In memoriam Dankbetuiging FLITSEN De heer S. Roolker koffiebrander, was op 10 juli jl. 25 jaar in dienst bij AH. De heer H. La maker speldt hem het AH-insigne op. Op 12 september was de heer G. Sclietselaar, me dewerker verpakkingsaf deling, aan de beurt. Hij was echter 40 jaar in dienst. De heer C. Breed- veld, wethouder van de gemeente Zaanstad, reikt de koninklijke onder scheiding uit. De heer M. Meijer (r.), op 24 september jl. 40 jaar in dienst bij AH, wordt door de heer F. I. Ahl- qvist gefeliciteerd met het ontvangen van de ere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nas sau (in b%ons). De heer Meijer begon in 1935 als winkelbediende. Als zo danig heeft hij in ver schillende filialen in Am sterdam gewerkt. Vanaf 7 mei 1949 tot heden is hij etaleur. PAGINA 9 Op 23 oktober jl. is op 79-jarige leeftijd over leden mevrouw AGNES THIEL Vóór haar pensionering werkzaam bij Sterovita Amsterdam. Op 2 november jl. is op 83-jarige leeftijd over leden de heer ff" B. KIEZENBRINK Vfcr zijn pensionering medewerker van Meester Wijhtr BV. - - Op 4 november jl. is op 88-jarige leeftijd over leden de heer J. HOENDERDOS Vóór zijn pensionering medewerker van Simon de Wit BV. Mogen zij rusten in vrede. Op 8 november jL is plot seling overleden mevrouw V. E. VAN PANHUYS Hoofd Opleidingen van de Detailhandelsgroep Ahold BV. Hoewel me vrouw Van Panhuys nog maar ruim een half jaar bij ons werkzaam was, heeft zij vooral bij dege nen die nauw met haar samenwerkten een leeg te achtergelaten. We zul len haar persoonlijkheid, haai- kennis en haar in breng missen. Directie Detailhandels- groep Ahold BV Op 10 november jl. is op 64-jarige leeftijd over leden de heer WILLEM NEUZING De heer Neijzing trad in dienst als medewerker op het hoofdkantoor in okto ber 1960. Hij was tot no vember 1971 een gewaar deerd medewerker op de afdeling faktuurcontrole. In verband met zijn ge zondheid moest hij toen helaas zijn werkzaamhe den beëindigen. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naai zij n familie. Directie Detailhandels- groep Ahold BV De heer P. W. Schipper, werkzaam op de wijn tank-afdeling, vierde op 18 september jl. zijn 25- jarig zaken jubileum. Ook hij ontving het AH-in- signe van de heer La maker. =n'ilifJtiilIrl-lliiiilllWlllHIIHiiiiiMliililiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii' De heer H. Blom, Lu- therhof 42 te Hilversum is op 15 januari a.s. 25 jaar in dienst van AH. Begonnen als bediende in filiaal Spotvogellaan te Den Haag, werd hij op 28 julie 1953 benoemd tot bedrijfsleider van filiaal Sloterweg in Rotterdam. Vervolgens was hij be drijfsleider in de (Haag se) filialen Spotvogellaan, Frederik Hendriklaan, Leyweg en de Stede. Op 12 april 1966 verliet hij Den Haag om het fili aal in IJmuiden te gaan leiden. Van 3 juli 1967 tot 1 januari 1975 was de heer Blom bedrijfsleider in Hilversum. Op deze laatste datum volgde zijn benoeming tot zoneman ager. De heer H. Leijenaar (van de kievitseieren)bedrijfsleider Simon Schrans te Leeuwardenvierde op 11 september jl. zijn 25-jarig zakenjubileum. Hij ontving het insigne van de heer Th. van Duimen. De heer A. H. van Roon, bedrijfsleider van de AH Super- mart te Hellevoetsluis, vierde op 9 oktober jl. zijn 25-jarig jubileum. Het gouden AH-insigne ivordt hem opgespeld door de heer J. C. 't Hart. De heer J. F. M. van Mierlo, karbonadehakker in de Cen trale Slagerij in Eindhoven, vierde op 4 november jl. zijn 40-jarig jubileum. De heer J. Rommertz speldt hem het gouden yAH~insigne op. Op 3 oktober jl. vierde de heer K. Hos zijn 25-jarig jubi leum. Hij begon in 1950 bij Simon de Wil op de afdeling Inkoopadministratie. Van 1 januari 1955 tot 16 januari 1956 was hij werkzaam op de afdeling Centraal Magazijn-admini stratie. Daarna werd hij overgeplaatst naar de afdeling Hoofdboekhouding Simon de Wil, waar hij thans werkzaam is als hoofd van deze afdeling. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op 16 oktober jl. afscheid genomen van de heer J. Koppen (l). De heer Koppen was vanaf 1933 bij AH in dienst, o.a. als bedrijfsleider van de filialen Maasstraat, Beethovenstraat en Stationweg te Amsterdam. Helaas heeft hij vanaf begin 1973 om gezondheidsredenen zijn werk niet meer kunnen uitvoeren. Wij wensen hem en zijn gezin nog vele plezierige jaren toe. In oktober 1978 viert het school bestuur van de HTS „A" het 100- jarig bestaan. Ter gelegenheid daarvan wil men een gids van afgestudeerden uit geven. De volgendi gegevens van afge studeerden worden gevraagd: Naam - voorletters - adres - tele foon - functie - werkgever - afstu deerrichting - afstudeerjaar - stam boeknummer. Mochten er onder de lezers van Flitsen afgestudeerden HTS „A" zijn, dan graóg opgave van de ge vraagde gegevens naar: HTS „Amsterdam", Postbus 7090 AMSTERDAM' Met vermelding van: „Ingenieurs- Op 7 januari a.s. is de heer A. Vermey 25 jaar in dienst van AH. Van 1951 tot medio 1961 vervulde hij de funktie van win kelbediende in Bilthoven, Den Dolder, Jutphaas en Utrecht (Jan van Scorel- straat en Hdndélstraat) Daarna tuas hij reserve- chef, tot zijn benoeming tot bedrijfsleider van fili aal Ant. Mattheusstraat 26 in Utrecht op 24 maart 1966. Hij bleef daar tot eind april 1968 en ver huisde toen naar filiaal Rozenburg, Raadhuisplein 10. Van 27 april 1970 tot 5 september 1975 zwaaide hij de scepter in filiaal Heerhugowaard, Raad huisstraat 22. Vanaf die datum is de heer Vermey bedrijfsleider van het fi liaal Pijnacker, Raadhuis plein 12. Hierbij valt op dat de gemeenten telkens andere zijn, maar dat het woord „raadhuis" steeds in het adres voorkomt. In af wachting van zijn verhui zing naar Pijnacker is de heer Vermey woonachtig te HeerhugowaardRaad huisstraat 40! Mede namens mijn vrouw pn kinderen-teil ikic har telijk danken voor de vele vriendelijke woorden, de schitterende cadeaus en bloemen die ik ter ge legenheid van mijn af scheid i.v.m. mijn pen sionering mocht ontvan gen. Het was een prach tige middag! W. P. J. Coppée Pieter Pauwstraat 21 Zaandam

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 9