Cf Rectificatie JubileumUjst 4e kwartaal 1977 KIENEN pagina 8 FLITSEN Op 11 november vierde de heer J. Koel een zeldzaam jubileum. De dag daarop was hij namelijk 40 jaar in dienst van AC Restau rants B. V. Aankondiging van dit jubileum, dat op het moment dat deze regels worden geschreven nog moest worden gevierd, is door een misverstand wat verlaat. De heer Koel begon op 12 novem ber 1937 als medewerker alge mene dienst bij Formosa in de Venestraat te Den Haag. Na twee jaar dagdienst ging hij in 1939 over in de nachtdienst. In 1954 verplaatste hij zijn werk zaamheden naar de AC aan het Buitenhof. In 1972 stapte hij over naar het restaurant in Leiden. Toen dit gesloten werd verhuisde de heer Koel naar Leusden, waar hij nu nog werkzaam is in het AC Restaurant. Na al deze werkzame jaren hoopt de heer Koel volgend jaar van zijn pensioen te gaan genieten. Op 29 november 1952 trad de heer D. Steneker in dienst bij Sterovita als adjunkt directeur in het bijzonder belast mal beharti ging van de buitenWm.se belan gen. Enige tijd later volgde zijn benoe ming tot directeur, verantwoor delijk voor alle exportzaken van Sterovita. Tegen het eind van de 50-er jaren werd de heer Steneker door de Raad van Bestuur van Albert Heijn N. V. belast met hel opzet ten van een aparte Handelsmaat schappij met als taak de beharti ging van de exportactiviteiten voor alle onderdelen van het concern, excl. melk voor het Amerikaanse leger. De export maatschappij Hermetica is toen ontstaan $n werd gehuisvest in de De Lairessestraat in Amsterdam. In het kader van de herstruc turering van de Productiebedrij ven kwam in de loop van 1974 een samenwerking tot stand tussen de werkmaatschappijen Productie bedrijven en Hermetica. Hel kantoor van Hermetica werd overgeplaatst naar de Produklie- bedrijven in Zaandam. Sinds vorig jaar treedt de heer Steneker op als verkoopdirecteur van Marvelo B. V., een onderdeel van Ahold Productiebedrijven en Grootverbruik B. V. Op verzoek van de jubilaris zal aan zijn jubileum in zeer beperkte kring aandacht worden besteed. De heer Avan Wijnen trad op 20 november 1952 in dienst bij Si mon de Wit. Naast zijn functie van heftruck chauffeur verrichtte hij ook an dere voorkomende werkzaam heden op transportgebied. Thans is de heer Wijnen bij de Technische Dienst waar hij met een tweetal collega's zorg draagt voor het accu-bestand voor de vele vorkheftrucks en ander op accu's rijdend materieel. De heer C. Sikkes trad op 22 no vember 1937 in dienst bij Simon de Wit. Aanvankelijk werkte hij op de Pakkerij tot hij op 29 mei 1943 op de trein naar Duitsland werd gezet. Op 2 juli 1945 herx'atte hij het werk weer, maar nu op de afdeling Ontvangst, waar hij per 1 januari 1956 werd benoemd tot chef. Thans vervult hij op de afdeling Ontvangst de functie van con troleur. In zijn vrije tijd is de heer Sikkes zeer actief en vooral voor jeugd zaken. Hij is bestuurslid van een speel tuinvereniging, rolschaatsvereni- ging en toneelvereniging. Vooral de rolschaatssport heeft zijn hart gestolen. Zijn zoon en dochter zijn topfiguren in de rol- schaatserij, dankzij zijn coaching. Op 24 november 1952 trad mej. A. H. A. M. Morra in dienst van de Coöperatieve Verbruiksvereni- ging Etos. Op de afdeling Kruidenierswaren verrichtte zij diverse administra tieve werkzaamheden. Mej. Morra was daarna werk zaam op de administratie van de Etos drogisterijen. Na de verhuizing van het Etos hoofdkantoor naar Zaandam, werd zij op 1 januari 1977 be noemd tot administratie-assistent van de Centrale Slagerij in Eind hoven. Op 8 december 1952 trad de heer D. M. Rijk in dienst bij Simon de Wit als leerling bediende in het filiaal te Goes. Tot zijn militaire dienst is hij daar gebleven, op klimmend tot de functie van eerste assistent. 18 augustus 1958 keert hij uit militaire dienst terug en wordt als eerste assistent geplaatst in filiaal Vaillantlaan. Hierna volgen nog een aantal filialen, waaronder ook kampwinkels. 25 september 1961 wordt hij benoemd tot chef van het filiaal Boekhorststraat in Den Haag. Na de Groene Hille- dijk keert hij weer terug naar Goes. 16 januari 1968 volgt de benoeming tot BL van het filiaal Zijlweg te Haarlem. Op 12 maart 1973 gaat hij in opleiding voor chef kruidenier supermarkt, wat leidt tot plaat sing in het filiaal Liesveld te Vlaardingen. Op 1 december 1976 wordt de heer Rijk benoemd tot bedrijfsleider van de Simon Supermarkt aan de Maarten van Heemskerkstraat 10 te Heems kerk. Ét Op 8 december 1952 trad de heer A. W. Sesink in dienst bij Simon de Wit. Zijn start was in filiaal Zutphen, waar hij als jongste bediende begon. Via de filialen Almelo, Gronin gen, Dapperplein en Mosplein in Amsterdam ging hij in 1959 naar het oosten en wel als assistent bedrijfsleider Usselerweg En schede. In 1960 als "waarnemend chef" in Groningen. Daarna in 1961 als "chef Spaarn- dammer straat -1963 Botermarkt Haarlem - 1965 Hugo de Groot straat - 1966 Zuiddijk - 1967 toch weer terug naar het oosten als 'bedrijfsleiderMinkmaatstraat Enschede. In 1969 volgde zijn benoeming tot Algemeen Bedrijfsleider van de Netto-markt in Enschede, die hij in 1976 aan Miro afstond. Inplaats hiervoor kreeg hij de Netto-markt aan de Hengelose- straat te Enschede, eveneens in de funktie van Algemeen Bedrijfs leider. Uil het bovenstaande blijkt dui delijk dat de loopbaan van de heer A. W. Sesink, beginnende bij jongste bediende tot aan zijn huidige functie, met vele verhui zingen kris kras door het land gepaard ging. Gelegenheid om hem met zijn 25- jarig zakenjubileum te feliciteren is er op 8 december 1977 vanaf 19.00 uur in restaurant Lutje Berenbroek, Brinkstraat te En schede. De heer L. M. Spanjaard is op 9 december 1952 in dienst getreden bij Sterovita. Op 9 december 1977 dus 25 jaar in de melk. Misschien had hij liever deze 25 jaar doorgebracht in een brouwerij maar het noodlot deed hem bij Melkexport Stero vita belanden. En hij heeft het zowaar 25 jaar volgehouden. Waarom zowaar? De heer Span jaard is één van de kleurrijkste figuren in ons bedrijf. Dat bete kent niet dat het hem aan verant- woordelijksheidsbesef ontbreekt. Integendeel. Hij doet alle werk zaamheden, en dat zijn er nog al wat, gemotiveerd en met grote inzet, maar laat hierbij de vrolijke noot, nog zo zelden gehoord, niet ontbreken. Zijn funkties zijn: machineope rator, heftruckchauffeur, voor man polygalafdeling, reserve chef-lading, voorzitter P.V., enz. enz. Men kan hem dus door het hele bedrijf en daarbuiten tegen komen. De heer L. de Jonge, kwam op 15 december 1952 in dienst bij Al- bert Heijn als bediende in filiaal Zandvoort. Voorts is hij bediende geweest in Overveen, Amsterdam en op de K. Karelweg te Amstel veen. Op 19 oktober 1959 werd hij benoemd tot assistentchef en op 1 februari 1960 tot reserve-chef. De heer De Jonge werd bedrijfs leider op 24 november 1960 in filiaal 7226, N. Amstel. Als bedrijfsleider is hij slechts éénmaal overgeplaatst en wel op 18 september 1961 naar Aals meer, waar het hem kennelijk goed bevalt. Hij is daar tot op heden nog steeds werkzaam. Op 16 mei 1949 kwam de heer A. J. v. d. Knaap in dienst bij Albert Heijn als bediende te Zeist. Per 17 september van dat zelfde jaar vertrok hij weer. Op 15 december 1952 kwan hij opnieuw bij AH, waar hij na verloop van tijd chef in een ZB werd. In augustus 1961 ging hij in oplei ding voor Supermartbedrijfs- leider. Op 9 september 1963 werd hij aangesteld als SMBL van filiaal 1020, Rotterdam. Na filialen in Laren en Rotterdam te hebben geleid werd hij op 14 juni benoemd tot SMBL van filiaal 1215, Kopermolen in Lei den. Een functie die hij tot op dit moment bekleed. De heer M. Schipper kwam op 15 december 1952 in dienst als medewerker op de Verpakkings afdeling van het Productiebedrijf in Zaandam. Na ruim twee jaar werd hij op 12 januari 1955 over geplaatst naar het Papiermaga zijn. Negen jaar bleef hij daar werkzaam. Na deze periode kreeg hij een funktie op de Wijnafde ling. Drie jaar werkte hij daar aan de wijnlijn om daarna terug te keren naar de Verpakkings afdeling, de afdeling waar hij in 1952 ook gestart was. De laatste 5 jaar verzorgt hij het vervoer van goederen als goede renliftbediende. Zijn jubileum zal op 15 december gevierd worden. Speciaal ten bate van onze gepensioneer den berichten wij, dat er op vrijdag 9 en 16 december a.s. KIENEN van de P.V. is; wedero.m in het O.G. Graag een berichtje aan mevr. J. H. Buntsma, HK1123, als u op een van deze avonden aanwezig wilt zijn. U krijgt dan de kaarten bijtijds op uw huisadres. Naam Bedrijfs Datum Op Af 'IV7-'V-v onderdeel G. W. Brinkman 1057 5-11 12 w: Mw K. Verhagen-Dekker 873 5-11 12 Va J. Koel AC. Rest. 12-11 40 J. I. Voerman AHSMBL 23-12 40

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8