Kleinste AH-zaak staat in Lochem 1 Honderd nieuwe bungalows voor vakantiepark ,,'t Wolfsven" 't Wolfs bad" officieel geopend Proefnemingen automatische kassa's vorderen gestaag m-Vi BSt*--; .fl Vakantiepark 't Strandheem open RECTIFICATIE RECTIFICATIE OR ALBERTO Geslaagd pagina 7 In 2 maanden tyd verrezen in de bossen van vakantiepark 't Wolfsven in Mierlo de eerste 50 van de totaal 100 nieuwe rekreatiebungalows welke hier een plaats zullen vinden. De komfortabele bungalows konden in zo korte tijd gerealiseerd worden, door de toepassing van lichte bouwsystemen in pre-fab met geavanceerde montage- en installatietechnieken. De tot nu toe geplaatste 6-persoonsuit- voeringen (later volgen de 4-persoons bungalows) zijn van het stijldaktype met beganegrondvloer en bovenetage. Op de beganegrond bevinden zich en treehal, doucheruimte, toiletruimte, berging, woonkamer met keuken en een slaapkamer. Op de bovenetage bevinden zich de overloop en twee slaapkamers, voorzien van kofferschap benevens hang- en bergkast. De ruime woonkamer van ca. 6 x 5 meter geeft via een royale schuifwand toegang tot het betegelde terras. Aan alle wensen voor een komfortabel verblijf werd aandacht besteed. Zo is er gezorgd voor koud- en warm stromend water, centrale antenne voor kleuren T.V., centrale verwarming, thermische beglazing in de woonkamer, royale voorziening van lichtpunten en stopkon takten; zelfs de buitenlamp ontbreekt niet! De bungalows zijn niet in straatjes gebouwd, doch in groepjes met een vrije opstelling gesitueerd voor een optimale aanpassing aan de omgeving. De kleinste Albert Heyn winkel is gevestigd in Lochem. De zaak maakt onderdeel uit van een simulatieruimte van de politieschool [opleiding voor gemeentepolitie] al daar. De ruimte, die in het souterrain is gesitueerd, heeft een oppervlakte van 500 vierkante meter. Daar zijn, naast het AH-filiaal, ook nog een café, politiebureau, huis, bankgebouw, garage, een disko en een kiosk aanwezig. Eveneens rijdt er een accu-autootje rond. De simulatieruimte wordt gekomple- teerd met videoapparatuur en een regiekamer. In principe zal iedere klas van de school één middag per week van deze ruimte gebruik maken. De aspirant-agenten leren dan door middel van rollenspelen, hoe zij moeten handelen bij situaties als burenruzies, geluidsoverlast, bank overvallen en winkeldiefstallen. De spelen worden op video-band opge nomen en later aan de leerlingen vertoond, voorzien van commentaar. De AH-"supermart", kompleet met schappen, assortiment en kassa, heeft een oppervlakte van 20 m2. Boven de deur van het zaakje hangt het AH-schild met de tekst "hofleve rancier". In totaal heeft A hold op verzoek aan 4 politiescholen in ons land materiaal voor een dergelijk supermarktje gele verd. Uit: Distrifood In bet plaatsje Opende, op de grens van Groningen, Friesland en Drenthe ligt het jongste Ostara - vakantiepark n 't Strandheem Dit vakantiepark is weliswaar nog niet officieel geopend, maar kam peerders die nog deze zomer deze prachtige omgeving willen ont dekken zyn toch van harte wel kom [05946-9555]. In het juni-nummer plaatsten wy een dankbetuiging van de heer Ch. Pakman. Helaas was deze naam niet juist, waarvoor onze verontschuldigin gen. De dankbetuiging was afkomstig van de heer Ch. Rahman. 99 Op 21 juni j.l. is het nieuwe overdek te zwembad van het vakantiepark 't Wolfsven officieel geopend door mevrouw Van Lokven, de bur gemeester van Mierlo. Na drie stoten gegeven te hebben op een badmees- tersfluit verklaarde zy ,,'t Wolfsbad" voor geopend. boei Op dat moment sprongen twee jeug dige zwemmers te water, Ed, (zoon van de bedrijfsleider de heer Lage- man en Ellen, dochter van de heer Nieuwenhuis) die al zwemmend een boei naar de burgemeester brachten. In de boei was een boodschap voor de bevolking van Mierlo bevestigd. Deze boodschap, die door de burge meester werd voorgelezen, werd met enthousiasme ontvangen. open huis Het betrof de mededeling dat het Wolfsbad op 22 juni open huis gaf voor de inwoners van Mierlo, zodat men op die dag gratis in het bad mocht zwemmen en spelen. Hierna volgde een demonstratie van de kunstzwemvereniging uit Zaandam. Na afloop dankte de heer Drs. A. P. E. Nieuwenhuis (bedrijfsdirekteur van Ostara) burgemeester en geno digden en nodigde hen uit voor een drankje in de TAVEERNE waarvan dankbaar gebruik werd gemaakt. Intussen had men gelegenheid een demonstratie van platformtennis te volgen en nieuwe bungalows te be zichtigen. De uitbreiding van het vakantiepark met bungalows en een verwarmd overdekt zwembad geeft vele nieuwe mogelijkheden. schoolzwemmen Zo zal het zwembad ook worden gebruikt voor schoolzwemmen (vele hoofden van scholen waren aanwe zig), en geeft het de gasten van het park de mogelijkheid ook buiten het hoogseizoen aanwezig te zijn en onder alle weersomstandigheden te kunnen zwemmen. Ook de bejaar den uit Mierlo gaan het zwembad benutten en krijgen er zelfs zwemles. Het grote bad met een afmeting van 10 x 20 meter heeft een minimale diepte van 60 cm en een maximale diepte van 2 meter. De aparte kinder- en peuterbadjes hebben een afmeting van 4x6 meter en 1,5 x 2,5 meter. hygiëne De totale inhoud water van het grote bad passeert éénmaal per vier uur een snel-zandfilter voor zuivering. Verwarming van het water kan wor den geregeld tot een temperatuur van 20-22 graden, terwijl de lucht in het gebouw hier steeds een tweetal gra den boven ligt. Opvallend is de riante ligging van het zwembad, de grote glaswanden bie den een bijzonder fraai uitzicht op de bossen en over het strand en water van het grote natuurbad. Waarnemend voorzitter is de heer J. J. v.d. Burg. Zoals eerder aangekondigd, is inmiddels in de Albert Heijn Supermart te Delft, Martinus Nijhofflaan, de tweede fase van het onderzoekprogramma Automatische kassa in gang gezet. Na proefneming met het z.g. IBM 3600 systeem in het AH filiaal te Heemskerk, wordt thans het z.g. 80 S systeem van Sweda International uitgetest. Het voornaamste verschil tussen beide systemen is gelegen in de bijbehorende computerprogramma's. Uit het gezicht van de caissière op bovenstaande foto, valt af te lezen dat de nieuwe apparatuur voor haar in ieder geval geen geheimen meer heeft. Op 7 juli 1978 behaalde de heer R. W. Jahn. medewerker van de Dienst Tech nische Projekten, als eerste AH'er zijn diploma voor de cursus Milieu en Tech niek. Deze studie, die o.a. omvat Wetgeving, Chemie, Bodemverontreiniging, Lucht en Waterverontreiniging, Chemische en thermische verontreiniging. Drinkwater, Geluid, (in totaal 13 vakken) werd ge volgd door 32 personen die bijna alle maal in Overheidsdiensten werkzaam Wij vinden het prettig de heer Jahn te feliciteren met dit behaalde resultaat, van 18 maanden studie.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 3