JUBILEA Simon Kraaienest op z'n Frans "Vlees maakt het héle-maal In Memoriam HOOFDPRIJS VALT IN WOGNUM 11111 Illll ii «O ui Ni FLITSEN pagina_9 Naam Naam Jubileum- Huw. datum Hr. en Mevr. Dartel 18-04-78 50 Hr. en Kepplerstraat 38a, y. Dale Zaandam Hr. en Mevr. Nannings, L. de Colignylaan 347, Vlaardingen Hr. en Mevr. Blees 03-05-78 55 P. Pauwstraat 28, Zaandam Hr. en Mevr. Rooyen 07-05-78 25 Bijlstraat 4, Zaandam Haleber n 107, Hr. en Mevr. Korzilius 18-05-78 40 Finsenstraat 52, Amsterdam Hr. en Mevr. Metten 18-05-78 40 Weissenbruchstraat 120, Den Haag Hr. en Mevr. Vlietstra 20-05-78 40 Kampstraat 17, Lemelerveld Jubileum- Huw. datum 15-05-78 12Va Ter gelegenheid van de ingebruik neming van de Amsterdamse Metro, werden er in oktober door het winkel centrum "Kraaiennest" twee Franse weken georganiseerd. Natuurlijk was ook Simon "Kraaiennest" van de partij. Niet alleen met Franse wijn, kaas en groenten aanbiedingen; maar ook met speciale attrakties, zoals demonstraties met Franse kaas - Frans brood, wijn uit 't vat en de tentoonstelling van een schaalmodel van een Franse trein. Voor de grote prijsvraag, georgani seerd door het winkelcentrum, had het Simon filiaal één van de hoofd prijzen, een portable T. V. ter be schikking gesteld. Al met al waren het daar in Amster dam gezellige weken, waaralle mede werkers van het Simon Kraaiennest met plezier aan terug denken. Op de foto's: Foto A: de Heer A. Nowee bedrijfsleider Simon filiaal 0739 overhandigt de portable T. V. aan de gelukkige winnares, Mevr. J. v. Loon. Foto B: De wijntapperij was een groot succes. Op 27 januari j.l. overleed in de leeftijd van 52 jaar de heer C. FEKKES De heer Fekkes was sinds 10 april 1972 werkzaam als administratief medewerker bij het Pensioen fonds. Met zijn werk- en levenslust stimuleerde hij collega's tot akti- viteit, niet alleen in de werksfeer, maar ook daarbuiten, op sportief gebied. Zijn opgeruimd karakter zal node worden gemist. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kin deren. AHOLD N.V. Op 14 februari 1978 bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer HESSEL DE KROON Hij werd 63 jaar. In zijn 23-jarige loopbaan bij ons bedrijf is hij het grootste gedeelte werkzaam geweest op de Be schuit- en Koekbakkerij-afdeling, PB-Zaandam, waarna enige jaren op het Papiermagazijn volgden. Door ziekte heeft deze zeer ge waardeerde collega in 1975 het werk moeten staken. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. AHOLD N.V. Op 15 februari j.l. is plotseling van ons heengegaan WIL HUNGS Hij was 24 jaar. Wil was jarenlang een trouw en aktief medewerker. Onlangs had hij in Londen een hartoperatie ondergaan, waarvan hij aan het genezen was. Door een bijkomen de ziekte is hij nu plotseling over leden. Zijn collega's zullen hem niet ver geten. Filiaal Albert Heijn Korvelplein, Tilburg In de leeftijd van 69 jaar is op 7 februari j.l. overleden Mw. T. GROOTHUESHEIDKAMP Vóór haar pensionering werk zaam in het produktiebedrijf te Zaandam. -o- In de leeftijd van 96 jaar is op 10 februari j.l. overleden de heer J. GROEN Vóór zijn pensionering werkzaam op het HK en daarvoor in de AH- filialen. -o- Op 17 februari j.l. is op 93-jarige leeftijd overleden de heey JAN SMIT Vóór zijn pensionering werkzaam bij Simon de Wit. -o- Op 2 maart overleed in de leeftijd van 74 jaar de heer J. A. H. SCHAKE Vóór zijn pensionering werkzaam in de PB Zaandam. -o- Op 6 maart j.l. is in de leeftijd van 69 jaar overleden de heer K. P. HERFST Vóór zijn pensionering werkzaam bij Simon de Wit. -o- Op 10 maart overleed in de leef tijd van 69 jaar de heer A. C. VAN RIJSWIJK Vóór zijn pensionering werkzaam als BL bij Albert Heijn. Mogen zij rusten in vrede. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Op 16 februari j.l. werd mijn dienst verband bij AH Produktiebedrijven, afd. KB wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd beëindigd. 38% jaar ben ik werkzaam geweest; had zitting in verschillende commissies en was en werd in de gelegenheid gesteld de op- en uitbouw van het bedrijf mee te beleven. Voor al deze contacten wil ik graag de Directie, alsmede allen met wie ik mocht samenwerken hartelijk danken. Evenals voor het bijzonder fijne en dankbare afscheid dat mijn vrouw en mij is aangeboden. Het zal voor ons een mooie herinnering blijven. Voor de toekomst wensen wij de Directie op de ingeslagen weg veel wijsheid en inzicht toe. J. C. Berghege Koog a. d. Zaan Hartelijk dank aan directie en collega's, die er aan hebben meegewerkt dat ons 25-jarig huwelijksfeest voor ons onver getelijk is geworden. Fam. Tangenberg Zwanenburg Hiermede dank ik, mede namens mijn echtgenote, de Directie, Personeel- fonds, en collega's voor de geluk wensen, bloemen en kado, ontvangen naar aanleiding van mijn 12% jarig huwelijksfeest. A. P. Visser Haarlem Hiermede bedanken wij voor de belang stelling die wij ontvingen bij ons 40-jarig huwelijksfeest. Ons excuus voor het niet opnemen van de telefoon aan hen die (eventueel) gebeld hebben. Wij waren op een (wat verlate) huwe lijksreis naar de wintersport. G. J. van Alphen Veenendaal Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen allen hartelijk bedanken voor de blijken van belangstelling, die ik mocht ontvangen bij mijn 40-jarig zakenjubileum. C. Sikkes Werkzaam afdl. Ontvangsten DC Zaandam Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen een ieder hartelijk danken voor de vele blijken van belangstelling bij mijn pensionering. W. F. Karseboom Rotterdam Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw en kinderen allen hartelijk danken voor de onvergetelijke dag, ons bezorgd bij mijn 25-jarig jubileum. A. Sterenborg Winschoten Gaarne wil ik langs deze weg de directie, BL, chefs, en collega's van filiaal 1109 hartelijk bedanken voor de bloemen en de cadeaus die ik heb mogen ontvangen ter gelegenheid van mijn 12%-jarig jubileum. Mevr. J. C. Klok-Somerwil Den Haag Hiermede bedanken wij allen, voor de belangstelling die wij ontvingen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Hr. en Mevr. Fok Alkmaar Te huur 6 persoons stacaravan op cam ping "It Wiid" te Eernewoude (Frl.). Gehele seizoen (uitgez. 1-15 juli) nog vrij. S. Smid, Rottevalle Tel. 05122 - 1663 Wie kan mij helpen aan het boekje "Wegens sterfgeval gesloten" van Eli Asser (ABC serie). P. Olthoff 020-860842. Laatstgenoemde, tot 1 januari 1978 als onder-commandant Brandweer dienst doende, heeft op zijn beurt deze taak overgedragen aan de heer P. Vendel, afdelingschef Rekening Courant. Jarenlang heeft de heer Abcouwer zijn commando op voortreffelijke wijze ver vuld. Weliswaar zal op zijn ervaringen zeker nog wel een beroep worden gedaan hij blijft namelijk adviseur doch dit neemt niet weg, dat het afscheid als commandant toch een stap is, waarbij wij even stil willen staan. Een woord van dank aan de scheidende functionaris is dan ook op zijn plaats. Daarnaast graag een hartelijk welkom aan de nieuw benoemde commandanten. In de slagzinnen wedstrijd, uitgeschreven door het Voorlichtingsbureau Vlees, Vleeswaren en Vleesconserven te Rijs wijk, werd de eerste prijs gewonnen door mevrouw J. Steenwyk, Emmalaan 2 te Wognum. De winnende slagzin was "Vlees maakt het héle-maal". In het filiaal van Albert Heijn te Hoorn werd door de bedrijfsleider in tegen woordigheid van een vertegenwoordig ster van de Stichting de prijs, bestaande uit een 8-daagse vliegreis naar Mallorca voor 2 personen, uitgereikt. Albert Heijn schonk de gelukkige klant daarbij een fraaie koffer voor de reis. Ook de 8-jarige zoon Ton was van de partij want z'n moeder had de slagzin ingestuurd op een door hem vervaardigd werkstuk. Hij mocht daarom een extra cadeau uitzoeken ter waarde van 100,- en ontving bovendien een grote verfdoos. Van het totaal aantal prijzen kwamen er een kleine tachtig bij AH-klanten te recht. Op de foto: v.l.n.r. de heer Antonis, bedrijfsleider AH; mevr. Steendijk; zoon Ton; mevrouw M. E. Douma, Hoofd Directie Propaganda van de Stichting. Rectificatie De heropening van filiaal 5520 Amers foort, Van Randwijcklaan (zie Flitsen februari) betreft niet de opening van de 25e vlees ZB, binnen AHSM, maar de 74e. De toevoeging van vlees in dit filiaal is een onderdeel van een ZB-remode- lingsprogramma, waarin sinds filiaal 5520 al weer 3 nieuwe Vlees-ZB's zijn gevolgd. Brandweer HK Met ingang van 1 januari 1978 hebben zich binnen de kring van de brandweer- groep(en) hoofdkantoren Ankersmid- plein en Westzijde te Zaandam mutaties voltrokken. De heer J. Abcouwer, heeft namelijk, in verband met de betreffende leeftijds grens-bepaling zijn brandweercomman do overgedragen aan zijn opvolger, de heer F. W. Vermaat, chef dataroom EGV.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 9