer Nabben na zijn militaire dienst terug als le verkoper in Den Bosch. In september 1958 werd hij waar nemend chef van het filiaal Stryp- schestraat. Na verschillende ver vangingen werd hij in december 1959 benoemd tot chef van het filiaal Kruisstraat om via het Mgr. Nolensplein supermarktbe drijfsleider te worden in Roer mond van waaruit hij naar filiaal Molenwijk in Amsterdam werd overgeplaatst. Daar zwaait hij alweer een aantal jaren de scep ter. Naast het bedrijfsleiderschap heeft de heer Nabben door zijn werk als secretaris van de onder nemingsraad veel voor Simon gedaan. Wij hebben veel troost gehad aan uw hartelijke blijken van belangstelling na het heengaan van WIM BOSBOOM Hiervoor willen wij u oprecht bedanken. Uit ons aller naam: Mary Bosboom-Verstraeten Voor uw bewijs van medeleven tijdens de ziekte en uw deelneming na het overlij den van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en behuwd vader CHRISTIAAN SPRONG betuigen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam: A. R. Sprong-Barbieri Graag wil ik de directie, bedrijfsleider en collega's hartelijk dank zeggen voor de cadeaus en bloemen, die ik mocht ontvangen op 29 mei ter gelegenheid van mijn 12V2 jarig julbileum in filiaal 1128 (Vught). R. Bouweriks

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8