"Personeelsavond werkt Sfeer-verbeterend Ahold Bruids paar In Memoriam Niet vergeten Feestavond Filiaal Samuel Esmeijerplein Rotterdam FLITSEN Op 6 september jI. is na een lang durige ziekte op de leeftijd van 50 jaar overleden de heer GERARDUS J. GRAAT De heer Graat heeft gedurende 12V2 jaar als een goed collega gewerkt op de Kaasafdeling DC Zaandam. AholdN.V. Na een langdurige ziekte is op 19 september j.l. op 52-jarige leeftijd overleden de heer BERNARD A. HOEKZEMA De'heer Hoekzema heeft gedu rende zijn dienstverband van 38 jaar bij Simon de Wit gewerkt als magazijnbediende op de Thee- pakkerij. De laatste jaren was hij mede werker op de afdeling Kantoor diensten. Velen zullen deze hardwerkende, stille man missen. Wij wensen zijn Moeder veel sterkte om dit verlies te dragen. Simon de Wit B.V. Op 21 september 1977 is over leden ANITA WUS Anita was één van onze mede werksters in filiaal Veghel. Hoe wel ze al geruime tijd ziek was, kwam haar overlijden voor ons toch onverwachts. Anita was voor allen een bekende; iemand die voor iedereen klaar stond; iemand die overal wilde helpen. Wij zullen haar missen. Dat zij ruste in vrede. Medewerkers Albert Heijn Veghel Op 19 oktober j.l. is op 67-jarige leeftijd overleden de heer H. B. VAN DEN BERG De heer v. d. Berg was sedert 15 augustus 1975 in dienst als part time medewerker bij de Miro in Zutphen. Mevrouw v. d. Berg wensen wij bij dit verlies alle sterkte toe. MIRO B.V. Op 22 september j.l. is in de ouderdom van 87 jaar overleden de heer G. J. STUF Vóór zijn pensionering conciërge van het AH-kantoor aan de West zijde te Zaandam. Op 4 oktober j.l. is op de leeftijd van 65 jaar overleden mevrouw P. A. GILLISSEN Vóór haar ziekte en pensionering werkzaam op het directie-secre tariaat. Mogen zij rusten in vrede. Naar aanleiding van hetgeen in het oktober-nummer werd ge schreven over het bezoeken van zieke collega's werd de redactie gebeld door een medewerkster die een halfjaar ziek was geweest. De blyken van belangstelling die z(j in die tyd ontving waren zeer schaars. Zü onderschrijft dan ook ten volle hetgeen door de heer Smout werd gezegd en zjj roept ons allen op om de zieken niet te vergeten. Uit ervaring weet ze hoe belang rijk een bezoekje is. Laten we de oproep allemaal ter harte nemen. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Langs deze weg willen wij de directie van Ahold, de BL, en het personeel van filiaal 1028 bedanken voor de betoonde belangstelling bij ons 25-jarig huwelijks jubileum. Fam. J. van der Starre Den Haag In deze "Flitsen" willen wij iedereen zowel Directie, collega's, familie, vrien den en klanten hartelijk danken voor de persoonlijke gelukwensen, bloemen en cadeau's, ons aangeboden. De AC Stroe zijn wij zeer erkentelijk voor de organisatie en uitvoering van de receptie. A. G. M. Beekman AHSM BV 1059 Apeldoorn 5 oktober is voor ons een geweldige dag geworden. Allen die er aan meegewerkt hebben giijn 40-jarig jubileum tot een feest te maken, hartelijk dank. H. F. Trampe Toen ik 49 jaar geleden bij Albert Heijn in dienst kwam had ik niet het vermoe den, dat ik op 7 oktober 1977 afscheid in Zaandam zou nemen van zéér vele AH-medewerkers. Ahold en personeelfonds organiseerden op deze middag een afscheid dat ons nog lang zal heugen. Voor (bloemen, enveloppen met inhoud en andere cadeau's) maar vooral voor de fijne gemeende woorden, nogmaals onze zeer grote dank Buiten de leuke mensen die aanwezig waren, breng ik nog gaarne een af scheidsgroet aan hen die niet aanwezig konden zijn. Met dank aan de direktie. Namens vrouw en kinderen, J. v. d. Brink Langs deze weg betuig ik, mede na mens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de directie, voor de hartelijke brief en het mooie bloemstuk, ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijk ont vangen. Tevens onze hartelijke dank aan het personeelsfonds voor de mooie bloe men bij mijn thuiskomst uit het zieken huis. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest. S. Scherpenisse Dordrecht Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw een ieder bedanken voor de belangstelling persoonlijk of schriftelijk ondervonden bij mijn 25-jarig zaken- jubileum. Heel hartelijk dank voor het mooie bloemstukje dat wij mochten ontvangen op ons 40-jarig huwelijksfeest. Mijn vrouw en ik zijn u daar heel harte lijk dankbaar voor. De heer en mevrouw Dake Purmerend Hartelijk dank voor de betoonde belang stelling bij ons 25-jarig huwelijksfeest op 17 september j.l. M. Soest-Mast Tilburg Voor zover ik niet persoonlijk afscheid van u kon nemen, wil ik u graag hierbij groeten. Mede namens mijn vrouw, zonen en schoondochters hartelijk dank aan Di rectie, het Personeelfonds, collega's en vrienden voor de prachtige afscheids cadeaus. Dank aan u allen die ervoor gezorgd hebben dat ik nu kan terugzien op een fijne AH-tijd. Met beste wensen, A. A. Ploeg (DC-Zaandam) Langs deze weg bedanken wij collega's van de DTP, leden van de bedrijfs- brandweergroepen HK en PB Zaandam en de leden van de bedrijfsbewakings- groep Ahold voor hun gelukwensen, de vele mooie bloemen en kado's ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijks jubileum op 17 september j.l. Gre en Henk van Urk Hiermede wil ik directeur en functio narissen, collega's uit Rotterdam en Den Haag recht hartelijk danken voor hun aanwezigheid en attenties die ik van hen mocht ontvangen bij mijn pen sionering op 11 augustus j.l. Het was een fijne dag, die ik niet zal vergeten. W. v. d. Pot Beijerlandschelaan 37 Rotterdam Bij deze willen mijn man en ik de Directie Ahold N.V. en collega's dank zeggen voor de bloemen die wij moch ten ontvangen ter gelegenheid van ons 12 >2 jarig huwelijksfeest. G. de Vries-Eekema R. de Vries Heerhugowaard Langs deze weg onze hartelijke dank aan Direktie, afdeling Kantoordiensten, ARVA en collega's voor brieven, bloe men, planten en kado's op ons 25-jarig huwelijksfeest d.d. 28 augustus 1977. D. Vrugt, C. Vrugt-Bos Graag wil ik dankzeggen voor de mooie dag die ik met mijn gezin mocht mee maken ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. Allen hartelijk dank die hieraan mee werkten. K. van Proosdij Amsterdam Onze hartelijke dank voor de blijken van belangstelling welke wij mochten erva ren bij ons 25-jarig huwelijksjubileum. Heer en Mevrouw v. Gestel-Voogt Tilburg. Het is een groot succes geweest, die personeelsavond van Albert He(jn, Noordwyk, op 24 september. Het is eigcnlgk net zoiets als een vakantie. Je kgkt er maanden van te voren al naar uit en erna bltfft het nog maanden in je herinnering hangen als iets geweldigs. Het is diep treurig om soms te moéten horen dat er filialen zijn die zoiets niet willen. Om na een week werken weer een avond tegen diezelfde gezichten aan te moeten kijken. Nou, bij Albert Heijn Noordwijk is dat wel anders; 't is net een grote familie. Het viel de Noordwijkse horeca niet mee om het ons naar de zin te maken. Maar na veel zoeken is het ons gelukt een restaurant te vinden, dat de hele zaak voor ons beschikbaar stelde. En dat od een zaterdagavond Er was gestemd wat we wilden en het werd een "Diner Dansant" Meer dan de helft kon niet dansen. Maar dat gaf niet, want die stampten gewoon mee in een ritme, dat nog uitgevonden moest worden, hetgeen wel ontzettend (zonder: nou....) veel lol veroorzaakte. Het eten was uit de kunst en ging er in als koek, na een rondje hossen. En kamertje 100 maakte ook moeilijke tijden mee. Er was een bandje gehuurd, dat gezellige muziek maakte. De leider hiervan ver klaarde later zelden zo'n gezellige avond meegemaakt te hebben met zo'n kleine groep (35) mensen Dat is toch heel wat als iemand met zoveel feestervaring zoiets zegt! pagina 9 Op zaterdagavond was het dan zover dat na enige weken van heel hard werken vanwege de vernieuwing van bovenge noemd filiaal de feestavond zou plaats vinden. Ruim 50 mensen stonden te wachten om naar de feestzaal in het centrum van de stad te worden vervoerd. Er was al gelijk stemming toen de stoet auto's zich in beweging zette. Het was een leuke zaal met een fijne dansvloer, welke ook de hele avond intensief is gebruikt. Wat mij opviel was dat er door verschillende mensen mooi gedanst werd en dat door de wat oudere mensen het voorbeeld werd gegeven. Nu was het dan ook wel een heel goed bandje met een uitstekende zanger. De conferences maakte dat iedereen werd beziggehouden en men zich prima amu seerde, ook de niet-dansers. De overvloedige consumpties en de voortreffelijke bediening maakten dat de avond omvloog en voor men het wist was het 1 uur.De organisator kon terugzien op een zeer geslaagd feest. W. van der Pot. Negen jaar geleden leerden Ina van Vliet en Piet Krins elkaar kennen als werk nemers van AHSM filiaal 1068 in Waddinxveen. De bruidegom verhuisde later naar filiaal 1180 in de Alphense wijk Ridder- veld, maar Ina [24] en Piet [26] verloren elkaar niet uit het oog. Op 14 september vond de voltrekking van hun huwelijk plaats in het Boskoop- se gemeentehuis. Het jonge paar heeft zich gevestigd aan de Passage te Waddinxveen. H. A. Ipenburg Zandvoort seeaww Komua SALADE A. Knauff

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 9