Aandeelhouders Ahold opgelet! TIENDE ZB-WARENHUIS Brugrestaurant Barchon voor de winter glasdicht Miro Enschede geopend Met de beste wensen.. BM^él!L>« verder in deze Flitsen SAHÖÖ2ÖÖÖ390 flitsen I DO 1™ 33-ste jaargang no. 10 - december 1976 Vergeet u niet vóór 31 december uw dividendbewijzen no. 14 bij de AmRoBank of een andere bank in te léveren ter verkrijging van de uit te keren bonus van 25% ten laste van de fiscaalvrije agioreserve. Indien uw stukken zich in open bewaameming bij een bank bevinden, wacht u rustig tot u bericht krijgt van die bank. Heeft u nog personeelsaandelen [certificaten], zend die dan onmiddellijk aan HK Westzijde k. 510 ter inwisseling tegen de originele aandelen, want alleen daaraan zit het geldige dividendbewijs no. 14. Voor het inwisselen van de dividendbewijzen no. 14 tegen bonusaandelen gaat u naar een bank. Voor nadere informatie zie Flitsen oktobereditie, frontpagina, en novembereditie, pagina 2. Een flitsende Sint, een kindervrind, van Madrid tot Zaandam zijn gading vindt. Hij bedient ef zichzelf, aha! 't Is goed dat ik weer eens naar Ahold ga. Voor de klanten een feest, voor de kassa 's het meest, maar december betekent ook veel extra drukte voor 't personeel. De bouw van het nieuwe AC brugrestaurant bij Barchon aan de grote E5 van Brussel naar Liège vordert gestaag. Men verwacht het gebouw nog voor de komende winter glasdicht te hebben. Dit brugrestaurant in optima forma, dat als een brug over de weg heen wordt gebouwd, wordt het eerste restaurant van deze vorm en omvang in België. Voor nadere bizonderheden verwijzen we naar de voorpagina van het augustus-nummer van Flitsen. De Flitsen-redactie, heus waar, weet hoe het is, dus vandaar ook voor jullie, lieve mensen, onze allerbeste wensen. narissen -- zal de Miro te Enschede een iets uitgebreider koopcentrum worden dan elders het geval is. Deze concessio narissen bevinden zich in het gebouw, maar buiten de Miro-kassa's. Buiten de kassa s bevinden zich voorts nog een Jobby, een Miro-gedestiileerd, een Miro- tabakswaren, en ten slotte een eigen af deling voor boeken, tijdschriften, gram mofoonplaten en geluidsbanden. Foto links boven: Een overzicht van het parkeerterrein. In het midden de boodschappen wagentjes. Foto links onder: Een opname waarop de brede winkel paden laten zien hoe prettig het winkelen is in de nieuwe Miro Enschede. OR- en COR-nieuws pag. 2 Jan Belier en de ZZBO pag. 3 Flitsen kan niet fiitsender pag. 4 Normering en programmering een momentopname pag. 6 en 7 Slachtoffer spelen een vak apart pag. 10 Op woensdag 10 november jl. vond de officiële opening plaats van het Miro zelfbedie ningswarenhuis te Enschede, tiende in de reeks van ZB- warenhuizen in het nu ruim 5- jarig bestaan van Miro b.v. te Zaandam. In het zelfbedieningswarenhuis vinden ongeveer driehonderd mensen werk, te weten honderd voor hele dagen en twee honderd als part-timers. De totale vloeroppervlakte bedraagt cir ca 8000 vierkante meter, waarvan circa 6100 beschikbaar is voor de verkoop. Het aantal kassa's is twintig. Het par keerterrein biedt plaats aan 750 auto's Er komt een benzinestation met acht pompen, ook voor diesei. Door de aanwezigheid van diverse zelf standige winkelbedrijven - concessio-

Personeelsbladen | 1976 | | pagina 1