GEPENSIONEERDEN VOOR DE TWINTIGSTE KEER EEN DAGJE UIT te Zevenaar Trotse winnaars van het voetbaltoernooi Blij'e gezichten van mooie meisjes bij Etos-examens ■G, - pagina 10 FLITSEN De heer B. Bolder, aanvoerder van het team van filiaal 1108 uit Arnhem, en een teamgenoot tonen trots de eerste prijs, een fraaie beker, die zij wonnen tijdens het voetbaltoernooi dat op Hemelvaartsdag te Zevenaar gehouden werd. De sportmteits- prijs ging naar het team van filiaal 1058 uit Heerlen, dat alle wedstrijden verloor. Op 20 september 1958 was het dan zo ver. Voor de eerste maal gingen gepensioneerden uit ons bedrijf met elkaar een dagje uit. Voor 76 personen uit de Produktiebedrijven was een rondvaartboot het middel om gezellig met elkaar een dagje door te brengen met be stemming Weesp en omge ving. 20 jaar later, in de maand mei van dit jaar, gingen de oud-medewerkers van ons bedrijf weer op stap. Ditmaal gingen 22 tourbussen, verdeeld over 3 dagen uit verschillende opstappunten van het land, alle eerst op weg naar de koffie- stops te Naarden, Eemnes en De Bilt. Nadat de koffie met gebak gekeurd waren, ging de toeristische tocht dwars door ons waterland via de Loosdrechtse plassen, de Vinkeveense plassen en de Westeinderplas. Daarna werd het tijd de magen te vullen. Hiervoor was gelegenheid in het park- restaurant "Groenendaal" te Heemstede en in Bouwes-Palace te Zandvoort. De broodjes smaakten best en na nog een korte blik op de omgeving werden de bussen weer opgezocht. De tocht werd vervolgd langs de Noordzee tot Bloemen- daal, waarna we het prachtige duin landschap verlieten en een duik namen via de Velser-autotunnel naar de andere zijde van het Noordzeekanaal. De Zaanstreek werd bereikt, waar uiteraard niet vergeten werd een blik te werpen op de prachtige Gortershoek en de Zaanse Schans. Zoals gebruikelijk, was het ook dit jaar weer een verras- singstocht, zodat de uiteindelijke be stemming niet vantevoren bekend was. Dit leidde tot vele speculaties in de bus sen, die iedere keer door het grillige routeverloop, weer tot andere mogelijk heden leidden. Nadat Purmerend was ge passeerd ,werd het weldra iedereen dui delijk dat het Volendam zou worden. Na eerst in het AMVO restaurant de kelen te hebben gesmeerd, maakten velen gebruik van de mogelijkheid om Volen dam met z'n traditionele klederdracht en het pittoreske havenfront, nogeens te bezichtigen. Om 17.00 uur stonden in het restaurant de tafels gedekt en nam het diner een aanvang. Tijdens het ser veren maakten velen een dansje op de muziek van het aanwezige orkestje. De bediening (het bedienend personeel was in klederdracht), de prima verzorg de maaltijd, de dansmuziek, het contact met oude vrienden zorgden er voor dat het een fijn besluit van de dag werd. De aanwezigheid van resp. de heren G. J. Heijn, D. Vethaak en A. Heijn gaf nog een extra accent aan deze 20e gepen- sioneerdentocht. Eén van de ontvangen reacties: "Wij hebben volop genoten van de fijne uitgaansdag, al was het deze keer eens heel wat anders. Verandering van spijs doet eten. zegt een bekend spreekwoord, en zo ook hier. Verlangend zien wij uit naar het volgend seizoen en wat u dan opnieuw voor ons in petto heeft. Juist het verrassingselement doet het zo leuk. Al met al een heerlijke dag." Geslaagd voor het examen verkoopster. (1-6-1977) Mej. M. Locoronto, Mej. J. Vinck, Mej. A. Trines, Mej. G. Jansen, Mevr. H. v. Korte-de Kemenade, Mej. W. Baardmans, Mej. J. van Hal, Mej. M. Flanbua, Mej. L. van Tuinen, Mej. J. Visser, Mej. W. Heemskerk, Mej. C. Poldervaart, Mej. Y. A. Valbracht, Mej. C. Adelaar, Geslaagd voor het examen le verkoopster/ verkoper. (8-6-1977) Mej. A. Versantvoort, Mevr. E. Welp-Brouwer, Mevr. R. Knapen-de Kroon, Mej. L. Jacobs, Mej. M. v. d. Berg, Mej. M. Houben, Mej. B. Mulsaert, Mej. C. Muller, Mej: A. Grijscels, De lieer H. Veneken, Mevr. H. Kunncn-v. d. Dungen, Mevr. de Boer-v. Westers, Mej. Lensink. -mm!»*'

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 10