Wie had de gekste belevenis aan de grens NIEUWBOUW MEESTER WIJHEIN GEBRUIK GENOMEN Wederom Amerikaanse legerorder voor Sterovita Gezamenlijke rekening bij het spaarfonds thans mogelijk iiiniiiaiiiiii personeelsblad ahold n.v. verder in deze Flitsen flitsen i 00 SAH00200CM07 Flitsen Landelijk juli 1978 35-ste jaargang no. 6 - juli 1978 Nieuwe COR geïnstalleerd pag. 2 Kleinste AH-zaak staat in Lochem pag. 3 "Flensen" in de Kaiverstraat pag. 4 Een korte krachtige kijk op de vraag naar "fris" pag. 6/7 Succes werkt prettig pag. 9 "AH Zonneklaar"- campagne pag. 10 Voetbal pag. 11 Filiaal Best pag. 12 Bij de inrichting is rekening gehouden met de komende nieuwe arbeidswet met betrekking tot licht, lawaai en vrij uitzicht naar buiten. Alle benodigde hulp- en koelinstallaties zijn opgesteld boven de gangen, terwijl de leidingen en koelkanalen zijn wegge werkt in het plafond. Er is gebruik gemaakt van koelappara tuur met een laag geluidsniveau. Ter besparing op energiekosten is het gebouw geïsoleerd volgens de nieuwste inzichten. Teneinde het gebouw zo goed mogelijk aan de omgeving aan te passen is een groot aantal bomen en struiken geplant. Hoe de nieuwbouw tot stand kwam en wat de ervaringen van de eerste paar dagen zijn leest u op pagina 5. Voor het 29-ste jaar heeft Sterovita Melkexport B.V., een werkmaatschappij van Ahold N.V., de opdracht verworven voor de levering van melk en melkprodukten aan de Amerikaanse en Canadese troepen in Europa. Het gaat om een half miljoen liter melk per week, welke in het Sterovitabedrijf te Dordrecht wordt verpakt en vervolgens met koelwagens naar de plaats van bestemming wordt vervoerd. De nieuwe leveringsperiode is 1 juli ingegaan en loopt tot en met 30 juni 1979. Voor gehuwden is thans de mo- spaarfondsadministratie om toe gelijkheid geopend hun spaarre- zending van het formulier: kenirtg bij de Stichting Spaar fonds Albert Heijn op beider "Overeenkomst Gezamenlijke naam te laten stellen. Rekening ten behoeve van echt paren". Bij gebruik van deze mogelijk- Het betreffende formulier zal u heid is ook de echtgenote ge- dan zo spoedig mogelijk worden rechtigd opdrachten te geven tot toegezonden, storten of opnemen van gelden van de spaarrekening en alle Wanneer twee niet gehuwde per- nodige beschikkingshandèlm- sonen een rekening op beider gen te verrichten. naam wensen, dan is dat alleen mogelijk - in verband met het Wartneer u besluit de spaarreke- eventueel overlijden van één der ning te laten omzetten in een partners door het overleggen spaarrekening op beider naam van een notariële kansovereen- dan kunt u schriftelijk of telefo- komst, nisch een verzoek richten tot de Geen vakantietips meer, omdat de meesten hun plannen reeds hebben vastgesteld of al 'wegzijn geweest. De vakantiereizen voeren ook dit jaar weer een groot aantal 'Aholders' naar Spanje, Mallorca, Roemenië, Joegoslavië, Oostenrijk, Italië, Duitsland, enz. Waar men echter ook per auto, trein, vliegtuig of boot heen gaat op een buitenlandse reis, men passeert altijd één of meerdere grenzen. En wat daar allemaal gebeurt, dat wil de redactie van Flitsen wel eens van u horen. Heeft u iets grappigs of misschien wel iets droevigs aan de grens be leefd, schrijf het ons of stuur een leuke foto zwart-witUw 'grensver- haal' mag maximaal 200 woorden bevatten en moet vóór 30 augustus a.s. aan de redactie Flitsen, Kamer 1701, Ankersmidplein 2 te Zaandam ingezonden worden. Zoals alles bij de grens een verrassing is, zijn ook de prijzen voor de beste drie inzendingen een verrassing. Meester Wiihe bv te Wyhe nam op 28 juni jl. een nieuwe afdeling met een oppervlakte van 1.800 m2 in gebruik. In het gebouw zgn ondergebracht conditioneringsruimten, vleesverwerkingsruimte, kantoren, ontspanningsruimte en sanitaire ruimten. Door de ingebruikneming van dit ge bouw wordt niet alleen de oude verwer kingsafdeling vervangen, maar is tevens een uitbreiding van de capaciteit bereikt. Voor de 70 a 80 medewerkers betekent de nieuwe behuizing ook zeker een ver betering.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 1