Sterovita verwerft andermaal Amerikaanse legerorder Keuze pechvogel van het jaar DE MILJOENSTE linnivniiBRiBii personeelsblad ahold n.v. Laatste nieuws van proef met elektronische kassa Alles loopt naar wens in Heemskerk VERZOEKVAN DE REDAKTIE verder in deze flitsen Amerikaanse onderscheiding voor advertenties Simon en Alberto Half miljoen liter melk per week Hoofdprijs weekend-reis naar Londen voor twee personen mm - flitsen DO 34-ste jaargang no. 6 - juli/ augustus 1977 VlAHSH. Na het uitvoerige artikel in Flitsen van vorige maand kan in dit nummer als laatste nieuws over de proef te Heems kerk gemeld worden dat thans reeds ruim 5700 artikelen via "scanning" by de uitgangskassa behandeld worden. Dat betekent dus dat deze 5700 artikelen automatisch gelezen worden door mid del van een symboolctiket, waarin het artikelnummer vast ligt. Er zyn op dit moment in totaal 7000 artikelen in het systeem opgenomen. De resterende 1300 artikelen worden thans nog via een nummercode aangeslagen. Het zwaartepunt van de proef ligt op de zorg voor de informatie aan de klant. Het restant van dit proeQaar is gereser veerd voor het verder vervolmaken van deze informatie o.m. aan de klant en voor het leren werken met deze infor matie. De redaktie van Flitsen ver zoekt U dringend geen kleu renfoto's op te sturen, daar deze vrijwel niet te reprodu ceren zijn. Tevens is het de redaktie i.v.m. het gebrek aan ruimte niet mogelijk om in Flitsen aandacht te besteden aan huwelijksjubilea, trouw partijen enz. Het gereedkomen van de miljoenste hotelcake van dit jaar in het Produktie- bedryf Tilburg was dezer dagen aan leiding tot een traktatie aan Zaandam. Produktiechef J. M. Kersten bood enkele tientallen van deze cakes, die voor de gelegenheid in een feestelijk jasje waren gestoken, aan aan de speciale relaties van het PB Tilburg. De verkoop van de hotelcake, waarvan de kenmerken zijn. dat hij 28 centimeter lang is en 500 gram weegt, is vooral dit jaar een groot succes gebleken. Na een "opwarm"-periode vorig jaar zit de vaart er thans goed in. getuige inder daad het indrukwekkende produktie- cijfcr. dat tot op dit moment al behaald is. Eigen merk pag. 2 en 4 AC Restaurants pag. 5 0 Afd. Algemene Zaken pag. 6 en 7 Dagtocht gepensioneerden pag. 10 Twee advertenties, een van Simon en een van Alberto hebben een onderscheiding gekregen van de in Amerika jaarlyks georganiseerde "Advertising Merit Awards Competition". De advertenties ontvingen deze onderscheiding in de categorie "Foreign Language Ads". De zeer populaire wedstryd werd voor de elfde maal in successie georganiseerd door het Food Marketing Institute in samenwerking met het Amerikaanse tydschrift Woman's Day en de Ameri kaanse supermarkt industrie. Foto: Ned. Katoen Inst. Voor het 28-ste jaar heeft Ste rovita Melkexport B. V.één van de werkmaatschappijen van Ahold N. V., de opdracht verworven voor de levering van melk en melkprodukten voor de Amerikaanse en Cana dese troepen in Europa. Het gaat om een half miljoen liter melk per week, verpakt in eenheden van ver schillende grootten en wel van een kwart liter tot plastic zakken van 22,7 liter in doosverpakking. De melk em melkprodukten worden in het Sterovitabedrijf te Dordrecht verpakt en vandaar met mechanisch gekoelde opleggers vervoerd. Sterovita verwierf de order onder meer omdat voldaan wordt aan de hoge kwali teitseisen, die de Amerikaanse opdracht gevers stellen. De nieuwe leveringsperiode is 1 juli in gegaan en loopt tot en met 30 juni 1978. de redaktie, dat er dit jaar eens een bescheiden poging gedaan moet wor den om de gelukkigen uit deze groep van ongelukkigen een pleister op de wonde te geven. "Dat is best moge lijk", aldus de redaktie. Aan vakantiepechvogels wordt ge vraagd hun trieste verhaal in maxi maal 200 woorden samen te vatten. Het hoeven geen voorbeelden van goede literatuur te zijn; het gaat voornamelijk om de inhoud. Des noods kan het relaas in telegram stijl geschreven worden. Inzenden vóór 15 september a.s. aan redaktie Flitsen, kamer 1701, Anker- smidplein 2 te Zaandam. Een speciale "pechjury" onder voor zitterschap van de heer H. Malag (die zelf over vakantiepech weet mee te praten) zal uitmaken wie met recht de titel "toppechvogel van het jaar" zal voeren. Een aantal verhalen van deze onge lukkige groep zal gepubliceerd wor den; als troost zal de toppechvogel een tweedaagse reis voor twee per sonen naar Londen krijgen. Diegenen, die net niet genoeg pech hebben gehad om naar Londen te gaan, krijgen een verrassende troost prijs toegestuurd. Veel geluk met de pech Foreign Language /Us De grootste vakantiepeehvogel van dit jaar zal deze zomer extra aan dacht krijgen van de redaktie van Flitsen. Pech is nóóit leuk en daarom vindt Alberta Koelwagen op weg naar Duitsland.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 1