■1 it pagina 8 FLITSEN Op 27 augustus 1951 begon de heer J. Kleppe zijn werkzaam heden bij Sterovita als assistent op de reclame-afdeling. In 1955 volgde benoeming tot reclamechef. Hij bleef daar tot 1 oktober 1959. Na enige tijd elders werkzaam te zijn geweest, keerde hij op 3 juli 1961 terug als reclamechef Vami Ijsfabriek. Toen Albert Heijn in mei 1962 startte met de PMC werd de heer Kleppe productmanager PMC. Een functie die hij vervulde tot 1 januari 1973. Toen volgde over plaatsing naar de afdeling Public Relations. Officieel is de heer Kleppe op 27 mei a.s. 25 jaar in dienst. De viering zal plaats vinden op don derdag 8 juni a.s. De open receptie vindt op die dag plaats om 16.15 uur in het Personeels- restaurant Ankersmidplein te Zaandam. De heer G. J. van Unen trad op 19 april 1938 in dienst van Albert Heijn Produktiebedrijven Zaan dam en werd geplaatst op de ex peditie van de chocolade-fabriek. Na ca. 1 jaar werd hij overge plaatst naar de expeditie op de verpakkingsafdeling, waar hij tot 1950 heeft gewerkt. Hierna heeft hij tot en met februari 1963 gewerkt bij de centrale expeditie. In deze afde ling was hij assistent van de chef; het verzenden van de bestellingen voor de Groothandel [nu Groot verbruik] behoorde tot zijn taak. Met ingang van 25 februari 1963 is hij benoemd tot chef afdeling ontvangst en intern transport. Deze functie oefent hij thans nog uit. De heer Van Unen heeft zich hier doen leren kennen als een mede werker die van doorzetten weet en zonodig eigen initiatieven ontwik kelt. Niet alleen in zijn werk is de heer Van Unen een plezierige vent doch ook voor zijn collega's en medewerkers is hij een betrouw baar en prettige persoonlijkheid. Naast zijn dagelijkse werkzaam heden is hij een trouw lid van de bedrijfsbrandweer; er is vaak een beroep op hem gedaan om bij nacht en ontij in te springen waar hij altijd toebereid was Naast zijn lidmaatschap van deze bedrijfsbrandweer vervult hij de functie van penningmeester voor deze brandweer groep. Zijn jubileum zal gevierd worden op 19 april 1978. De heer J. v. d. Aart trad op 23 mei 1938 in dienst bij Simon de Wit in filiaal Hillegom als leer ling-bediende. Vervolgens als wijkbediende en verkoper tot 13/ 12 '48, toen volgde de stap naar le verkoperen op 16 januari I960 werd hij waarnemend chef van het filiaal Zuiddijk in Zaandam. Bevordering tot chef volgde op 10 april 1951, opnieuw in Hillegom. Waarna overplaatsing naar het filiaal v. Limburg Stirumstraat in Amsterdam volgde. In december 1967 werd hij be drijfsleider supermarkt in IJ mui den en sinds kort is hij bedrijfs leider van'de supermarkt aan de Breestraat in Beverwijk. ju*. De heer C. J. van Hoof is op 26 mei 1953 in dienst van Albert Heijn gekomen als bediende in filiaal Ginneken. Via Bereen on Zoom is hij in 1957 ambulant medewerker geworden. Op 15-01- '58 is de heer Van Hoof aangesteld als BL in filiaal Til burg, daarna ambulant BL en in 1959 als BL in filiaal Sliedrecht. Via de filialen van AH SM Slie drecht, Dongen, Steenbergen, Goes, Den Haag en Leiden, is hij op 17 november 1975 in dienst getreden van Alberto. Via de Alberto filialen Ridder kerk en Vlaardingen is hij mo menteel werkzaam als Alberto beheerder in filiaal Voorschoten. Mw. W. Jagt trad op 21 april 1953 in dienst bij de Produktie bedrijven te Zaandam. Oorspron kelijk begonnen op de afdeling Koekbakkerij, werd zij na 1 jaar overgeplaatst naar de linnen kamer. Zij verzorgt daar het herstel van bedrijfskleding e.d. Het jubileum wordt op 21 april om 11 uur in het Ontspannings gebouw gevierd. 25 april 1938 begon Mw. G. Meijn haar werkzaamheden op het HK van Albert Heijn als jongste bediende op de Retourafdeling. Vervolgens lezen wij nog: pons afdeling, machinekamer, licht- afdeling, assistente van de papier inkoper, assistente van de heer S. de Vries bij de verkoop. In 1950 werd ze overgeplaatst naar de produktiebedrijven in de Oostzijde. Aanvankelijk als assis tente van de personeelschef. Een taak die uitgroeide naar het maatschappelijk werk. Zij hield zich actief bezig in de produktie bedrijven met het Fonds voor Bij zondere Voorzieningen, het Per- soneelfonds, uitstapjes gepensio neerden, St. Nicolaasfeest, etc. De functie op het bedrijfsmaat schappelijk terrein wordt nu ver vuld voor het hele concern en con centreert zich op: Fonds Bijzondere Voorzieningen begeleiding gepensioneerden bezoek langdurig zieken. Het jubileum zal worden gevierd op 25 april. Op 27 april 1978 is het 25 jaar geleden dat de heer J. Hanekamp bij Meester Wijhe B. V. in dienst trad. De heer Hanekamp is als 16-jarige begonnen op de afdeling worststopperij. In deze afdeling heeft hij zich op gewerkt tot een allround produk- tiemedew erker. Enkele jaren geleden werd de heer Hanekamp overgeplaatst naar de afdeling standaardisatie - deegbereiding, waar hij momen teel nog werkzaam is. Uren van zijn vrije tijd kan de heer Hanekamp besteden aan zijn grootste hobby, n.l. "water sport" waarvoor hij in zijn woon plaats Veessen, uitstekend de kans krijgt. Op 24 maart 1978 vierde de heer F. W. ten Bulte zijn 25-jarig zake njub ileum. Dit 25-jarig dienstverband is op gebouwd uit 3 periodes; sinds 27 mei 1953 is de heer Ten Bulte onafgebroken in dienst bij Mees ter. De heer Ten Bulte heeft in de afgelopen 25 jaar bijna het gehele bedrijf doorlopen, waarbij hij zich o.a. bekwaamde in het sla gersvak. Hij slaagde erin het volledige slagersvakdiploma te halen. Eén van de bijzondere werkzaam heden die de heer Ten Bulte heeft verricht was het helpen bij het ophalen van varkens bij de diverse boeren. Sinds juni 1974 functioneert de heer Ten Bulte als groepsleider in de Sanitaire dienst, welke dienst zich bezig houdt met het schoon maken en de hytgiënecontrole van het bedrijf. Als hobby heeft de heer Ten Bulte de wandelsport. Daarnaast is hij een verwoed E.H.B.O. 'er. 16 mei 1938 trad de heer L. P. M. van Gils als bediende in dienst bij Albert Heijn in het filiaal Bergen op Zoom. Op 23 november 1950 volgde benoeming tot bedrijfs leider van het filiaal Nijmegen en op 8 februari 1961 van het filiaal aan de Markt te Den Bosch. Op 7 januari 1963 ging de heer Van Gils in opleiding voor de functie van Super-Mart-bedrijfs- leider. Op 6 mei 1963 werd hij verkoopleider in het Zuiden van het land en vervolgens in 1965 rayonleider in het Oosten. Helaas moest de opleiding tot SM groeps leider, die in januari 1971 was gestart, worden afgebroken in verband met een auto-ongeval. Sinds 1 maart 1973 is de heer Van Gils begeleider projekten binnen Albert Heijn Superman. Zijn jubileum zal worden gevierd op 19 mei a.s. in het personeels- restaurant Ankersmidplein. De heerJ. F. Tuinman trad op 23 mei 1938 in dienst van Albert Heijn als bankwerker bij de Tech nische dienst van de produktie bedrijven te Zaandam. Een func tie die hij nog vervult. De heer Tuinman hield in het verleden ook toezicht op de koelinstallaties en hij was één van de mensen die buiten werktijd bij eventueel "on raad" konden worden geroepen. Een oplossing voor de diverse problemen wist hij altijd wel te vinden. In verband met zijn gezondheid werkt hij thans halve dagen. Het jubileum zal worden gevierd op woensdag 24 mei. De heer W. J. Schuurman begon zijn loopbaan bij Albert Heijn op 27 april 1953 als bediende te Arnhem. Na deze functie te heb ben vervuld in Doetinchem, Wa- geningen en wederom Arnhem, werd hij op 28 augustus 1957 bedrijfsleider te Den Bosch en op 11 januari 1961 te Arnhem. Be noeming tot Supermart BL volgde op 3 november 1967 en wel van het filiaal Eindhoven, Roosten- laan. Op 29 oktober 1970 volgde overplaatsing naar Eindhoven, Churchilllaan en op 8 september 1971 Limburglaan. Vanaf 1 januari 1975 is de heer Schuurman zonemanager. Zijn jubileum zal worden gevierd op 24 april a.s. van 17.00 tot 20.00 uur in het restaurant van het 'ANIMALI" vogelpark te Eindhoven, Roostenlaan 303. Op 2 mei 1978 hoopt de heer F. J. P. van Haver, bedrijfsleiderfiliaal Hulst, zijn 40-jarig jubileum te vieren. De heer Van Haver trad op 2 mei 1938 in dienst bij Albert Heijn als bediende in filiaal Axel. Op 10 januari 1944 ging hij als bediende naar Hulst en op 18 de cember 1945 werd hij benoemd tot bedrijfsleider van dit filiaal. De heer Van Haver heeft al die jaren met grote inzet de scepter gezwaaid in dit filiaal. Gezien het feit dat hij zo vele jaren in Hulst werkzaam is geweest, neemt hij daar een aparte plaats in. "Albert Heijnis daar de heer Van Haver. Verder gebeurt het niet zo vaak dat een BL zo lang in één filiaal werkzaam is. Een bijzonder jubileum dus, waarmee wij de heer Van Haver van harte gelukwensen. Op 2 mei bestaat tussen 19 tot 20.30 uur gelegenheid in hotel restaurant Van Oosterom [Sta tionsweg, Hulstde heer Van Haver te feliciteren. Receptionist HK '71 De heer E. Gijtenbeek verliet om medi sche redenen de hem zo vertrouwde functie van receptionist en aanvaardde een administratieve functie op de afde ling kantoordiensten. De heer J. E. M. Poulen, als zijn opvolger benoemd, is zich bewust dat Ket innemen van de plaats van zijn voorganger geen gemak kelijke taak zal zijn. Als receptionist was de hr. Gijtenbeek met zijn eigen stijl van benadering een centrale contactfiguur voor personeel en bezoeker van het HK. Vandaar dat we aandacht aan deze mutatie schenken. Wij ^wensen beiden veel succes in hun nieuwe functie.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8