ook in pensioenfonds Vriessuper kondigt nieuw tijdperk aan Parttimers nu mm w AH's muziekkorps viert gouden jubileum Verder in deze Flitsen Na twee jaar intensieve voorbereiding liiHinniiiniaii Laag aanbod Benoeming SAH002000381 Flitsen Landelijk december 1975 personeelsblad ahold n.v. 32e jaargang nr. 10 december 1975 Zij die zich de dertiger jaren kunnen herinneren, kennen deze kreet nog wei. Boffie. het pittige ventje dat in de gekste situaties de mensen naar zich toe trok met een groot blad vol dam pende koppen koffie. Het oorspronkelijke idee van de toenmalige reclann- ehef van AH. de heer Valk. werd door de Engelse teke naar Harper op vele manie ren uitgewerkt. Er waren prijsvragen, stripboekjes, kwartetspelen en er was zelb een door Louis Davids ge zonnen Boffie-lied. Albert Heijn gaat deze vooroorlogse herinneringen nog eenmaal ophalen door in de loop van deze maand een pak Boffie-koffie aan te bieden. De koffiespecialis- 'len van AH hebben hier voor de originele receptuur geraadpleegd om op basis daarvan de echte Boffieme- lange te kunnen samenstel len. liet 250 grams pak (win kelwaarde 2,70) zal als éénmalige kerstaanbieding w orden aangeboden voor 1.98. De afbeeldingen hierbij geven een beeld van de Bof- fieadvertenties, zoals Harper deze iu 1936 tekende. In drie AH-filialen kan men nu vrijwel alles in diepvries kopen. Vlees, groenten, maar ook brood en gebak of dieren- voeding en aardappelprodukten. Huisvrouwen kunnen voor taan in één keer voor de hele week in huis halen. Omdat het zo handig, zo gemakkelijk is: geen rompslomp, de meeste gerechten die warm gegeten wordenkunnen zo uit de diep vries in de pan of oven. „Verse aktxes", pag. 2 Skiën op Düxmrell, pag, 3 Ploegendienst, pag. 4 Nieuwe Simon- struktuur, pag. 5 Zelf uw pensioen be rekenen, pag. 6 en 7 Pas op, Arendsoog, pag. 8 Jubilea, pag. 0 Afscheid L. M. de Haas. pag. 10 Zingende ass.-vleesinko per. pag. 11 EIGEN WIJS, pag. 12 Smaak, voedingswaarde en vitaminen blijven allemaal be houden, de seizoenen vallen weg. Want voorjaarsgroen ten en zomerfruit kan men zon der problemen bewaren tot de winter. Andijvie als er geen an dijvie is, of spruitjes als er ner gens meer spruitjes te krijgen zijn. Dat alles door de Vries super van Albert Heijn. We spraken met de heer B. P. Vele- ma, verkoopleider kruideniers waren vers. „Het aantal diepvriesproduk- ten dat in Nederland traditie getrouw werd aangeboden, was laag belangrijk lager dan in (Vervolg op pag. 2) In de vakature van direkteur Economische Zaken is voorzien door de benoeming van drs. L. Coren. De heer Coren is thans lid van de Raad van Bestuur van Intradal te Amersfoort, een van de Nederlandse werkmaat schappijen van Consolidated Foods. Uiterlijk 3 april 1976 zal hij in dienst treden. 25 november bestond ons muziekkorps een y2 eeuw. Vijftig jaar met tal van hoogtepunten. 22 No vember is dit feest ge vierd met een geweldig jubileum-concert in de Speeldoos. Over dit con cert de druk bezochte re ceptie maar vooral over de historie van het jïibi- lerende korps vertelt onze verslaggever op pagina 3. Zwarte Piel wenst. u, mede namens de re- dabt ie van Flitsen sfeervolle feestdagen en een goed 1976 f Per 5 januari a.s. zullen de parttimers, die aan de in het be treffende reglfement gestelde eisen t.a.v. leeftijd en aantal dienstjaren voldoen, in het pensioenfonds worden opgenomen. Ter financiering van deze maatregel zal Ahold NV een do tatie van 800.000,aan het pensioenfonds verrichten. Met terugwerkende kracht Die 800.000,zijn nodig, omdat de opname van de part timers zal plaatsvinden met erkenning van de (sedert de laatste datum van indiensttre ding) na de 25ste verjaardag gemaakte pensioen jaren. Per 5 januari 1976 De binnen ons concern werk zame Pensioencommissie heeft meer dan twee jaar gewerkt aan de technische voorberei ding van de per 5 januari a.s. van kracht wordende regeling. Het uiteindelijke resultaat is_ een regeling, waaraan een parttimer per uur bezien de zelfde rechten op ouderdoms-, weduwen- en wezenpensioen kan ontlenen als een (qua sa laris vergelijkbare) fulltimer dat aan het reeds bestaande pensioenreglement kan. (Vervolg op pag. 2)

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 1