Superpechvogel van Nieuw Ostara Recreatieproject het jaar °0 m AHOLD OP DE BUIS 01 ■■■lllllBllll Prijs winnaars filialen- wedstrijd "Vlucht '77" |j| 1 - Introduktie Albi-familie verder in deze Flitsen 7***4, Flitsen Landelijk novembet 1977 flitsen 001" 34-ste jaargang no. 10 - november 1977 Op 26 oktober j.l. maakten de heren F. I. Ahlqvist, R. L. H. Beijers en P. G. Zwarts de uitslag bekend van de filialenwedstrijd VLUCHT '77, die werd gehouden van 12 september tot 8 oktober. Uit de 27 eerste-prijs winnaars trok men de namen van de drie 'ere-prijs' winnaars. De geluk kigen waren: B. van der Harst, filiaal 1163 Amsterdam, J. W. H. Beiens, filiaal 1141, Epe en A. Peeters, filiaal 5812, Boxmeer. Zij zullen binnenkort een 5-daag- se reis naar de West mogen maken. Bovendien krijgen de bedrijfslei ders en hun personeelsleden een etentje aangeboden door K.L.M. Catering en zullen de drie win nende filialen bezocht worden door de K.L.M. Harmonie. De heer F. I. Ahlqvist [in het midden trok als directeur DHG de eerste ereprijs in de actie "Vlucht '77". De heren R. L. H. Beijers [links], namens operations AHSM, en P. G. Zwarts, namens de ZB's, haalden daarna nog ieder een gelukkige uit de bus voor een ereprijs. De speciale pechjury, bestaande uit de heren H. Malag en J. Kragten, hebben de titel 'superpechvogel van het jaar' toe gekend aan de heer en mevrouw Keppel Wieringerwerf. zijn 'de gelukkigen' uit een groep van 60 ongelukkigen, die hun trieste ver halen inzonden naar de redactie van Flitsen. Het is niet eenvoudig geweest voor de pechjury; zij werden geconfronteerd met heel veel vacantie-ellende. De meeste brieven eindigden dan ook met het bekende gezegde: 'Oost West, Thuis Best'. de „grootste" De 'grootste' pechvogel van AH was on getwijfeld de 2.03 meter lange heer J. Zoer uit Hengelo. Hij kreeg één dag voor zijn vacantie een pallet met frisdranken op zijn been, hetgeen een gecompliceer de beenbreuk tot gevolg had. De heer Zoer en de andere 'pechvogeltjes' heb ben inmiddels als pleister op de wonde een leuke troostprijs ontvangen. De heer en mevrouw Keppel, de 'superpech- In november en december: 21 november Alberto Ned. 1 vóór 21.30 uur 24 november Simon Ned. 1 na 19.00 uur 7 december Simon Ned. 11 vóór 19.00 uur 9 december Alberto Ned. 1 na 19.00 uur 13 december Alberto Ned. II vóór 19.00 uur T;':ï:y' -:i/3- Dit najaar, nu de vergunningen zijn afgekomen, is Ostara B.V. in Opende (provincie Groningen] gestart met de bouw van een nieuw recreatieproject. Aan het door afgravingen ontstane binnenmeer, gelegen in het zuidelijk westerkwartier van de provincie Gro ningen, gaat Ostara op een terrein van ongeveer 15 hectare een camping vesti gen met zo'n 500 standplaatsen' waar van een gedeelte wordt verhuurd als seizoenplaats. Ostara gaat ook het aangrenzende strandgedeelte exploiteren, waartoe o.a. een strandpaviljoen ("Taveern?") zal verrijzen. Op de camping, die de naam Vacantie- park 't Strandheem krijgt, zullen naast een beheerderswoning annex receptie, In het juli/augustus nummer van Flitsen schreven wij al dat A.H. aan de voor avond van de wedergeboorte van het eigen merk stond. Een van de voorbeel den dit najaar is het onder één naam brengen van de was- en reinigings middelen. Wederom een tastbaar voor beeld van de gekozen aanpak om het eigen merk te doen herleven. Dit keer kreeg de produktgroep was- en reini gingsmiddelen een 'face-lift' d.m.v. het brengen van de eigen merken onder de parapluienaam: 'Albi'. Het Albi-assorti- ment bevat naast was- en schoonmaak middelen, ook een vaatwasmiddel, dat voor Nederland een exclusief produkt is. In tegenstelling tot andere vaatwas- middelen bevat Albi vaatwas geen chloor, dus geen nasmaak en geen aantasting van de decoratie van het servies. Medio januari wordt dit assortiment nog uitgebreid met een Albi vloeibaar schuurmiddel. vogels van het jaar', hebben eind october genoten van een welverdiende twee daagse vacantie in Londen. Hun pech- verhaal en nog veel meer pech vindt u op pagina 12. toiletgebouwen, douches, een camping winkel (Toko) en een wasserette ge bouwd worden. De camping zaï zoveel mogelijk aangepast worden aan het landschap. De gemeente Grootegast, de Grontmij en Staatsbosbeheer zijn inge schakeld bij het plannen maken en de inrichting van dit nieuwe vacantiepark. Uit de COR Koffie actie DC organisatie Walvis Pechvogels pag. 2 pag. 4 en 5 pag. 6 en 7 pag. 10 pag.12 32 Augustus 32 September 0.006.33 T 0.000.50 OOO5.83S 31 0000.97 0.00217 0.001.05 49 5 2 3 2 Acg 7 De werklust van AHSM caissières is altijd groot geweest. Wanneer ze echter zonder nader overleg de maand augus tus met één dag en de maand september met twee dagen verlengen, is het enthou siasme toch echt wat te groot! Tijdens de rondvlucht op 25 september, ter gelegenheid van het AH/KLM- vliegfeest, was er champagne voor de heer en mevrouw Stadhouder uit Steen bergen, die hun 50-jarig huwelijksfeest die dag vierden. Meer over dit geslaagde vliegfeest op pagina 1.1.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 1