GESLAAGD! In memoriam Dankbetuigingen pagina 8 FLITSEN Op 23 oktober jl. werd tijdens de heropening van het filiaal S-Discount te Valkenswaard het jubileum gevierd van vier jubilarissen, die vijfjaar en langer werkzaam waren in hetzelfde filiaal. Een en ander vond plaats onder leiding van distriktsleider, de heer L. Britsemmer, en bedrijfsleider, de heer W. van Casteren. De volgende dames werden in de bloemetjes gezet: mevrouw E. A. L. Ramaekers-Soors [5- jarig jubileum], mevrouw E. C. H. Schoemans-Hermans [5], mevrouw G. P. H. van Deursen-Kanen [6] en mej. A. L. M. van Ham 6 Als scheidsrechter (voetbal) in de afde ling Limburg aan U de vraag: Wie wil mij helpen aan scheidsrechtersattribu- ten in de vorm van emblemen, boeken, speldjes, magazines enz.? Onkosten worden gaarne door mij vergoed. L. Simons Angelastraat 20 KERKRADE (L) Voor mijn verzameling zoek ik alles wat op "Anton Pieck" betrekking heeft: kaarten, kalenderbladen, enz. Wie kan mij helpen? Mevr. P. v. d. Woude Wilhelminastraat 4 ZAANDIJK Wie kan mij helpen aan: Albumplaatjes, albums met of zonder plaatjes, zowel oud als nieuw. Onkosten worden ver goed. Eventueel ruilen. M. Schoenmaker Wandelaarstraat 14 WORMER O— Op 11 december jl. is op 82-jarige leeftijd overleden de heer DIRK MAREES Op dinsdag 25 november jl. werd aan dertien geslaagde Supermartbedriifs- leiders hun diploma uitgereikt door de heer R. L. H. Beiiers. Van links naar rechts en van boven naar beneden: K. A. Loonstra, N. van der Velde, J. D. Floor, Th. Janssen, D. Bier en J. A. van Ham, D. Hulsman, C. A. J. G M Houtermans, J. P. L. M. G. Gelauff, J. H. B. Snater, S. H. Woldendorp, G. de Rijke, J. M. M. Gillissen en de heer Beijers tijdens zijn toespraak. Van harte proficiat! Op 6 november jl. was de heer AW. Tel, bedrijfsleider van Simon [en goochelaar, zie elders in deze Flitsen], Burg. Reigerstraat te Utrecht, 25 jaar in dienst bij Simon de Wit. Mevrouw Tel kijkt lachend toe hoe haar echtgenoot het gouden insigne krijgt opgespeld door de heer Th. van Duimen. Op 27 november jl. vierde de heerA. P. M. de Brouwer, slager in de Centrale Slagerij te Eindhoven, zijn 25-jarig jubileum. De heer J. Rommertz [r.] feliciteert hem met dit heuglijke feit. Mijn 80ste verjaardag is voor mij een onvergetelijke dag geworden. Te meer omdat ik van zo vele oud-medewerkers een felicitatie ontving in de vorm van een brief, briefkaart of telegram. Voor alle hartelijkheid die ik op die dag heb ervaren, mijn hartelijke dank. Met vriendelijke groeten, G. Heijn —O— neelsfonds, collega's en vrienden voor de belangstelling en cadeaus bij de viering van mijn 25-jarig zakenjubileum. Tevens gaat onze dank uit naar de afdeling Personeelszaken HK en het Personeelsrestaurant voor de perfekte organisatie van de receptie, welke de viering van dit jubileum volledig deed slagen. K. Hos Hoofdboekhouding Detailhandelsgroep -O— Op 30 oktober jl. zijn Christien Reinink en Joop Post in het I huwelijk getreden. Christien is werkzaam als verkoopster drog- metica in filiaal 1159 te Meppel, Joop is sektorchef "houdbaar" in filiaal 1070 te Zwolle. Van harte gelukgewenst met dit huwelijk Gaarne wil ik, mede namens mijn zoon, allen die belangstelling toonden bij het overlijden van mijn man, hartelijk dank zeggen voor het medeleven. De belangstelling was zo groot, dat het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken. D. Michies-Lust Op 4 december jl. is op 82-jarige leeftijd overleden de heer GERRIT ONRUST De heer Onrust was destijds de eerste chef van de bouwafdeling. -O- Op 10 december jl. is op 72-jarige leeftijd overleden de heer HENDRIKUS DOROTHEUS CORNELIS DE JONG De heer De Jong was destijds bedrijfsleider bij Albert Heijn. Op 26 november jl. zijn Silvia Sciaroni en Ron Aansorgh getrouwd. Ze werken allebei in filiaal Van Muijlwijkstraat te Arnhem. Silvia begon bij de kassa en doet nu de kantine, Ron komt van filiaal Doetinchem [kruidenierswaren] maar is nu vleesverkoper in 1016. Na een maandenlange verkering [waar niemand van afwist!] zijn ze getrouwd. Twintig medewerkers bezochten de bruiloft in Etten bij Terborg en boden een koffiezetapparaat aan; de afdeling Vers gaf nog een cassette [gebak]. Na een heerlijk feest ging iedereen nuchter huiswaarts. Namens alle medewerkers, Arie Abbink Vóór zijn pensionering werkzaam in de filialen van Albert Heijn. O— Op 16 december jl. is op 65-jarige leeftijd overleden de heer G. A. W. VELDKAMP Vóór zijn pensionering werkzaam bij Albert Heijn als voorraad- opnemer. Mogen zij rusten in vrede. Mede namens mijn echtgenote bedank ik Raad van Bestuur, Directie Detail handelsgroep, BL's GL's en vele col lega's voor hun belangstellingen cadeaus bij mijn afscheid. Een op zich moeilijke dag werd door uw hartelijke belangstelling tot een goede dag. L. M. de Haas O— Hartelijk dank, mede namens mijn echt genote, aan Raad van Bestuur Ahold, Directie Detailhandelsgroep, Perso-

Personeelsbladen | 1976 | | pagina 8