fii jfjg-lf.» If v MTVfi n s !V y 1 jbr r.; tvmUhtsud&lL mt m Nieuwjaarsreceptie tussen het broodvak en de droge soep A In Memoriam pagina 8 Op 1 maart 1937 trad de heer P. Kok in dienst bij Simon de Wit, op de afdeling C.M. admini stratie. Na gedurende de eerste maand wat wegwijs te zijn ge maakt op deze afdeling, ging hij van 1 april tot 1 oktober werken bij de expeditie. Van 1 oktober tot 1 januari 1942 bleef de heer Kok werkzaam bij de C.M. ad ministratie. Van 1 januari 1942 tot 15 augus tus 1946 werkte hij op de dis tributieafdeling. Van laatst genoemde datum tot heden is hij administratief medewerker bij de inkoopadministratie. Op 18 februari 1977 vierde de heer P. Prinse zijn 25-jarig zaken- jubileum bij Melkexport Stero- vita B. V. Hij startte zijn werkzaamheden in de beginperiode van de melk- levering aan het Am. Leger. Hij kwam terecht op de inpak- afdeling. Na enige jaren verwierf hij zich een plaats als vulmachine- bediende. Dit laatste is hij nog steeds tot volle tevredenheid van allen die met hem samenwerken. Dit is het team van de AH Super- mart aan de Vermiljoenweg in Zaandam dat tekende voor een record-omzet vers vlees in de kerstweek [week 52]. Een omzet zoals die nog nooit bij Albert Heijn was bereikt en die t.o.v. de kerstweek 1975 een stijging vertoonde van maar liefst Nogmaals presentatie commerciële jaarplan AHSM-ZB 1977 Op 11, 12, 13 en 14 januari werd het commerciële jaarplan voor 1977 gepre senteerd aan de sectorchefs van AHSM en de eerste verkopers van AHZB. Aangezien wij in onze januari-editie (op pag. 3) al ruimschoots aandacht hebben besteed aan de presentatie van het plan aan de bedrijfsleiders, kunnen we wat dat betreft thans kort zijn. Maar dat nu ook de sectorchefs en eerste verkopers over het plan werden geïnformeerd is toch wel een speciale vermelding waard. Het gehoor bestond uit circa 600 perso- De medewerkers van filiaal 1072 te Deventer kwamen zondag 2 januari in het filiaal bijeen om elkaar, los van de dagelijkse werkzaamheden, op ontspan nen wijze gelukkig nieuwjaar te wensen. Op de plaats, die enige dagen daarvoor nog het toneel was van een grote menigte winkelende klanten en tevens het werk terrein van een goed getraind team medewerkers, genoot men nu met zijn partners van een goed verzorgd hapje en drankje. Niet minder genoot men van het optre den van de 1072 AHBoys (Die Alte Rückers) die (geheel belangeloos) een herhaling gaven van hun recente optre den. Van dat optreden scoorden enige songs in het filiaal een hit, helaas konden deze de top 10 niet bereiken. De stemming en hilariteit waren daar echter niet minder om. Na dit optreden vervolgde men het bijeenzijn met een gezellig gesprek. Daarna keerde men huiswaarts, zich realiserend dat deze manier van nieuw jaar wensen (binnen Albert Heijn) ten Op 24 januari fl. was de voltal lige groep Alberto Beheerders en vervangers op het HK voor het bijwonen van de Landelijke Bij eenkomst 1977. Op deze dag zijn de jaarplannen gepresenteerd. Aan de zonnige gezichten kunt u zien, dat allen popelen om aan de slag te gaan. Het Alberto devies is nu dan ook: "Genoeg gepraat, aan de slag. eerste erg goed geslaagd was en ten tweede zeker voor herhaling vatbaar. W. van der Vlist filiaal 1072 Deventer P.S. Na ontvangst van dit bericht kregen wij een brief namens de groep Die Alte Rückers dat ze zich (tegen kleine vergoe ding) beschikbaar stellen voor perso- neelsfeestjes. Geïnteresseerden kunnen contact op nemen met Erik Wagenvoort: tel. 05700- 17398 Op 25 december j.l. is na een ziekte-periode op 54 jarige leeftijd overleden de heer A. J. GAL bedrijfsleider van ons filiaal Gijs- brecht van Amstelstraat 177 te Hilversum. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Albert Heijn Supermart B. V. Op 29 december 1976 overleed na een verkeersongeval EDDY DANIËLS in de leeftijd van 18 jaar. Eddy was in onze Centrale Slage rij te Maarssen werkzaam als zaterdaghulp. Wij zullen aan hem blijven den ken als een fijne vriend en collega. Mogen zijn ouders de kracht vinden dit plotselinge verlies te dragen. Bedrijfsleiding en medewerkers CS Maarssen Op 8 januari is in de leeftijd van 58 jaar overleden de heer J. VAN DEN BROEK De heer v. d. Broek heeft zijn funktie van bedrijfsleider van filiaal Gemert in januari 1970 moeten neerleggen om gezonds- heidsredenen. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn echtgenote en verdere familie. Albert Heijn Supermart B.V. Op 30 december j.l. is in de leeftijd van 79 jaar overleden de heer J. VAN NOORT Vóór zijn pensionering medewer ker van Sterovita Dordrecht. Op 7 januari j.l. overleed in de leeftijd van 65 jaar M. C. ANTENS Hij werd op 4 juli 1976 gepen sioneerd en was daarvoor werk zaam bij het Distributiecentrum in Tilburg. Op 8 januari j.l. overleed in de leeftijd van 75 jaar de heer S. R. DE VRIES gepensioneerd medewerker Zwanenburg. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u hartelijk dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, welke wij van u moch ten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa MAARTEN BAKKER Uit aller naam: G. Bakker-Schurink Wormerveer

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8