«1441 FUTSJES Éfil I In Memoriam pagina 8 FLITSEN De heer H. C. Persoon kwam op 15 november 1937 in dienst bij Albert Heijn als bediende in filiaal Hillegom. Hij was kenne lijk zeer honkvast, want hij is daar gebleven tot 1951, met een onderbreking van 10 april 1943 tot 5 juli 1945. De heer Persoon werd op 7 februari 1951 benoemd tot "chef" van filiaal Voorburg, Prinses Ma- riannelaan. Op 20 februari 1958 werd hij in de toen splinternieuwe ZB aan de Lindelaan, Rijswijk, benoemd. Op 23 januari 1968 werd hij be noemd tot bedrijfsleider in wat toen heette een Kleine Supermart [K.S.M.] te Den Haag, Ley weg. Zijn tot op heden laatste mutatie was naar Leerdam, Kerkstraat, waar hij sinds 1971 de scepter zwaait. Op maandag 7 november 1977 viert de heer P. J. Jansen zijn'25- jiirig zakenjubileum. Dit 25-jarig dienstverband is op gebouwd uit 4 periodes, waarbij hij sinds 23 mei 1955 onafgebro ken in dienst is bij Meester. De heer Jansen heeft in de loop van de jaren diverse afdelingen doorgelopen zoals worststopperij, keuken, zouterij en de uitbeen afdeling. In de uitbeenafdeling heeft hij zich ontwikkeld tot een allround medewerker die op diverse plaat sen inzetbaar is. Voor het onderdeel runderbouten uitbener volgde hij intern een opleiding, die hij met goed gevolg voltooide. In zijn vrije tijd heeft de heer Jansen o.a. als hobbies: vissen en voetbal, waarbij hij in laatstge noemde sport veelvuldig als grensrechter van een der plaatse lijke voetbalverenigingen ope reert. De heer J. J. J. Wulms trad op 1 november 1952 in dienst bij Al- bert Heijn als bediende in filiaal Leiden, Doezastraat. In mei 1954 werd hij overgeplaatst naar Bloe- mendaal en in november 1956 naar Haarlem. 3 februari 1959 werd de heer Wulms bedrijfsleider in Den Haag, Stevinstraat. Deze functie vervulde hij vanaf 17 mei 1961 in Dordrecht en vanaf 28 april 1964 in Utrecht Kanaleneiland Op 10 oktober 1968 ging hij de opleiding tot groepsleider volgen. Op 6 januari 1969 werd hij in deze functie benoemd. 1 januari 1972 werd hij verkoop leider non-food software, stand plaats Zaandam en op 17 septem ber 1973 zonemanager district west, standplaats Leiderdorp. Het jubileum wordt gevierd op 3 november. Op donderdag 13 oktober a.s. is het 25 jaar geleden, dat de heer J. Bastiaans als bediende in het filiaal Jonckbloetplein 24, te Den Haag in dienst trad van Simon de Wit B. V. Op 12 maart 1956 volgde zijn aanstelling tot chef van het filiaal Schelde straat 93, te Amsterdam, vanwaar hij per 24 april 1956 overgeplaatst werd naar het filiaal Neptunusstraat 76, te Den Haag, de plaats waar zich tot 2 oktober 1969 een groot deel van zijn loop baan heeft afgespeeld. Op die datum werd hij over geplaatst naar het filiaal Usseler- weg 42-48, te Enschede. De benoeming tot bedrijfsleider van het filiaal Minkmastraat 134a volgde op 26 september 1973, welk filiaal op 14 februari 1975 werd heropend als S-Discount. Na de definitieve Sluiting van dit filiaal op 24 juli 1976 volgde de overplaatsing naar het filiaal Dorpsstraat 2b, te Zoetermeer waarde heer Bastiaans het rhana- gement kwam versterken en waar hij nu nog steeds werkzaam is. Op donderdag 13 oktober a.s. is er 's avonds bij de heer Bastiaans thuis gelegenheid om hem met dit jubileum geluk te wensen. De heer T. W. L. de Kivet is op 20 oktober 1952 in dienst geko men bij Simon de Wit als bedien de in het filiaal Biltstraat 71, te Utrecht. Al na één week werd hij over geplaatst naar het filiaal Balije laan 17, alwaar hij op 22 augus tus 1955 werd bevorderd tot le verkoper. Na de militaire dienst was hij werkzaam in verschillende filialen in Utrecht en omgeving tot hij op 21 augustus 1961 benoemd werd tot waarnemend bedrijfsleider van het zelfbedieningsfiliaal Haarlemmerstraat 274, te Leiden, waar hij op 24 september 1962 bedrijfsleider werd. In 1970 werd deze periode afge sloten en ging hij in opleiding voor chef van de afdeling kruide nierswaren, wat leidde tot zijn aanstelling als Algemeen Assis tent van onze supermarkt te Wageningen één van de grootste Simon de Wit filialen In 1975 ging de heer De Kivet in opleiding voor supermarkt- bedrijfsleider. Hierna volgde op 13 december 1976 zijn aanstelling tot bedrijfs leider van onze supermarkt in Bussum. JX J De heer A. Visser trad op 20 ok tober 1952 in dienst bij Albert Heijn als bediende in filiaal Bus sum, Nassaulaan. Hij heeft vervolgens in diverse filialen in het Gooi gewerkt, eerst als bediende en later als vervan ger. In januari 1959 werd hij over geplaatst naar de postkamer op het hoofdkantoor in Zaandam. De heer Visser heeft daar gewerkt als frankeerder en verzorgde te vens de filialenpost. In 1969 werd hij overgeplaatst naar de facturenafdeling. Thans is hij contactfunctionaris diep vries op het Prijzenbureau. Het jubileum wordt op 20 oktober gevierd in het personeelsrestau- rant HK Ankersmidplein. Op 20 oktober is het 25 jaar geleden dat de heer G. W. Stege- man bij Meester in dienst trad. Op de leeftijd van net 14 jaar begon hij als loopjongen. Omdat intussen het rookworst seizoen begonnen was, werd hij al na 2 dagen overgeplaatst naar het darmenmagazijn om darmen aan te binden en te sorteren. In de loop der jaren heeft de heer Stegeman zich het slagersvak eigen gemaakt. Achtereenvolgens leerde hij di verse worstsoorten stoppen, vlees- afval sorteren, diverse varkens onderdelen bewerken en rund vlees bewerken. In zijn vrije tijd heeft de heer Stegeman 2 hobbies: voetbal en duivensport. Omdat beide hobbies moeilijk te verenigen waren heeft hij gekozen voor de duivensport, waarbij hij laatstelijk als penningmeester van de plaatselijke duivensport vereniging optreedt. Op 18 oktober a.s. hoopt de heer K. van Proosdij zijn 40 jarig zakenjubileum te vieren Indienstgetreden op 18 oktober 1937 bij Gebr. Hoeve NV als banketbakker werd de heer Van Proosdij reeds in 1940 tot chef benoemd. In deze funktie is hij in veel bakkerijen van Gebr. Hoeve werkzaam geweest tot in 1956 be noeming in de bakkerij Wester straat te Amsterdam plaatsvond. Tot de centralisatie in 1967 is de heer Van Proosdij hier werkzaam geweest, waarna de banketbakke rijen en medewerkers zijn samen gevoegd in Produktiebedrijf Zwa nenburg. Hij is hier werkzaam geweest tot hij om medische redenen in februari 1973 korter moest gaan werken. In 1976 volgde helaas algehele afkeuring. De viering van het jubileum zal op 18 oktober a.s. plaatsvinden in de kantine van PB Zwanenburg. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Hartelijk dank voor de blijken van belangstelling t.g.v. ons 25-jarig huwe lijksfeest. Mevrouw Van Duuren Rotterdam Hiermede bedanken wij u allen voor de prachtige bloemen, die u ons geschon ken heeft bij ons 40-jarig huwelijksfeest. Zij hebben er werkelijk toe bijgedragen deze dag tot een waar feest te maken. Wij, mijn vrouw en ik, zijn er u allen erg dankbaar voor. Heer en Mevrouw F. C. Mazer, Ruijsdaelstraat 110 I Amsterdam. Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor de getoonde belangstelling en gaven, welke wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. J. Schake en echtgenote Rietgorsplein 305 Purmerend. Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, Directie, Personeelsfonds en collega's hartelijk dankzeggen voor de belangstelling die zij hebben getoond bij ons 12 V2 jaar huwelijksfeest. H. v. Harn, J. A. v. Ham-de Rijk Sijbekarspel Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan Ahold en kollecja's voor de vele bloemen, geschenken en felicitaties bij mijn 25- jarig zakenjubileum ontvangen. Wij hebben er een mooie herinnering aan over gehouden. H. Graat CS Eindhoven Vervolg op pag.10 heer A. G. M. Beekman trad De op 13 oktober 1952 in dienst bij Albert Heijn als bediende bij de ZB in Zeist. Na een opleiding van amper 2 jaar werd hij op 26 januari 1955 benoemd tot ZBBL van filiaal 5519, Sperwerstraat in Arnhem. Via filiaal 5600 in Zeist startte hij op 26 juli 1961 met de opleiding voor Supermart- bedrijfsleider. Op 11 maart 1963 werd hij als zodanig aangesteld in filiaal 1009. Gedurende een groot aantal jaren zwaait hij thans de scepter in filiaal 1059, Deventer- straat in Apeldoorn. De heer Beekman is gedurende een aantal jaren een toegewijd OR-lid geweest, op medisch ad vies heeft hij hiervan echter moe ten afzien. Op 23 augustus j.l. is tengevolge van een verkeersongeluk over leden CEES M. VAN ZANTWIJK Hij was sinds 1 november 1973 verkoper op de Radio/TV afde ling in het Miro-filiaal te Nij megen (1704). Wij verloren een prettige collega en een zeer gewaardeerde mede werker. MIROB.V. Op 1 september j.l. is op 64-jarige leeftijd overleden de heer J. J. MEISSEN De heer Meissen was werkzaam als voorraadopnemer bij de afde ling filiaaldiensten, maar kon de laatste jaren zijn taak wegens ziekte niet meer vervullen. Wij wensen zijn vrouw en kinde ren veel sterkte dit verlies te dragen. Op 10 september j.i. is op 63- jarige leeftijd overleden de heer P. H. J. VAN WOERKOM De heer Van Woerkom was Be drijfsleider bij Simon, maar kon de laatste jaren zijn taak door ziekte niet meer vervullen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. De heer J. v. d. Salm kwam op 10 november 1937 als bediende bij Albert Heijn in dienst in Den Haag. Tot 1943 was hij werk zaam in diverse filialen in Den Haag, met een korte onderbre king in Poeldijk. De heer Van de Salm verbleef van 6 juni 1943 tot 5 mei 1945 in Duitsland als gevolg van de "Ar- beitseinsatz". Daarna hervatte hij zijn werkzaamheden als be diende. Op 23 september 1948 werd de heer Van de Salm benoemd tot bedrijfsleider - of zoals dat toen heette, tot "chef" van filiaal Dierenselaan te Den Haag. Hij is vervolgens nog bedrijfs leider geweest in de filialen Hogenhoucklaan en Rijswijk, Lindelaan. Sinds augustus 1976 is de heer Van de Salm ambulant bedrijfsleider in de groep Den Haag e.a. Langs deze weg willen mijn man en ik de directie van Ahold, BL en collega's van 1103, hartelijk danken voor de har telijke brief, de prachtige bloemen en het mooie cadeau, ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest. C. Meurs, H. Meurs-Moers Wageningen Onze huwelijksdag werd door uw be langstelling voor ons onvergetelijk. Onze hartelijke dank. Peter en Hennie Oskam-Vader. Door de vele blijken van belangstelling, bij ons zilveren huwelijksfeest, is die dag voor ons onvergetelijk geworden. Waarvoor hartelijk dank. De heer en mevrouw Soet-Jansen Cuneratorenstraat 18, Tilburg. Wij waren zeer getroffen door uw medeleven, betoond bij het heengaan van onze lieve zoon, broer, kleinzoon en vriend CEES VAN ZANTWIJK. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Uit aller naam: W. A. van Zantwijk

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8