'Slagers' huwelijk In memoriam pagina 8 FLITSEN Op 7 november jl. vierde de heer W. M. Braam, distriktsleider van Simon voor het noorden en oosten van het land, zijn 25-jarig zakenjubileum. De heer Govers speldde hem het gouden insigne op tijdens een feestelijke bijeenkomst in het personeelsrestaurant van het HK Westzijde, in aanwezigheid van o.a. mevrouw Braam, de beide dochters en de bedrijfsleiders uit het distrikt van de heer Braam. Op 2 december jl. vierde de heer], A. de Groot zijn 40-jarig zakenjubileum. De heer De Groot was indertijd werkzaam in de timmerwinkel van Simon de Wit. Op de foto de heer De Groot met zijn echtgenote. Op 16 december jl. was het veer tig jaar geleden dat de heer J. Le gerstee in dienst trad van Albert Heijn NV. Dit feit werd graag aangegrepen om er in kleine kring aandacht aan te besteden. Een bijeenkomst die door de heer en mevrouw Legerstee en alle aanwezigen met plezier werd bij gewoond. De heer D. Buysman, Pro Patria- straat 95, Zaandam viert op 14 ™aart a s. zijn 25-jarig jubileum. Na eerst in verschillende AH- f lialen gewerkt te hebben, kwam hij in de vijftiger jaren naar het hoofdkantoor. Hij is daar thans werkzaam als medewerker op de afdeling Planning AH Super- Op 23 maart 1951 trad de heer G. J. Drost in dienst op het hoofd kantoor van Albert Heijn. Hij vervulde de funktie van assistent chef op de afdeling Bestelling. Thans is hij werkzaam op de af deling Vrienden van de Goede Wijn lzie de zeer sprekende foto!J, waar hij tevens assistent chef is. Op 4 december jl. vierde de heer F. A. A. M. Schellekens, werk zaam als slager in de Centrale Slagerij te Eindhoven zijn 25-jarig jubileum. De heer H. den Hoed [r.J, bedrijfsleider van de Cen trale Slagerij, overhandigde hem het AH-insigne. De heer L. M. van der Houdt kwam op 19 maart 1951 in dienst bij Albert Heijn als winkelbedien de in filiaal Waalwijk. Via Til burg, opnieuw Waalwijk, Ooster hout, opnieuw Tilburg en Am sterdam werd hij op 1 februari 1960 benoemd tot assistent-chef. Toen ging het snel: op 29 augus tus 1960 werd hij reserve chef en op 7 maart 1961 werd hij be noemd tot bedrijfsleider in de Scheldestraat te Amsterdam. Op 15 februari 1965 overgeplaatst naar de stad waar hij zijn loop baan begon [Waalwijk], en op 11 december 1968 als ZBBL naar zijn huidige filiaal te St. Oeden- rode. Markt 20. Huisadres: Markt 22, St. Oedenrode. De heer A. J. Zwarts, Postjesweg 203", Amsterdam-West, kwam in dienst op 23 maart 1936 als bediende in een AH-filiaal te Oosterbeek, toen uiteraard een bedieningszaak. Via Arnhem, Amersfoort, Ede, Renkum en weer twee filialen in Arnhem werd hij op 9 juni 1941 tegen een vast werkloon van f 32,50 be noemd tot bedrijfsleider in Am sterdam, filiaal P. C. Hooftstraat. De arbeidsovereenkomst die toen werd gesloten, bevatte o.a. de volgende bepaling: "De werk nemer verbindt zich om zijn vrouw binnen twee maanden na de aanvaarding van zijn funktie geheel met het vak op de hoogte te brengen, zoodat zij in staat is om, indien zich naar het oordeel van den werkgever een noodgeval voordoet, in de zaak behulpzaam te zijn". De heer Zwarts is twintig jaar be drijfsleider in de P. C. Hooftstraat geweest. Toen werd hij overge plaatst naar het filiaal Aug. Allebéplein 12 te Amsterdam, en werd per 1 januari 1968 bedrijfs leider Kleinere Supermart [KSMBL], Helaas moest hij deze funktie om gezondheidsredenen neerleggen per 1 januari 1973. Sindsdien verricht hij administra tieve werkzaamheden ten behoeve van de filialen in de hoofdstad. De heer H. L. van Riel, Nieuw- straat 10 te Wijhe, trad op 12 maart 1951 in dienst bij Meester. In een snel tempo doorliep hij het gehele bedrijf en vervulde tot en met 1965 de funktie van worst stopper op de afdeling worstberei ding. Begin 1966 werd hij roker/ steriliseer der. Deze funktie ver vult hij nu nog als ploegbaas. Het jubileum wordt op 12 maart a.s. gevierd. Op 27 maart a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer D. Hilber- ding, bedrijfsleider van deSimon- supermarkt te Wageningen, in dienst trad bij Simon de Wit. Als bediende in 1951 in Amster dam begonnen, werd hij in 1953 benoemd tot controleur, om in '58 de leiding op zich te nemen van het toenmalige filiaal Schie- damseweg te Rotterdam. Zowel in de periode van zijn controleur schap als in het eerste jaar van zijn BL-schap was hij tussentijds werkzaam als beheerder nu bedrijfsleider genoemd van de Toko-kampwinkel op camping De Maarnseberg te Maarn [drie seizoenen Van 1959 tot 1964 gaf hij leiding aan het filiaal Minkmaatstraat te Enschede [in die periode nog SM], maar in 1964 volgde over plaatsing naar het nieuwe filiaal in Wageningen, nu in omzet de grootste Simon-supermarkt. Een overplaatsing overigens, waarmee het echtpaar Hilberding ook privé een groot genoegen werd gedaan! Het jubileum wordt gevierd op vrijdag 26 maart in hotel Camp- man, Rijksweg 188, Renkum. De receptie vindt plaats van 20.00- 23.00 uur Op 9 januari jl. trouwden mej. M. Dijkstra en de heer W. H. Swart. Zij is werkzaam als inpak- ster in de Centrale Slagerij te Zaandam, hij als slager. Een echt AH-huwelijk dus, het geen merkbaar was aan de ruime belangstelling van die kant. Ook wij wensen de heer en mevrouw Swart veel geluk! Op 21 december jl. is op 50-jarige leeftijd overleden mevrouw C. SCHALKS-VOGEL Sinds februari 1974 was zij part time werkzaam als kantine- beheerster in de Albert Heijn Supermart Eindhoven, Limburg- laan. Onze gedachten en ons mede leven gaan uit naar haar echt genoot en kinderen. Direktie Detailhandelsgroep Ahold BV De laatste week in januari ont vingen wij het droeve bericht dat op noodlottige wijze om het leven was gekomen onze collega en medewerker BEN KNOL op de leeftijd van 46 jaar. Ben was sinds 18 september 1957 in dienst bij de Produktiebedrij- ven te Zaandam, werkzaam op de wijnafdeling; de laatste jaren bij het Genootschap Vrienden van de Goede Wijn. Wij, de collega's, verliezen in Ben een goede vriend, waar we immer op konden rekenen. Zaterdag 31 januari jl. zijn wij aanwezig geweest bij zijn krema- tie in "Westgaarde" Amsterdam. AH Produktiebedrijven Op 67-jarige leeftijd is overleden de heer MARINUS VAN DER MATTEN Voor zijn pensionering medewer ker Sterovita Dordrecht. Op 7 december jl. is op 64-jarige leeftijd overleden de heer MARTIN L. VAN GEFFEN De heer Van Geffen, medewerker Hermetica, kon in verband met ziekte zijn werkzaamheden al enige tijd niet meer uitvoeren. Op 7 januari jl. is na een lang durige ziekte op 57-jarige leeftijd overleden de heer PIETER RUITENBERG In verband met zijn ziekte kon hij de laatste jaren zijn funktie niet meer vervullen. Daarvóór was hij werkzaam bij Sterovita en op het hoofdkantoor in Zaandam. Op 24 januari jl. is op 68-jarige leeftijd overleden de heer JOHANNES CORNELIS PLEUNE Voor zijn pensionering werkzaam in het distributiecentrum Rotter dam. -o- Op 29 januari 1976 is op 81-jarige leeftijd overleden de heer HENDRIKUS BERNARDUS BRANDT De heer Brandt was voor zijn pensionering medewerker bij For mosa. Mogen zij rusten in vrede. Op zaterdag 13 maart a.s. houdt onze vereniging "Amathysta" uit Purmerend wederom haar bekende 'stenenbeurs' in de Teun Sabelschool (naast het politie bureau), Stationsstraat te Zaandam. Veel eigen vondsten van mooie kristal- groepen en eigen gemaakte sieraden vallen te bewonderen. Elke vijftigste bezoeker ontvangt een kleine verrassing. Toegang f 1,50 per persoon. Geopend van 9.00-17.00 uur. Zelf sta ik op de beurs met fluorescerend gesteente, ook eigen vondsten. G. de Beurs-Mersmann

Personeelsbladen | 1976 | | pagina 8