s Ci m ffc iff In Memoriam pagina 8 40-jarig zakenjubileum de heer A. Slob 40 jaar geleden trad de heer A. Slob op 6 juli in dienst op het hoofdkantoor van Albert Heijn op de Kostprijsafdeling. Begonnen als assistent-boekhou der, werd hij al spoedig bevor derd tot boekhouder en na enige jaren tot plaatsvervanger van de afdelingschef. Voorjaar 1940, toen men een plaatsvervanger zocht voor de zich reeds enige tijd wegens mo bilisatie in militaire dienst bevin dende kassier, viel de keus op de heer Slob. Deze functie bleef hij vervullen, ook na de terugkeer van zijn voorganger. De afdeling groeide uit tot de afdeling Kas/Rekening Courant en in 1954 was het werk zo toe genomen dat voor de specifieke kassiersfunctie een afzonderlijke medewerker werd benoemd. Gedurende een twintigtal jaren vervulde de heer Slob de functie van afdelingschef. Om gezondheidsredenen legde hij deze functie in 1974 neer. Hij is thans werkzaam als stafmede werker concemadministratie. Sinds de oprichting is de heer Slob penningmeester van de Per soneelsvereniging Zaandam. Het jubileum zal worden gevierd op 22 juni a.s. in het personeels- restaurant HK, Ankersmidplein, Zaandam. 40-jarig zakenjubileum de heer L. Tierolf Op 28 juni 1937 trad de heer L. Tierolf in dienst bij Albert Heijn. Tot 16 juli 1945 was hij in diverse Haagse filialen werkzaam als be diende/verkoper. Deze periode werd onderbroken door enkele maanden militaire dienst en ruim 2 jaar verplicht werken in Duits land. Van 16 juli 1945 tot 25 maart 1950 was de heer Tierolf als bediende/verkoper werkzaam in Bilthoven en Hilversum. Hij keerde toen weer terug naar Den Haag tol 20 juni 1951, op welke datum hij bedrijfsleider werd in Vlaardingen. Deze func tie had hij vervolgens van juli 1955 tot december 1965 in Rot terdam en tot december 1965 in Bussum. Helaas liet zijn, gezond heid het toen niet meer toe deze functie te blijven vervullen. Van oktober 1966 tot juli 1968 was de heer Tierolf vervangend bedrijfs leider en vanaf juli 1968 werkt hij in 4 filialen in het Gooi als ad ministrateur. Sinds 1 jaar bewonen de heer en mevrouw Tierolf een beneden huis met voor- en achtertuin, waarin zij beiden graag werken. 40-jarig zakenjubileum de heer W. Engberts De heer W. Engberts kwam in dienst op 15 juni 1937 bij de firma Keg aan de Hoogendijk te Zaandam en was daar werkzaam in het magazijn grutterswaren. Na overname van Keg door Al- bert Heijn in 1956 is de jubilaris tot heden belast met de gang van zaken in het magazijn van de suikerbakkerij. De jubilaris noemt zichzelf een "huiselijk type" en schildert en leest graag. 25-jarig zakenjubileum de heer F. G. Tax De heer Tax is op 7 juli 1952 be gonnen als bediende bij Simon de Wit in het filiaal Spaamdammer- straat. Daarna is hij via een aan tal Amsterdamse filialen en de funkties verkoper en 2e verkoper op 28 december 1953 eerste ver koper geworden in het filiaal Stadionweg. Daarna kwamen de filialen Van Woustraat en Lineausparkweg. Van het laatste filiaal is hij op 15 augustus 1955 waarnemend chef geworden. Op 13 november 1955 kreeg hij zijn benoeming tot chef van dat filiaal. Op 3 juli 1957 kwam hij weer terug op de Van Woustraat maar nu als chef. Na sluiting van het filiaal in maart 1975, heeft de heer Tax een aantal maanden in het district Amsterdam diverse filialen vervangen. Op 16 juni 1975 is hij bedrijfs leider geworden van het Simon filiaal Beukenweg in Amsterdam, waar hij nu nog werkzaam is. Het jubileum wordt gevierd op 27 juli. 25-jarig zakenjubileum van de heer C. van Splunter Op 15 juli 1952 trad de heer Van Splunter in dienst bij Albert Heijn. Hij werkte de eerste negen jaar als bediende in de volgende filia len: Zaandam, Zuiddijk, Oost- Zaan, Uitgeest, Zaandam, West zijde en Castricum. In 1961 werd hij benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Den Hel der - Van Galenstraat. Hier bleef hij 4 jaar. De daaropvolgende 4 jaren vervulde de heer Van Splun ter dezelfde functie in filiaal Wor- merveer. Toen volgde overplaatsing naar Amsterdam Noord Mosplein, waar de heer Van Splunter onge veer 1 jaar werkzaam was. Hij was daarna BL in filiaal Koog aan de Zaan, maar na een jaar ging hij terug naar Amsterdam naar de Adm. de Ruyterweg. In 1972 verliet de heer Van Splunter Noord-Holland en werd bedrijfsleider van filiaal Handel- straat in Utrecht. Hier is hij nu al ruim 5 jaar. té 25-jarig zakenjubileum van de heer L. B. Zeilstra De eerste kennismaking van de heer L. B. Zeilstra met Albert Heijn, dateert vanaf 10september 1951. Met een enkele onderbreking was hij daarna ook werkzaam in de filialen Oegstgeest, Aerdenhout en Heemstede. Via de functies assistent chef, ambulant en re servechef werd hij in 1962 be noemd tot bedrijfsleider van zijn oude filiaal in Leiden. In 1966 volgde de benoeming tot fieldmerchandiser Kruideniers waren. In 1973 was de heer Zeil stra werkzaam op de afdeling Marketing Services en momenteel is hij hoofd van de afdeling Winkelinrichting. 25-jarig zakenjubileum de heer A. D. J. Konings De heer A. D. J. Konings trad op 22 augustus 1951 in dienst bij Albert Heijn als bediende in filiaal Arnhem [7249). Tot juli 1954 vervulde hij deze functie in verschillende filialen. In juli 1954 ging de heer Konings naar een andere werkgever. Dat uitstapje duurde echter niet lang, want op 21 juni 1955 keerde hij terug bij Albert Heijn als bedien de in filiaal Nijmegen [5565]. Aanstelling tot assistent-chef volgde in oktober 1959 en tot reserve-chef in mei 1960. 29 augustus 1960 werd de heer Konings benoemd tot bedrijfs leider van een filiaal in Amster dam. In juli 1964 werd hij over geplaatst naar Hoorn. Gedwon gen door zijn gezondheid, legde hij deze functie neer in januari 1968. Vanaf januari 1974 is de heer Konings werkzaam in de funk tie van etaleur bij AHZB. Op dinsdag 5 april werden de medewerkers van Simon 407 (Den Haag, Jonckbloetplein) om 19.15 met een bus van huis gehaald. Met zijn elven (10 medewerkers en de echtgenote van de BL) ging men eerst in Noordwijk bowlen. Daarna werd er afscheid geno men van de heer Van der Mey, BL, die is overgeplaatst naar Zwolle. Men verzocht ons vooral de vol gende alinea op te nemen: "Alle medewerkers bedanken ook vanaf deze plaats de heer Van der Mey nogmaals hartelijk voor alle goede zorgen voor het personeel en de fijne tijd die we met hem mochten beleven". DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kin deren hartelijk dank voor de cadeaus, bloemen en geluk wensen die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Het was een onvergetelijke dag A. v. d. Berg Zoetermeer Mede namens mijn vrouw wil ik ieder hartelijk bedanken voor de belangstelling, felicitaties, ca deaus en prachtige bloemen, die ik heb mogen ontvangen op mijn 40-jarig jubileum. W. Kok, Zoetermeer -o- Namens vrouw en kinderen wil ik gaarne mijn dank betuigen aan allen die hebben meegewerkt aan de voor mij onvergetelijke dag van mijn pensionering. B. Fridsma Bors van Waverenstraat 71 Amstelveen -o- Mede namens mijn vrouw en kin deren dank ik de leiding en mijn oud-collega's van het DC Bever wijk voor het grandioze afscheid bij mijn pensionering. Het zal voor ons een blijvende herinnering zijn aan ons afscheid. P. J. v. d. Stoop Corfstraat 28 Alkmaar -o- Dank aan alle collega's, S. de Wit-ers en Albert Heijn-ers voor hun aanwezigheid bij mijn 40- jarig zakenjubileum en voor de cadeaus die ik heb ontvangen. DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van medeleven en steun welke wij van velerlei kanten ontvingen na het plotseling overlijden van onze lieve papa en mama, zoon en dochter, broer en zuster WIEGER RISPENS en ALIE RISPENS BRUINING zeggen wij u hierbij hartelijk dank. Hoogeveen Minze en Rieneke Kollumerzwaag: fam. Rispens Twijzel fam. Bruining Op maandag 2 mei j.l. is op 56- jarige leeftijd overleden mevrouw M. VELDHUIS-ALLEDA Mevrouw Velthuis heeft korte tijd gewerkt als cantine-medewerkster in het filiaal Helmholtzstraat in Amsterdam, doch kon haar werk zaamheden in de laatste jaren wegens ziekte niet meer ver richten. Ons medeleven gaat uit naar haar man en kinderen. Albert Heijn Supermart B. V. Op 19 mei j.l. overleed ten gevolge van een motorongeluk nabij Zaltbommel ROB STIENSTRA oud 22 jaar. Hij werkte in ons filiaal als le ver koper vers met veel liefde voor zijn werk. Zijn grote hobby, de motor, is hem thans noodlottig geworden. Wij verliezen in hem een bijzon der gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familieleden. Bedrijfsleider en collega's filiaal Albert Heijn Kam. Onnesweg 268 Hilversum Op 10 mei j.l. is op 70-jarige leeftijd overleden de heer B. J. PETERS, werkzaam als part-timer in de Miro te Nijmegen. Moge hij rusten in vrede. MIROB.V. Op 11 mei j.l. is op 74-jarige leeftijd overleden de heer J. P. ENTHOVEN gepensioneerd chauffeur van Si mon de Wit. Moge hij ruste in vrede. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. De redaktie heeft het recht advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Voor deze rubriek bestemde advertenties inzenden aan Ahold nv afdeling Public Relations. Ankersmidplein 2, Zaandam. Door omstandigheden te koop aan geboden: Zonder standplaats. Kompleet ingericht met luxe toe behoren. E.K.S. stacaravan. Lengte 7 meter Voor halve nieuwprijs van f 14.000,- voor f 7.000,-. Brieven aan J. Vrolijk p/a Camping om de Noord Boodtlaan 50, DE KOOG (Texel) Studente zoekt in Den Haag, kamer met kookgelegenheid en liefst vrije op gang per 1-7 of 1-8. De. Kemperman Kuifvlinderstraat 15 Eindhoven Tel. 040-813754. 25-jarig zakenjubileum de heer H. H. A. Graat Op 23 juni 1977 viert de heer H. H. A. Graat zijn 25-jarig zaken jubileum. De heer Graat trad op 23 juni 1952 als 39-jarige in dienst van voorheen de Coöperatieve vereni ging Etos BV, als bediende in de worstmakerij, tevens invaller in de slagerijen. Na diverse functies die hij ver vulde, werd de heer Graat in 1962 benoemd tot chef van de worst makerij. Na overname van Etos door Ahold en afstoting van de worstmakerij vervulde de heer Graat een functie in de Centrale Slagerij te Eindhoven. De jubilaris is onder meer leer meester en lid van de examen commissie in het slagers vakonderwijs geweest. Op 23 juli 1977 vieren de heer en mevrouw Graat hun 25-jarig hu welijksfeest.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8