"Snijbonen te biecht" - In Memoriam 'Brandpreventje' Gefeliciteerd pagina 8 FLITSEN Op 5 oktober 1937 trad de heer H. F. Trampe in dienst bij Van Amerongen als bediende in het filiaal Adm. de Ruyterweg. Van 8 juni 1943 tot 18 juli 1945 was hij verplicht te werk gesteld in Duitsland, na bij een razzia te zijn opgepakt. Op 18 juli 1945 werd hij bediende in het filiaal Overtoom. Na een aantal maanden werd hij aange steld als chef in filiaal Admiraal de Ruyterweg. Op 5 mei 1946 werd hij overgeplaatst naar filiaal Sumatrastraat. Na de overname van Van Ame rongen door AH in 1951 was hij bedrijfsleider in verschillende filialen in Amsterdam waar hij de overgang van bediening naar zelf bediening mee maakte. Op 20 mei 1968 werd hij benoemd tot BL van de SM in Beverwijk en later van filiaal Plein 40-45 in Amsterdam. In april 1971 maakte zijn gezond heid het noodzakelijk de functie van BL te beëindigen. De heer Trampe werd per 25 april 1973 aangesteld als kassier, aan vankelijk in het kantoor West zijde, later ook op het Anker- smidplein. Het jubileum zal op 5 oktober a.s. 's morgens worden gevierd op het HK Ankersmidplein. JÉ Op 15 september 1977 is het 25 jaar geleden dat de heer G. J. M. Heymerikx bij Meester in dienst trad. Hij begon zijn loopbaan in de "zoutkelder", waar hij de diverse konserveringsmethodes van vlees leerde kennen. De ambities van de heer Heymerikx gingen echter verder. Hij bekwaamde zich in het uitbenen van de diverse var kensonderdelen, waarbij hij te vens in het bezit kwam van het volledig vakdiploma van het sla gersvakonderwijs. Toen er in het bedrijf, begin jaren '70, behoefte ontstond aan een groep die zich volledig concentreerde op "fijne" vleeswaren, zoals gekookte boe- renham, casselerrib, gekruide ham, frikandeau, rollade e. d. werd een beroep gedaan op de heer Heymerikx het leiderschap van de groep op zich te nemen. In zijn vrije tijd houdt de heer Heymerikx zich aktief bezig met voetbal. Dat hij ook daarbij de toekomst niet uit het oog verliest, bewijst het feit dat hij een aantal jaren jeugdleider is geweest. Wanneer we de carrière van de heer J. Schot bekijken, zien we dat hij zijn eerste stappen op de ladder bij Simon de Wit heeft gezet n.l. van 3 december 1945 - 12 juli 1950. Hij heeft daarna 8 maanden bij Albert Heijn gewerkt. Op 15 september 1952 keerde hij bij AH terug als winkelbediende. 1 juli 1953 volgde de benoeming tot bedrijfsleider van de ZB Rot terdam, Groene Hilledijk. Bij vele speciale acties e. d. bleek dat de heer Schot een rasverkoper was, wiens naam vaak boven aan de lijst prijkte. Tot 16 september 1964 bleef hij op de Groene Hilledijk. Toen volgde benoeming tot SMBL van filiaal Rotterdam, Nieuwe Binnenweg. Later volgde nog: Alexanderpolder, Rotter dam; Wassenaar: Ridderkerk; Zwijndrecht en thans Rijswijk. 25-jarig zakcryubiieum de heer H. A. Ipenburg Op 6 oktober 1952 trad de heer - H. AIpenburg als winkelbedien de in dienst bij Albert Heijn. Na de in het winkelbedrijf meestal gebruikelijke stappen: le bedien de, assistent-chef, reserve-chef, werd hij op 19 juli 1965 benoemd tot bedrijfsleider van het filiaal W. de Zwijgerlaan te Voorscho ten. Bij deze aanstelling was het hem bekend dat zijn verblijf in Voorschoten niet van lange duur zou zijn, omdat hij was voor bestemd het nieuwe filiaal Haar lem [Schalkwijk] te gaan leiden. Op 25 januari 1966 werd hij daar aangesteld. Per 24 juli 1967 werd hij BL in Oegstgeest en op 8 de cember 1969 maakte hij de over stap naar wat toen heette een kleine supermart [KSM] te Over- veen. Inmiddels is hij daar zo ingebur gerd, dat de wens om weer over geplaatst te worden bepaald niet sterk is. De heer Ipenburg is sinds enige jaren lid van de OR en de COR en geniet als zodanig een grote be kendheid. Op 6 oktober a.s. zal hij op zijn huisadres Tjerk Hiddestraat 43 te Zandvoort gehuldigd worden. In deze rubriek kunnen dankbetui gingen, adreswijzigingen, vraag- en aanbod etc. etc. gratis geplaatst worden. FAMILIEBERICHTEN Via deze weg willen wij graag al onze collega's en oud-collega's vertellen dat wij erg blij zijn met de geboorte van ons tweede kind. Een zoon, genaamd: Patrick. Theo, Anjo Raven en broertje Pascal Kofstraat 83 Den Helder 15 juli 1977. Hartelijk dank voor de betoonde belang stelling bij ons 50-jarig huwelijksjubileum op 16 juni j.l. W. Brokke Vreeswijkstraat 549 Den Haag. Gaarne willen wij langs deze weg allen dankzeggen voor de getoonde belang stelling bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Het was voor ons een onvergetelijke dag. A. H. Pilger en echtgenote. Zaandam. Langs deze weg willen mijn man en ik de Directie van Ahold, BL en collega's van 1089 hartelijk danken voor de harte lijke brief, het prachtige bloemstuk en het mooie kado ontvangen bij ons 25- jarig huwelijksfeest op 7 mei. W. v. d. Horst-Kamminga en P. J. v. d. Horst, Zoetermeer. Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw Directie, Personeelsfonds en collega's hartelijk dank zeggen, die mij met mijn pensionering een onvergetelijke dag hebben bezorgd. A. M. Straaijer en echtgenote Zaandam Mede namens mijn vrouw wil ik mijn dank betuigen aan allen die hebben meegewerkt aan de voor ons onver getelijke dag, ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. In het bijzonder BL en personeel van de filialen 1098, 1066, 1057 en 1048. L. Tierolf Hilversum Graag wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw en dochters, allen hartelijk danken, die hebben mee gewerkt de dag van mijn 40-jarig jubi leum tot een onvergetelijke dag te maken. Dank ook voor de vele cadeaus, bloe men en brieven. A. Slob, Heiloo M. L. Bosman (gepensioneerd BL) is verhuisd van Sangerslaan 34, IJssel- muiden naar H. Cleyndertweg 126, Am sterdam Noord. Een pastoor met een hardhorende biechtelinge vond het vervelend dat de belijdenis zo luidruchtig werd gedaan dat ook anderen er kennis van konden nemen. Daarom raadde hij haar aan het voortaan opeen papiertje te zetten. Dat ging uitstekend. Totdat op een dag een briefje door het loket werd geschoven met een afwijkende inhoud: "Twee blikken snijbonen, een stuk kaas, een pak ontbijt koek Toen de pastoor de biechtelinge daarop attent maakte, riep ze uit: "Lieve help. Jan liggen mijn zonden bij Albert Heijn'. Uit "Overweg", informatieblad voor het bisdom Breda. Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven, ons betoond na het heen gaan van mijn allerliefste vrouw, onze liefste en aitijd zorgzame moeder, schoonmoeder en oma NEELTJE VERMAIRE- VAN DEN DOOL betuig ik u onze oprechte dank. Uit aller naam: L. L. Vermaire Overveen, juli 1977 TE KOOP AANGEBODEN Aangeboden: ZEILBOOT - F.J. 496, bouw: hout - Van Doesburg Loosdrecht - Proctor mast - in wedstrijdconditie. Inl.03404 - 14029. Flitsjes bestemd voor het ok- tober-nummer gaarne vóór 30 september a.s. insturen naar: Redaktie Flitsen, kamer 1701, Ankersmidplein 2, Zaandam. Nog enkele algemene wenken Laat kinderen nooit met vuur spelen Gooi nooit een volle asbak direct leeg in de prullebak of vuilnisemmer. Gebruik een as- verzamelaar en deponeer de in houd pas de volgende dag bij het overige afval. Rook nooit in bed. Ruim de zolder, de box of de schuur op. Waar rommel ligt, grijpt het vuur razendsnel om zich heen. Pas op met vluchtige stoffen of spuitbussen bij open vuur (Gas fornuis - oven - waakvlam van geijser of C.V. enz.) Hebt u een afzuigkap, reinig dan het filter lx per maand. Haal alle stekkers van alle apparaten uit het stopcontact als u de apparaten niet ge bruikt. Zorg dat u altijd direkt bij de hoofdschakelaar van de electri- citeit en de hoofdafsluiter van het gas kunt komen. Koop een goede zaklantaarn en leg die op een vaste plaats. Dan hoeft u nooit met een lucifer of een kaars te knoeien als de electriciteit uitvalt. EN DAN HET BELANGRIJKSTE Noteer NU het telefoonnummer van de brandweer bij uw tele foon. Bespreek NU met uw huis genoten wat moet worden ge daan in geval van brand. Kijk NU hoe u in geval van nood uw huis kunt verlaten. Dit laatste is in deze vakantietijd bijzonder belangrijk. U bent dan vaak in een vreemde omgeving. Schaam u niet stel u op de hoogte van de plaats van de blus middelen EN de uitgangen in het hotel, pension of appartement. Op 19 juli j.l. is op 41-jarige leef tijd, na een langdurige ziekte, overleden mevrouw J. KEIZER-VAN MUNSTER Mevrouw Keizer trad in 1964 in onze dienst en was werkzaam als administratrice in het filiaal te Rijswijk, In de Boogaard. Na nog enige tijd halve dagen te hebben gewerkt, moest zij in 1974 haar werkzaamheden geheel be ëindigen. Ons medeleven gaat uit naar haar man en wij hopen dat hij de kracht krijgt om dit verlies te verwerken. Albert Heijn Supermart B.V. Op 31 juli 1977 overleed plotse ling tijdens zijn vakantie JOHAN DE JONG geboren 6 augustus 1959. Hij werkte het laatst als assistent in het filiaal Laan v. Nieuw Oost Indië in Den Haag, waar ieder hem, evenals in de filialen waar hij voordien werkte, heeft leren kennen als een hartelijke en spon tane kollega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familieleden. Simon de Wit B.V. Op 8 juli j.l. is op de leeftijd van 67 jaar overleden de heer CORNELIS DIRK VAN LEEUWEN. Vóór zijn pensionering bedrijfs leider bij Albert Heijn. Op 16 juli j.l. is op 74-jarige leef tijd overleden de heer S. KROM Gepensioneerd medewerker PB Zaandam. Op 3 augustus j.i. is in de leeftijd van 74 jaar overleden de heer G. J. HULLEMAN Vóór zijn pensionering werkzaam bij Meester Wijhe. Mogen zij rusten in vrede. Op woensdag 8 juni j.l. werd in Zaandam het examen van de kursus le verkoper A [Albert Heijn ZB] afgenomen. Geslaagd zyn de kandidaten: R. Slieker - 5733 T. v. d. Kolk - 5585 M. Sundermeijer - 5551 W. Roukens - 5753 A. Kobbenhaegen 5753 F. v. d. Broek 5906 M. Stap 5801 C. Honing - 5570 R. Knol - 5738 T. van Roemburg - 5552 V. Bonifasz 5684 R. Visser - 5570 D. Gielen 5690 M. Holleboom - 5569 Z. Wimmenhove 5712 L. Claessens 5733 E. Lagrand - 5794 W. Brakel 5505 P. Bos 5794 F. Luiting - 5512 C. Roeters - 5615 M. Siepel - 5523 H. Wiering - 5588 A. Rijndertse - 5556 J. de Groot - 5580 G. Wiggers - 5667 L. Papenhuyzen - 5793 J. Spee 5749 J. Storor 5646

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8