m aan de redactie In Memoriam DC IDEEËNBUS Uitkeringen ideeën organisatie distributie pagina 8 FLITSEN CS i Op 7 februari a.s. hoopt de heer G. J. Brehler, medewerker van het produktiebedrijf Zwanenburg zijn 40-jarig zakenjubileum te vieren. Als 14-jarige jongen trad hij in dienst bij de Albert Heijn pro- duktiebedrijven te Zaandam, waar hij werd geplaatst op de afdeling blikkenreparatie en was serij. Een jaar later werd hij overge plaatst naar de deegkamer van de beschuitafdeling, waarna begin 1941 de opleiding tot ovenist- deegmaker startte. In 1950 werd de heer Brehler tot voorman benoemd, in 1965 volgde de aanstelling tot ploegenchef op de beschuitafdeling. Ten gevolge van reorganisatie van de beschuitafdeling, heeft de heer Brehler op 1 januari 1971 een functie als ploegenchef in 3 ploe gendienst op de broodafdeling van produktiebedrijf Zwanenburg aanvaard. Per 1 september 1976 is de heer Brehler bij het produktiebedrijf Zwanenburg benoemd tot kwali teitscontroleur. Hij draagt zijn steentje bij aan onze bedrijfs E.H.B. O., en voorts heeft hij zich 12 maal ingezet om het AH Pinksterkamp voor de jeugd tot een succes te maken. Hij houdt zich ook bezig met de organisatie van het jaarlijkse kin deruitstapje van de bakkerijen. Gedurende vele jaren maakt hij deel uit van het team van perso- neelfondsleden, die in vrije tijd zieke collega 's bezoeken. De jubileumviering zal op 7 fe bruari in de kantine te Zwanen burg plaatsvinden. De heer T. Albronda is op 1 fe bruari 1953 in Groningen begon nen bij Hermetica in een commer ciële functie. Het betrof aanvankelijk voorna melijk de export van zuivelpro- dukten. In 1955 kwam Hermetica onder de AH-vlag en werd de heer Al bronda overgeplaatst naar Am sterdam. Daar bleef hij in dezelf de functie tot 1974. In dat jaar werd Hermetica overgeplaatst naar Zaandam. Twee jaar, van 1974 tot 1976, hield de heer Al bronda zich bezig met Marketing Onderzoek voor de Produktie- bedrijven. In 1976 kreeg hij een nieuwe functie op de afdeling Inkoop Verpakkingen. Tot op dit mo ment vervult hij deze functie en is in dit verband speciaal belast met taken ten behoeve van de Produk- tiebedrijven in Zaandam, Tilburg en Zwanenburg. Op 12 januari 1953 trad de heer A. S teren borg in dienst bij Albert Heijn. Hij begon als bediende in de ZB te Veendam. Op 21 mei 1956 werd hij ambu lant en ruim een jaar later be drijfsleider van de ZB K. Karei- weg te Amstelveen. In november 1967 volgde de be noeming tot bedrijfsleider van de supermart in Haren. Op 14 januari 1953 kwam de heer L. A. M. Pleunis op 18-jarige leeftijd als bediende in dienst bij Alben Heijn in filiaal Axel. In mei 1958 wordt hij ambulant en in september van datzelfde jaar wordt hij benoemd tot be drijfsleider in Oud-Beijerland. In maan 1969 volgt zijn benoe ming tot superman bedrijfsleider te Vlissingen. Na bedrijfsleider te zijn geweest in de filialen te Breda en Vlissin- gen Volgt in april 1977 benoeming in filiaal 1160 te Oostburg. Het jubileum zal op 16 januari a.s. worden gevierd. In uw krant besteedt u ook aandacht aan part-timers. Misschien is dit dan wel een leuk bericht. Het advertentie- en reklamemateriaal dat u de winkels geeft kan ook nog een andere functie krijgen. Enige maanden geleden hadden wij in de winkel de groenten- en fruitposters hangen. Na afloop van de campagne heb ik die meegenomen. Ik zit momenteel in de examenklas van de pedagogische akademie in Beverwijk, en moet dit jaar o.a. ook stage lopen op een kleuterschool. Samen met nog een studente, Willy van Lieshout, heb ik toen, m.b.v. uw pro motiemateriaal, een markt gehouden. De kinderen leerden meteen de begin selen van het rekenen. Dat het festijn aansloeg bij de toekom stige A.H.-klanten kunt u wel op de foto's zien. Levensecht materiaal om mee te werken blijft heerlijk. Hartelijk dank voor zulk fijn materiaal. Gelukkig mag ik vaker dergelijke dingen uit ons filiaal meenemen van onze bedrijfsleider de heer Gelauff. Dit is weer eens een ander bericht dan normaal, maar misschien wel leuk om ook eens te horen. Met vriendelijke groeten, M. AC. Steenaart, Heiloo. Parttimer Filiaal 1217, Heiloo. Gezoodlieki 1 W Op 2 februari 1953 trad de heer J. Jonkers in dienst bij Albert Heijn als verkoper in een Bedienings zaak op de Heuvelstraat in Til burg. Na in diverse filialen ge werkt te hebben kwam hij in 1955 als ambulant in de Twijnstraat in Utrecht. Deze Bedieningszaak hielp hij ombouwen tot ZB. Ditzelfde deed hij in 1956 met de BZ in Den Duider. Na een aantal omzwer vingen bij de ZB-organisatie ging hij in 1958 in opleiding voor Su permart Bedrijfsleider. In 1959 werd hij SMBL van filiaal 1001 Nieuwe Binnenweg te Rotterdam. Na een aantal filialen te hebben geleid werd de heer Jonkers in juli 1977 benoemd tot SMBL van filiaal 1079, te Rotterdam, Kei- zerswaard. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Bij mijn afscheid na een bijna 10-jarig dienstverband bij Ahold wil ik iedereen van harte bedanken voor de zeer ple zierige medewerking. Omdat het voor mij niet mogelijk was iedereen persoonlijk te spreken, doe ik het nu langs deze weg. P. J. Schouten DC Boekhouding afd. 307 Zaandam N.B. Het is niet de bedoeling van de redactie dankbetuigingen als deze op te nemen. Omdat de heer Schouten echter geruime tijd lid is geweest van de OR meenden wij een uitzondering te moeten ma ken. Mede namens mijn vrouw zeg ik allen hartelijk dank voor de prettige attenties welke wij op ons 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. J. Cieremans Zaandam Wg zullen in het vervolg de huwelijksjubilea van de gepensioneerden in Flitsen vermelden. Onderstaand de jubilarissen voor de komende maanden. Onze hartelijke gelukwensen. Hr. en Mevr. Kluinhaar 06-01 40 j. Wde Zwijgerlaan 54 Wij he Hr. en Mevr. Visser Keizerskroon 20 Andijk Hr. en Mevr. Arendse Orteliusstraat 216" Amsterdam Hr. en Mevr. Dral Wormerplein 28 Purmerend 07-01 40 j. 12-01 40 j. 12-01 50 j. Hr. en Mevr. Teubler Undinestraat 199 Amersfoort 17-01 50 j. Hr. en Mevr. Van Alphen 12-02 40 j. De Riethoek 34 Veenendaal Hr. en Mevr. Molenaar 15-02 50j. Bolestein B 42'" Amsterdam Op 16 november j.I. overleed op 62-jarige leeftijd de heer S. VLIETSTRA De heer Vlietstra die de laatste jaren wegens ziekte niet meer actief deelnam aan het arbeids proces, was sedert juni 1953 als produktiemedewerker bij Meester Wijhe werkzaam. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kin deren. Meester Wijhe b.v. Op 17 november j.I. is toch nog onverwachts op 64-jarige leeftijd overleden ALBERT KNAUFF, chef verpakkingsafdeling PB Zaandam. De heer Knauff was sedert 1930 bij ons in dienst. Door ziekte heeft hij in 1973 het werk moeten staken. Wij verliezen in hem een zeer geziene medewerker. Zijn vrouw en verdere familie wensen wij zeer veel sterkte toe. Ahold Produktiebedrijven en Grootverbruik b.v. Graag wil ik, mede namens mijn kin deren, mijn oprechte dank betuigen, aan de Raad van Bestuur, het Perso- neelfonds en vooral aan de collega's van mijn man, voor de grote belang stelling en het medeleven en de mooie bloemen bij het begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Dit heeft ons veel troost en steun ge geven in deze zo moeilijke dagen. Mevr. M. E. Knauff-Schaut DeheerG.DUDCZ ƒ100,00 voorstel: wijziging in tijschema vervoer De heer D. Hakvoort DCZ ƒ240.00 voorstel: wijziging parkeren vrachtauto's in week- De heer K. Holwerda DCZ ƒ345,00 voorstel: huisnummer kelder be vestigen op rail i.p.v. met touw e.d. De heren A. Brabers en W, Hendrix DCT ƒ300,00 voorstel: hulpgereedschap mon tage en demontage rij- motoren De heren A. van Beek en S. Horsten DCT ƒ1400.00 voorstel: verbetering werkwijze- archivering gegevens be drijfsbureau De heer H. Ticheler DCZ 25.00 (AP) voorstel: wijziging verwerking op- haaliijsten bedrijfs bureau De heer H. Huijberts DCT 50.00 (APE) voorstel: wijziging routeschema d.m.v. herindeling voor terrein De heren J. van Veen en Th. Eijsermans DCT 25.00 (AP) voorstel: wijziging in aanstrepen - op CLF

Personeelsbladen | 1978 | | pagina 8