Extra "bemanning" op de bok naar Curasao Vijfde CadaDia binnenkort open Jaarlijkse dagtochten voor gepensioneerden Winstdelingsregeling personeelsblad ahold n.v. HOOGTEPUNT AH-KLM VLIEGFEEST Kerstflitsen en verder in deze Flitsen De redactie van Flitsen wenst alle medewerk(st)ers van Ahold en hun familieleden pret tige feestdagen. Hoge wijn onderscheiding Plitsen DO SAH002000401 ■n Landelijk december 1977 34-ste jaargang no. 11 december 1977 In het weekend van 19/20 november vertrok een KLM Douglas DC-10 vanaf Schiphol naar Curasao met aan boord een wel heel bijzondere extra "bemanning". Het waren de hoofdprijs winnaars van een kleurwedstrijd, onderdeel van een door Albert Heijn en KLM gezamenlijk gehouden promotionele aktie, waarbij het Nederlandse publiek vele prijzen kon winnen. Sint Niboiaas heeft zyn hielen nog niet gelicht of de Kerstman staat al weer voor de deur. Wat de Kerst- en de bekomende druk te betekent voor de diverse Ahold-medewerkers, heeft Flit sen voor u in enkele artikelen getracht weer te geven. - 80.000 uitgerolde kerstkransen pag. 5 - Wat doet u met de Kerst pag. 8 - de Kerstdagen in een nieuwe woning pag. 9 - de eend van Zurich pag. 11 Sint liet 6 letters vallen pag. 4 De boterletters rolden weer naar heinde en ver pag.5 „Organisatie" pag. 6 en 7 De hoofdprijs van de kleurwedstrijd voor de jeugd bestond uit een vliegreis naar Curapao, samen met één van hun ouders. De reis werd gemaakt in speci aal voor deze gelegenheid vervaardigde KLM gezagvoerders- en stewardessen uniformen. Als speciale gastheer en gastvrouw reis den twee echte KLM'ers met de jonge "bemanningsleden" mee. Dat waren de Chef-vlieger DC-10 van de KLM, gezag voerder Jhr. C. F. E. Trip en het Plaatsvervangend Hoofd Standby Zomer Divisie Stewardessen, Mej. M. van Wieringen. Op Curapao wachtte het gezelschap een programma met tal van aktiviteiten, waaronder een officiële ontvangst bij de Premier en een optreden in een kinder programma van de Antilliaanse televi sie. Ook werd een bezoek aan Sint Nicolaas gebracht, die dat weekend met zijn boot in Curapao aankwam. Bij de foto: van links naar rechts, KLM stewardess Mieke van Wieringen, "ge zagvoerder" John Dochez Kok [12] uit Den Haag, "stewardess" Katja Böning [7] uit Emmeloord, "gezagvoerder" Pa trick Driel 7] uit Deventer, 'stewardess Esther Brabander [11] uit Dommelen en tenslotte de enige echte DC-10 gezag voerder, Freek Trip. In het groeiende satellietstadie Paria, 20 km van Madrid, wordt binnenkort de vyfde CadaDia geopend. Het wordt de kern van een groot winkelcentrum,, het eerste dat in Spapje zal verrijzen. Als alles volgens de plannen verloopt, kunnen in februari de 53 gespecialiseerde winkels en het warenhuis, die eveneens in het nieuwe centrum gepland zfjn, hun deuren openen. Een nieuwe moderne trend heeft dan zün intrede gedaan in de Spaanse detailhandel. Meer over dit voor Spapje revolutionaire winkelcentrum op pagina 3. Ook in 1978 zullen onze gepensioneer den door de Raad van Bestuur van Ahold N. V. in de gelegenheid worden gesteld deel te nemen aan een dagtocht, waarvoor u t.z.t. een uitnodiging zult ontvangen. Het leek ons goed u nu reeds op de hoogte te stellen van de data der tochten, zodat u voor het maken van andere afspraken hier eventueel reke ning mee kunt houden. De data zijn: Dinsdag 9 mei 1978: gepensioneerden Produktiebedrijven Zaandam, Distri butiecentrum Zaandam en Hoofdkan toor. Dinsdag 23 mei 1978: gepensioneerden Restaurants, Sterovita, Produktiebe drijven Zwanenburg, Simon en overi gen. Dinsdag 30 mei 1978: gepensioneerden filialen AH. Mocht u van een andere datum gebruik willen maken dan bovenstaande inde ling aangeeft, dan zullen wij dit graag tijdig van u vernemen. De voorbereidingen voor de tochten zijn inmiddels in volle gang, en wij ver wachten dan ook u weer een prettig en gezellig "dagje uit" te kunnen bezorgen. Eventuele verdere informatie kunt u verkrijgen bij: de heer J. Keijzer (tel. 075-592857) kamer W. 608. Op zaterdag, 26 november j.l. werd de heer W. Zandt, manager van Restaurant "De Walvis", in de Franse plaats Beaune tijdens een in Frankrijk zeer bekend wijnfeest, tot ridder geslagen in de orde van de "Chevalier du Tastevin Deze hoge wijnonderscheiding, die slechts zelden aan Nederlan ders werd toegekend, ontving de heer Zandt voor zijn grote kennis van de Bourgogne-wijnen. De Centrale Ondernemingsraad fCOR] heeft met grote meerderheid in zyn vergadering van woensdag 2 november zyn goedkeuring gehecht aan de nieuwe winstdelingsregeling, die al zal gelden voor de berekening van de uitkering over dit jaar. Om het verhaal niet nodeloos ingewikkeld te maken, geven we op pagina 2, le en 2e kolom, een globale toelichting. Degenen die de volledige tekst willen lezen, kunnen deze vragen aan hun personeelsfunctionaris.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 1