LANDDAGEN' WAREN EEN SUCCES Fraaie tekeningen voor Raad van Bestuur AH, Simon en Alberto brachten bedrijfsleiders bijeen Eerste Twentse Bowling komt in nieuwe Netto-markt INGEGANE PENSIOENEN VERHOOGD personeelsblad ahold n.v. verder in deze Flitsen flitsen I DO iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii SAH002000383 Flitsen Landelijk februari 1976 33-ste jaargang no. 2 februari 1976 Conny Vink: dóórgaan! In de op 25 februari te openen nieuwe Netto-markt aan de Hengelosestraat zal de kelder verdieping worden ingericht als Bowling. Gezien de vele voorbereidingen voor de acht tien te plaatsen banen zal de bowling nog niet op 25 febru ari geopend kunnen worden, doch enkele maanden later. De overige afdelingen zullen dan echter wel voor het grootste gedeelte gereed zijn. Onder één dak zullen er uiteinde lijk aanwezig zijn een Slagerij (fa. Wage- mans), Kaasafdeling (fa. Waayer), Dro gisterij (fa. Mertens), Meubelen, Tapij ten, Gordijnstoffen, Textiel en Camping (fa. Leen Bakker), Slijterij (v. d. Velde), Warme bakker (fa. Schotsman), Ban ketbakker (fa. Veldhof), Bloemen (fa. Oostindie), Fotoshop (fa. Wolt), Disco bar (fa. Suers), Sieraden en ander Iranees handwerk (fa. Sawodju). De af delingen Levensmiddelen, Groente en Fruit en Huishoudelijke artikelen wor den geëxploiteerd door Verbrumar B.V. Daarnaast komt er een afdeling Schoe nen. Over deze nieuwe Netto-markt die aan de rand van het centrum van de stad is gelegen is heel wat afgepraat. Toen de plannen definitieve vorm kregen is voor al door medewerking van de betrokken afdelingen van de gemeente in betrek kelijk korte termijn de ingrijpende ver bouwing gereed gekomen. Door de gunstige ligging ook ten opzich te van trein- en busstation en de ruime parkeermogelijkheid zal deze tweede Netto-markt in Enschede ook voor velen uit de omtrek een nuttige functie heb ben. De zestig winkeliers verenigd in de stichting "Kruispunt de Graaff" zijn met de nieuwe vestiging bijzonder inge nomen daar het dit stadsdeel nog aan trekkelijker zal maken. De Netto-markt opent woensdag 25 februari om 9.00 uur haar poorten. Voor de bijna 400 AHSM- en AHZB- bedrijfsleiders werd een drietal voorlich tingsdagen georganiseerd. De 108 Simön-, 27 S-Discount-, de 34 Toko- en 13 Nettomarkt-BL's ontmoet ten elkaar (voor het eerst met echtgeno tes en verloofden) tijdens een enerveren de landdag' in de Rotterdamse Doelen, onder het veelzeggende motto: "Simon houdt van u". En Alberto's originele televisiemuis - "moge hij een lang staartje krijgen!" - werd voor het eerst vertoond in de film zaal van het hoofdkantoor te Zaandam aan veertig enthousiaste filialen - be heerders. Deze 'landdagen' bleken een duidelijk succes, getuige het optimisme van vele sprekers enerzijds en het positieve effekt dat 'de boodschap per werkmaatschap pij' had op de BL's. Zangeres Conny Vink (foto) onderstreepte dit nog eens extra in haar liedjespotpourri met als thema "Dóórgaan" tijdens de Simon- landdag te Rotterdam. Voor interviews en uitgebreide verslag geving, zie pagina 3 en 5 (Albert Heijn), pagina 4 (Simon de Wit) en pagina 5 (Alberto). J. F. Froonhof C. Gofers en G. J. Heijn v.l.n.r. in geanimeerd gesprek. Ostara-parken zjjn voor het hele gezin pag. 2 Opleiding AHSM in banen geleid pag. 3 Op pagina 4 "Houdt Simon van U" AHZB wil ambitieus plan waarmaken pag. 5 Boekhouding en administratie spreken op de pagina's 6, 7 en 9 een pittig woordje mee Personalia vindt U op pag. 8 Op pag. 9 vertelt Arie Abbink uit de Achterhoek over zijn hobby: zwerven door vreemde landen Lezers schrijven ons op pag. 10 Hoe een vakantiebuisje aanvragen pag.11 Op 15 januari j.l. bood de heer Ir. J. den Hollander namens het voormalig be stuur van de Etos Coöperatieve Ver- bruiksvereniging U.A. onderstaande te keningen aan aan de Raad van Bestuur. De heer J. van Meer ontving de tekenin gen namens de Raad van Bestuur. De tekeningen werden vervaardigd door Mirjam Verhoeff. Als enig materiaal werd gebruikt een zwart graphiet pot lood en een gummetje. De palm van haar hand zorgde voor het uitwerken van de zachte tinten. Deze kunstenares, die woonachtig is in Schijndel, studeerde in vele delen van de wereld. Reeds van het begin af toonde zij daarbij een passie voor paarden. Als een van de weinigen mag zij ook tekeningen maken in de befaamde Spaanse Rij school in Wenen. Zij bezoekt deze school dan ook regelmatig. Voor haar treffende tekeningen doet zij veel inspiratie op bij haar eigen paard, een fraaie Trakehner. De tekeningen zijn bijzonder mooi en het is zeker de moeite waard om, wan neer u in de buurt bent, ze te gaan be kijken. Ze hangen in het personeelsres- '.aurant van het kantoor Ankersmid- plein. Op pag. 12 geen "Eigen Wijs" maar wel nieuws over de Stichting Museumwinkei Met ingang van de eerste periode van 1976 zijn de ingegane pensioenen van de niet voortijdig vertrokken gepensioneerden met zes procent verhoogd. Voor de financiering van deze verhoging, alsmede voor de financiering van de voorwaardelijke verhogingen van 1 januari 1974 tot 1 januari 1975 is door Ahold NV een bedrag van een miljoen gulden beschikbaar gesteld. De rest van het benodigde bedrag zal ten laste van de reserves van het pensioen fonds worden gebracht. Hiermee is de situatie ontstaan, dat de gepensioneerden op alle verhogingen een onvoorwaardelijk recht kunnen doen gelden. De uitbetaling van de tot op heden toegekende toeslagen is dus niet meer afhankelijk van de resul taten van het fonds.

Personeelsbladen | 1976 | | pagina 1