verdiende Rimini-reis grandioos succes Spontane reakties allemaal even positief! SNEU Schiphol Ruggesteun PAGINA A FLITSEN Het hiernaast geplaatste verslag werd gemaakt tijdens de eerste van de beide Rimini-reizen. Maar Flitsen avilde ook een indruk geven van de tweede reis. Daarom hieronder een aantal reakties van mensen uit grote en kleine plaatsen in Nederland, die deze succesreis meemaakten. Een succes dat mogelijk werd gemaakt, mede door de vele harde werkers, die helaas moesten worden uitgeloot om mee te gaan. Hierover zegi de heer K. J. Bremer uit Harderwijk: „Het was een machtige reis voor hen die meegingen, maar voor de achterblijvers was het sneu. Ik heb 't immers niet alleen ge daan, iederéén hier heeft hard meegewerkt aan onze extra jaarproduktie. De reis ivas in een woord geslaagd. Eerst denk je: hoe regelen ze dat allemaal in één dag voor zoveel mensen. En achteraf zie je wat voor kunststukje de reis leiders hebben uitgehaald. Echt, ze verdienen een groot com pliment van alle deelnemers Voor velen ivas het de eerste keer dat men in een vliegtuig zal. Een enkeling had het wat moeilijk met de maag of het suizen in de oren bij het landen, maar in het algemeen was men erg enthousiast. Vervolg zie pagina 5 Mej. Alberts (r.) en mej. Jeukens; zon -j~ ijs Italië Kaas uit 't vuistjeook óver de grens Diner-dansant in Trattoria Zani het aantal wachtenden vo or u is nog 's Morgens om kwart over acht wandelen op hel brede strand van Rimini. Dicht langs de diepblauwe vloed lijn van de Adriatische Zee die bedekt lijkt met een dim laagje zilver. Een handjevol toeristen slentert rond. Met knipperende ogen vanwege de Italiaanse zon en een fors tekort aan nachtrust. Zij maken deel uit van een groep van 177 werknemers van Al- bert Heijn, die aan hun in spanningen tijdens de drie maanden durende omzetpres- tatiewedstrijd in het kader aan de campagne „In 't ge zonde groen" een compleet verzorgde reis naar Rimini in Italië hebben overgehouden. Eén van de organisatoren van de 24-uurs trip Wim van der Ster: „Dit evenement is op touw gezet voor die mensen die direct te maken hebben met de groen te- en fruitafdelingen. Destijds is dat personeel meegedeeld: wij gaan op reis als jullie het omzetplan vijf procent weten te halen, 't Is uiteindelijk zelfs vijftien procent extra gewor den. Dus die reis is dik ver diend". En daar kwamen de deelne mers op die gedenkwaardige dinsdagavond 30 september aan op de luchthaven SchiphoL Vanuit alle delen van Neder land werden zij met bussen aangevoerd. Het vervoer op de weg was een Magneet aangele genheid; Martinair loodste de AH'ers door het luchtruim en in Italië was de organisatie van het programma in handen van ENIT, het Italiaanse verkeers bureau dat in Amsterdam is ge vestigd. Een groot deel van het in optimale stemming verke rende gezelschap had nog niet eerder gevlogen. De spanning die aan de luchtdoop vooraf ging, werd door een ieder op eigen wijze verwerkt. De 18- jarige John Pelzers uit Velt- hoven hield zich duidelijk op de vlakte. Zijn commentaar: „rt lijkt me wel gezellig worden. En dat vliegen, dat doet me niets". De 177 deelnemers wer den in Rimini ondergebracht in de hotels „Mon Pays" en „A- quila", die speciaal voor deze gelegenheid hun deuren open den, omdat de meeste hotels in deze tijd van het jaar al zijn gesloten. De periode van het „even el kaar leren kennen" was merk baar voorbij, toen de glazen in de twee bars met een sympa thieke regelmaat werden ge vuld. Marian Alberts (20) uit Nijverdal over haar met hard werken verdiende reis: „Fan tastisch, ik zie dit helemaal zit ten. Zo'n initiatief van AH be tekent voor het personeel een enorme ruggesteun". Het me rendeel van de aanwezigen voelde niets voor naar bed gaan en zakte plezierig door tot in de vroege morgen. Dat enkele

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 4