AH ZET AT T F. FILIALEN OP HUN NUMMER(S) W 166 2?5 N LAGE PRIJZEN ALLEEM Vrouw laat haar man door politie overmeesteren Uit de kranten F'JNE Aanbiedingen-verkrijgbaarheids-code reklamecheque PERSONALIA Morsch bedrijfsleider filiaal Albert Heyn Edam Lachwekkend misverstand" 12 kops koffiezetapparaat AH Perlamat Fietsbanden Lola f£,Q afwasborstel lo" Verkrijgbaarheid van de aanbiedingen. ali reklamecheque Man stikt in worst FLITSEN pagina 5 Aan het beruchte afkortingen-alfabet by AH is onlangs een nieuwe toegevoegd: AVC. Letters die het in het spraakgebruik beter zullen doen dan het onuitsprekelijk lange begrip waarvoor zy staan: de "aanbiedingen-verkrygbaarheids-code". AH SM's verkoopdirecteur K. Dorsman: "Daarmee willen we de compleetheid van het geboden assortiment aangeven in de respectieve filialen, die daartoe in vier categorieën zijn verdeeld, genum merd van 1 tot en met 4. Zo kennen we sinds week 13 onder in totaal 376 AH- winkels 70 typen met de aanduiding 4; 123 met een 3:81 met een 2 en 102 winkels met een 1". Het hele verhaal is ingegeven door de omstandigheid dat de verkooppunten van AH nu eenmaal ver schillen in grootte en daaraan is vanzelf sprekend het assortiment aangepast. Hierdoor bestaat de mogelijkheid, dat soms geadverteerde artikelen in het ene filiaal niet, maar in het andere wel in voorraad worden gehouden ofwel ver krijgbaar zijn. duidelijk Om nu voortaan de consument duidelijk te maken waar ze wat dat betreft aan toe is, is gekozen voor de nummeraandui ding. Deze is te vinden in heP filiaal zelf, terwijl die nummers corresponderen met nummers die onder geadverteerde pro- dukten worden vermeld. Aldus kan de 4-assortiment. maar de aangegeven nummers garanderen dat het betreffen de produkt altijd daar en daar te koop cheques Bovendien hangt er een levensgroot bord met adressen in de winkels, waarop wordt aangegeven waar filialen zijn met een uitgebreider assortiment. Wanneer een bepaald artikel uitverkocht blijkt te zijn. dan nóg komt de klant niet in de kou te staan, want uitgifte van de rekla- me-cheque verzekert dat men op een later tijdstip alsnog van het geboden prijsvoordeel kan profiteren. De heer Dorsman: "Het systeem is dui delijk een nieuwe activiteit in ons streven om -de consumenten meer duidelijkheid te geven. In week 13 kon het systeem via advertenties aan de praktijk worden ge toetst en in een nummer van "AHuis- post" zijn aan de klant de finesses uit eengezet. Al met al verwachten wij er veel van. Maar, het hele systeem staat of valt met de manier, waarop we het met z'n allen waarmaken. Dat is een kwestie van vertrouwen en daarvan gaan we ge woon uit als we zeggen dat we rekenen op welslagen". ch De op deze reklamecheque vermelde reklameaanbieding was voortijdig uitverkocht. Toch kunt u van de korting profiteren. Met deze reklamecheque^ Als u bij uw volgend bezoek het artikel weer normaal geprijsd aantreft, neem het dan mee naar de kaissière nadat de reklamecheque eerst voor akkoord geparafeerd is door de afdelingchef. Tegen afgifte van de reklamecheque ontvangt u van haar de korting waar u recht op hebt. Albert Heijn Supermart BV. Rondo s, pak 6 stuks ijfó' s Sy Lux toiletzeep, 3 stukken Met 2 jaar garantie. Riante inhoud voor 12 koppen (1.4 liter). Aan- en uitschakelaar met signaallampje. Warmhoudplaat, Jena glaskan en maat- schepje. 650 Watt. 2 binnenbanden-F2 buitenban- den.Wielmaat 26 xl3/s, geschikt voor de normale Hollandse Sportfiets. 2 stuks -2T8" 1 2 '3 4 A* Albi Afwasmiddel met citroen, flakon 600 gram 99 AH Volle yoghurt, pak 1 liter J-35" Uit de afdeling warm brood: Boerenwit, 800 gram* gratis gesneden, jL86' AH wil u voortaan graag duidelijk maken welke aanbiedingen er bij uw eigen AH-winkel nu precies verkrijgbaar zijn. Daarom staan er verschillende getallen onder deze aanbiedingen. Staat er één vai de getallen (dus een 1een 2, een 3 of een 4) ook op de winkeldeur van uw AH? Dan weet u zeker dat die aanbieding ook bij uw AH-winkel verkrijgbaar is. Da's makkelijk, nietwaar! Uit onze florah afdeling: Freesias, per bos JpSjllK "Partij voordeel - Zolang de voorraad strekt. Prijzen gelden t/'m zaterdag 1 april. hoeveelheid normale verkoopprijs reklameprijs korting geldig tot: bedrag voluit schrijve filiaalsteiupel lezer van de advertentie voortaan zelf vaststellen of in het filiaal waar de bood schappen worden gedaan, het geadver teerde produkt ook inderdaad te koop is. Heel simpel: 1, 2, 3 en 4 in de adver tentie be(ekent: verkrijgbaar in alle AH- winkels; 2, 3 en 4 in de advertentie betekent verkrijgbaar in winkels met een 2, "3 of 4 op de deur. Enzovoort. Het kan aan de andere kant natuurlijk voorkomen, dat een 1-winkel ook be schikt over onderdelen van het 2, 3 of In de vacature ontstaan door het vertrek van de heer J. Maillé (ZM) naar Ahold Espana zal worden voorzien door de benoeming van de heer F. van Rijk als zone-manager. De heer van Rijk is momenteel werkzaam bij Marketing Services AHSM. De heer W. Buis, thans ZM in het gebied Amsterdam, heeft de wens te kennen gegeven als bedrijfsleider te gaan functioneren. Hij zal worden opgevolgd door de heer Th. de Veen, thans tijdelijk belast met de koördinatie van de vers vleesspecialis ten. Zijn plaats zal tot oktober 1978 worden ingenomen door de heer P. Gil lessen. Originele dankbetuiging uit de Telegraaf. De hier bedoelde filiaalchef is de heer Koster, werkzaam als le verkoper in AHSM filiaal 1125 te Coevorden. 's Morgens hoorde hij dat hij 's middags vrij was. "Dat komt goed uit, dan kan ik mijn zwager helpen met ver huizen" zei de heer Koster. Het resultaat van deze vrije middag vindt U in bijgaand artikel uit de Telegraaf. ff1 Na 5 ft jaar gaan de heer en mevrouw verhuizen naar Leiden. Hierbij dank ik u voor alle goede zorgen Jos Rossenaar Buikslotermeerstraat 4A Edam ROTTERDAM - De 25-jarige Van een onzer verslaggevers HOOGEVEEN, zaterdag - De Coevordense filiaalchef L. K. is gisteren met een kopje koffie in de kantine van het Hoogeveense politie bureau weer enigszins op verhaal gekomen, nadat hij kort daarvoor in opdracht van zijn vrouw op straat was gearresteerd. „Eigenlijk een lachwek kend misverstand", aldus adjudant De Weerd van de Hoogeveense politie, „maar dat neemt niet weg, dat die man op zijn benen stond te trillen". De man had onverwacht een snipperdag genomen om zijn familie in Hoogeveen te helpen bij de verhuizing. Hij kreeg een lift van een colle ga aangeboden en reisde zo zijn vrouw na die 's morgens met hun eigen auto al uit Coevorden was vertrokken om bij het verhuizen in Hoo geveen te helpen. 1 Toen de filiaalhouder op het verhuisadres niemand aantrof, bond hij een briefje aan de deurknop met de me dedeling dat hij even de auto 1 waarmee zijn vrouw naar Hoogeveen was gereden meenam voor een boodschap in de stad. Dat bericht ontging echter zijn echtgenote die op dat moment bij de buren op kof- fievisite was. Wel zag zij door het raam dat iemand er brutaalweg met hun auto vandoor ging. Zij waar schuwde dan ook ogenblik kelijk de politie. Op een kruispunt in de binnenstad van Hoogeveen waar de „vluchtauto"' door twee surveillancewagens werd klemgereden, schrok K. zo hevig van het machts vertoon van de politie dat hij een zenuwcrisis nabij was. Op het politiebureau kwam de aap uit de mouw en kreeg de oprechte „auto dief" als troost een kopje koffie aangeboden.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 5