Ahold op de buis ^07 - I In Memoriam Rectificatie jubileumlijst 3e kwartaal 1977 pagina 8 FLITSEN Op 2 augustus 1937 trad de heer A. Molenaar officieel in dienst bij Albert Heijn als bediende in filiaal Schagen. Vóór die datum zal hij echter zeker zijn vader, die chef was in filiaal Schagen, wel eens hebben geholpen. Na een onderbreking i.v.m. de militaire dienst keerde hij in 1940 in Schagen terug. In juli 1945 werd hij benoemd tot bedrijfs leider in Beverwijk. Van 25 janu ari 1947 tot 15 december 1947 verbleef de heer Molenaar nog maals in militaire dienst. Van december 1947 tot 27 januari 1950 was hij ambulant. Van laatstgenoemde datum tot 27 sep tember 1952 was hij bedrijfsleider in Beverwijk. Toen volgde hij zijn vader op in Schagen. Deze functie vervulde de heer Molenaar tot juli 1964. Vanaf die datum is hij werkzaam op het hoofdkantoor. Eerst op de PMC-afdeling, waar hij zeer nauwgezet de omzet- en voorraadadministratie bijhield. Op de kennis van de heer Mole naar werd nooit tevergeefs een beroep gedaan. Sinds de ophef fing van Lita werkt hij op het prijzenbureau o.l.v. de heer D. Bruijn. Het jubileum zal worden gevierd op maandag 1 augustus a.s. in het personeelsrestaurant Anker- smidplein. De receptie begint om 16.15 uur. 10 september 1937 kwam de heer P. Ligtenstein in dienst bij Albert Heijn als assistent-inkoper. Hij trad daarbij in de voetsporen van zijn vader, die gedurende vele jaren de inkoop voor Albert Heijn verzorgde. Via de functie van inkoper werd de heer Ligtenstein in 1952 chef van de inkoopafde ling. In 1953 werd hij benoemd tot onderdirecteur en in 1957 tot directeur. Hij maakt thans deel uit van de directie Detailhandels- groep A hold B. V. en is hoofd van de Centrale Inkoop. De heer Lig tenstein vertegenwoordigt A hold in vele verenigingen en commis sies. Om er slechts enkele te noemen: bestuurslid van de Vere niging van Grootbedrijven in Le vensmiddelen; van het product schap groente en fruit; van het productschap margarine, vetten en oliën. Toch is er ook nog tijd voor hob bies n.l. DE KONINKLIJKE HFC en golf. Het jubileum wordt gevierd op 16 september a.s. Op 9 september a.s. viert de heer J. C. Suurmond zijn 25-jarig zakenjubileum. Op 1 september 1952 trad hij in dienst bij Albert Heijn als kruideniersbediende. Tot 5 november 1960 heeft hij deze functie in verschillende filia len uitgeoefend. Deze periode werd onderbroken door militaire dienst. Via defunkties ambulant, assistent-chef en reserve-chef werd hij in maart 1963 benoemd tot bedrijfsleider. Sedert februari 1969 is hij werkzaam als bedrijfs leider bij de SM-organisatie, waarvan sinds 15 september 1975 in het filiaal te Lisse. V»' Op 3 juli j.l. was het 25 jaar gele den, dat de heer C. de Zeeuw bij Melkexport Sterovita B. V. in dienst trad. 25 jaar lang is de heer De Zeeuw heftruckbestuurder. Hij heeft vele tonnen versjouwd zonder daarbij noemenswaardige schade te veroorzaken. Naast de felicitatie voor de 25 jaar dus ook een compliment voor de wijze waarop hij zijn taak verricht. Daarbij is nog op te merken, dat de heer De Zeeuw de laatste jaren zijn afdeling vertegenwoordigt in de ondernemingsraad. 16 augustus 1937 trad de heer J. Kerkhoven in dienst bij Albert Heijn als medewerker in het Cen traal Magazijn aan de Westzijde te Zaandam. Na zijn overplaat sing naar de produktiebedrijven aan de Oostzijde is hij op ver schillende afdelingen werkzaam geweest o.m. verpakkingsafde ling, blikkenwasserij en limo nadeafdeling en thans op de tran sito-afdeling. Het jubileum zal worden gevierd op 15 augustus a.s. Op 31 mei j.l. is op 63-jarige leef tijd overleden de heer F. BAK De heer Bak is op 9 juli 1945 bij Simon de Wit B.V. in dienst ge treden als schipper, doch kon de laatste jaren zijn werkzaamheden als gevolg van zijn gezondheids toestand niet meer verrichten. Onze gedachten en ons mede leven gaan uit naar zijn nabe staanden. Directie Simon de Wit B.V. Op maandag 13 juni j.l. zou bij ons, in het ZB-filiaal in Loenen aan de Vecht, in dienst treden mejuffrouw IJDA VLUG, geboren 16 november 1959. Zij kende Albert Heijn al enigs zins omdat zij in het kader van een LEAO-stage tijdelijk bij ons werkzaam was. Op zaterdag 11 juni j.l. is zij dodelijk verongelukt. Onze gedachten gaan uit naar haar ouders en familieleden die wij de kracht toewensen dit verlies te kunnen dragen en verwerken. Albert Heijn Supermart B.V. Op zaterdag 9 juli j.l. is plotseling op 58-jarige leeftijd overleden de heer J. HEYNE De heer Heyne trad op 16 augus tus 1971 in onze dienst als mede werker van de afdeling Admini stratie Detailhandelsgroep, on derdeel Dienst Technische Pro- jekten, en heeft met grote integri teit steeds zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. De verslagenheid bij allen, die hem hebben gekend, is zeer groot. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en zijn kinderen, voor wie zijn heengaan een zware slag betekent. Moge hun de kracht worden ge schonken om dit zware verlies te dragen. Directie Detailhandelsgroep Ahold B.V. Op 27 juni j.l. is op 64-jarige leef tijd overleden de heer G. VAN CAMPENHOUT, gepensioneerd bedrijfsleider van Albert Heijn. Op 3 juni j.l. overleed op 76-jarige leeftijd de heer P. HIEMSTRA Vóór zijn pensionering werkzaam in PB en DC te Zaandam. Op 22 juni j.l. overleed op 80- jarige leeftijd de heer E. VAN VEEN Ex-medewerker Sterovita Am sterdam. Mogen zij rusten in vrede. In de lyst is vermeld het 122 jarig jubi leum van de heer A. S. C. Jansen op 8 augustus a.s. Als bedrijfsonderdeel is vermeld HK. Dit had moeten zyn PB Tilburg. Opnemen: Naam: T.B.A. Wekking;: Bedrijfs onderdeel: CSZ; Datum: 15-9; \2Vt. De heer B. v. d. Toorn is zijn werkzaamheden bij ons concern begonnen op de boekhouding bij Sterovita. Hij is daarna enige tijd elders werkzaam geweest en keer de terug als administratie contro leur bij Albert Heijn. Een functie, die hij ook thans vervult. Hij zal op 11 september 1977 25 jaar in dienst zijn bij Ahold. Het jubileum zal worden gevierd in het personeelsrestaurant van het kantoor Ankersmidplein. De heer J. W. M. Becx is, na in 1946 '47 al werkzaam te zijn ge weest bij Albert Heijn, op 1 sep tember 1952 opnieuw bij AH in dienst getreden. Van november 1955 tol mei 1968 is hij als bedrijfsleider werkzaam geweest in Brielle. Op 4 juni 1968 werd hij als bedrijfsleider overgeplaatst nuar Ellen-Leur en in mei 1971 volgde een overplaatsing nuar Oisler- wijk, zijn geboorteplaats. De heer Becx is duur nog steeds werk zaam. Hel jubileum wordt op 1 septem ber gevierd. Op dinsdag 30 augustus a.s. is het 40 jaar geleden dat de heer G. Zwart in dienst trad bij Albert Heijn als kistenmaker. Hij is thans werkzaam op de timmer werkplaats in Wormer. Op verzoek van de heer Zwurl zal aan hel jubileum slechts in kleine kring aandacht worden besteed. Op donderdag 16 juni j.l. werd een Simon 2 Supermarkt, Sweelinckplein 39 te Zwolle geopend. Bedrijfsleider B. v. d. Mey heeft de beschikking over een verkoopoppervlakte van 540 m'. In eigen beheer heeft deze supermarkt de afdelingen kruidenierswaren, zuivel en diepvries, terwijl de afdelingen vlees, groenten, brood en kaas door derden worden geëxploiteerd, n.l. de afdeling Vlees door de Ambachtslagers; de afdeling Groente door de firma De Graaf, de afdeling Brood door de firma Volma; en de afdeling kaas door de firma Waayer. Op de koopavond donderdag - is de winkel geopend. 19 augustus Simon Ned. 2 vóór 19.00 uur 23 augustus Simon Ned. 1 na 21.30 uur 25 augustus Sijnon Ned. 1 na 19.00 uur 29 augustus Simon Ned. 2 vóór 19.00 uur 5 september Alberto Ned. 2 vóór 19.00 uur 8 september Simon Ned. 1 na 19.00 uur Op maandag 6 juni j.l. werd bij Meester in Wij he de hoogste uitkering gedaan in de geschiedenis van de ideeënbus bij Meester. Het betrof een idee om het verpakken van slavinken te vergemakkelijken, waarbij tevens een enorme produk tiviteitsverhelering optrad. De inzenders, de heren R. Bos uit Wij he en G. llurgmeyer uit Wapenveld, ontvingen ieder f 4.400. -.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8