7* ff Simon filiaal 518 neemt afscheid FLITSJE In Memoriam FLITSEN pagina 11 «i 25-jarig zakenjubileum van de heer J. Pieters De heer J. Pieters, bedrijfsdirec teur Albert Heijn Grootverbruik B. V., viert op 3 juni a.s. zijn 25- jarig zakenjubileum. In 1952 trad hij in dienst als medewerker op de exportafde ling. Een afdeling die toen uit één man bestond. Artikelen die in de fabriek in Zaandam werden gemaakt, wer den geëxporteerd, met name cho colade, koek en suikerwerk. In de na-oorlogse jaren waren er twee belangrijke exportartikelen: fondant en "chocolade crumbs" met name bestemd voor Enge land. De reden was o.m. dat de distributie van suiker in Engeland nog van kracht was toen deze in ons land reeds was opgeheven. Een ander gevolg van het hand haven van deze distributie was dat de importeurs van Engels suikerwerk zich tot de Nederland se markt wendden om aan de groeiende vraag te kunnen vol doen. Tot 1960 werd speciaal suiker werk \pepermunt en toffee'sin allerlei verpakkingen tot in kinderkoffertjes toe naar het na bije Oosten verzonden. De ex portmogelijkheden werden klei ner toen de Engelsen weer vol doende konden leveren terwijl door de sterke groei van het aantal filialen de bezetting in de fabriek minder mogelijkheden voor export bood. Omstreeks 1957/1958 werd de heer Pieters door de heer Ligten- stein Sr. betrokken bij wat men toen nog de groothandel noemde. Begonnen was met één vertegen woordiger [de heer Verpoorte], later aangevuld met de heer Wans [afkomstig van Van Amerongen en met 1 "reiziger" in het Zuiden [de heer Nieuwland Vanaf 1960 is de heer Pieters alleen voor Grootverbruik werk zaam. In de zestiger jaren nam deze afdeling de verkoop van Kerstpakketten over van de re clame-afdeling en ging eveneens de leveringen aan restaurants ver zorgen. Met ingang van 1 april 1977 is de heer S. J. Meij benoemd tot Per soneelschef Supcrmarts. De heer Meij was werkzaam in de functie van Personeels- en Opleidings functionaris in de zone 'Gooi- Utrecht' en volgt dc heer J. de Wever op, die per gelijke datum is benoemd tot Opleidingscoör dinator voor AHSM-Supermart. De heer L. J. Pieterse trad op 9 juni 1952 in dienst bij Albert Heijn als winkelbediende. Zoals gebruikelijk bij een loopbaan in het winkelbedrijf, heeft hij deze functie in verschillende filialen vervuld. Op 6 oktober 1965 werd de heer Pieterse benoemd tot bedrijfslei der en wel van filiaal St. Maar tensdijk. In mei 1968 werd hij bedrijfs leider van het filiaal in Den Burg [Texel], waar hij zijn vader op volgde. Het filiaal op Texel heeft totdat de verkoopoppervlakte werd uit gebreid, altijd een bijzonder grote uitbrengwijk gehad. De heer Pie terse heeft zijn vader daarbij dik wijls geholpen. Zoals ieder filiaal in een seizoen plaats kent ook filiaal Den Burg in het seizoen een enorme omzet- piek. De kennis van het eiland is bij de heer Pieterse bijzonder groot en hij heeft er veel relaties. Hij is dan ook op Texel "Albert Heijn". Zaterdagavond 19 maart j.l. was het dan zo ver. Voor filiaal 518 aan het Liesveld te Vlaardingen, was het afscheid nemen geblazen. De bedrijfsleider, de heer S. Woudstra, ging toen namelijk Simon verlaten en daarmee dus ook het filiaal. 17 jaar heeft hij bij Simon gewerkt, waarvan bijna twee in Vlaardingen. Via het HK was zijn loopbaan bij Simon opgevraagd zodat door één van de mede werkers van het filiaal een volledig overzicht werd gegeven. Een en ander doorspekt met humoris tische, en soms ook wel wat scherpe opmerkingen. Maar dat drukte uiter aard de pret niet. Nadat de heer Woudstra, namens alle medewerkers, succes was toegewenst in zijn nieuwe werkkring, werd hem een foto-album overhandigd van zijn laatste Simon- filiaal, n.l. Vlaardingen, met daarnaast een scheepsklokje voor zijn boot, waarop hij ongeveer 90% van zijn vrije tijd doorbracht. Hierna sprak de DL, de heer v. Houts nog enkele woorden van waardering en afscheid en overhandigde de scheidende BL een gevulde koek ter grootte van een verkeersbord. De heer Woudstra gaat namelijk werken bij een koekfabrikant, de Firma Drie hoek. Tenslotte kreeg dan zoals gebruikelijk de heer Woudstra het woord om de dankwoorden uil te spreken. Nadat het officiële gedeelte afgewerkt was, met de nodige spoed, werd dc avond verder doorgebracht in een ontspannen sfeer, waarbij de gezelligheid niet ontbrak. Tegen twee uur zondagmorgen was het feest afgelopen. Simon raakte een hele goede BI, kwijl! Personeel Simon fil. 518 O 25-jarig jubileum van de heer H. Matenaar Op zaterdag 18 juni a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer H. Mate naar als bediende in filiaal Rijn straat te Amsterdam in dienst trad bij Simon de Wit. Zijn loopbaan heeft zich vrijwel geheel in het zuiden van het land afgespeeld, want eer het eerste jaar dienstverband was verstre ken, was hij naar filiaal Heerlen overgeplaatst. Behoudens een korte periode in filiaal Benthuizerstraat in Rotter dam is de heer Matenaar het zui den steeds trouw gebleven. Via de gebruikelijke rangen werd hij in 1957 tot chef benoemd in het toenmalige filiaal Kruisstraat in Tilburg. In 1959 volgde een overplaatsing als chef naar filiaal Maastricht en in 1963 werd hij bedrijfsleider in de nieuwe supermarkt in Weert. Hier heeft hij tot 1 maart j.l. de scepter gezwaaid. Op deze laatste datum werd hij bedrijfsleider in zijn huidige filiaal Hoensbroek. 25-jarig zakenjubileum van de heer H. T. Dekker Op 16 juni 1977 is de heer H. T. Dekker 25 jaar in dienst bij ons bedrijf. Op zeer jeugdige leeftijd, zoals dat vroeger ging, is de heer Dekker gaan werken in de kleine bakkerij alwaar een zestig-urige werkweek normaal was. Na ca. 25 jaar bij diverse bakke rijen te hebben gewerkt is de heer Dekker bij Gebr. Hoeve in dienst getreden als bakker/bezorger. Na enige jaren is hij chef gewor den over de broodbakkerij in de Jacob van Lennepstraat te Am sterdam. Laatstelijk was de heer Dekker werkzaam als ploegenchef in de banketafdeling van het Produk- tiebedrijf Zwanenburg. Door omstandigheden zal het jubileum op 21 juni a.s. in huise lijke kring worden gevierd. Hier had uw kunnen staan; de gratis advertentie-rubriek voor alle medewerkers van Ahold. Voor inlichtingen over of opgave van advertenties: Redaktie-sccretariaat: Ankersmidplein 2, kamer 1702; Zaandam. Nadat Cor reeds 7 jaar en Marjan 4 jaar bij PB Zwanenburg werk zaam waren, hebben ze elkaar leren kennen, hetgeen resulteerde op 10 februari 1977 in het eerste PB Zwanenburg huwelijk. Marjan is als telefoniste/recep tioniste en Cor als onderhouds monteur werkzaam. Aan de felicitaties van de vele collega's die op hun receptie waren willen wij graag de onze toevoegen en hun veel geluk wen sen in hun huwelijk. Dankbetuigingen Daar het mij onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van belang stelling die ik bij mijn vertrek heb ondervonden, wil ik dit graag langs deze weg doen. Al diegenen, die persoonlijk, of met brieven, telegrammen, kado's, van hun belangstelling hebben blijk gegeven heel harte lijk dank mede namens mijn vrouw. De prachtige afscheidsavond die de bedrijfsleiders mij hebben aan geboden en de afscheidsreceptie op het hoofdkantoor zullen nog lang in mijn herinnering blijven. G. J. van Alphen -o- Graag wil ik ieder hartelijk dank zeggen voor de fijne dag die mij bezorgd is t.g.v. mijn 12Vi jarig jubileum. Met name Raad van Bestuur Ahold, Personeelsvereniging, chefs en collega's Bestelcentrale en mijn gewezen chef de heer Franken. Voor mij was het een onvergete lijke dag, waar ik met veel genoegen op kan terugzien. R. Kok-van Veen -o- Hierbij dank ik mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen die geholpen heeft om mijn 25- jarig zakenjubileum tot een niet te vergeten gebeurtenis te maken. J. Schill, E. Schill-Meinders en kinderen. Hartelijk dank aan dc directie Delailhandclsgroep Ahold B.V. en aan allen die hebben bijgedra gen om mij en mijn gezin een onvergetelijke dag te bezorgen met mijn 25-jarig diensljubileum. L. Vandeven Op vrijdag 11 maart 1977 werd door een noodlottig ongeval uit ons midden weggenomen PETER PIT oud 17 jaar. Hij werkte 2 jaar als part-timer 's zaterdags op de Deli-afdeling. Wij verliezen in hem een fijne medewerker en collega. Bedrijfsleider en collega's filiaal Albert Heijn Boulevard Enschede. Op 13 maart j.l. is in de leeftijd van 52 jaar overleden de heer G. A. BRINKHOF Vanaf februari 1964 was hij werk zaam als slager in de Centrale Slagerij te Amsterdam. Gedurende de laatste jaren kon hij in verband met zijn gezond heid zijn werkzaamheden niet meer vervullen.' Zijn collega's zullen aan hem den ken als een goed mens en een be kwaam vakman. Zijn vrouw en dochter wensen wij veel sterkte. Albert Heijn Supermart B.V. Tengevolge van de vliegramp op Tenerife op zondag 27 maart j.l. is overleden TINIGROENEWOUD, oud 16 jaar. Ook haar vader, moeder, zuster, zwager en twee neefjes verloren bij deze ramp het leven. Tini was werkzaam als part-time caissière in filiaal Amsterdam, Gulden Winckelplantsoen. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar haar familieleden. Albert Heijn Supermart B.V. Bij de vliepramp op Tenerife is op 27 maart j.l. overleden de heer WILLEM A. C. VAN EETEN, in de leeftijd van 28 jaar. De heer Van Eeten was magazijn medewerker op de afdeling groente en fruit van het Distri butiecentrum te Tilburg. Hij was een gewaardeerd mede werker en een goed collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familieleden. Bedrijfsleiding en medewerkers DC Tilburg. Met grote droefheid namen wij kennis van het plotseling overlij den op 2 april j.l. van Mevrouw PROF. DRS. C. W. VISSER De vele jaren die zij als hoog leraar heeft gewijd aan de huis- houdwetenschappen maakten dat zij, sinds 1969. als commissaris van onze vennootschap een zeer bijzondere plaats innam. Haar waardevolle bijdragen, maar vooral ook haar innemende persoonlijkheid, zullen wij .mis sen. Raad van Bestuur Op 1 april j.l. is op 70-jarige leef tijd overleden de lieer J. FLIPSE gepensioneerd bedrijfsleider van Albert Heijn. Moge hij ruste in vrede. 25-jarig zakenjubileum van de heer L. J. Pieterse

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 11