- ■■Hi t In Memoriam UB pagina 8 FLITSEN ék Op 21 januari 1977 viert de heer G. M. Oosterbroek zijn 25-jarig jubileum. De heer Oosterbroek, die vanaf zijn 16e jaar als schilder werk zaam is, kwam op 38 jarige leef tijd in dienst bij Meester. Ook als schilder: al moest men zich van de eerste "schilders-attributen" niet veel voorstellen n.l. slechts een paar wit-kwasten. In de loop der jaren is er enorm veel verbeterd. Naast het schil deren vervult de heer Oosterbroek nog diverse nevenfunkties zoals o.a. het asfalteren van daken. De heer Oosterbroek is al diverse jaren lid van het dagelijks bestuur van de Voedingsbond C.N. V., af deling Wijhe, waarvan laatstelijk als secretaris. Op 2 januari j.l. was de heer L. Vandeven 25 jaar in onze dienst. Hij is vanaf de start werkzaam geweest in de administratieve sector. Eerst bij Etos bakkerij en daarna bij de Etos brandstoffen en de Etos drogisterij. De heer Vandeven is thans werkzaam als administrateur in de Albert Heijn Supermart in Valkenswaard. Op 1 januari j.l. vierde de heer J. Oldejans zijn 25 jarig zaken - jubileum. Na een dienstverband van 28 oktober 1948 tot en met 24 de cember 1949, waarin de heer Oldejans met het roken van di verse worstsoorten was belast, trad hij op 26 januari 1953 op nieuw in dienst bij Meester. In de jaren die er op volgden slaagde de heer Oldejans erin het gehele slagersvak onder de knie te krijgen, wat blijkt uit diverse getuigschriften. Eind 1971 werd de heer Oldejans overgeplaatst naar de afdeling "Standaardisatie Grondstoffen", waar hij goed zijn draai heeft gevonden, wat moge blijken uit het feit dat hij bij af wezigheid de desbetreffende groepsleider vervangt. Op 4 februari 1977 viert de heer Theodorus v. d. Akker zijn 25- jarig zakenjubileum. De nu 53-jarige heer v. d. Akker trad per 4 februari 1952 als be diende in dienst van Etos. In de eerste zes jaar van dit dienst verband was hij als zodanig in 3 verschillende filialen werkzaam. Per 21-11-1958 werd hij be noemd tot filiaalleider in een ambachtelijke slagerij, welke funktie hij uitoefende tot 22-10- 1973. Vanaf deze laatste datum [overgang Etos naar A hold} is de heer v. d. Akker werkzaam als vliezer in de Centrale Slagerij te Eindhoven. Op 21 januari 1977 viert de heer J. Zwakenberg zijn 25-jarig jubi leum. Hij startte op 18-jarige leeftijd zijn werkzaamheden bij Meester, waarbij hij de eerste jaren de afstand Lemelerveld- Wijhe per fiets moest afleggen. De heer Zwakenberg heeft in de loop der jaren alle afdelingen doorlopen. Beginnend in de worststopperij heeft hij alle berei dingsprocessen van het vlees- warenbedrijf geleerd. Ook heeft hij diverse diploma's en getuig schriften van de slagersvakschool gehaald. In het maatschappelijk verkeer doet hij veel aan welzijnswerk, hierdoor geïnspireerd door Her wonnen Levenskracht, een instel ling van het N.K. V. Daarnaast is hij een verwoed zanger in één van de Wijhese koren. Op 1 februari 1952 trad Mej. J. Pulles in dienst van Etos in Eind hoven als administratief mede werkster voor de afdeling drogis terij. Er waren toen 6 filialen. Zij maakte de groei mee tot 44 filialen. Inmiddels was ze werk zaam als hoofd van de admini stratie, maar het commerciële deel trok meer. Eind 1964 werd Mej. Pulles dan ook benoemd tot assistente van de toenmalige bedrijfsleider/in koper. Bij de pensionering van deze bedrijfsleider werd mej. Pul les benoemd tot inkoopster voor de afdeling Drogisterijen. Vanaf september 1976 wordt de inkoop verzorgd door de Centrale Inkoop in Zaandam. Daar Mej. Pulles in hart en nieren een Bra bantse is, voelde ze er niet voor naar het Westen te verhuizen. Ze koos daarom voor ander werk en sinds-13 december j.l. heeft ze het beheer over de Etos discount drogisterij te Geldrop. Het jubi leum wordt op 1 februari n.m. gevierd in Eindhoven. Op 8 februari 1937 trad de heer G. Smit in dienst bij AH als be diende in filiaal Loenen a/d Vecht. Tot 12 augustus 1957 was hij o.a. bediende in filialen te Breukelen, Loenen, Hilversum, Utrecht en Zuilen. Alvorens de heer Smit in april 1958 benoemd werd tot bedrijfs leider in filiaal Hsselstein was hij nog ambulant reservechef. Op 16 november 1967 werd hij bedrijfs leider in filiaal Amersfoort, Van Randwijcklaan 85. In oktober van het jaar 1970 werd de heer Smit om gezondsheids- redenen ambulant in de groep van de heer L. Schneider. Vanaf 12 september 1973 is de heer Smit 1 dag per week vervangend be drijfsleider in filiaal Utrecht, Hdndelstraat 73. '.'ti'U Op 11 november j.l. werd in "Oud Leusden" te Leusden afscheid genomen van 7 bedrijfsleiders AHZB die de pensioengerechtigde leeftijd hebben bereikt. Het waren de heren C. Buys, J. Buy ten, J. Kamp, A. de Nijs, J. Schwartz, G. Sanderse en J. Verwoerd. Zij werden, tezamen met hun echtgenotes, verwelkomd door de heren P. G. Zwarts, A. J. Smout en H. Heeroma. Het was een bijzonder prettige dag, waarop uiteraard veel gebeurtenissen uit het verleden werden opgehaald. Eén der aanwezigen schreef ons: "Het was een dag om niet snel te vergeten en om dankbaar aan terug te denken. Op 4 januari 1977 was de heer E. Th. Groot 40 jaar in dienst van AHOLD. De heer Groot begon zijn loop baan als bediende in het Albert Heijn filiaal in Amstelveen en is daar, met een onderbreking door militaire dienst, gebleven tot 1949. Op 9 juni werd hij benoemd tot chef van het filiaal Parkweg in Voorburg. Hij heeft Albert Heijn vertegenwoordigd tot 15 decem ber 1960, op welke datum hij de leiding kreeg over de toen nieuwe ZB in Leidschendam. Op 24 maart 1972 begon er voor de heer Groot een geheel nieuwe fase in zijn loopbaan. Op die datum werd hij filiaalhouder van een ALBERTO-slijterij en wel op de Van Hogenhoucklaan te Den Haag. Toen de ALBERTO-orga- nisatie in oktober 1974 een zelf standige werkmaatschappij [bin nen AHOLDwerd, volgde zijn benoeming tot ALBERTO- beheerder. Mede door zijn enthousiasme en kennis van zaken is deze slijterij in de afgelopen jaren een van de meest succesvolle ALBERTO's geworden en nog steeds is het ver kopen van wijn en gedistilleerd zijn hobby. Als gevolg van de expansie van ALBERTO in de afgelopen jaren en de daarmee gepaard gaande uitbreiding van het aantal beheerders heeft de heer Groot vele nieuwe collega's ingewerkt. De heer J. Schill trad op 18 februari 1952 als winkelbediende in dienst bij Van Amerongen. Na de overname door Albert Heijn volgde de loopbaan die we in de filialen vaak tegenkomen n.l. Ie bediende, reserve-chef, bedrijfsleider. Tijdens deze oplei ding werkte de heer Schill in ver schillende filialen. De benoeming tot BL vond in 1959 plaats en wel van het filiaal Heisteeg. Het was het kleinste filiaal van AH, maar het had wel de grootste omzet per m2. In 1963 volgde overplaatsing naar filiaal Maasstraat en eind 1966 naar de administratieve buiten dienst. De heer Schill werd daar ingeschakeld bij het opnemen van voorraden in de filialen in Bra bant en Zeeland. In verband daarmee verhuisde de familie Schill naar Roosendaal. In 1971 verrichtte hij een onder zoek in het DC [non foodte Be verwijk. Na afloop daarvan werd hij gevraagd voor het DC te blijven werken. Na dit enige jaren te hebben gedaan, kwam DC Tilburg aan de beurt. Inmiddels werd de afdeling bedrijfsbeveili- ging opgericht, waarbij de werk zaamheden van de heer Schill werden ondergebracht. Hij houdt zich nu naast de klachtenbehan deling ook bezig met de beveili ging van de goederen onderweg. De familie Schill woont in Roo sendaal, Pootlaan 85. Op 13 oktober 1976 is plotseling overleden ELS VELDHUIZEN Els was 17 jaar oud en werkte als part-time caissière in het AH- filiaal 1100 te Den Bosch. Ze was een prettige medewerkster en collega. Bedrijfsleider en medewerkers filiaal AH Den Bosch, Helft- heuvelpassage Ten gevolge van een ongeval is op 28 november 1976 overleden JOHAN LIPPOLD op de leeftijd van 21 jaar. Johan vervulde zijn militaire dienstplicht. Daarvoor hebben wij hem leren kennen als een goed en gewaardeerd collega. Wij wensen zijn ouders, broer, zusje en verloofde Ria, veel sterkte toe in deze voor hen moeilijke dagen. Het gezamenlijke personeel van filiaal 1096, Emmen. Op 24 november j.l. is in de leef tijd van 60 jaar overleden de heer gepensioneerd bedrijfsleider van de AHZB in Nijkerk. Op 21 december j.l. is op 79- jarige leeftijd overleden de heer DIRK VAN STEEN Vóór zijn pensionering werkzaam bij het DC in Zaandam. Moge zij rusten in vrede. RECTIFICATIE JUBILEUMLIJST1977 Door een misverstand komt de heer C. Heerwaarden niet voor op de jubileum- lijst 1977. De heer Heerwaarden is werkzaam in filiaal 5547 en viert zijn 12 V2 jarig zaken- jubileum op 14 maart 1977. De rubriek Flitsjes is een gratis advertentie- rubriek voor alle medewerkers van Ahold. De advertenties dienen voorzien te zijn van naam en adres en/of telefoonnummer. Advertenties onder nummer kunnen niet worden geplaatst. De redaktie heeft het recht advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Voor deze rubriek bestemde advertenties inzenden aan Ahold nv afdeling Public Relations, Ankersmidplein 2, Zaandam. Heb 6-persoons caravan op camping w Gulpen, mooiste omgeving van Zuid- Limburg. Wil voor de zomervakantie 1977, 2 of 3 weken ruilen met soort gelijke caravan aan zee! Zij die belangstelling hebben contact opnemen met G. J. Wagenvoort, Aker straat 65, Spekholzerheide, tel. 045- 413316, na 18 uur. Wie kan mij helpen aan foto's, afbeel dingen, kranteknipsels enz. van (ver dwenen) Zaanse windmolens? Eventueel tegen betaling. R. Luttikhui- zen, Oost Dorsch 106, Zaandam (075- 177037) Ahold NV Zaandam, afd. Ver- zekeringen-1718, telefoon 075-592902.

Personeelsbladen | 1977 | | pagina 8