RITSJES 9 De heer G. de Lange viert op 21 maart a.s. zijn 40 jarig zaken- jubileum. Op 21 maart 1938 begon hij als pakhuisknecht in het Centraal Magazijn van Simon de Wit. Sinds 1 september 1951 werkte hij als hulpchauffeur. Enige jaren daarna werd de heer De Lange chauffeur bij de Transport af de ling. Deze functie vervult hij nog in het DC te Zaandam. Het jubileum zal worden gevierd op maandag 20 maart 1978. De heer H. C. van Egmond kwam op 17-jarige leeftijd bij Albert Heijn in dienst als bediende op 13 april 1953. In oktober 1959 werd hij assistent chef; in augustus 1960 ambulant. Via reserve chef en tijdelijk be drijfsleider werd hij in augustus 1962 benoemd tot bedrijfsleider van de ZB in Borne. In oktober 1964 wordt hij bedrijfs leider van filiaal Joh. de Wittlaan in Hilversum. Op 20 juni 1966 stapte hij over naar de Supermartorganisatie en werd kruidenierswarenchef in de nieuwe supermart in Hilversum. In februari 1968 ging hij in oplei ding voor supermartbedrijfs- leider. Op 3 maart 1969 werd hij benoemd tot supermartbedrijfs- leider van filiaal Overvecht in Utrecht. Thans bekleedt hij deze functie in filiaal Kerkstraat te Bussum. Het jubileum wordt gevierd op 13 april 1978. De heer J. C. van Alphen viert op 8 maart a.s. zijn 40-jarig zaken- jubileum bij Etos. Begonnen in het filiaal Tongel- resestraal te Eindhoven kwam hij via de bezorgdienst centrale en diverse filialen in Eindhoven in zijn huidige filiaal Muzenlaan [vanaf medio november 1977]. In die tussenliggende tijd heeft de heer Van Alphen zich een grote kennis betreffende Eindhoven venvorven. Hij heeft n.l. gewerkt in de filialen Frederiklaan, Beu kenlaan, St. Bonifaciuslaan, Noordbrabantlaan, Gerretson- laan en Tarwelaan. Vanaf de oprichting van de OR Etos heeft de heer Van A lp hen hiervan deel uit gemaakt tot medio 1976. Hij is eveneens ge durende 1 Vi jaar lid geweest van de Centrale ondernemingsraad. De heer G. van der Eng trad op Tl april 1938 als bediende in dienst bij Albert Heijn. Hij begon in het filiaal Uitgeest en is als zodanig ook nog werkzaam ge weest in Wormerveer en Amster dam. Op 8 februari 1952 werd de heer Van der Eng benoemd tot be drijfsleider in een filiaal te Am sterdam. Achtereenvolgens is hij bedrijfsleider geweest te Amstel veen, Van Randwijcklaan; Zwa nenburg; Santpoort en Den Haag, Javastraat. Op 7 maart 1975 volgde de laatste overplaatsing naar Delft, Jac. Gerritsstraat waar hij tot op heden nog steeds werkzaam is. De heer H. D. Steenbergen trad op 14 maart 1938 als magazijn bediende in het Simon filiaal Mosplein te Amsterdam in dienst waar hij op 15 mei 1939 bevor derd werd tot le bediende. Daarna begon een periode van zwerven, die hem via Hilversum, Utrecht, Zuilen naar filiaal Apel doorn bracht. Op 22 januari 1948 kwam hij in Zwolle waar hij proefchef werd en zijn definitieve aanstelling tot chef op 22 november 1948 volgde. En dat is tot op heden zijn filiaal gebleven, zeer tot tevredenheid van zijn klanten, voor wie de heer Steenbergen een begrip geworden is. Op 14 maart a.s. is er tussen 19.30 en 22.00 uur in het Pos tiljon Motel te Zwolle gelegenheid de heer Steenbergen geluk te wensen. Op 13 april 1953 kwam de heer Van Wingerden in dienst bij de N. V. Sterovita Melkproducten als vulmachinebediener. Zijn belangstelling ging al spoedig uit naar de technische dienst, waar hij na een paar jaar werd benoemd tot machinist-onder houdsmonteur. Deze functie be kleedt hij nu nog. Mevrouw A. Dieleman-Lijnzaad, echtgenote van de heer C. Diele- man, bedrijfsleider van het Simon filiaal Amhachtsgaarde in Den Haag, hoopt 1 apri! 1978 haar 25 jarig jubileum te vierenEen apart jubileum! Want in haar loopbaan waren overplaatsingen automatisch het gevolg van die van haar echtgenoot. Zij assis teerde hem achtereenvolgens in filialen in Haarlem, Eindhoven en Den Haag en doet dit nu sinds oktober 1968 in het bovengenoem de filiaal met name op admini stratief terrein. Op 21 maart 1978 hoopt de heer C. Koppe, bedrijfsleider van het Simon filiaal Aleidastradt, te Schiedam zijn 40-jarig jubileum te vieren. Gestart als leerling-bediende in het niet meer bestaande filiaal Voorburg en via de 'rangenvan bezorger - magazijnbediende - 2e bediende - le verkoper, in filialen in Den Haag en omgeving, en waarnemend chef in Gorkum en weer Den Haag, werd hij op 8 no vember 1955 benoemd tot be drijfsleider toen nog chef ge heten] in het toenmalige filiaal Sliedrecht. Per 5 juli 1957 werd hij bedrijfsleider in zijn huidige filiaal, waar hij in deze druk beklante zaak nog steeds de scepter zwaait. Hij doet dit met grote inzet, waarbij vooral opvalt de wijze waarop hij de klanten van deze echte buurtwinkel door zijn instelling aan het bedrijf heeft weten te binden. De heer W. P. J. Faasen kwam op 23 maart 1953 in dienst van de N. V. Sterovita Melkprod. als ma chinist-onderhoudsmonteur. Hij is al spoedig daarna opge klommen tot chef technische dienst welke functie hij nu nog bekleedt. De heer Faasen doet tevens veel aan het ondernemings- radenwerk. Hij is al vele jaren lidvan de ondernemingsraad en bekleedt de laatste jaren tevens de functie van secretaris van de ondernemings raad. RECTIFICATIE Bij het bericht over het jubileum van de heer ASterenborg in het januari-nummer was de laatste regel weggevallen. Deze luidde: "Momenteel bekleedt hij diezelf de functie in Winschoten Jammer dat dit is gebeurd. Wij bieden de heer Sterenborg onze verontschuldigingen aan. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Hiermede onze hartelijke dank voor de welgemeende felicitaties en het prach tige bloemstuk dat wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Wij waren erg blij te merken dat wij er nog steeds bijhoren. J. Visser en echtgenote Andijk Veel reacties, bloemen, cadeaux, leuke persoonlijke contacten ook met oud(e)- collegae hebben mijn 25-jarig zaken- jubileum op 4 januari 1978 tot een on vergetelijk gebeuren gemaakt. Bij deze wil ik u allen, directie, chefs, collegae, gepensioneerden, Personeels vereniging, Personeelfonds, kortom u allen nogmaals heel hartelijk bedanken. Mevr. J. H. Buntsma PD. DHG Mede namens mijn vrouw wil ik allen bedanken voor de vele blijken van waar dering t.g.v. mijn 25-jarig zaken- jubileum. L. A. M. Pleunis Vlissingen Mede namens mijn vrouw wil ik allen die er aan hebben meegewerkt dat mijn jubileumdag voor ons onvergetelijk is geworden hartelijk danken. J. J. Voerman Langs deze weg willen wij de directie, de BL en het personeel van de filialen 1079 en 1087 bedanken voor de bloe men en de cadeaus, ontvangen bij ons 25-jarig huWelijksfeest. Fam. J. Jonkers Rotterdam Langs deze weg willen mijn man, kin deren en ik, allen hartelijk danken voor de prachtige bloemstukken die wij ont vingen ter gelegenheid van ons 12'A- jarig huwelijksfeest. Mevr. C. L. v. d. Laan-v. Dorp Boskoop Gaarne wilde ik iedereen bedanken voor de belangstelling, bloemen en cadeaus bij mijn 25-jarig jubileum. Het is een heerlijke dag geweest. A. J. v. d. Knaap Wassenaar Graag wil ik, mede namens mijn vrouw, allen hartelijk dank zeggen voor de vele attenties welke wij op ons 40-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. J. E. Arendse Amsterdam Hiermede bedanken wij voor de belang stelling die wij ontvingen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. F. Stam Zaandam Wie kan mij helpen aan de door mijn vader geschreven boeken; eventueel tegen redelijke vergoeding: Huize Hoogland Blond Marieke Om de schat van Zambesia De cowboy detective De geheimzinnige vliegmachine A. No wee Groenhof 13 Amstelveen 020-457736 020-994496 Te huur stacaravan, standplaats Val kenburg (Europacamping) vanaf Pasen tot September. Te bevragen: 013-426525. VAN DE REDAKTIE: Het is ons helaas niet mogelijk dank betuigingen op te nemen voor getoonde belangstelling bij het beëindigen van het dienstverband bij Ahold. Een en ander zou te veel ruimte vragen. Een uitzondering wordt gemaakt voor medewerk(st)ers die wegens pensione ring weggaan. Op 6 december 1977 is in de leef tijd van 58 jaar overleden de heer D. HILDERING De heer Hildering was sedert 4 januari 1960 verbonden aan het Produktiebedrijf in Zaandam, laatstelijk als plaatsvervangend chef van de afdeling Transito. Wij verloren in hem een zeer gewaardeerd collega en mede werker. Zijn vrouw en overige familieleden wensen wij veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Marvelo, Zaandam Op donderdag 19 januari j.l. "s morgens vroeg, op weg naar zijn werk, werd VICTOR VAN ROSSUM het slachtoffer van een auto ongeluk. Victor was 36 jaar oud en werkte sedert 2 november 1970 bij Mees ter Wijhe bv in de vacuüm ver pakkingsafdeling. Hij was een ge- waardeerd medewerker en een graag gezien collega. Onze gedachten en ons mede leven gaan uit naar zijn ouders en verdere familieleden. Meester Wijhe bv. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het op 54- jarige leeftijd overlijden van onze medewerker en collega de heer PIET ROKVEN Piet trad bij ons in dienst in sep tember 1971 en was werkzaam in de afdeling Emballage. Zijn grote betrokkenheid met ons bedrijf en vooral zijn collegialiteit zullen wij in dankbare herinne ring houden. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij oprecht alle kracht toewensen dit verlies te dragen. Medewerkers DC Tilburg Op 29 december j.l. is in de leef tijd van 70 jaar overleden de heer A. STUIVER Gepensioneerd medewerker DC Zaandam. Op 24 december j.l. is in de leef tijd van 65 jaar overleden de heer P. DEKKER Vóór zijn ziekte en pensionering werkzaam bij Albro Zwanenburg. Op 12 december j.l. is in de leeftijd van 65 jaar overleden de heer Vóór zijn ziekte en pensionering werkzaam op het HK. Mogen zij rusten in vrede. Voor uw blijk van belangstelling en medeleven ons betoond in de droeve dagen van het overlijden en de begrafe nis van onze geliefde man en vader JAN HETTINGA betuigen wij u onze oprechte dank. Mevrouw A. M. Hettinga-Verbunt Geleen Te huur stacaravan op camping Starte- bos (Noord Limburg). Vanaf Pasen. Te bevragen: 013-432958.

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8